Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jakoze by te nevzali? To museji kdyz rodis, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru záleží jak jedeš, když voláš sanitku tak ti rovnou řeknou že mají plno at nejedeš, když už přijedeš a fakt už to je naspadnutí porodíš tam, ale může se stát že vůbec s mimčem nebudeš že ono bude na dětském a ty třeba pořád na porodním nebo tak.Nejlepší je prý volat když to přijde zda můžeš přijet či ne, říkala že v pondělí se narodilo 10dětí
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo, tak to je teda neco, takze vlastne do posledni chvile nevis jestli te vezmou nebo ne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hveru tak nějak, v té kde jsem byla si jde zaplatit VIP kartu ta ti zajištuje že tam fakt porodíš ale stojí 2500 a to se mi moc nechce, tak by porod stál nějakých 5000
Odpovedať
Profilova fotka
To mas v cene i nejakej nadstandartni pokoj? 2500 prirazka je docela dost, a drsnej je ten nazev VIP :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru tak se to jmenuje - VIP karta :-D :-D ne je to jen jistota že tam fakt porodíš, nemůžou tě poslat pryč. To máš 2500, když to půjde chci nadstandard - 500 na den, tatínek u porodu 600 a když chceš epidurál tak 1500 tak si to spočítej :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to se plati za pritomnost taty u porodu? No to jsou veci :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jo když chceš tatku o porodu platí se ale každá porodnice má jinou částku, no a kdyby byl bohužel císař tam to je 900
Odpovedať
Profilova fotka
pro zajímavost ceny u vás Brně Doprovod rodičky k porodu: 400 Kč 1 lekce předporodního kurzu pro rodičku: 300Kč, pro doprovod: 150Kč Těhotenské cvičení: 55Kč/lekce Nadstandartní pokoj porodního sálu s vanou: 500Kč Nadstandardní pokoj pro matku po porodu: 753Kč/den, pro dítě: 357Kč/den, pro doprovod: 69Kč/den Nadstandardní pokoj pro celou rodinu (matka, otec, novorozenec): 1200Kč/den a druhá porodnice Doprovod rodičky k porodu: 400Kč Předporodní kurz pro rodičky: 300Kč Předporodní kurz pro doprovod: 150Kč Nadstandardní pokoj po porodu: 1200Kč/den Poporodní pokoj pro nepřetržitý 24 hod. pobyt celé rodiny: 950Kč/den
Odpovedať
Profilova fotka
a ktery nemocnice to jsou? tyjo ja se vubec nemocnic bojim, byla jsem nekolikrat na operacich a mam z toho prostredi uplnou hruzu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: tohle pošli těm, které mimi nechtějí - myslím, že je to dobrá antikoncepce.. dneska už si fakt nechají zaplatit za všechno..
