Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to plavani pro deti je supr, videla jsem otom nejakou reportaz a plavaly tam uplny malinky miminka :-) To asi musi byt nejakej specialni bazen, ne? Jako kvuli hyginene...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo speciální bazén, u nás právě je :-), ze začátku ta lektorka dochází domů a plave se jen ve vaně a pak už do bazénu :-), mám v plánu chodit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ve vane? ty jo tak to jsem nevedela :-) Ja vim, ze ty vetsi deti chodi uz pak do normalniho bazenu, a ty mensi jsem jeste "na zivo" nevidela... Az budu mit mimco, tak se o to urcite budu zajimat, myslim, ze tady v brne by mel byt taky nejakej kurz, a taky planuju mluvit na mimi anglicky, at ma zaklad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru jo ve vaně at si zvykne na víc vody :-) už se nemůžu dočkat :-) ta malá mrška mě tlačí do boku střídavě hlavičkou a kolenem
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, asi uz se taky nemuze dockat :-D Ja jsem byla vcera se psem na agi a upne jsem se znicila, dneska skoro nemuzu chodit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru :-D :-D pohyb je zdravý, měla bych něco začít dělat
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, pohyb je zdravy, ale vseho s mirou :-) Ja jsem zacala behat, protoze muj pes je na parkuru hrozne rychlej a ja jsem ho nestihala, tak to trochu pomaha, ale zatim ne nijak moc :-D Taky chodim na powerjogu a na aerobic, porad musim neco delat :-) Docela se bojim toho, co budu delat, az budu cekat mimino :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru i těhotná se můžeš hýbat pokud nemáš rizikové :-) neboj se. I když je fakt že jsem v 8měsíci a už se mi chýbat nechce,vše bolí takže dost polehávám
Odpovedať
Profilova fotka
nojo, hybat se sice muzes, ale co vlastne muzes a co ne? Treba aerobic vubec, powerjoga jen do 2 mesice, joga s omezenim porad, ale tech cviku tam moc neni,co jsou povoleny, behat se taky nedoporucuje... prijde me, ze budu muset jenom lezet a koukat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nejvíc se doporučuje plavání :-), za začátku snad i jízda na kole, pak cvičení na tom míči - na tom mám knížku,koupil ji dědeček jo malej už má lyže
Odpovedať
Profilova fotka
lyze??? :-D smardi ty ses sper-mama, malej jeste ani nevykoukl a uz ma lyze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super-mama :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hveru jo lyže - od dědečka :-D :-D, ten plánuje jak malého bude učit lyžovat,hrát fotbal, tenis - už se mu dívá po raketě. My si už děláme srandu že malý bude furt u nich a my budem jezdit jen na návštěvu jak oni plánují co s ním budou dělat. No nedávno byli na horách a mamka mi pak vykládala že tam potkali paní která měla dítě na zádech v tom nosítku tak že ji hned vyzpovídal - od kdy tam dítě může být, kolik to stojí, jak se to nosí, které je nej apod. a už se na ně díval i v obchodě
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo :-) tak to bude malej sportovec :-) Ja jsem se tedka zadivala na netradicni prvni tance tady v jedny diskuzi a dost jsem se pobavila, je to supr napad, koukni: http://www.youtube.com/watch?v=aeoi16... http://www.youtube.com/watch?v=HX19Qh... no nic, bezim na obed, tak se pak zas prihlasim, zatim pa
Odpovedať
Profilova fotka
smardi?
Odpovedať
Profilova fotka
ano
Odpovedať
Profilova fotka
jsem zpatky z obeda :-) kouklas na ty videa? Docela sranda, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
jsem tu
Odpovedať
Profilova fotka
tk už se jdu kuknout, obvolávala jsem kurzy předporodní přípravy a konečně mám
Odpovedať
Profilova fotka
konecne jsem uzavrela cestovni pojisteni, jde to i po netu a maji na to jeste slevu :-) Co se v tech kurzech vyucuje? To je takovy ten kurz kam chodi mama i tata?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru na kurzy je zhruba tohle Rozpis přednášek 1. přednáška: * těhotenská průkazka * kdy do porodnice * co si vzít do porodnice * porodnická dokumentace * vysvětlení matriky - vyřízení rodného listu dítěte * význam a úloha otce u porodu * možnost odběru pupečníkové krve, právní aspekty, využití 2. přednáška: * I.-IV. doba porodní * příprava k porodu * možnosti analgetizace * alternativní vedení porodu * porodní plán, masáž hráze * epiziotomie, šití, péče o nástřih * porod nácvik tlačení 3. přednáška dětské sestry: * kojení * pomůcky ke kojení, polohy při kojení * videoprojekce o kojení a prevenci opruzenin * péče o dítě, manipulace s dítětem * výbavička pro miminko Presentace firmy Nanny - monitoring dechu dítěte 4. přednáška lékaře porodníka * porodní poranění, průběh porodu, alternativní polohy * komplikované porody, operační porody * možnosti porodnické analgezie * hygiena a životospráva v šestinedělí * opakování osvojených technik z předcházejících lekcí lekce jsou někdy pro oba někdy ne, já úplný začátek nestihnu ale začínám ve čtvrtek a to je lekce tatínek u porodu tak to jsem ráda :-) myslím že bez začátku přežiju a pak bude o porodu - prví doba porodní apod,takže to důležité stihnu
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo, to je docela slozity :-) jsem si to asi predstavovala jednoduse (dojdu, odrodim, vyspim se, vezmu maly a odejdu :-D ) Musis me pak rict, jestli se dovoluje hooodne moc leku proti bolesti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no proti bolesti je epidurál ale já ho nechci, ale vlastně jak sis to představovala to je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo a zítra si jdu fotit pupík :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je ta injekce do patere, ne? jau jau, ... neco jinyho by nebylo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fotit pupik???
Odpovedať
Profilova fotka
jo právě injekce do páteře, bojím se toho a prý potom často bolí záda, já mám z té injekce strach. No já o ničem jiném nevím ale neříkám že není,nevím to
Odpovedať
Profilova fotka
toho bych se dost bala, musi to byt desne neprijemny, otazka je, co boli vic :-S Chtela bych holku, ktera by se jmenovala Viktoria a pak kluka ale jmeno nevim...
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo fotit pupík, něco takového http://www.babyphoto.cz/foto/index.ph... chci mít památku no já vždycky představovala že budu mít holčičku,měla jsem koupené už i nějaké růžové věcičky a vykoukl na mě pindík :-D :-D, chtěla jsem Vanesku ale mému se nelíbila takže jsme zvažovali Elišku a Michaelu a v papírek máme nakonec tu Elišku :-), Tomášek jsem nakonec dala kvůli mému - tak se o nás bál a bojí že jsem si si řekla když si to tak moc přeje bude to Tomášek
Odpovedať
Profilova fotka
ty fotky jsou moc pekny ;-) Ja hledam fotografa na ty fotky na oznameni, ale zadnej tam nema cenik, na kolik vyjde fotka, asi tam budu muset zavolat. Vaneska je taky moc pekny jmeno, jeste se mi libi Kaja nebo kamoska ma Marijanku, a na kluka snad Jakub nebo po dedovi Peter, to by mu udelalo urcite radost :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?