Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
ahoj lili.fire mo my uz toho mame dost :-. kostol,restauraciu,kadernicku,kozmeticku,kozmeticku,dj,kameramana,fotografku,saty,kroj,topanky,alkohol,topanky ,pohare.vankusik pod obrucky,obrucky,zarezervovane kvetinarstvo,oblek ,cukrarku a to je asi vsetko
Odpovedať
svatebni listy... co to je? :-o My jsme to jeste ani nerekli rodicum... myslim, ze na zbytecne a vsetecne otazky casu dost.
Odpovedať
Svatební listy si můžeš vytvořit tady na stránkách, zkrátka napíšeš jaký byste chtěli svatební dary, svatebčanům pošleš odkaz a hosté si je zarezervují v případě že vás chtějí obdarovat a nesejdou se to dva stejný dárky
Odpovedať
my nebudeme posielat listy
Odpovedať
Aha, tak to my budeme chtit stejne spis penizky, nebo poukazky... takze svatebni listy delat nebudeme
Odpovedať
Profilova fotka
Drobcek a nie je to skoro zakusky? Ved viem, že si ta v cukrarni zapisu a tak, ale vzdy sa moze stat, ze to nejak popletu.
Odpovedať
mame znamu cukrarku tak hadam to nepopletu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to hádam nie. Ja len tak, lebo som davala robit v jednej cukrarni tortu, mali vsetko zapisane a ked som tam prisla, tak to nevedeli najst, samozrejme torta nebola, ale nastastie boli flexibilni a vyrobili mi za 20 minut dalsiu (nechapem sice ako, ci mali predpripravene, ale to som uz neriesila), ale zazit taketo nieco vo svadobny den, tak ma svihne. Ja len preto :-D
Odpovedať
uff tak to by som nechcela zazit ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Také máme termín 6.6.2009. Z téhož důvodu, který jsem tu už četla - aby se to mému nastávajícímu dobře pamatovalo, s tou pamětí je totiž trošku na štíru. :-)
Odpovedať
ahojki tak vidím,že už máte všechny vše rozběhnuté. my máme zajištěnou místo oddání,hostinu,hudbu. na šaty se půjdu podívat v uterý,ale jen pro inspiraci,nechám si je totiž ušít,výjde mne to levnějí než půjčení,no snad se v tom salonu nerozhodnu jinak :-). svatební oznámení se pokusí navrhnout kolegyně od mojí ségry v práci.
Odpovedať
holky a jak to je vůbec s vyzvednutím nevěsty. ženich přijede v autě ozdobeném pro nevestu a pak odjíždějí každý zvlášt na radnici? nebo nevesta jede s otcem a matkou a ženich zase se svou rodinou a pak od radnice až společně v ženichově aute..můžete mi poradit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
katka no my sme sa dohodli ze pride premna aj z rodim/i on na svadobnom aute rodicia zvlast/ a spolu odchadzame do kostola ;-)
Odpovedať
:-) Ahoj holky, už jste oznámili ostatním, že máte svatbu, nebo je dost času, později poslat oznámení.? Jak jste na tom? Já to chci udělat v únoru. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jelikož, nechceme od svatebčanů dary,ale finanční hotovost a také spousta lidí odlétá v červnu za teplem, řekli jsme jim to ,,neoficiálně" jak jsme měli zarezervované datum a místo svatby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My jsme uz neoficialne "upozornili" kamarady a rodinu, ze se 6.6. budeme brat, tak aby si rezervovali tento den pro nas... pokud mozno... Na svatebni oznameni je jeste casu dost.
Odpovedať
taky jsme to už tak neoficiálně všem oznámili, at ví ,že s tím mají počítat.
Odpovedať
aj my sme to uz oznamili a pozyvat budeme asi v marci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, nevdáváte se některá z Vás v Kutné Hoře? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bohužel :-(
Odpovedať
já taky ne:-) jsem z OV
Odpovedať
nikita: můžeš mi poradit kde sehnat ty šerpy na auta? kupovala jsi to přes net?
