Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taky jsem zvědavá, kdy se mimíškovi bude chtít ven. :) včera u toho hokeje kopal jak ďas.... a bylo mi všelijak...ale jen to skončilo a ulehli jsme.... byl klid. za chvíli jdu na poradnu a křivku, tak se snad dozvím jak na tom jsme.... ale zatím nezabralo uklízení, sex, hokej a ani bouřky :)))) je mimiš dost odolný....
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Alvy, nas hokejista u hokeje taky kopal :-D Asi fandily, mimina :-) Jinak Evi, uvidime, jak jsem se s tou predpovedi na dnesek trefila, do pulnoci casu dost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Abychom se nakonec nedivili...člověk tady pořád plaší a nakonec budu taky přenášet a nervuju se tu zbytečně. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, to si piš...mimča fandila s náma :) jinak ani podle doktora to u nás na porod nevypadá ... mamutkovi se prostě ven nechce :)
Odpovedať
Vsak on pujde ven, neboj, Alvy ;-) Ma proste svoji hlavu a doktori mu zadny termin diktovat nebudou! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taky mám ten pocit... že to bude taková svéhlavička :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak holky, já byla dneska na kontrole a doktor říkal, že už jen odpočíváme a čekáme a že hlavička mu připadá zase níž...tak uvidíme, jinak vše v pořádku a ani mi nepřipadá, že by se něco mělo dít... 8-)
Odpovedať
Kamoska porodila dneska v noci, maleho Simona :-) Mela termin ted nekdy tento tyden. Tak se cinte taky, holky. ;-) Nebo spis ty vase mimina, aby se cinily, co?
Odpovedať
Profilova fotka
teda nevím .... ale u nás to stále nevypadá :) na kontrolu jdu zítra a ráda bych kdyby to vypuklo právě zítra, to slouží můj oblíbený doktor :), ale to prostě asi prckovi nevysvětlím :))))
Odpovedať
Treba ceka na vyroci svatby, malej nebo mala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bohužel nevyjde.... dřív bych musela na vyvolání :( jinak jsem do alba hodila fotku mého pupíku :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Teda Alo, takovyhle bricho :-D ... to budu mit taky :-D ? Krasna fotecka v repkovem poli.
Odpovedať
Profilova fotka
to si piš, že budeš mít takové.... možná..... možná menší...možná i větší :))) ale neboooj, zvykneš si na něj.... mně už to teď ani nepřijde :)
Odpovedať
Ahoj maminy, kde jste, nerodite? :-) Dneska jsem byla s prckem na kontrole, krasne mu busilo srdicko, tak mam priliv pozitivni energie do dalsich dnu... a s tim brichem Alvy uz tomu zacinam verit, od posledni prohlidky (tj. za mesic) jsem pribrala pres 3 kila... ach jo. Nastesti mam ale dojem, ze mi roste jenom to bricho...
Odpovedať
Profilova fotka
My nerodíme :) a včera na kontrole mi říkal dr., že to ani nevidí... Kami, neboooj.... pak už ti to ani nepřijde.... to přibírání. já mám nahoře 16 kilo..... a myslím, že zase tak obrovsky nevypadám....teda kromě bříška, to je mazec :)
Odpovedať
Ahoj holky! Tak to jsem zvědavá která z vás dvou bude první ;-) Držím pěsti ať vám to dobře dopadne!! Já byla na kontrole ve čtvrtek a jak říkáš kami, je to moc příjemné slyšet jak mu tluče srdíčko a koukat se na něj :-) Mě doteď bříško skoro vůbec nerostlo, nebo mi to aspoň tvrdili všichni ostatní, ale teď mě kamarádka viděla po 14 dnech a už teda změnila názor, že stačí jen 2 neděle a jak už se krásně kulatim a už to asi opravdu začíná být vidět protože se mě ptali 3 lidi, kteří o tom nevěděli, jestli náhodou těhotná nejsem :-) Přeju vám krásnou i když propršenou neděli :-)
Odpovedať
Ahoj! Pocasi stale na draka.... ale mame nove okna :-) Tady neco noveho u nektere z vas...? Kdyz uz tu pisu o pocasi, tak letos by ta svatba 6.6. byla co se tyka pocasi asi fajn, od vikendu ma byt konecne hezky.. chtela jsem v nedeli vytahnout muze na nejaky vylet kdyz mame to vyroci... ale zrovna v nedeli ma cas kamarad, aby mu pomohl se stropem. Ach jo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Všechny vás zdravím.v pondělí 31.5.2010 jsme se stali rodiči úžasného stvorenicka.vazi 3350 gramů a meri 52 cm.jmenuje se Eliška. Všichni jsme v pořádku a az budeme doma,přidám do alba fotku. Mějte se krásně.
Odpovedať
:) Jee, Ali, to se narodil muj manzel 31. kvetna! Gratuluju, jsem rada, ze to mas stastne za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj všem, také bych Vám ráda oznámila, že minulý čtvrtek 27.5.2010 se nám narodil Jeníček, váží 3,55 kg a měří 51 cm. Od včerejška jsme konečně doma a moc si to užíváme. Je úúúúžasnej. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy samozřejmě posílám oooooooooooobrovské gratulace, ať Vám Eliška dělá jen samou radost a ať je zdravá!
Odpovedať
Evi, tak jsi tedy Alvy nakonec predbehla. Moc Vam k Jenickovi gratuluju, at roste a sili a mate se vsichni radi. Krasne zpravy, devcata. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dekujeme. A Evi,blahopřeji,ať jste zdraví a štastní.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme dnes s Jeníčkem prvně vyzkoušeli kočárek, jezdí super. :-D
Odpovedať
Maminky moc vám gratuluju k vašim malým uzlíčkum a přeju vám hodně zdravíčka a ať vám dělají jen samou radost!!!! :-) ;-) Já se jdu trošku opalovat když je konečně tak nááádherněě! A na zítřek máme naplánovaný výlet do Tábora, kde půjdeme do fantastické restaurace na večeři a kde se zas tak strašně přežereme až nám bude těžko :-D Užívejte si miminek i sluníčka a přeju krásný víkend!!
Odpovedať
Krasne vyroci, nevesty! :-) To je ale dneska krasne...ze to tak nebylo i loni, co?
Odpovedať
Je opravdu nádherně!! To člověku snad ani nic nemůže zkazit náladu :-) Mohlo tak být i loni, ale my jsme měli nakonec docela ucházející počasí, nám pršelo až na hostině a to už nám tak nevadilo, když jsme focení stihli při sluníčku :-) Jani máš už opravdu krásné bříško ;-) A taky vám všem přeju krásný výroční den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lili, tak to jste si to výročí hezky užili, super. :-) Jinak jsem přidala do alba na ukázku "porodnicové foto". Můžete se mrknout. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinko, mooooc vám to oběma sluší :) taky přihodím fotku našeho pokládku .... jinak mi oslavili výročí návratem z porodnice...měla jsem komplikace, tak nás pustili až včera. eliška mohla už ve čtvrtek a já ji to malinko pokazila...ale už doma jsme a jsme mooooc spokojené :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?