Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj holky já to mám taky za sebou....vše bylo super a počasí nakonec skvěle vyšlo. Měla jsem docela nervy při obřadu bušilo mi srdce ale pak jsem se uklidnila a krásně si ti užila. Ted si zvykám na nové jméno a cítím se skvěle. Vám všem blahopřeji mladé paní...a přeji hodně štěstí a doživotní lásky a doufám že za chvíli budeme psát na modremkonikovi.cz o miminkách.
Odpovedať
akorát jediný co se nám moc nepovedlo, tak byla kytička, chtěla jsem původně z fialkových růží, ale mojí květinářce je v pátek ráno nedovezli, i když je měla objednané víc jak měsíc dopředu, ale paní byla šiovná a poradila si. Narychlo sehnala aspoň růžové kytičky a i přesto byla moje kytice nádherná. Jinak vše se vyvedlo tak, jak jsme si přáli... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, i já už patřím do klubu mladých paní. :-) Ten den byl nádherný, všechno šlo příjemně, uvolněně, přirozeně, bylo to opravdu hrozně fajn a až moc rychle to uteklo. Počasí nám tedy nepřálo, byla hrozná zima a celou dobu pěkně pršelo a ani na chvilku nepřestalo, ale ač je to neuvěřitelné, mně to ani trošku nevadilo. Narozdíl od těch příprav jsem nebyla v den D ani trošku nervózní, všechno to ze mě spadlo a byla jsem naprosto v pohodě. Fotky kvůli počasí jsme dělali převážně v interiérech, ale nevadí, myslím, že to bude pěkné a zase trošku jiné. Holt nám pršelo to štěstí. :-D Ale bylo to opravdu SUPER. Také Vám všem přeji šťastné manželství plné lásky, štěstí, pochopení, tolerance a ať v něm převažují hlavně ty krásné okamžiky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mlade panie.uz aj ja uz patrim k vam.bola som nervozna od rana,ale pri foteni sme sa uz smiali a zabavali a nervozita opadla.cestou do kostola prsalo,ale potom uz nie a zima mi nebola :-D a zabava bola od zaciatku az do konca.tancovali vsetci a som velmi rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to uz mame za sebou, pocasie sice nevyslo vobec ale ostatne bolo vsetko perfektne, bavili sme sa do rana, bolo naozaj super:))))
Odpovedať
Ahoj Šestky, obrovská gratulace všem, ať máme nádherý život. Celý náš den byl fantastický, byl to mooooc dlouhý mejdan, skončili jsme v 8hod ráno. Ochutnávka fotek v albu. PS : Nakonec i to počasí bylo super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, všem Vám přeji šťasné manželství, moře lásky, porozumění a tolerance. Náš den byl krásný, dojemný, ale hodně krátký. Všichni se bavili a pochvalovali si atmosféru. Počasí nebylo na jedničku, ale naštěstí nepršelo ;-)
Odpovedať
anyma: pivonka v ucesu je naprosto dokonala, strasne ti to slusi! ja mela v kytce pivonky taky, a doma mi krasne voni. uz jsme vyfoceni na nove obcanky a zitra bohuzel zpatky do reality, tj. do prace, ale zatim mam hlavu v oblacich.
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím vás :) anyma - máš moooc hezké fotky :) slušelo vám to... už se taky těším na naše fotky, fotograf nám zatím poslal jednu...jako ochutnávku..... prý ještě máme chvíli vydžet :) tak čekám.....
Odpovedať
alvy - my budeme cekat mesic, ale mezitim asi dojdou fotky od kamaradu a video od stryca, a hlavne se mame porad naco tesit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my snad tak dlouho čekat nebudeme :) ach jooo, hrozně rychle to uteklo... tolik těšení a pak si ten den uteče jako voda ....