Odpovedať
Profilova fotka
katka:to je vlizelín, mají ho všude ve svatebních e-shopech :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Třeba se tu někdo najde ;-) Dá se ten vlizelín koupit i v obchodě s látkama?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to netušim, neviděla jsem. Organzu jo ;-)
Odpovedať
nikita: děkuji ti. a to si musíš už sama upravit nebo se to prodává už takhle "načančané"to víš moc tomu nerozumím.
Odpovedať
ahoj všechny, neměli jste problém se zarezervováním tohoto data? Já jsem obvolala snad všechno v okrese a nikde nám na 6.6. nechtěli termín zamluvit. Prý kvůli volbám do Evropského parlamentu. Není to k naštvání, když kvůli takové hlouposti musíte změnit datum svatby. A to nám na polovině těch matrik původně říkali, že žádný problém.
Odpovedať
Profilova fotka
katka: když to koupíš ,,načančané" pěkně si připlatíš, kup si roli a mašličkami nebo kytičkami si to douprav :-D
Odpovedať
6.6.2009 rennik • 2. prosinec 2008 v 17:23 Ahoj holky máte někdo stejný termín svatby? :-) smardik • 2. prosinec 2008 v 17:33 rennik ahoj smardik • 2. prosinec 2008 v 17:34 já mám stejní datum ale ta diskuse už tu někde založena je rennik • 2. prosinec 2008 v 17:36 Ahojky aha tak to jsem nevěděla, můžu se zeptat kde to budete mít? My v Třinci. smardik • 2. prosinec 2008 v 17:37 máme to v ostravě-.porubě na zámku, ve 13 hodin rennik • 2. prosinec 2008 v 17:40 Tam to je moc pěkné, kdybych bydlela blíž k Ostravě tak bych to chtělataky na zámku,ale je to daleko takže to máme v kostele v Bystřici nad Olší. Chtěli bychom tak kolem 11 hodin tak snad bude ještě volné volné místo. smardik • 2. prosinec 2008 v 17:42 my to máme na 13 a jsme z orlové, máte už něco zařízené rennik • 2. prosinec 2008 v 17:50 Jo máme zamluvený Hotel Salajku v Horní Lomné, potom kameramana, který nám udělá i fotky takže super, jinak vybíráme oznámení- líbí se nám dva o kterých vážně uvažujeme, ale je na to ještě čas takže s tím snad nebude problém. Šaty už mám zamluvené v Třinci v salonu Golden Wedding, je tam strasně hodná paní.To je zatím všechno. Máme problém sehnat nějakou kapelu, nebo někoho kdo bynám hrál. Nevíme si stím rady. smardik • 2. prosinec 2008 v 17:55 my máme jen místo obřadu a asi i restauraci ale ta ještě není 100% a za chvíli budu vědět zda i fotografa. Na šaty chci jít v lednu, musím ještě shodit bříško po porodu rennik • 2. prosinec 2008 v 19:33 Tak držím palečky aby to všecko vyšlo :-) A na to hubnutí jsmedvě taky chci nějaké to kilo shodit. Zatím pa a pak se ozvi jak jste dopadli s fotografem :-) angellina73 • 7. prosinec 2008 ve 13:09 smardik ahoj a můžu se zeptat, kolik za ten obřad na zámečku Poruba chtějí? Taky o něm možná uvažujeme. silvie22 • 7. prosinec 2008 ve 20:01 ahoj holky! taky mame tento termín! :-) smardik • 8. prosinec 2008 v 09:03 angellina správní poplatek na úřadě 1000 Kč a na zámku pokud je obřad venku 2000 a pokud v oddací síni tak 1500, paní tam je moc ochotná :-).ale pokud chcete 6.6. tak to je myslím už plné, paní říkala že o to datum je velký zájem a že už musí lidi odmítat face • 8. prosinec 2008 ve 20:36 ahoj, taky máme tento termín :-) v praze, na staroměstské radnici. včera jsem ho zarezervovala, a byla jsem překvapená, že je ještě volný :-) nebudete mít taky někdo svatbu v praze? kathus • 9. prosinec 2008 v 10:57 ahoj vidim ze cerven 2009 moc nefrci :-) takze se pridam k vam :-) taky mame tento termin kaczka85 • 9. prosinec 2008 v 11:49 Ahojyk... ja mam taky 6.6.08...:) rennik: Vy mate hotel Salajka? to je sranda... :-D Tak se budu jmenovat po svatbe... ne hotel, ale Salajková... :-N :-D rennik • 9. prosinec 2008 v 17:23 kaczka85: ahoj jo máme, tak to je fakt náhoda :-D Já budu Ciencialová docela se i těším na jiné jméno- furt lepší než Hawliczková :-D A kde to budete mít vy? charaska • 9. prosinec 2008 ve 21:06 Ahoj holky, my bychom take radi 6.6.09. V Ceskem Raji - zvazujeme Valdstejn. Na matrice v Turnove mi vsak termin mohou potvrdit az od 5. ledna. Tak doufam, ze to vyjde. Face: kde si pujcujes/kupujes saty v Praze? kaczka85 • 10. prosinec 2008 v 09:17 rennik: ty jo, to tvoje buduci prijmeni je docela zapeklity.. :-D Hawliczkova je taky dobry, urcite to treba do telefonu nebo na urade musis hlaskovat, co? My to budeme mít v Teplicích na zámku a asi i hostinu tam budeme mit... :-D charaska: tak to ti budu drzet palecky... my jsme taky hrozne stresovali, nam to potvrdili az 26. listopadu, mela jsem nervy, ze a nas uz urcite nezbyde, protoze jsme tam sli odpoledne a telefonicky rezervace nebrali, ale byli jsme prvni... :-) tak taky urcite budete mit stistko... chteli byste obrad dopoledne nebo odpoledne? a co uz vsechno mate? charaska • 10. prosinec 2008 v 19:51 Kaczka85: mne pani z matriky primo napsala (mailem), ze si mam 5. ledna ZAVOLAT! Tak jsem rada, ze tam nemusim osobne. Z Holandska by se mi to trochu prodrazilo :-p Rada bych spis odpoledne a uplne nejradsi jako posledni svatba ten den. Asi to budeme mit trochu netradicni, ale obed se nekona. Bude se konat zranice az navecer - raut, grilovacka atd. Na Valdstejne ale zajistime obcerstveni, aby nam tam nikdo neumrel hlady :-) Mimochodem ja se budu jmenovat Jana Gielen. Konecne se mi uz nikdo nebude smat, me prijmeni je totiz Hladká ]-( V JAKE FAZI ZARIZOVANI JSTE??? kaczka85 • 11. prosinec 2008 v 08:48 charaska: Jo, tak to je jasny, ze udela vyjimku, kdyz jsi v Holandsku a nebude te nutit to zaridit osobne...:)) No mame zamluveny termin, misto obradu, misto hostiny ted resime, radi bysme to meli v prostorach zamku, tak pocitame kolik bude hostu ( vypada to na 55 lidi ) a jestli se vejdeme do ty mistnosti v zamku, budeme mit cateringovou spol. na zajisteni obeda, obcerstveni, rautu, vecere atd., mam doma boty, predbezne vybrane saty, predbezne vybrane prstynky, mame kosicky pro druzicky, hotove vyvazky pro svatebcany...:) Intenzivneji se na to vrhnem asi v unoru po dovolene... co mate zarizeneho vy? rennik • 14. prosinec 2008 v 11:00 Kaczka85 - ahojky s tím mým příjmením to až tak žhavé není, u nás v Třinci jsou samé zapeklité příjmení,moje sestra se teď jmenuje Wiszczorová :-D , druhá sestra je Szmeková takže s tím na