Menu Forum

Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
1
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 236 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 22. augusta 2009
    V Bojniciach, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
1
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 236 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Okres Prievidza.
  • Svadba bola 22. augusta 2009
    V Bojniciach, okres Prievidza
 emoticon emoticon emoticon emoticon
8. máj 2009 o 22:07  •  Svadba bola v auguste 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heppy
Svadbamoja.sk - svadobný obchod
. PRO

Svadobný obchod - Okres Nitra
PRO Shop: 44 inzerátov
120

“Milé nevestičky! Tešíme sa na Vás už tento piatok-sobotu na Svadobnej výstave v Nitre, kde nájdete náš stánok so svadobnou bižutériou a vedla nás svadobnú výzdobu od svadobnavyzdobajulia.sk”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

“Milé nevestičky! Tešíme sa na Vás už tento piatok-sobotu na Svadobnej výstave v Nitre, kde nájdete náš stánok so svadobnou bižutériou a vedla nás svadobnú výzdobu od svadobnavyzdobajulia.sk”
(Pred 2 rokmi)

ak tu ste niektora tak sa drzte, mna este cakaju kosele na zehlenie ale snad to dokopem nejak emoticon
napiseme si potom ok, emoticon emoticon
8. máj 2009 o 23:51  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.svadbamoja.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zvizinka
1
Registrovala sa 5. apríla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 92 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
zvizinka
1
 ja lakujem ešte nechty, nestíhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ale držím palčeky... nech nám to všetkým dobre dopadne emoticon
8. máj 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

de buh fakt nemam na nozkach nalakuvane emoticon
8. máj 2009 o 23:56  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.svadbamoja.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zvizinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zvizinka
1
 to ja pre istotu už ani nestihnem, kašlať na to, šaty sú dlhé emoticon
9. máj 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andzi
Registrovala sa 11. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1905 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Svadba bola 16. mája 2009
fotoportrét
fotoportrét
andzi
Registrovala sa 11. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1905 príspevkov. Má 7 priateľov.
  • Svadba bola 16. mája 2009
 čaute baby, no ako?
10. máj 2009 o 11:09  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

baby zatim kratko ale bola to parada, vsetko az na rano, tam boli stresy bolo uplne super, ovela lepsie ako sme cakalli a dufali, kedze clovek ocakava ze nieco vybuchne, ale bolo to nad nase ocakavania , neskutocne nadherne, a proste skvele emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. máj 2009 o 15:59  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.svadbamoja.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zvizinka
1
fotoportrét
fotoportrét
zvizinka
1
 baby, ja si to chcem ešte zopakovať emoticon a inak, gratulujem všetkým novopečeným "manželkám"!
10. máj 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
micinecka
Štýlová Svadba
Jana Prašovská PRO

Kvety a dekorácia - Okres Banská Bystrica
PRO Shop: 36 inzerátov
84

“R.I.P. Simonka! Nechce sa mi verit tejto strasnej sprave!!! "Známy slovenský hokejista Juraj Valach prišiel o manželku, ktorá skonala pri náročnom pôrode dvojičiek. V Nemocnici F.D. Roosvelta sa lekárom podarilo zachrániť bábätká chlapca a dievčatko."”
(Pred 5 mesiacmi)

