Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
aj ja vam prajem stastny novy rok
Odpovedať
Profilova fotka
Taky přeji všem krásný rok 2009 a ať se nám ta svatba povede dle našich představ :-) A jak pokračujete s přípravami? Já jsem si tady na barazru koupila nádhernou bižu :-)
Odpovedať
ja som si uz zajednala saty :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz jsem myslela, ze mi 6.6. nedopadne. 5. ledna teprve totiz matrika otevirala datumy svateb pro tento rok. Nejdrive jsem se nemohla dovolat a kdyz jsem se dovolala, tak uz bylo pozde a mohli jsme se brat pouze rano v 9 nebo vecer v 6. Druhy den jsem tedy volala znovu, abych objednala jine datum a pani z matriky me mile prekvapila. Posilili oddavajici a my muzeme mit svatbu 6.6. v 16 hod. jak jsme puvodne chteli! Tak se mi ulevilo, protoze fotograf a saty uz jsou zamluvene. Ted se koukam po obleku pro zenicha 8-) Nejake bizu a boty zatim nejsou... Tak vam take preju krasne planovani a at nam to vsem vyjde dle predstav.
Odpovedať
charaska uff dobre stresy mna by asi ..... :-N
Odpovedať
Včera jsme si zajeli na kávičku do naší pěkné restaurace a zároveň dohodli zde pronájem pěkné místnosti na svatební oběd.Ještě musíme vybrat ten pěkný dortík, také obj.zavčasu.Ovšem ,když jsou všechny tak krásné.Koláčky už jsou obj.Moc se mi líbi vykrajovaný meloun,ale nevím kde poblíž to dělají.Prosím také mi poraďte jaká náplň v létě je dobrá do dortu? Bude politý hladký s ozdobou ve tvaru srdce. :-) =-)
Odpovedať
Ahojte, aj keď trošku neskoro, ale všetko dobré v Novom roku Vám prajem nevestčky :-) My máme tiež svadbu 6.6.2009 a ako tak tu čítam poniektoré už máte takmer všetky prípravy za sebou, ja pomaličky všetko chystám, ale neviem sa stále rozhodnúť či si mám šaty požičať alebo kúpiť, pomůže my stýmto niekto :-(
Odpovedať
Ahojte, vsetko dobre v tomto roku. Svadbu mame tiez 6.6.2009 o 15.00 hod. Zakladne veci vybavene mame, kostol, salu, kameramana, hudbu, vyzdobu. Dokonca uz sme zacali aj s naukou. Saty uz mam doma, aj svadobne aj popolnocne. Dufam, ze sa nic nepokazi. Musime este dokupit nejake malickosti a dufat, ze sa vyhneme zhananiu na poslednu chvilu.
Odpovedať
Stelika: Tiez riesim tuto dilemu. Ale musis brat do uvahy, ze ked si saty kupis musi ti ich niekto upravit a v salone ti ich aj upravia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdárek nevěsty ;-) Také jsme si vybrali toto datum :-D Ve 13 30 v Kutné Hoře Jinak už máme téměř vše domluvené i nakoupené- tedy takové ty nejpodtatnější věci, od kterých se vše odvíjí :-D . Máme zamluvenou restauraci, kapelu a fotografa. Plánovaný počet hostů zatím skončil na 50. Svatební šaty jsem zakoupila na Ebay a v žádným případě nelituji, přišli mi na Silvestra. Oblek pro MP (můj přítel) jsme zakoupili v OP Prostějov zkraje ledna, dále jsme koupili kravatu, košili i boty, takže MP se už může ženit :-D Jinak já boty už taky mám- byla to moje první věc na svatbu :-D Přemýšlíme o svatebním oznámení a zdá se, že jsme možná vybrali, každopádně s MP máme stejný vkus, takže v tom problém nevidím. Teď plánujeme návštěvu na svatebním veletrhu v Praze a doufám, že se nám tam podaří něco ulovit, např. prstýnky ;-)
Odpovedať
ahojte aj my mame svadbu 6,6,2009 a prave dnes sa chystame kupovat obrucky a strasne sa tesime.este sme neboli v kostole a preto sa chcem spytat, ze ako do predu treba sobas nahlasit.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
To máš asi jak kde....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, aspon co ja viem, tak u nas treba dat vediet 3 mesiace pred svadbou...
