Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky moooc Vám gratuluji ;-) Evus, tak Vám počasí moc nevyšlo, co? :-( Nám tedy parádně, škoda, že nesvítilo ještě to sluníčko :-| Sandi, tak to se budete mít krááásně x-)
Odpovedať
Zdravím všechny nevěsty :-) Tak i my jsme to naštěstí všehno zvládli v pohodě. Díkybohu začalo pršet až když jsme odjížděli z hradu. Všem vám gratuluji a přeji hodně štěstíčka:)
Odpovedať
Profilova fotka
elgereta - ahojky, dívala jsem se na tvoje albíčko, moc se mi líbí fotky z obřadů na Frýdštejně. je tam ale možnost oddávat jen venku co? měli jste štěstí že vám vyšlo počasí!! a můžu se zeptat, kde jste měli hostinu? vypadá to na velký prostor ... :-) přeju hodně štěstí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata aj ja uz to mam za sebou ... Bolo to jednoducho uzasne :) Vsetkym Vam gratulujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
blondata: nevyšlo vůbec, ale nevadí. I tak to bylo krásné. Taky jsem si uvědomila, že jsem Vám úplně zapomněla vyprávět, jak to pokračovalo - vzhledem k tomu, že jsme měli tu přísně utajovanou svatbu, jak už jsem tady říkala, tak jsme výslužky a oznámení rozváželi až v neděli po svatbě. A musím říct, že to byl asi ten největší zážitek. :-D Opravdu se povadlo to utajit tak, že to nevěděl vůůůůbec nikdo z příbuzných ani známých. A můžu vám říct, vidět ty jejich obličeje, spadlé čelisti a vykulené oči, z toho žiju ještě teď. To je opravdu nezapomenutelný zážitek. :-D :-D Fakt super. Spousta lidí nám ani nevěřila, mysleli, že vtipkujeme. Kamarádi museli nejdřív vidět oznámení, aby věřili. :-)) Takže jsem si pořádně užila i tu neděli. Legrační bylo, když jsme přišli na hostinu do restaurace, kde brigádničí dcera rodinných známých, kteří bydlí vedle - na tu byl nejlepší pohled, ta to absolutně nepobírala... Jedním slovem BOMBA. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Evus, tak to muselo být super :-D Úplně si dokážu představit ty obličeje :-D :-D Počasí nevadí, hlevně že se Vám to líbilo a užili jste si x-)
Odpovedať
Profilova fotka
To jo. Já bych nevěřila, že by mi to opravdu nevadilo. Ještě v pátek večer jsem seděla a brečela, že bude hnusně a nakonec jsem byla tak v pohodě, že ani kroupy ani sníh by mi nevadily...prostě jsem byla šťastná a užívala si to. :-)
Odpovedať
Evco, co sis nakonec sehnala pres ty ramena?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som ten chlad vobec nevnimala, aj ked bolo 12st., ked sme sa fotili x-) . Sal cez ramena som mala, ale na foteni som si ho dala dole.
Odpovedať
Dixie - ahoj!!!! 12 st, nic moc, ale v satech bylo teplo, ja si bolerko sundala az pri vecernim tancovani.
Odpovedať
ahoj nevěsty, tak nám hrozně lilo, takže altánek venku se nekonal.. ale taky musím říct, že mi to až tak nevadilo. Bylo to celé strašně fajn - ani nervozní jsem nebyla. Dneska jsem viděla fotky - je jich 500 a jsem z nich nadšená - na to, že bylo fakt zataženo a deštivo, tak jsou ještě krásné. Dneska nebo zítra prý budou hotové jupííí.
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Kamikadze! Ako ste spokojne celkovo? Ja som, zopakovala by som si to kazdu sobotu x-) . Dnes som prvy den v praci, este sa len rozkukavam =-) . My budeme mat fotky az o mesiac. Potom sa musime stretnut a popozerat. Ci boli blondynky naozaj najkrajsie :-D :-D . (ja nie som blond - cierny bod pre Kami!) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Spokojeni jsme velmi! tak ten srazik naplanujeme, co devcata kolem Prahy? Ja teda profi fotky taky budu mit az za mesic, tak zacatkem cervence by to slo, ne? kazda nevesta je krasna, dixie, ja to dobre vim, a ty jsi byla hlavne nejkrasnejsi pro toho sveho.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tu viac menej cele leto, zaciatok cervence je OOK pre mna. Budem sa tesit.
Odpovedať
Pisu si to do kalendare a ne ze tu prestanete chodit, nevesty! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Koukám, že plánujete srazík ;-) To je super :-) Ráda se přidám, ale jestli bude na začátku července, tak bohužel tou dobou jsme na dovolené :-|
Odpovedať
blondie, nejak to vyspekulujeme, jde jen o to, ze fotky budeme mit s dixie az za mesic... takze klidne muzeme az se vratis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlas. Sestricka, krasna nevesta si bola :). Kami velmi nevidim :).
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, já ty fotky taky budu mít až tak za měsíc. Zatím je mám na DVD a některé se teď upravují, aby se mohly vyvolat ;-) Tak se budu těšit ;-) Hlavně aby jste se mnou počítayi a nezapoměly na mě :-D :-N
Odpovedať
Čo?....co nevidis?
Odpovedať
Profilova fotka
No Teba velmi na tej malej fotke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dixie, Kami nás schválně napíná ;-)
Odpovedať
Presne tak, devcata, abyste pak udelali ooooooch, jaka kraaaasa ;-) slibila jsem Markovi, nasemu fotografovi, ze mu tu udelam dobre jmeno, tak to nasima fotkama z fotaku nechci kazit... do IP Vam poslu odkaz na rajce..
Odpovedať
Profilova fotka
OK, dakujeme. Nasi fotografovia tu maju na mojejsvadbe dost fotiek, myslim, ze uz dobre meno maju. Tesim sa uz na tie nase...este mesiac ... |-|
Odpovedať
Marek tu zatim fotky nema zadne a je to skoda, protoze ty svatebni fotky, co mel na netu, to bylo to, co nas definitivne presvedcilo.. a ani mi nevadi, ze budou az za mesic, aspon se mame naco tesit.
Odpovedať
Profilova fotka
Urobis mu reklamu ty. Video mate? My sme si nedavali. Inak, stratila sa nam Milovana.
Odpovedať
Mozna je na svatebni ceste, stastna zena... video jenom od stryca a to nebude ani nic moc, kazdopadne pro pripomenuti toho dne to staci
Odpovedať
Profilova fotka
My mame obrad z kostola, potom sa na kameru zabudlo.
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, děkuju za odkaz ;-) Byla jsi krásná nevěsta a už se těším na profi ;-)
Odpovedať
Marti, nemas zac, ja dekuju za poklonu... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?