Odpovedať
Profilova fotka
první je Brno, Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Bohunice a druhé Brno, Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Obilní trh
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anoli spíš je to síla, ano víceméně člověk nic z toho mít nemusí ale zas je to jednou, dvakrát za život tak člověk to chce mít co nejpříjemnější
Odpovedať
Profilova fotka
hveru tohle jsou ceny kde chci rodit já Předporodní kurz: 550Kč/osobu Doprovod k porodu: 600Kč/osobu Přítomnost doprovodu na operačním sále při spinální analgezii: 900Kč/osobu Epidurální analgezie v 1. době porodní: 1500Kč Porodní box: 300Kč Nadstandardní pokoj porodního sálu: 500Kč Nadstandardní pokoj pro matku po porodu: 500Kč/den Polonadstandardní pokoj (2 lůžka + vybavení jako nadstandardní pokoj): 250Kč/den Pokoj pro 24hod. nepřetržitý pobyt celé rodiny: 400Kč/den a tohle je druhá o které uvažuju - kdyby hrozili nějaké problémy mi nebo malému,císař tak určitě tady je nejlíp vybavená Předporodní kurz: 1035Kč Doprovod rodičky k porodu: 600Kč Nadstandardní pokoj pro matku po porodu: 1000Kč/den Poporodní pokoj pro nepřetržitý 24hodinový pobyt celé rodiny: +350Kč/den Vyžádaná epidurální analgezie: 1500Kč
Odpovedať
Profilova fotka
tak ani do jedne se nastesti nebudu hrnout :-) i kdyz ty ceny budou asi vsude stejny.... Treba za ten pokoj to chapu, proste neni to klasika dvacet lidi na jedne hromade se spolecnym wc, ale mas normalni vlastni pokoj se svym zachodem a sprchou, to chce investici a nemuzou jich tam mit hodne, to bych pochopila ze se plati, ale poplatek za tatu u porodu? ach jo :-| anoli - to by urcite zabralo a jeste by je to vyslo i levneji nez antikoncepce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prosimte co je to porodni box? Moje predstava toho asi neni spravna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru a kde bys šla? ale zas normální pokoje jsou pro 2 tak to je dobré :-), já ten nadstandard chci hlavně kvůli návštěv at je tatínek s námi co nejdýl. Jinak toho tatu u porodu taky nechápu,dělají stejnou práci at tam je nebo není a nic mu nedají, pochopila bych třeba 100 za oblečení,vyprání ale 600? a někde v Praze jsem viděla i 900
Odpovedať
Profilova fotka
nojo, neco si musej nauctovat, aby se treba nekteri chlapi mohli vymluvit, ze jako se usetri :-D Ja bych sla do vojenske nebo k milosrdnym, po hororovych histrokach z obilnaku me tam nikdo nedostane a bohunice jsou upne z ruky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
milosrdní Doprovod rodičky k porodu: 300 Kč Předporodní kurz pro rodičky: 150Kč Nadstandardní pokoj pro matku po porodu: 600Kč/den Poporodní pokoj pro nepřetržitý 24 hod. pobyt celé rodiny: 600Kč/den a na vojenské jsem porodnici nenašla
Odpovedať
Profilova fotka
na vojenske se myslim taky rodi, no uvidime, jaka bude nabidka, az to bude aktualni :-) tak ja dneska balim a utikam domu, hezky zbytek dne a pekny vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ahoj :-) já jdu do postele pokud se do ní dovalím
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: anglicky moc ne - obcas nekde nejaky mlady clovek trosku umi, ale hlavne francouzky a italsky. Byli jsme tam jako skupina meli sveho vlastniho pruvodce + obcas nekdo umel dobre francouzsky nebo italsky tak kdyz bylo neco potreba, tak nam to zjistil a bylo. Pravda je ze jsme nejeli na vlastni pest a meli vsechno dopredu zarizene, ubytovani, jidlo program, autobus ... Uplne si mi tou svoji dovcou navnadila a premyslim ze zacnu smerovat svatebku na Korsiku :-) uplne se mi po ni styska
Odpovedať
Profilova fotka
chrousti - tak to budeme mit o zabavu postarano, my jedem bez cestovky, ubytovani jsem rezervovala dopredu pres net a psali jsme si anglicky, takze jsem franinu neoprasovala, takze o vikendu se na to aspon trochu mrknu... Uzasny bylo jejich osloveni, vzdycky me psali Dear Mademoiselle :-D
Odpovedať
Profilova fotka
verco a mate zarezervovany listek na trajekt?
Odpovedať
Profilova fotka
jasny, ten je koupeny uz od ledna, aby bylo auto zadarmo tam a za pul zpet ;-) Jenom se nesmime zrtatit v livornu v pristavisti, je to pry zajimavy se tam vyznat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj, kde jste kdo????
Odpovedať
Profilova fotka
nazdar po vikendu, chodi sem jeste nekdo, nebo vsichni odjeli na dovolenou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-) Já jsem zde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli:co se přidat do diskuze 85?
Odpovedať
Profilova fotka
princeznicka2411 - to není špatný nápad :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?