Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak babenky pridala som na FB nasu prezentaciu tak kuknite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili4 uz som ti poslala aj linky na dalsie babenky aby si si ich pridala, to je danusha a heppy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dik uk uz sa tesim na fotecky babenky :-D :-D :-D :-D , juj veru je to za nami, este mi to nedochadza :-N
Odpovedať
ahojte, nechodim casto na FB, ale poslite aj mne, nech si vas pridam. a uz mam aj fotecky v albumiku 8-)
Odpovedať
Ahojte GRATULUJEM KAZDEJ CO TO uz ma za sebou a prosim zaslite aj mne link kde vas mozem vidiet ako nevesty, som zvedava strasne ake ste krasne a co s a tyka mojich fotiek tie sa este len robia, bude to trocha ja trvat, robi ich muzova teta s ujom, takze maju cas :::: HA HA HA .... uz sa tesim na vase, aj mna uniesli a le hned ma aj na prvy krat nasiel, skoda,,, bol to krasny a rychly den , tak rychlo ubehol ze uz je skoro tyzden po nom majte sa krasne a prosim tie linky kde vas najde a ak je ta konkurencna adresa ? Dakujem a prajem vsetko vsetko to naj naj naj lepsioe kazdej z vas vela deti aspon tolko kolko mam ja ...Ha ha ha :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
no dnes som si podala ziadost na OP a na vodicak...takze o chvilku mi daju karticky s mojim nopvym menom... ale zasa som chora...chapete to??? lebo ja nie
Odpovedať
majca a ty si co tak ticho? ;-)
Odpovedať
ahojte, Dani a na policii to ako prebiehalo? Ja som tam isla v stredu. najskor som sa v Senci presla cez celu pesiu zonu na postu dokupit kolky, lebo som nikde nemohla na nete najst, ze za vodicak je kolok az 6,50. a ked som sa konecne vratila do rady, tak som zbadala na nastenke, ze najskor musim ist na matriku a poziadat ich, aby na policiu poslali potvrdenie o zmene mena, adresy... tak som sa popytala a potvrdili mi, ze skor, ako im to tam pride nic u nich nevybavim. a ako prve musim ziadat zmenu OP. ale aspon som sa popytala a zistila som, z na zmenu papierov od auta potrebujem dalsi 4,50 kolok. no dobre draho nas ten rozmar vydat sa a zmenit si meno vyde :-D a to este musim dodat, ze hned z policie som isla na matriku a neuverite, ale pani matrikarka mi vravi, ze "ved ja som im to tqam uz poslala". no chapete? ale aj tak mi povedala, ze mam aspon tyzden pockat, lebo im to vraj dost dolho trva, kym si to nahodia do pocitaca. ale v zdravotnej poistovni im stacilo dat kopiu sobasneho listu a hotovo. tak ja to nechapem, cvicia s nami. minies den dovolenky a nic nevybavis .... ]-( ale neviem, ako to bude s pasom. chceli by sme co najskor niekam vycestovat. ale ked ani OP a ani pas este nebudem mat zmeneny, tak to ruzovo nevidim Dani, vitaminky, vela tekutin a ak je to mozne oddych!!!! skoro sa uzdrav!
Odpovedať
Profilova fotka
haloi de ste manzelky :-D
Odpovedať
simaleja, ja uz mam fotecky aj v albumiku. kuk ak xces ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tamitimo uplne nadherne fotecky krassssne ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
tami krááááááááááááááááásne fotečky .... si bola nádherná nevestička... a samozrejme aj ženich .... ja som dnes absolvovala vybavovačky OP, pas, zdravotný preukaz... OP bude za týžden... a vraj aj pas by tak mohol byt... max. 2 týždne... takže našu svadobnú cestu pre istotku odkladáme za 2 týždne... nevieme síce ešte kam ale už sa strašne tešíííííííííííím juchuuuuuuuuuu....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte tamitimo su fotky superne , su bola fakt krasna aj ja som nieco dala hore ale to este su len kamosove z fotaku, snad budu aj tie ozajstne, ved potom dam hore :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby de ste? stale u navene a v jednom kole ako ja |-| ? DAni halou, ozvi sa, I miss you 8-) 8-) . lili nejake photo nemaas???? x-)
Odpovedať
no tu som moja... som prisla do prace takze sa chilku zdrzim a potom doma skompletizujeme moje PC aby som konecne mohla aj doma sa bavcat
Odpovedať