Odpovedať
Profilova fotka
Nám fotografka řekla, že fotky budou tak za 10 dní. Čekala jsem později, tak mě příjemně překvapila. Jinak už máme něco, co nafotili naši. Jinak focení jsme si taky docela užili, fotografka byla hrozně fajn, takže to bylo takové uvolněné. Dokonce pak říkala, že jí to s námi hrozně bavilo. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a my už fotky máme nachystané...jen se pro ně dostat... prý jich je 800 :)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy: Týýýýjoo!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
náš fotograf byl host... a byl tam s náma pořád....se mnou už od rána :) takže proto to množství :)
Odpovedať
Ahojte baby, aj my to máme za sebou. Dopadlo to super, bola som uplne v pohode a to som sa bala, ze budem mat nervy, stres. Pocasie vyslo super, nebolo horuco, fukal vietor - na fotkach to bude super :) Fotenie sme si vychutnali, strasne sme sa nasmiali...a my vraj mame 1200fotiek a asi az v lete sa dostaneme k fotografovi povyberat si tie najlepsie :) uz sa na ne tesim a na video este viac. Bude v style 30-tych rokov...do albumu dam aspon jednu fotku... :)
Odpovedať
ahojky holky, tak my to máme taky za sebou. A bylo to naprosto úžasné.Vše vyšlo myslím jak mělo, drobnější zádrhel nepočítám.Naprosto perfektní den, až jsem to druhý den i oplakala (jen maličko, protože jsem si pustila naši písničku z prvního manželského tance - The Rose ), že to tak rychle uteklo a že to bylo tak nádherný.Atmosféra naprosto užasná , kapela L.I.F.Olomouc bezkonkurenční a pan fotograf (ještě fotky dodá ),ale co jsem nahlédla tak super a bude jich mooooc - byla legrace a hráli jsme i golf!!! super......
Odpovedať
Profilova fotka
všem se nám to vydařilo skvěle... to je suuuper :)
Odpovedať
ja by som si to už nechcela opakovať...bolo to strašne náročné,hekticke a únavné...ale užili sme si to obaja a jeden druhého :)
Odpovedať
Profilova fotka
náročné to bylo hoooodně, ale za tu snahu to stálo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky mladé paní, zatím jsem nestíhala pročíst vaše zážitky, jen jsem viděla, že někomu vydrželo bez deště, nám bohužel ne. Ráno tedy, když jsem vstala, tak byla modrá obloha, ale už při česání začalo pršet, když jsme odcházeli trochu krapalo, pak vydrželo během obřadu i focení a jízdě kočárem z úřadu na oběd nepršet, během oběda začalo docela pršet a pršelo i při přesunu na zahradu a vydrželo aspoň ještě hodinu. Ale zima mi nebyla. Když pak přestalo, tak až na dvě výjimky, které odešly, tak se všichni bavili dlouho do večera, tančili, děti si vyhrály a někteří vydrželi až do dvou do noci. Jinak to byl krásný den, utekl jako nic. Zatím ještě nemáme profi fotky, už se nemůžu dočkat. Tak vám ještě jednou přeji hodně štěstí do manželství.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky! Jojo, svatební den se vydařil na jedničku :-D Nám tedy také nepršelo. Detailní popis mám v albu i s pár fotkama. Do alba už asi přidávat nebudu, nebaví mě ty fotky zmenšovat :-| Dám je asi na rajče ;-)
Odpovedať
Blondie, moc Ti to sluselo.. blondynky jsou stejne nejhezci nevesty ;-) rikali to i kosmeticka s kadernici... ale myslim to s nadsazkou brunetky a cernovlasky.
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, každá nevěsta je krásná ;-) kde máš nějaké fotečky?? =-)
Odpovedať
Az od profika budou za mesic... nechci mu to kazit fotkama z nasich fotaku... pockejte si, budou stat zato! Malou fotku mam jenom v profilu...
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, tak se necháme překvapit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to mame za sebou! Blondata moc ti to sluselo, Kami tesim se na svoje fotky. Ja zatim taky jeste nemam, cekam na ty profi od fotografa. Ale bylo to uzasne, daleko lepsi nez jsem si to vysnila. Vsichni mi rikali,ze to byla nejhezci svatba, na ktere byli, a ze je nenapada ani jedna vec,ktera by treba mohla byt jinak... Tak jsem stastna - mam z toho totiz stejny dojem;) Jsem rada,ze to vyslo i Vam! :) Vzdyt jsme si to taky zaslouzily,ne? :-D
Odpovedať
Sandi, urcite! Ja se jeste stale vznasim na oblacku, nejradsi bych vyrazila na libanky, zaciname trochu planovat.. ale mam dojem ze manzel (no stale si na to osloveni musim zvykat) ma zarizovani a planovani plne zuby, tak ho chci nechat trochu vydechnout. Chteli bysme bud do jizni Francie (muj sen) nebo do Irska.
Odpovedať
Profilova fotka
My jedeme na takovou prvni malou svatebni cestu pristi stredu do Rima a pak chceme na podzim bud do Kostariky nebo Mexika nebo Nikaraguy - uvidime, kde bude zrovna radit jaka nemoc nebo obcanska valka;) Ale uz se taky hrozne moc tesim:)
Odpovedať
Profilova fotka
blondata: Moooc Ti to v den D slušelo!!! My jsme se ani venku skoro vůbec nefotili, kvůli počí to nešlo, páč nám přímo lilo štěstí. :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?