baby vsetko dobre vam, a drzte nam palce v sobotu
ja som dlho nepisala ale mam skutocne potrebu emoticon
10. máj 2009 o 18:07  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.stylovasvadba.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tamitimo
Registrovala sa 6. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov a 2 albumy. Okres Senec.
  • Svadba bola 1. mája 2009
    V Pezinku, Vinarsky dom, okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
tamitimo
Registrovala sa 6. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 80 príspevkov a 2 albumy. Okres Senec.
  • Svadba bola 1. mája 2009
    V Pezinku, Vinarsky dom, okres Pezinok
 ahojte manzelocky emoticon myslela som na vas - aj v piatok aj v sobotu emoticon dufam, ze pocko bolo v pohode vo vsetkych kutoch, drzala som palce. uz sa tesim na fotecky a ako sa porovname, ze ktora sme boli najkrajsia emoticon
tak si este vychutnavajte to nadherne opojenie. u mna ten nadherny pocit este stale trva a dufam, ze tak skoro nevyprcha emoticon
11. máj 2009 o 11:03  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
Registrovala sa 22. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2141 príspevkov a 2 albumy. Má 12 priateľov. Okres Košice.
  • Svadba bola 9. mája 2009
    V Bohdanovciach, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
Registrovala sa 22. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 2141 príspevkov a 2 albumy. Má 12 priateľov. Okres Košice.
 ahojte...no ako ste to zvladli?...ja som to prezila, bolo fajn len teraz je to horsie lebo som chora...ale uz sa tesim na fotky a na svadobku...napiste svoje dojmy...co vyslo, co nie....co mohlo byt inak...ale ja verim,ze ste tak ako ja prezili rozpravkovu svadbu
11. máj 2009 o 15:42  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilli4
Registrovala sa 10. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
lilli4
Registrovala sa 10. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 149 príspevkov a 1 album.
 ahojte, joooooooooj babulky, nádhera to bola, žiadny stres, užívali sme náš den D od ránečka až do ránečka... bolo to skvelé a bezchybné, bez trapasov, bez chybičky .... ani vo sne sa´nám nesnívalo, že to dopadne tak bezproblémovo emoticon))... ešte sme plný dojmov.......
11. máj 2009 o 17:44  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

tak kocky super, vidim ze to vyslo nad nase ocakavania, veru sme moc moc stastni a plni dojmov, veru bol to nadherny den emoticon
11. máj 2009 o 22:49  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.svadbamoja.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
 ja si stale neuvedomujem ze uz som pani...mozno ked mi daju novy OP... emoticon ...inak to treba este asi na matriku zajst ci nie? alebo kde treba zacat vybavovat tu zmenu dokladov...sa mi nechce do toho
12. máj 2009 o 10:52  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dixie_chick
Registrovala sa 1. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 254 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
dixie_chick
Registrovala sa 1. augusta 2008 na beremese.cz. Pridala 254 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov.
  • Svadba bola 6. júna 2009
    Slovensko
 Danuscha, musis mat najskor sobasny list z matriky. Na zaklade toho ti novy OP vydaju. V KE ho nevydavaju hned. Mne pani napisala na ziadost SURNE, mal by byt hotovy v utorok po svadbe.
12. máj 2009 o 12:58  •  Svadba bola v júni 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majca424 (27 r.)
Registrovala sa 16. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov a 1 album. Má 35 priateľov. Okres Čadca.
    V Oščadnici, okres Čadca
fotoportrét
fotoportrét
majca424 (27 r.)
Registrovala sa 16. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 193 príspevkov a 1 album. Má 35 priateľov. Okres Čadca.
    V Oščadnici, okres Čadca
 ahojte, tak, chvalabohu všetko dobre dopadlo.... až na fotografa, ale o tom nechcem radšej hovoriť... ale inak parááádička, by som si to zopakovala ešte emoticon emoticon emoticon
12. máj 2009 o 16:25  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
Registrovala sa 6. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 372 príspevkov. Má 6 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
Registrovala sa 6. júna 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 372 príspevkov. Má 6 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
 Ahojte no mne stale padali saty emoticon tak som z toho bola riadne nervozna....odletela nam kytica z auta ako sme sli na fotenie, zaspinila som si cele saty....a potom mi v sale drahy urval vlecku emoticon no a aby toho nebolo malo tak svokor sa tak nasral, ze nam to dal riadne pocitit tak som mu vonku s usmevom na perach nadavala aby sa spamatal co robi inak sa moze otocit a odist...potom sa vam tak opil, ze ani nevedel ci je...ale inak pohodka emoticon
12. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
heppy
. PRO