tami....na policii???...moja policia kam teraz patrim sa prestahovala do obrovskej budovy takze som mala obavy ako to zvladnem, sla som elektrickou lebo v okruhu 2 km sa neda zaparkovat nikde....pridem, vezmem si listok a cakam... dojdem na rad...a oni ze mam ist na evidenciu obyvatelstva a predtym mam zaplatit 4.5 E spravny poplatok... idem...zaplatim...taham listok dalsi ku inemu okienku a cakam dojdem na rad...za pol minutky to vybavi a poslu ma nazad kde som bola na zaciatku... taham cakaci listok a cakam... pridem na rad a idem k okienku...pani ma odfotila, podpisala som sa...dostala som informacie...a len tak btw sa pytam kde tu vybavim vodicak...posielaju ma zasa nieco platit a niekam cakat.... ...idem zaplatit spravny poplatok 6.50Eur...taham dalsi listok a sadam si k tlupe tmavsich obcanov....pridem na rad.... a opat sa dostanem k tej istej pani...zasa tie iste informacie ...ale nakolko ma fotila aj podpisovala som sa elek. perom len pred par minutami, druhykrat to uz po mne nechela.... zda sa, ze so tam stravila vecnost ale aj napriek tomu, ze som odisla s 4 ci 5 listkami..zvladla som to za 1.5 hod.... ale to je len vodicak a OP...este socialka, zivnostensky urad, karta poistenca...a na pas radsej ani nepomyslim lebo ten bude stat asi 1000 korun a to uz bude na mna fakt vela... :-( ale inak som rada ze aspon nieco z toho som absolvovala...ma posielali hore dole ako dilinosku...nikde nic nie je vypisane, ze co potrebujem alebo ake doklady alebo co...len chodis od okna k oknu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
co to fakt dani fiha, ja som tam naklusala za 5 min.12, a samozrejme mali do 12 stej otvorene v piatok, lebo som vobec cez tyzden nestihala, a citam ze treba kolok 4,5 euro, a ten predavaju na poste!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( len pre info posta je daleko asi cca pol hodky a autom je to nula bodov neda sa nikde parkovat ]-( , tak som sa spytala ze kedy mozem, dosjt, ze pondelok do 15stej, 8-( , co je mi na prd platne lebo su statnice u nas a neviem kedy koncim jedine v stredu su do 17.30 tak hadam to stihnbem, ze mi vravi, sak mam cas ta kocka v kancliku na policii :-N . co inak co mama, nevyvolava ti ;-) , ked uz si neni doma?
Odpovedať
joj...naposledy mi voalala...vcera tusim?...sa pyatala ci sme vyplatili tu firmu...a jej hovorim ze ked si mi volala predvcerom tak som ti predsa hovorila, ze Michal tam siel..."No ale vyplatil to?"...pyta sa mama...no nie...prisiel tam a nevyplatil...joooj ]-( ]-( ...sa pytla ze kedy dojdeme...som bola dnes ale len preto lebo som vedela, ze ona nie je doma :-p ...ale inak sama od seba nevyvolava...len ked ma dajaky problem...cize doetraz furt nieco bolo...dufam, ze uz je tomu koniec dnes som si konecne naskladala veci kam patria...joj ako dobre...milacik spal a ja som buchotala ale ani sa nepohol...a potom som sla s nechtami okolo obeda a mu hovorim, ze sa vratim tak za 2 hodiny...a dojdem domov za 2 hodiny a on este stale v posteli... :-D spachtos jeden
Odpovedať
Profilova fotka
s nechtami?? :-o inak dani co dary ok, si bola spkojna, ja len ze tolko ludi ste mali xixi :-D
Odpovedať
no jeden nechtik mal bublinu tak som si ho dala dolu lebo ma bolelo ked som o nieco narazila...a uz som nechcela svadobnu malovku na nich...tak som si ich aj dala premalovat :-p ...mali sme asi nejakych 93 ludi plus minus...uz ani nemam prehlad lebo jeden obchodny partner si tam vzal aj zenu, o com sme nevedeli ze vezme, dvaja kolegovia od toho obchodneho partnera sa nahlasili ze pridu a neprisli, sesterka ma 3 deti a neprislo ani jedno...chpes to...nedaju ti dopredu vediet ako keby si mysleli, ze to zadarmo je ... :-| ...no a dary boli niektore podla svadobneho listu co som tu mala...a potom nejake vazy sme dostali...ale to je skoda penazi, su sice nadherne...ale jednu taku sme dostali, Bohemian co musela stat asi 6000,-..minimalne...no a najsuprovejsi darcek je kuchynsky robot od braaaska...a let vo vetroni! no...takze take...no a peniazky sme podostavali...co je v dnesnej dobe jeden z najvhodnejsich darov si myslim... a ty? noze sa pochval.... ...inak ocenujem ked sme dostali nejaky dar vecny a taky co by sa nam aj hodil....lebo vies...peniaze su velmi fajn ale su neosobne...vaza je univerzal ale ked ti daju taku drahu tak si povies, ze to fakt nemuselo byt...ale ak niekto trafi vecny dar, ktory sa ti hodi a po ktorom si tuzila tak to je fakt uz potesujuce...ale zriedkave