úřadech problém není, ale Ciencialová už vyslovuje každá jinak takže máš pravdu- tohle příjmení se hláskovat musí ]-( Jinak jak vám všem jde pánování? My jsme to zatím trochu stopli protože za měsíc končím školu takže se teď šprtám na zkoušky, ale snad to bude brzo za mnou a budeme plánovat všechno co můžem ať nám svatba dobře dopadne. Trochu máme problém s muzikou, nemůžeme nikoho sehnat. Trochu vám závidím ted zámek u nás nic podobného není takže budeme mít svatbu v kostele a pak hostinu v hotelu jakuž jsem psala. Já už mám doma šatičky, boty, korunku a bižuterii na krk s perličkama. Jinak máme taky předběžně vybrané oznámení. kaczka85 • 14. prosinec 2008 v 18:07 rennik: a ty jsi si nechavala satky sit? ukaz nam je... :-D ja ted vubec nevim jake... :-p rennik • 14. prosinec 2008 v 18:43 Kaczka85 : Ne já jsem si je koupila v našem svatebním salónu v Třinci, ta paní co tam prodává je dala na prodej přes internet a já jsem je shodou okolností poznala, takže jsem jsem si je koupila, líbily se mi už když byly ve výloze tak jsem neodolala. Zatím je nemám nafocené, ale jsou kráááááááásné- teda aspoň já jsem z nich unesená. :-) a taky vám musím nechat nějaké to překvápko :-D kaczka85 • 14. prosinec 2008 v 19:43 rennik: No a jaky je to aspon styl? bohate princeznovske nebo jednoduche anticke? ;-) rennik • 15. prosinec 2008 v 16:58 Kaczka85: spíš princeznovské,jsou bez ramínek, v celku s širokou spodnicí, a sukně je trochu jakoby nasbíraná, prostě moc krásné. A jak jsi na tom s šatkama ty? :-) kaczka85 • 16. prosinec 2008 v 08:14 rennik: no mela jsem jedny vybrane.mam je v albu, myslim, ze fotka c 28, prodaval je tady jedna pani na bazaru, ale ukazalo se, ze je to nejspis nejaka podvodnice, takze jsem trochu zklamana... 8-( jinak jsem byla zkouset a nic me nenadchlo...:( ale chtela bych tylovou sukynku, to je snad jedine co vim, ale myslim, ze si je asi nakonec necham usit u cinanku.. rennik • 19. prosinec 2008 v 18:42 Kaczka85: Určitě je budeš mít moc krásné, mě se taky tylová sukně hrozně líbí. Máte i krásné místo hostiny. My to budem mít všecko do modra, vývazky už jsme taky objednali, pak sklenice na přípitek a organzu na výzdobu stolu. Teď o víkendu chceme zajít do kostela zamluvit termín a hodinu. katka_j • 13. leden 2009 v 11:13 ahoj Holky, můžu mezí vás??? mám stejný termín svatby :.-) blondata.sestricka • 13. leden 2009 ve 13:20 Čauky!! Taky se přidávám, ale je tady nějak mrtvo :-| Tak jak jste daleko s přípravou? =-) Kde bude svatbička? dasa.jira • 13. leden 2009 ve 13:57 Ahoj holky, my to máme taky 6.6.09 - hezký datum, co.... Jsme od Roudnice n.L., zatím mám akorát kapelu a místo, ale starosti mi dělá hudba na obřad, zvolit něco pěknýho atd.... :-| blondata.sestricka • 13. leden 2009 ve 14:21 Paradox je, že už tady diskuze s 6.6. 