Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
a ten 1-2 nevyzera divne?ja ix mam tak, ale daju sa aj tak, ze az po zem... neviem, mne sa viac paci po zem,ale mi radia, ze je to neprakticke
Odpovedať
Profilova fotka
nebude to vyzerat divne a mozno ti saty trochu "spadnu". a zas ked ich bdues mat celkom po zem mozno si budes po nich stupat
Odpovedať
Profilova fotka
Práve som si ich pozerala v tvojom albume. Super. Mám menšie obavy, že na niečo zabudnem pri vybavovaní. Budem doma len cez Vianoce a potom asi niekedy na jar aby som všetko dotiahla. Vymýšlam ešte oznámenie, aký vankúš pod prstienky, podvazok ;-) , pierka, menovky, tortu a podobné vecičky. Ozaj, chcela by som si kúpit také super nožnice na menovky, ktoré strihajú rozne tvary. Myslíš, že ich dostanem bežne v papiernictve? Asi nie..
Odpovedať
ano dostanes...a ak xes, mozem ti poslat moje...ja ix uz nepotrebujem...mam 3 kusy
Odpovedať
tak cukrarku, kadernicku si zariad niekedy v januari!!!
Odpovedať
ja vankus nebudem mat, podvezok ma na starosti druzicka... potrebujes alko, nealko, saty, spod.pradlo, bizu, topanky, prstene, kyticu, pierka, kvety pre druzicku, pohare, krabice na vysluzky, vyzdobu do kostola, krizik na sobas, slane nieco pod zub/arasidy a take...to len tak mozno pomoze...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to by bolo super!!! Co to všetko dokáže? Napiš mi na IP cenu a ja ti pošlam adresu
Odpovedať
uz som napisala ;-)
Odpovedať
cicimon, ano ked su po zem, tak sa tazko xodi...mas pravdu....dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
S tym podvazkom je to dobrý nápad - družička. Spodné prádlo kúpim až ked budem definitívne rozhodnutá pre šaty, to iste aj s biže. Vidíš ešte krížik nemám, krabice na výslužku, slané sa kúpi s tvrdým vo velkosklade, teda dúfam
Odpovedať
tak jasne, to su detaily, na ktore je cas... poxopila si to s tymi noznicami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ano. Ozaj čo myslíte závoj alebo bez.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam zavoj...bez toho nie je nevesta nevestou.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To si aj ja myslím. Chcem si ho kúpit, nech mi zostane, moj vienok zelený ;-)
Odpovedať
:-D ja som si kupila, ale predam ho potom
Odpovedať
Profilova fotka
Jeden som si vybrala v salone kde mám objednané šaty. Požičovné je 900 a nový 1600 až 1700 tak to si ho radšej kúpim. Uvidím či ho predám, ale asi nie
Odpovedať
moja, tak ja mam za 400...novy...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa zatial lúčim. Milovana, dufam že sa tu ešte stretneme a pokecáme. Zajtra ti dám vediet na IP pa
Odpovedať
ok...pa pa...
Odpovedať
Ahoj, zdravím všechny. Jsem tu nová. Datum svatby byl stanoven na 6.6.09 ve 13:00. Je to sice ještě půl roku, ale jsem trošku bezradná s přípravama, hlavně kde začít a taky na nic nezapomenout. Jak to probíhá u Vás?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lucikxxx, chýba nám ešte kameraman a DJ, ostatné dôležité veci sú už zarezervované. Postupne budeme ešte riešiť oznámenia, menu, objednávku kytíc a výzdoby. Máme ešte čas, aspoň to nemusíme robiť v zhone... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, kdy budete roznášet zvací koláčky s oznámkem????Nemám představu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lucikxxx taky máme svatbu ve 13 hodin, my máme zajištěný obřad, restauraci a fotografa víc zatím nic a v lednu chci jít na svatební šaty nikita ahoj, u nás se roznášejí koláčky tak týden-14dní před svatbou tak taky tak nějak
Odpovedať
Profilova fotka
smar:jenže to je pozdě :-( Chci jim říct, že dary nechceme, jen peněžní :-D , tak aby nenakoupili bybosti. lucixxx:My máme svatbu ve 12.00, zajištěný máme: obřad na zámku, hostinu, fotaka, kameramana, vizažistku, auta, dorty, vyzdobu, kapelu , kytky, oblek pro prcka, spodní prádlo, bižuterii,kravata, boty-ženich řeším:šaty, oblek, boty :-D
Odpovedať
Nikita007: no koukám, že už máte zařízeno téměř všechno, já mám snahu začít řešit tyhle věci, ale od svého milého se mi dostane odpovědi, že je času dost a že nemám šílet :) Zatím jsme zajitili jen kostel, kněze, svědky, místo hostiny a předbězně jídlo
Odpovedať
Profilova fotka
lucikxxx:ja to radsi zarizuju sama, bude to pak i prekvapko pro ,,manžu". Je hodně racovně vytíženej, tak je rád, že jsem se na to vrhla. Mame rocniho prcka, tak je to docela narocny, obihat ruzna mista, vsude ho beru s sebou. Je lepší začít dřív a mít pak klid ;-)
Odpovedať
nikita007: taky mě to napadlo, zařizovat sama, ale bojím se toho, aby se mu to potom líbilo. S výběrem šatů chci taky ještě nějakou chvíli počkat, protože se snažíme o miminko. Zatím to vypadá nadějně, menstruaci jsem ještě nedostala, tak uvidíme.
Odpovedať
ahojte, ja som dnes bola zhanat bizu a vobec nic nikde... :-( inac ja zariadujem vsetko sama... drahy mimo SR, mamka mimo SR... uz som z toho na nervy...
Odpovedať
smardik blahozelam k dietatku a prajem vela prespatych noci ;-) ;-) ;-) vobec sa mi nezda ze je skoro na pripravu podla mna uz nacase :-N
Odpovedať
Profilova fotka
niki mi taky nechcem jiné dary než peněžní ale už jsme to tak nějak mezi řeči naznačili a zdá se že to chápou a vím že někteří by nic jiného než peníze nedali :-) milovana já taky zařizuju všechno sama a to mám rodinu tady a navíc 5týdenního syna - zrovna dneska :-) drobcek dík :-), ty noci jsou fakt nádherně prospané :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?