Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Ahojte tak dakujem za pochvalu dufam ze to v nich naozaj zvladnem. Tiez som sa uz sterstla s tym ci sa musim vydavat a tiez nechapem ci len tehotenstvo je dovod na svadbu, aj keby som bola a ak by som to necitila ze sa chcem vydat tak by ma nikto nedonutil. Ja neviem co to je s tymi ludmi. dnes som mala dost neprijemnu skusenost respektive skor zazitok. Moj zasnubny prstienok bol uz druhy krat na reklamacii kvoli vypadnutemu ocku a sa nevratil vratili mi uz len peniaze. Tak uz mam na neho pamiatku len v albume... hmm dalsie zo zlych znameni.... ja uz neviem neviem.... ;-( :-S
Odpovedať
Jeinabe tiez uvazujem este o sandalkach na tancovanie len ci zozeniem v takej velkosti a do polska uz ani nepojdem. Bola tam teraz kolegyna tiez hladali biele 41 na svadbu a ze nic nenasli ze poliaci take topanky len do 40 maju. tak skusim ist este do kosic mozno tam aj nejake este saty na prezlecenie kupim.
Odpovedať
tina to boli dost odvazne ale ozaj krasne topanky. Mne sa nepodarilo zohnat s bielom podrazkou tak je taka hneda a cierna ale opatok je biely. Tak uz kaslem nato ake su take su.... no nie?
Odpovedať
Ale presne spisiacka.....uz ake su take su...sak saty su aj tak dlhe...a na svadbe nejde len o topanky .....Hej to som pocula, ze polaci maju len do 40, ale co som si objednavala cez net tak ona mala aj 41..... No ja si vysoke topanky vobec nemozem dovolit...no baby tak uz nam zacal dalsi mesiac.... 8-)
Odpovedať
Inac s tym snubnym prstenom je to fakt smutne, no tak budes mat novy, co uz narobis....
Odpovedať
spisacka hadam by si neverila na zle znamenia? :-( ;-) mne pred svadbou ochorel brat,tyzden pred ocovy zomrela teta.Moje svadobne saty som mala u babky,kde boli veci z nemocnice po zosnulej a chodila sa tam vyplakavat cela rodina a tiez sa tam piekli suche kolace a torty do vysluziek a ako zle znamenie som to urcite nebrala ;-)... zivot je uz taky. inak baby nejaku svadobnu cestu planujete?A rozlucku zo slobodou?Niekde v Ziu :-D Este sa to tak vola? :-D Ja som bola na tu nasu svadobnu cestu dnes nakupovat,ale nic take nemali,tak som si kupila len slapky.Manzel sa furt zo mna smeje,ze dovolenku 10 mesiacov po svadbe volam svadobna cesta :-D :-D :-D
Odpovedať
ale verim,ze TI je toho prstena luto.Aj mne by bolo :-|
Odpovedať
Ano netreba tomu hovorit zle znamenia, proste stalo sa....zivot ide dalej.....No rozlucka so slobodou bude asi na chate, ale pojdeme len fakt tí naj...........a nebude nas vela, nieco ugrilujeme a bude....len na jednu noc...a co sa tyka svadobnej tak chceme ist, dala som si v praci volny september, tak uvidime, ale urcite toho roku len na last minut..... A Zio je este Zio, uz som tam nebola asi 4 roky...... Zmrzlinka tak len nakupuj......a kedy letite? To idete na Kanarske co?Hmmm taku exoticku asi az nebudeme mat...ale hlavne ze pojdeme k moru a ze si potom vydychnem z tych vsetkych stresov...a budem sa stotoznovat s inym priezviskom :-)
Odpovedať
no my sa opicime po Iroch.Tu vsetci lietaju na Kanare,tak letime aj my.Nech nezaostavame :-D Hlavne odtialto su letenky lacnejsie ako keby sme leteli z Prahy.Takze aj ta dovca je tym padom lacnejsia.Letime na dva tyzdne a ja uz sa neviem dockat.Som totalne vystresovana z roboty a s drahym sa skoro nevidime.Este k tomu na buduci tyzden pridu svokrovci a mna caka jeden z najhosrich vikendov v praci,lebo tu bude velky hudobny festival.Takze zijem len pre 29.august,vtedy totiz letiiiiiiimeeeeeee :-)
Odpovedať
No baby ja som presvedcena po tych dvoch padoch lietadla :-( ze ja uz v zivote nebudem nikde letiet. Zivot mi je darhy... A na svadobnu cestu by sme asi aj tak nesli pretoze sa chystame stavat a kazdu korunku musime setrit. A boli sme a ani mi to nechyba take lezenie pri mori .. skor nieco akcnejsie by som chcela ked uz .. x-)
Odpovedať
tak to Ta poslem na dovcu s mojim manzelom.My lezime jeden den na plazi a na druhy den uz drahy vymysla,kam vsade sa pojdeme pozriet.Preto letime na dva tyzdne.Aby som sa ja stihla vyvalat na plazi a manzel zase pochodit cely ostrov a vsetky ostrovy okolo :-D
Odpovedať
:-D A ty by si mohla byt zasa s tym mojim :-D pretoze on ma nervi ze nelezim ale stale nieco vymyslam. Ale mna to ozaj nebavi tak cele dni lezat. Ved chcem aj nieco vidiet ked uz tam som. Lezat a opalovat som sa mohla aj doma... No moj nazor ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som za ten kompromis.Neletime domov,lebo ja si ani v CR a ani na SR neodychnem,lebo chodime len po navstevach a furt nieco vybavujeme.Tak sa chcem ist niekam total zrelaxovat.Mam za sebou dost tazky pol rok a buduci rok asi tiez nebude o nic lepsi.A okrem toho ideme v january kupovat projekt a v aprili chceme zacat stavat,takze to bude nasa posldna dovca na dost dhly cas(aj ked manzel o tom este nevie,ale chcem este buduci rok stihnut Pariz) :-D
Odpovedať
Hm .. a ja ze ides napisat ze chces na buduci rok stihnut este baby 8-) Na jar chcete stavat dom? A kde? Uz mate pozemok? My chceme stavat na jesen buduceho roku lebo zaklad ma stat urcitu dobu a nema sa hned stavat ..