2009 je..... :-D :-o katka_j • 14. leden 2009 v 18:14 no jo je tu nejak mrtvo. tak já daleko nejsem...jen máme zamluvený termín a místo :-) jak jsi na tom ty? smardik • 14. leden 2009 v 18:18 holky zítra jdu konečně na šatičky :-) a jinak fakt diskuse 6.6 už tu je, je zbytečné zakládat novou anoli85 • 16. leden 2009 v 09:32 Ahojky :-) Je fakt, že tu nějak nuda, ale snad se to časem zase rozjede. Hrozně to letí, co? Kaczka: šatičky jsou nádherné ;-) kamikadze • 16. leden 2009 v 09:35 Ahoj Daso, s hudbou na obrad urcite najdes spoustu inspiraci v jine diskuzi, zadej si do vyhledvace "hudba na obrad" nebo "hudba pri nastupu nevesty" My mame zatim zamluvene predbezne tri mista, a ve stredu to jedeme omrknout :-) Je asi fakt, ze tento datum laka hodne snoubencu, vsude je skoro plno. rennik • 16. leden 2009 ve 14:56 Čauky vítám nové nevěstinky :-) Jak už se můžete dočít nahoře já budu mít svatbu v kostele a pak máme oslavu v hotelu Salajka. S přípravama pokračujeme pomalu ale za to jistě :-D máme zamluvený kostel, obřad bude ve 12.hodin, máme kameramana, fotografa, objednané oznámení, pak mám šaty a k nim ozdůbky, máme muzikanty,no docela toho přibývá. A jak se daří s přípravama vám? charaska • 16. leden 2009 ve 22:07 Ahojky, tak ja jsem malem o 6.6. prisla. Nejprve jsem se nemohla na matriku dovolat a kdyz jsem se po 11. rano 5. ledna dovolala, tak uz bylo pozde. Ale druhy den me pani z turnovske matriky mile prekvapila. Na tento den pridali posilu, takze se muzeme vzit, a to v 16:00. Takze to bude Valdstejn, misto veselky s rautem chata Prezidentska (jeste dojednavame moznosti ubytovani pro hosty), saty mam rezervovane, fotografa take... a to je vlastne vse. Ted se divam po svatebnim oznameni. Jeste nevim, jestli to budeme tisknout v Cechach nebo Holandsku. Hudbu na nastup mam jasnou: instrumentalku od The Verve (pokud se nam tedy podari premluvit matrikarku a kastelana, ze varhany opravdu ne). Kameru si koupime sami a nejaky ten kamarad nam to natoci. Take se divam po oblecich pro zenicha, zatim se mi nic moc nelibi. Nechystate se nekdo na svatebni veletrh v unoru v Praze? Nevite z doslechu, zda-li tenhle veletrh stoji zato? rennik • 17. leden 2009 v 17:18 Čauky nevím jestli stojí za to, možná by bylo dobré podívat se po internetu na nějaké předešlé ročníky, pro mě je Praha dost daleko, ale pokud by byl v Ostravě určitě bych se šla podívat. Možná že bych našla další inspirace. kamikadze • 17. leden 2009 ve 20:02 Holky, mam dalsi tema do diskuze, snad mi nektera poradite. Chtela jsem mit kytku se slunecnicemi, ale v kvetinarstvi mi rekli, ze v cervnu jeste slunecnice nebudou... Ruze urcite nechci... jake jsou aktualni kytky v nas krasny svatebni termin? rennik • 18. leden 2009 v 11:25 Kamikadze: Ahojky no já o kytce taky pořád uvažuju a souhlasím s tebou v om že růže určitě nechci. Já jsem přemýšlela nad tulipánama nebo kalama dokombinované s liliemi a nebo jen tak čisté. Ty slunečnice by byly určitě moc pěkné, záleží i na tom jakou budete mít barvu svatby, my právě do modra takže uvažuju o nějaké neutrální barvě kytky. charaska • 18. leden 2009 v 16:27 Ja pujdu asi do tulipanu, ponevadz v zemi tulipanu ziju ;-) kamikadze • 18. leden 2009 v 17:00 Tulipany jsou taky krasne, ale spis asi pujdu do tech slunecnic, pokud je sezenu... videla jsem je v jednom albicku na fotach a moc se mi ty fotky