120

(Pred 2 rokmi)

uk ja som sa cely cas bala hoci to nebolo vidno navonok, ze niekto pohada a podobne, emoticon ale nastastie sa nic take nestalo, vsetci boli nadmieru spokojni. A kde budete byvat tu ci v Uk emoticon
12. máj 2009 o 19:15  •  Svadba bola v máji 2009  •  www.svadbamoja.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nudlik
2
Registrovala sa 23. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 457 príspevkov. UK, Slovensko.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nudlik
2
Registrovala sa 23. septembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 457 príspevkov. UK, Slovensko.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojky novomanzelky emoticon nam probehla svatba suprove,nad moje ocekavani se nic nepokazilo,ja jsem nebyla skoro vubec nervozni a vsechno dopadlo lip nez jsme cekali,fotky ktere fotil kamarad jsou nadherne,jeste cekame na fotografovi fotky ale ty budou taky urcite krasne,takze my jsme nadmiru spokojeny emoticon .Kdyby to slo,tak by jsme si to zopakovali emoticon .Jeste nam uplne nedochazi,ze uz jsme manzele,ale to asi vam vsem,co?
Mate uz nekdo fotky?
13. máj 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
 My este fotky nemame asi az o 3 tyzdne emoticon ale mal by mi poslat aspon link na ne tak cakam
13. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
 ahojte...
no mam sobasny list ale aj tak nemozem ist vybavovat pokial ma drahy neprihlasi k sebe na trvaly pobyt...
ako si zvykate na nove priezvysko? emoticon emoticon
ja si neviem zvyknut
13. máj 2009 o 10:39  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
Registrovala sa 1. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 440 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Sereď, Slovensko.
    V Seredi, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
Registrovala sa 1. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 440 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Sereď, Slovensko.
    V Seredi, okres Galanta
 ahoj dani,
ja som práve došla z matriky emoticon aj so sobášnym listom
13. máj 2009 o 10:41  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
uk2000
  • Nevie kedy bude svadba
    Trnava, okres Trnava
 No my ideme na matriku poobede emoticon
13. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
 my sme sa tam vcera votreli aj ked nemali strankovy den...ale teta zlata bola a nam vsetko pripravila a vybavila bez reptania...a teraz zacneme vsetky tie vybavovacky emoticon
nechce sa mi...radsej by som sla na svadobnu cestu uz emoticon
13. máj 2009 o 11:01  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
    V Seredi, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
    V Seredi, okres Galanta
 ani mne sa to nechce vybavovať emoticon
kam sa chystáte na svad.cestu? a kedy?
13. máj 2009 o 11:08  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
 no kedy este neviem ale dame si tour po Slovensku...kamosi v Blave a potom take vacsie mesta...uz sa taaak tesim...jupi.... emoticon emoticon
mali sme ist povodne do Amsterdamu ale som rada ze aspon niekam pojdeme...
a vy?
13. máj 2009 o 11:23  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilli4
fotoportrét
fotoportrét
lilli4
 my sme dostali sobášny list hned, kedže sme mali sobáš na úrade ... aj nás s dôkazom vyfotili emoticon ... inak sa ešte stále nemôžeme spamatat z toho dna... vobec sme sa nestresovali a skvelé odozvy máme... až teda na tie vybavovačky tie ma odrádzaju... neviete dokedy si treba OP vybaviť? počula som že do mesiaca...
13. máj 2009 o 11:38  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
    V Seredi, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
    V Seredi, okres Galanta
 danuscha,my ešte svad.cestu naplánovanú nemáme,chceli by sme ísť na nejaký last moment,tak uvidíme
lilli,nám hovorili,že do mesiaca
13. máj 2009 o 11:42  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
fotoportrét
fotoportrét
danuscha
 nie nie...OP treba pokial ja viem do 15 dni, kartu poistenca do 7 a vodicak do 8 dni...tu si to pozri v clankoch by to malo byt
13. máj 2009 o 12:05  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
    V Seredi, okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
lentilkabj (33 r.)
2
    V Seredi, okres Galanta
 danuscha,nám to povedala teta matrikárka emoticon
13. máj 2009 o 12:06  •  Svadba bola v máji 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš