Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
tak do 6.juna bud. roku snad stihnete skolaudovat nie? aj ked osobne teraz nechapem ze preco nemozete mat svadbu skor ako neskolaudujete.. co nechcete potom zasa menit doklady a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
no preto nie, lebo sme sa tak s drahym dohodli a nechceme to tak moc ani kvoli peniazkom, aby sa nam nahodou nestalo to, ze ked budeme robit obe veci naraz, aby nam na jedno alebo druhe nechybali peniaze
Odpovedať
myslim ze rozumne..ok
Odpovedať
Profilova fotka
a pre satky si si uz rozhodla?
Odpovedať
este nie, ja mam vybrane z min. roka (v albume vidno) ale dostali krajsie tak si urcite pojdem vyskusat. ale bojim sa toho ze ked si teraz pojdem skusat ze do bud. juna budu urcite dalsie nove a co ked sa mi budu viac pacit.. ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
toho sa aj ja obavam
Odpovedať
Profilova fotka
Ja chci v cervnu 2009 ale este nevim presnej datum
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, aj my planujeme svadbu na 6.6. V ten deň budeme spolu presne 6rokov a 6 dní milé nie?
Odpovedať
Profilova fotka
iki - super to mate. to by vam mohlo podarit
Odpovedať
Profilova fotka
veď dúfam že sa aj vydarííí, inak ja sa ešte necítim na to aby som sa vydala ale keď ten termín vychádza práve na také naše výročie tak som jednoducho neodolala....aj keď ma komoška odhovára že štyri šestky vraj znamenajú niečo zlé, ale neverím tomu, radšej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holčičky tak já bych se k vám s dovolením taky přidala, taktéž plánujeme svatbu na 6.6.09, je to moc hezké datum :-)
Odpovedať
ste sa teda rozpisali :) chichi.. ooo nicoho sa neboj..aj ked si vyberies podla mna stale sa to da zmenit..citala som o nevestach ktore prisli na posl.skusku dva dni pred svadbou a zmenili si saty.. ;-) evic.ka daj potom vediet..stavim sa ze najviac sa vam bude pacit ten 6.6. :-p :-D ikinka tak to mate mile teda fakt.. to je ako my.. ja s mojim keby sme sa brali 4.4. (sobota) tak 5.4. oslavime presne 7 rokov co prisiel za mnou, takze by to bolo take vsetko super..ale kedze vtedy je este zima tak by sme chceli radsej asi ten jun :) ale vy nie ze by ste mali mat ten datum..vy to musite!!! :-) janinka23 tak vitaj teda medzi nami :) som rada ze sa nas tu pomalicky zbiera viac a viac :) a este mate len termin? alebo uz mate aj nieco vybavene? ja som len nakukla teraz a chystam sa prec na vikend (mozno nieco aj vybavim dalsie) tak dufam ze zatial napisete nieco aby som mala co potom citat ;-) keby som sa teda neprihlasila, tak pekny vikend :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mimam my termín ještě ofiko zamluvený nemáme, protože na zámku, na kterém chceme mít obřad vypisují termíny až koncem roku, ale hostinu , šaty atd, budeme zařizovat v průběhu roku.