libily. Lilie bacha pry barvi saty, cetla jsem tady taky v jedne diskuzi. Barva svatby zatim zadna neni, tak to pak doladim podle kytky... tak daleko jeste nejsme, popravde. rennik • 18. leden 2009 v 17:10 Děkuju za radu s těmi liliemi!!!!!!!!!! Špinavá bych být fakt nechtěla.Asi to vyhrajou ty tulipány :-D kamikadze • 18. leden 2009 v 17:14 Renniku, mrkni ke me do alba, mam tam jednu kytku s tulipany. :-) A ty lilie viz diskuze Ostani pripravy, Kytka v cervnu, nebo tak nejak se to jmenuje. dasa.jira • 18. leden 2009 ve 20:14 Holky, těm liliím se prý musí vystříhat ty pestíky, co barví a pak je to ok... ;-) kamikadze • 18. leden 2009 ve 22:00 No vida, tady je to fakt babo rad, a nejaka vzdycky poradi! Dobry napad s tema pestikama. Bez urazky, Dasi ;-) rennik • 20. leden 2009 v 09:52 kamikazde: ahojky dívala jsem se do toho tvojeho albíčka ta kytka s tulupánama je moc pěkná asi to fakt vyhrajou :-D lili.fire • 20. leden 2009 v 11:46 Ahoj všechny! My se taky bereme 6. 6., přítel chtěl aby se mu to dobře pamatalo, aby pak neměl průser že zapomene na výročí :-) (i když to budeme mít na prstýnkách) Chci se zeptat, jak jste daleko s příprava a kdy budete posílat svatební listy hostům(pokud je budete mít), mě to teď totiž přijde ještě brzy, i když už je máme připravený, ale ještě vyčkávám. A co šaty už máte? Já se ještě nikam nedostala, tak doufám že budu mít ještě z čeho vybírat :-| charaska • 20. leden 2009 v 16:05 Kamikadze, ja mam uplne stejnou fotku tulipanu v albu :-D Taky se mi libi. Zkus si zajet pro slunecnice do Holandska - tady jsou schopni vypestovat cokoliv kdykoliv. A nebo najit nejake holandske kvetinarstvi v Cechach. Par jsem jich tam videla... charaska • 20. leden 2009 v 16:09 Ahoj lili.fire. Co jsou to ty svatebni listy??? Ja uz saty mam zarezervovane, misto veselky, fotografa a misto svatby. Ostatni zatim ma cas. Pokud mi sestra navrhne svatebni oznameni, tak ho v unoru nebo breznu nechame vytisknout a asi tak na zacatku dubna budeme rozesilat. charaska • 20. leden 2009 v 16:10 Jeste jeden dotaz: v jakem aute budete sedet? Ja bych rada nejakou starou Skodovku - 70. nebo 80. leta - docela by se mi libilo i embecko, protoze jsme ho meli taky, kdyz jsem byla mala 8-) rennik • 20. leden 2009 v 17:34 charaska: Ahojky já nad autem pořád uvažuju, hrozně jsem chtěla místo auta vyzdobený kočár ale nevím nevím, kostel je dost daleko, autem asi tak 15 minut, takže by to kočárem dost trvalo, charaska • 20. leden 2009 v 18:22 A co kdyby jste jeli alespon nazpatek v kocare? Tedy na veselku... Ja jsem nad tim take uvazovala. Tam, kde mame veselku, maji i kocar a kone. A protoze to mame z Valdstejnu do Bedrichova asi tak 40 minut, tak bychom se pripadne mohli domluvit na nejakem miste v Bedrichove a ten zbytek bychom dojeli v kocare. To by asi pripadalo v uvahu, kdybychom nemeli nejake pekne auto pujcene. Tatik ma takove to duchodcovske auticko Opel Agila a to vlastne nema ani poradnou kapotu, aby se tam dala dat kytice se serpou :-D lili.fire • 21. leden 2009 v 08:37 Ahoj! charaska:svatební listy si můžeš vytvořit tady na stránkách beremese a rozeslat je svatebčanům, kteří si dary co chtějí koupitzarezervují a tím se ti nesejdou dva stejné dárky. Jinak my máme slíbeného nějakého veterána, protože náš známý s nimi dělá, takže zrovna co bude mít na dílně tak nám půjčí. Jinak táta mi říkal proč budeme utrácet peníze za veterána když si od strýčka můžeme půjčit škodu 120 (ale v dezolátním stavu) :-D rennik • 21. leden 2009 v 18:42 charaska: Ahojky jo o tom už jsem taky uvažovala ale na hostinu to máme strašně daleko je to přes 30km takže kočárem by to asi trvalo :-D No ještě popřemýšlím a dám vám věděť nevěstinky. To chce něco zvláštního, než klasické auto. evusinka • 23. leden 2009 ve 12:31 Tak se také přidávám. Taky máme termín 6.6.2009, ve 13 h na zámku v Manětíně, akorát je to tedy pro nás dost z ruky, hodinu a čtvrt cesty - je to z toho důvodu, že svatba bude v naprostém utajení. Ale jinak co vím, tak je to tam prý moc krásné. :-) charaska • 23. leden 2009 v 17:47 Ahoj Evusinko. Vitej. Jak to, ze mate svatbu v naprostem utajeni???... tedy smim-li se ptat... Abych priznala barvu, ja nevim, kde Manetin je... :-N lili.fire: jo ahaaaa. My bychom spis radeji penize nebo poukazky. Je to jednoduche a prakticke ;-) Ta Skoda 120 neni spatnej napad. Akorat je skoda, ze je Skoda v dezolatnim stavu :-) rennik • 23. leden 2009 ve 23:27 Evusinka: ahojky přidávám se k charasce :-D svatba v naprostém utajení- to se nedá nezeptat pročpak????? Ten zámek vám závidím škoda že u nás nic není jako na potvoru- ani hrad ani zámek, takže se bereme aspoň v kostele, který sice zámek nenahradí ale je tam příjemná atmosféra, na úřadě mi to přijde moc formální a odměřené, ale každý sní o něčem jiném. Charaska: napadla mě ohledně toho auta třeba bugatka, ale nevím kde by nám jí podařilo sehnat. blondata.sestricka • 25. leden 2009 ve 12:24 Čauky! K toomu svatebnímu veletrhu v Praze: je dobrý na prstýnky- až 20% sleva, supr na inspiraci a nazbírání kontaktů, což nevím, jestli bude někomu platné, když nebude z Prahy, ale prý se tam sjíždí různé firmy z celé republiky, ale kdo ví???? Jinak lidí jako mravenců, tak to bude chtít drabet ostré lokty :-p My s MP tam určitě jedeme
Odpovedať
Svatba 6.6. 2009 janinininka • Dnes ve 21:33 HOlky kdo se budete vdávat v tento datum? CO už máte připravené? Prosím o rady atd, díky! :-) gagina9 • Dnes ve 21:52 taky se mi líbilo podobné datum-26.06.2009.Jenže jako první nás napadlo 7.8.09.tak hold až o 2 měsíce dýl ;-) .ale zařízeno v podstatě ještě nemáme nic.jen jsem vyzvedla formulář na vyplnění všech údajů a máme vybrané místo,datum a čas.zatím jen tak plánujem,dohadujem se...ale co nejdřív bych doporučovala asi zamluvit místo na oběd,fotografa (pokud už máte vybráno)..aby vám to někdo jiný nevyfoukl před nosem.A pak samozřejmě šaty,o ty bývá taky nouze(o ty hezký ;-) ,zamluvit kadeřníka,kde bude pokračovat oslava...my to začnem vyběhávat za 3 týdny,ať to máme tak nějak co nejdřív pokupě.a zbytek stačí průběžně tak,aby bylo vše zařízeno tak do koce dubna...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?