Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli: stejně si myslím,že už jsme se tam potkaly,tak naviděnou "u nás"
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anoli :-) shanim pojisteni spolucestujicich v aute a pojistovny v tom maji peknej gulas :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: no já mám známou (něco jako budoucí nevlastní tchyně) a ta dělá do úvěrů a do pojišťování a ta snad neudělala nic pořádně. Ona na první pohled vypadá, že všemu rozumí, ale když se v tom začneš šťourat, tak na tebe kouká jak tele na nový vrata.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je dobrej pojistovaci agent :-D Ja vubec nerozumim tomu, proc se k tomu pojisteni odpovednosti nevztahuje i pojisteni spolucestujicich, to je pak pojisteni odpovednosti za skodu na zdravi uplne nanic :-| Musim zjistit, jestli se to da prikoupit k pojisteni auta... Aspon ze auti je v pohode, o vikendu bylo v servisu a supr :-) Jo a ta kytka, ta orchidej, jak jsem ti minulej tyden psala, ze se mi hrozne libi, tak se jmenuje Amarelis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: musím na ní kouknout - snad ji někde na netu objevím :-) Jinak se pořád odhodlávám zajít do místního květinářství se zeptat na svatební kytku, ale je mi to blbý, tak to odkládám a odkládám.. Pak tam zajdu měsíc před a řeknou mi, že orchdeje nedělají :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - to ti nemusi byt vubec blby, lepsi se zeptat driv, nez pak neco shanet na posledni chvili ;-) Ted zkousim hledat nejaky kytky a zjistila jsem ze se jmenuje Amarylis :-) No mam v tom hokej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau smardi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ahoj, jdu jen na skok :-) pak musím do banky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas bezim v jednu k doktorce a pro leky atd atd :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jak se ma tomasek? porad fotbalista? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu taky 6. 6. 2009. Už si pomalu sháním věcičky, spoustu si toho budu dělat sama (pozvánky, oznámení, jmenovky, vývazky). I svatební hostinu chceme dělat sami, jen za pomoci rodiny. Tak jsem zvědavá jak to dopadne. Jen mě trošku štve, že na Bouzově, kde bude obřad nám nechcou zamluvit místo, že je ještě brzo. :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky jmenovkyně :-) To znám, málokde mají vypsaný termíny na příští rok, u nás až tak v listopadu.. Takže jsme změnili původní místo, jinak bychom už nic nesehnali (např. fotografa..)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Tento tyden se pujdeme konecne vyfotit na oznamka, mela by to byt CB fotka s nejakym barevnym okrajem, ale nevim, jakym, mel by byt stejnej jako ruzicka na predni strane oznameni pod ktrerou bude bila masla... Ja chtela zelenej ramecek, ale zelena ruza? To by bylo divny... Mate nektera nejaky napad? iillccoo ahoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smardi
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
koukam, ze nam to dneska ale mluvi :-D Co oblek na malyho z ebaye? uz dosel?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ty tu nejsi :-), já ho nakonec neobjednávala protože poštovné stalo jak oblel - kolem 500 ale kamarádka se mi podívá přímo v obchodě na Floridě tak to má ještě čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jsem tu :-D Tak to bude lepsi , kdyz to budes mit rovnou od kamosky, s tim postovnym by se ti to teda moc nevyplatilo... Hele, co rikas na to oramovani te fotky, jak jsem psala? porad nad tim premyslim a nemuzu nic vymyslet...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru zelená nevím nevím, dala bych ho asi stejný jak ta růžička nebo bílý
Odpovedať
Profilova fotka
prave nevim, jakou barvu mam dat, protoze ani nevim, jaka by se tam hodila nejvic ta ruza :-D Bude to na papiru bilim se stribrnejma kousickama (takovy slidovy strpitivy cosi v tom papiru) no a co k tomu za barvu ruze, ramecku a masle, to vazne nevim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mě by se líbila růžová růžička
Odpovedať
Profilova fotka
taky o ni premyslim, bud ruzova nebo takova do oranzova nebo do zluta....
Odpovedať
Profilova fotka
no mě se nejvíc líbí ta růžová,pak oranžová a nakonec žlutá - ale to je tím že žluté růže nemám ráda
Odpovedať
Profilova fotka
uvidim, jestli tam vubec ten ramecek pujde dat :-) Jo a vcera jsem si na tebe vzpomela, byla jsem na pojistovne a tam meli letacek o nemocnici u milosrdnych bratri tady v brne a je to nejaka "baby friendly hospital", vypadalo to dost dobre a pojistovna mi plati nejaky ty kurzy aji tatu u porodu a video mimca v brisku a dalsi veci, byla jsem z toho docela nadsena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ta moje je taky baby friendly hospital a kurs proplácí snad všechny porodnice, tatínka u porodu některé ale musí u ní být pojištění oba dva takže já mám smůlu protože máme každý jinou. ale zas moje mi proplatí nadstandard :-), ale pro mimčo toho proplácí dost - pleny,výživu,autosedačku,očkování :-). Takže já si ted do konce roku vyberu tu autosedačku - to je 1500 :-) a po novém roce očkování + plávaní kojenců
Odpovedať
Profilova fotka
jupí mám povlečení do postýlky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo, tak to mas super, to jsem jeste nezjistovala, co vsecko davaji, maji tam nejaky balicky, ale vis co, zatim to neni tak aktualni, tak jsem do toho nekoukala :-) U jake pojistovny ses, jestli se muzu zeptat?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru do konce září hutnická - tam si ještě nechám proplatit kurzy a asi perlamentku na bazén nebo něco :-) přece jim to nenechám a od 1.10 agel-nabízí toho víc pro děti proto přecházím
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?