Odpovedať
Profilova fotka
jj su neosobne, vies my sme spolu uz 8 rokov a zijeme spolu skoro 7 a par rokov aj uplne vo vlastnom 4roky, t.j. mame takmer vsjo co potrebujeme, az na bezpecnostne dvere, a dvere na izbach xixixi :-D :-D :-D :-D :-D . tak u nas povedali ze peniaze, draheho strana si to tak rozchyrila to bolo 24 ludi a zvysna moja rodina 8 ludi tiez im to bolo jasne a ostani do 39 ludi boli byvali veduci, spolocni priatelia a kolegovia, im sme nehovorili nic, ale kazdy dal, co som ani nechcela, davali nam to v obalke s prianim ;-) . A dostali sme jeden dar od mojej druzicky tupperware misky do domacnosti take zelene, ja mam zeleno oranzovu kuchynku tak ona vedela preco, :-D je to kamoska co nemusela lebo studuje este a muselo to byt drahe, ale tesila som sa aj ked vies nechcela som hlavne od mladych x-) . rano sme v hoteli otvorili prvu obalku mali sme ich cca 25 a ozvala sa svadobna melodia, bola to taka hracia pohladnica a my ze dovi dopo kedze sme isli o 5tej spat :-D :-D :-D
Odpovedať
no pohladnic sme dostali asi tak 50...a tiey v nich boli "dary"...teda nie vo vsetkych lebo niektore prisli aj postou... a trosku ma mrzelo, ze som mala taky zositok na priania urobeny a ten koloval po ludoch a oni nam tam pisali ale dost z nich uz bolo trosku "indisponovanych" tak nam ani nepopisali nic... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hm no jasne aj postou dosli tie som neratala, inak fakt peknucke priania, od vymyslu sveta :-D . to je zaujimave taky zositok, ;-) inak to je fakt take co si pisala, ze ;pridu ludia aj navyse hoci nepozves... alebo vobec nepridu co pozves, jedna moja kolegyna vravela, ze ked mala svadbu, tak zavoalali jej neviem koho ale len tu zenu s muzom a oni si doniesli aj dve dospele deti :-N :-N , tak narychlo vyrabala menovky a ani nevedela akos a volaju, tak ta ma varovala ze aby som stakym ratala, ja ze coooooooooooo :-o :-o . inak fakt nie|
Odpovedať
niekedy ludia nepochopia pozvanie... ]-(
Odpovedať
tami ...jasne foto bude len sa tu trapim so zmensovanim formatu a nejde mi to....wrrr ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte a dakujeme :-) som rada, ze sa vam fotecky pacia. inak sa vam musim priznat, ze som trosku znarcisovatela, ked som ich zbadala. sa ich neviem nabazit :-N vzdy som mala pocit, ze ak by bola sutaz najnefotogenickejsiu osobku, tak jedoznacne vyhravam a ani moj hlas sa mi velmi nepaci, no taka kazeta zo stuskovej, to je pohroma :-S ale Brano bol uzasny, fakt som sa citila ako modelka. no a este aj tie fotecky mi to pripominaju. ale uz sa tesim na tie vase. som si ista, ze ste boli mnamky, mnamky ;-) simaleja uz nejake zavesila, no kocica to je :-) dani, neviem, aku verziu officu mas, ale mne sa vo w XP otvaraju tie fotky tak, ze tam mam moznost ich upravovat. a je to raz dva. ale toto nebolo podpichovanie 8-)
Odpovedať
dani, to tango na policii, to je super :-D ale aspon si na rozdiel odomna aj nieco vybavila ! ja im davam druhu sancu tento tyzden. jaaaj, ked tu citam o tych spomienkach na svadbu, sak uz by som sa aj mohla mat k tomu nieco spisat .... :-N ach, jo . ale dobre bolo!
Odpovedať
Profilova fotka
a dalsia panicka je tu :-D
Odpovedať
tami...ja som v linuxe...to je ten problem...ale doma to urobim v pohode lebo linux je tvrdy oriesok pre mna ;-) a neboj...sak vybavis aj ty...mna dnes zastavili zeleni a nechapali ako mozem chodit bez OP...no vysvetluj im ze ti vyrabaju novy
Odpovedať
Profilova fotka
:-) inak kolko to trva kym spravia novy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?