Odpovedať
aj ja viem ze 3 mes. vopred
Odpovedať
ahoj majuska15186 ja mám tu dilemu, lebo ja už som skúšala aj v svadobnom salóne, aj v obchode, kde ich šijú na mieru a v salónoch čo som skúšala, a keď sú úplne nové ešte nepoužité sadnú mi ako uliate, netreba mi nič zužovať ani rozširovať, akurát možno bud skrátit alebo predlžiť o 2 cm, lebo som dost vysoká, a jední mi hovoria požičaj si iní kúp si ich a tak sa ja neviem rozhodnúť, hoci neviem čo by som s nimi robila keby boli moje, takže asi si ich pravdepodobne požičiam, ovšem ked mi opat niekto nezamuti hlavu :-|
Odpovedať
Ahojte,tvoříme si sami naPC.své oznámení,pořád to vylepšujeme. Včera jsme si zaplatili zálohu na svatební cestu do Toskánska.Bude to pobytovo poznávací a už se moc těšíme. :-) Dnes jsem četla v naších městských novinách,že tento termín svateb je už plný na matrice.Tak jěště, že jsme zavčasu rezervovali. x-)
Odpovedať
ahoj, no my sme si už rezervovali všetko v starom roku, lebo jeden je v zahraničí a ja sama všetko nevybavím pretože takisto pracujem ale 80 km od svojho bydliska a teraz už len také drobnosti ostávajú, a oznámenia si robíme tiež sami už sú vymyslené a odsúhlasené už ich len vytlačit a zviazat so stužkou ked sa mi podarí odfotit a pridat do albumu, lebo som to skusala uz x-krát a nikdy sa mi to nepodarilo, tak skusim znova ;-) :-)
Odpovedať
no tak já si dělám oznámko sama.ještě není dodělané.už taky všechno máme a to jsme oba v zahraničí,ale když se chce,všechno jde.tetkom akorát pojedu domů na 3 dny zaplatit obřad jak na radnici,tak na zámku a obědnat dort a koláče a koupit prstýnky.A pak už to bude úplně všechno ;-) A budeme mít klid :-)
Odpovedať
stelika: a k cemu Ti pak ty saty budou? At je na Tebe upravi a pak si je nechaji, stejne bys je pak po netu prodavala...
Odpovedať
Profilova fotka
holky zítra jdu konečně na šatičky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik, pak nám je ukaž :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sestricka ukážu :-) už se nemůžu dočkat :-) jen postavu by to chtělo zlepšit - přibrat
Odpovedať
ahoj holky, taky máme tento termín svatby, můžu vstoupit mezi vás?
Odpovedať
holky uplne zírám kolik toho už máte, já fakt nemám jeste nic a nejak nestresuju :-D luciferek: kde se v oV budeš vdávat?
Odpovedať
Profilova fotka
katka my máme obřad, zaplacenou zálohu v restauraci, fotografa a zítra jdu na šaty iluc se vdává na zámku v Porubě stejně jaká já
Odpovedať
Profilova fotka
Smardiku, tak já ti něco ráda dám :-D Bych ráda zhubla :-p
Odpovedať
Ahoj všem přítomným príma odpoledne! Včera jsem u cukrářky objednala dortík, menší srdce.Prý má fakt dost objednávek, tak je lepší v klidku vše domluvit.Koupila jsem synovi oblek,ve slevě, ta cena bomba, fakt mám radost, je pěkný z OP prostějov, ještě košili.Já i můj přítel oblečení máme zakoupené, tak je po starostech.Nevím sice jakou tu svatební kytku, to budu hledat inspiraci v albech. Chci něco menšího. :-)
Odpovedať
Ahojky není tady někdo, kdo má svatbu 6.6. na Čeladné v penzionu u Holubů? My tam máme svatbu o den dřív 5.6.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky ;-) s dovolenim, pridam sa aj ja do tejto temy, aj ked svadbu mame o den skor, teda v piatok 5.6. Pozeram, teda skor citam, ze niektore ste sa do priprav pustili riadne s predstihom. My sme tento den zacali riesit (a celkovo svadbu) az zaciatkom roka a vcelku uspesne (klop-klop), zatial nam vsetko vychadza. Dnes idem prvykrat pozriet nejake saty, tak uvidim, co na mna budu mat 8-)
Odpovedať
Ahoj všechny! My se taky bereme 6. 6., přítel chtěl aby se mu to dobře pamatalo, aby pak neměl průser že zapomene na výročí (i když to budeme mít na prstýnkách) :-) Chci se zeptat, jak jste daleko s příprava a kdy budete posílat svatební listy hostům(pokud je budete mít), mě to teď totiž přijde ještě brzy, i když už je máme připravený, ale ještě vyčkávám. A co šaty už máte? Já se ještě nikam nedostala, tak doufám že budu mít ještě z čeho vybírat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?