Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím vás :) dostala jsem se k pc a přidala jsem do alba pár foteček ze dne D :)
Odpovedať
Krasne fotky, devce, uz jsme se na Tebe tesily... :-)
Odpovedať
Ali, ty Tvoje saty jsou moc krasne, ale jsou to vubec saty - neni to korzet a sukne .. na jedne fotce to tak vypada, kazdopadne to vypada skvele! A ta kytka je taky paradni, podobnou jsem chtela, nakonec vyhrala jina, nelituju, ale tobe fakt moc slusi. Vsechno.
Odpovedať
Profilova fotka
poznalas to správně....je to korzet a sukně :) bylo to úžasně pohodlné a vydržela jsem se nepřevléct....až do rána :) a kami, ty ještě fotky nemáš? jsem moooooooooc zvědavá děkuji za pochvalu :)
Odpovedať
Ja poznala korzet a sukni a manzel zase, ze jsi jela jaguarem... to jsme ale sehrana domacnost, co?b :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to jste sehraný skvěle :) cesta jaguárem byla mimochodem úžasná..... jen to nějako uteklo :)
Odpovedať
Alvy, na fotky muzes kouknout, poslala jsem Ti odkaz do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
už jsem koukala.....mooooc ti to slušelo :) měla jsi krásné šatky..... a zvolili jste moc hezké místo ..... a v šatech jsi vydržela taky docela dost dlouho, viď
Odpovedať
Profilova fotka
a neboooj, ty nové podpisy zvládneme dřív .... než za dva měsíce :)
Odpovedať
v satech jsem byla asi do jedenacti, zvladla bych i dyl, ale zenich se chtel jit prevlict, tak jsem s nim drzela basu... lito me to bylo, kdyz jsem pak ty svlecene saty videla na zemi a rekla si, ze uz si je neobliknu... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to tě i chápu .... my si tak plánovali převlečení v deset.... to nám nějako nevyšlo a oba jsme vydrželi do konce oblečení ve svatebním :) ... když ono to tak uteklo :-(
Odpovedať
Ali, ja myslim, ze nas ceka jeste spousta krasnych veci.... :-) v manzelstvi se mi libi, opravdu! miluju sveho muze, strasne!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to každopádně .... jsme přeci na začátku :) vnímám to podobně... taky se mi to líbí.... že už prostě patříme k sobě...se vším všudy... dneska jsme si i na poště už vyzvedli oddací list .... černé na bílém to vypadá skvěle. jen můj miláček z toh všeho onemocněl :( chudáček leží v posteli...rýmička a kašílek...to je hrozné :)
Odpovedať
och, tak zenusko, cajicek s citronkem, rychle! :-) Ten muj je strasne protivnej, kdyz je nemocny... Oddaci list nam prisel vcera, hned od dveri na me volal, pojd se podivat, kvuli cemu jsme to cele delali....
Odpovedať
Profilova fotka
čajíček už byl...ted usnul,tak ho nechám chrupkat. každej chlap je protiva, když mu není dobře.... však je známe, žeee :) :)))) přeci jen kvůli tomu papíru jsme to nedělali :) jinak vám vyšlo vše jak jste si představovali?
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj Alvy, ja som dostala sobasny list na matrike v pondelok, ale odsedela som si tam cely den. Mam uz na SK poziadane aj o vsetky doklady, dokonca vodicak je uz na ceste. Inak som tu asi nelegalne, lebo do ciech s tymi mojimi papiermi som asi vycestovat nemohla...teda policia sama nevedela, ci mozem...tak som sla... Vsetko vyslo podla predstav, az na par detailov. Akurat som nespokojna, ze cas letel straasne rychlo ;-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Damy, kedy planujete presun na modreho konika? =-) A co svadobna cesta?
Odpovedať
Dobre rano, mlade pani, svatebni cesta doufam bude brzo, pak musime poresit to bydleni, ale uprimne bych nejradsi na toho konika... ale budu si asi muset jeste pockat ... :-| V nedeli mame jet na navstevu k nasim znamym z Francie, pomuzou nam svatebni cestu naplanovat, radi bysme do Jizni Francie, to bude doufam velka romantika!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :) přesun na modrého poníka? doufám, že snad brzy :) a svatební cesta nás čeká až na podzim. rádi bychom na kubu... to bude snad taky romantika...
Odpovedať
Ali, za Fidelem... ?:-D To bude super, ja bych se nekdy rada podivala do jizni Ameriky, do pralesu... ale zacneme tou Francii...
Odpovedať
Profilova fotka
jasně ..... za fidelem moooc se na to oba těšíme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, my planujeme ist tiez az na jesen (podzim :-D ) - smer vychod. Chceme si este uzit leto tu, kym je teplo ... Vidim, ze konik sa rozsiri...mozno by som sa k vam potom pridala aj ja x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
kami: Nakonec jsem v pátek ještě sehnala v půjčovně kabátek a nejlepší bylo, že jsem ho ani nepoužila. Přestože počasí nebylo ideální, tak mě hřálo štěstí. :-D Alvy: Krááááásné fotečky, kráááásná nevěstinka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evus, taky jsem měla kabátek ... a použila ho... ono těch 15°C opravdu nebylo moc :) a děkuji.... :)
Odpovedať
kocky aj vy ste kopu veci pozabudali a teraz je vam to luto? aj ked bolo dobre aj bez nich :-)
Odpovedať
cau milovana, ty jsi nam tu chybela, tak jaky to bylo? Naco jste zapomneli?
Odpovedať
Profilova fotka
u nás se nezapomnělo asi na nic :) jen nějaké detaily, ale na těch to nestálo .... co jste zapomněli vy, milovana?
Odpovedať
Profilova fotka
Já mám taky pocit, že jsme nezapomněli na nic. Akorát naopak tam jsme zapomněli skleněnou mističku ve tvaru lístku + kamínky, ve kterých jsme měli prstýnky (tu mističku mám jinak naaranžovanou doma)...tak to mě trošku mrzí, ale nevadí. Hlavně, že jsme jí měli tam. 8-)
Odpovedať
Ahoj holky! Nám ještě oddací list nepřišel, přitom nám ho mají poslat a zároveň do 14 dnů se má na matrice nahlásit změna údajů, tak už nám to docela hoří, ale doufám že nám ho tenhle týden už pošlou. Jinak manžel z toho taky onemocněl, bolí ho v krku a má kašel, tak mu taky vařím čajíčky s medíkem a citronem a mě z toho všeho o víkendu chytnul můj moudrej zub, kterej se mi teprv klube a už mě pěkně trápí. Od pondělka s ním každý den chodim k zubaři a nejhorší na tom je, že nemůžu vůbec jíst. Takže se o sebe s manželem teď staráme navzájem, včera mi dokonce uvařil k večeři krupicovou kaši, protože normálí jídlo prostě nesnim :-D Ale ještě že mě chytnulo až tenhle víkend a ne o svatbě, to jsem fakt ráda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj! my už oddávací list máme od 8.6. a nové občanky pomalu na cestě :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?