Odpovedať
Profilova fotka
mimam- ten termin se mi samorzejme libi nejvic, ale ja se este studentka, takze budu cekat az budu vedet kdy budu mit statnici a vse ohledne bakalarky hotovy a teprv potom se chcem brat, nechci mit ty stresy vsechny najednou
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky (s makcenom) :-D
Odpovedať
ahojte my mame tiez svadbu6.6.2009 na druhe narodeniny nasej dcerky :-) a co uz mame zajednane? mame salu a DJ a pracuje sa na kostole ;-)
Odpovedať
janinka23 pozri, co sa tyka toho terminu, tak dufam, ze budete prvi,ktori si to zajednaju.. viem ake to je lebo ja som si bola tiez na urade zistovat ci je volno a ti sa kukali na mna ako keby som bola sibnuta ze si rok popredu zajednavam termin, pricom ja som chcela mat istotu ze svadba bude 6.6. a tiez ze si viem ja "prva" zajednat aj cas sobasa, podla ktoreho si potom viem zorganizovat aj program celej svadby..kedy fotit kedy tamto a pod.. evic.ka ak ti mozem poradit ked chces mat tento termin, tak najlepsie bude ak si to zajednate teraz a zacnete vsetky pripravy riesit cely rok a ked budes mat statnice tak sa vies venovat len studiu a potom sa tesit zo svadby,ktora bude uz pripravena..ved ty vy si rozumiete najlepsie.. 8-) drobcek2007 to je krasny datum.. ason si to zapamatate ako vy, tak aj vasa dcerka ;-) :-)
Odpovedať
tak co, najde sa este niekto na tento datum? :-D
Odpovedať
mimam ved to bol umysel :-D :-D :-D :-D aby sme navzajom na seba nezabudli :-D :-D
Odpovedať
to je krasne x-) ja som preto rozmyslala tiez nad datumom 4.4.09, lebo to bude presne 7 rok (5.4.) ked za mnou moj drahy prvy krat prisiel a dali sme sa uz naozaj dokopy :-D a tiez ma pre mna vyznam tento datum lebo mam meniny 5.4. a tiez 5.4. sa brali aj moji rodicia :-D to je sranda ze? hehe.. normalne viac a viac uvazujem nad tymto datumom, ale ked to bude este chladno a my mame radi teplucko a aj krasne fotky na travicke sa daju urobit ked to bude 6.6. :-) neviem sa rozhodnut :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no na fotenie je urcite lepsi jun, vtedy je uz predsa len istejsie pocasie, vacsia pravdepodobnost, ze bude teplo a nebude prsat.... ja som si vybrala 6. 6. len kvoli tomu, ze sa mi ten datum paci a kvoli pocasiu - chceme sa brat vonku, tak potrebujeme mat pekne a teple pocasie.... ale ak bude zima a skarede, tak ma asi porazi 8-(
Odpovedať
no tak presne o tom istom som aj ja.. ze ten jun..pozri ake je teraz pocasie.. a tiez som premyslala nad tym ze sa budeme brat vonku, :-) len sa obavam toho pocasia, co ak.. :-( dnes je to take nevyspytatelne... ]-( rano moze byt krasne a behom hodiny to moze byt inak.. treba v tom pripade zabezpecit druhu alternativu.. pre istotu byt zabezpeceny.. :-p
Odpovedať
no byt na tvojom mieste tak tiez uvazujemnad..... a 4.4sa narodila moja sestra :-D
Odpovedať
janocka no len zeby to pocasie fakt vyslo 8-) musi to byt super mat vonku svadbu :-)
Odpovedať
drobec tak to je dalsi dovod :-D a svadba vonku je najuzasnejsia vec pod slnkom.. teda ak je pod slnkom ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa spolieham na to pocasie, ze bude aj o rok tak ako je teraz.... a ak nahodou nie, tak snad bude zabezpeceny nejaky altanok, kde nas oddaju.... v Afrodite (kde budeme mat svadbu aj my) byvaju sobase pomerne casto, tak asi to tam je nejako zabezpecene aj v pripade nepriazniveho pocasia.... =-)
Odpovedať
urcite ano.. staci v tom pripade nejaky stan ci ako hovoris altanok, len treba pocitaj aj s tou alternativou ze zaprsi..aby clovek nebol prekvapeny ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ratam s tym, ze sa to moze stat, ale nepripustam si to.... zacnem depkovat a stresovat v den svadby :-) ved naco sa tym trapit skor...hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, my máme tohle datum :-)
Odpovedať
smardik tak ta vitam medzi nami :-D a co mas uz vybavene? ci zatial len planujete ako by to vobec malo vyzerat a prebiehat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?