Odpovedať
Stavat budeme pri Plzni.Pozemok uz je a projekt je uz vybraty,takze teraz sporime a modlime sa ,aby to vsetko klaplo.Zaklad nechame postat 3 mesiace a na jesen budeme tahat mury.Ked Pan Boh da,tak mozno stihneme aj strechu. baby neplanujeme.Chceme ostat do konca buduceho roku v Irsku.No ale keby prislo,tak by sme neplakali ;-) Ale urcite nesnazilkujeme
Odpovedať
Ale mozno aj plakali ale od stastia ;-) Pri Plzni uff.. Na kolko vas vysiel stvorak? My uz tiez mame pozemok a dufam ze sa podari stavat uz buduci rok lebo pozemoj nie je este vedny ako stavebny. Ozaj aky mate projekt? Mozes poslat aj do IP stranku rada pozriem pretoze my este len vyberame projekt.
Odpovedať
pozemok dostal manzel od rodicov.Inak by sme nestavali.Ceny pozemkov v CR su v astronomickych vyskach.Ja to uz nejak nesledujem,takze neviem ake su ceny.Ale nejakych 300 000Kc by sme za neho dali.Mozno viac. idem Ti poslat IP.My sme projekt hladali dlho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute spisiacka to s tym ockom nie je ziadne znamenie ja som mala na svadbe tiet vyletene jedno ocko po svadbe som ho dala opravit a tak sa mi to opakovalo 4 krat tak teraz asi pred dvomi tyzdnami som bola vy menit ale uz cely prsten takze nie si sama...pozeram baby ze vyberate projekty no my momentalne uz stavame...
Odpovedať
tina no tak to hej to nie som sama ale aj tak. Ja uz ani ziadny na svadbe mat nebudem ibaze si pojdem vybrat novy. Ale teraz uz urcite bez ociek by bol bo by ma porazilo keby s tym boli zasa problemy aj ked sa mi to tak velmi paci. Uvazovala som aj nad ockami v obrucke ale nakoniec som to vzdala aby neboli s tym problemy tiez ako s tymto. Jeinabe no topanky nie je vidiet tak mne ani nejde o to ako vyzeraju ale zas na druhu stranu je to zaklad svadby lebo ked ta tlacia alebo vypadavaju tak sa moc neda tancovat a nohy na svadbe to musi fungovat az do rana... tak dufam ze to bude ok. este mam cas ich trosku rozchodit. My s tou svadbobou cestou sme sa uz rozlucili kedze som rada ze zvladame uver platit... snad niekedy sa to podari aj ked to uz asi nebude svadobna cesta...
Odpovedať
Ahojte baby, no pozeram ze riesite byvanie, moj brat teraz stavia, ale nezavidim mu to, kazdy den rovno z prace na stavbu....a to este len zacali, ale zase dom je asi najvyhodnejsi, mas pokoj od kazdeho, je to tvoje..... No my na dovolenke sa valame na plazi, a ku veceru, ked uz nieje tak horuco sa chodime prachadzat.....niekedy sa vyberieme uz rano niekam inam na plaz a vratime sa az vecer....no ja sa na dovolenku velmi tesim, je to moj obrovsky relax za cely rok.........len tak lezat a pocuvat sum mora....no aj mna presviedcaju, aby som sla lietadlom, ale po tych 2 padoch ani o tom nepomyslam......zevraj najbezpecnejsia doprava, no radsej padnem busom......ale dufam, ze ani tak..... ;-)
Odpovedať
No spisiacka aj ja som pomyslala o obrucke s ockom, velmi sa mi pacia, ale pocula som, ze potom su len problemy, ze zvykne to ocko vypadnut..........no este mas cas ich rozchodit, aj ja musim....mna vzdy zvyknu topanky otlacit....tak dufam, ze tu jednu celucicku noc zvladnem.....
Odpovedať
jeinabe Mozno najbezpecnejsia ale iba z toho hladiska ze lietadiel nie je vzduchu tolko, kolko je aut na ceste .. 8-( spisiacka Ale coby to uz nebola svadobna cesta .. Bude a o to krajsia ze si na nu dlhsie pockate :-) Aspon si predlzite svadobny cas 8-)
Odpovedať
baby ked si porovnate kolko spadne za rok lietadiel a kolko je mrtvych pocas dopravnych nehod,tak stale to vychadza,ze lietat je najbezpecnejsie.A najpohodlnejsie :-)
Odpovedať
Ale mna by museli uspat, aby som nastupila do lietadla..... :-D
Odpovedať
prave preto si vzdy musim zobrat nieco na spanie ;-) ale uz som si zvykla a nie je to az take hrozne.Pre mna lepsie ako autobus.Trikrat som isla do Talianska autobusom a trikrat som zvracala :-p
Odpovedať
som uz na dva krat obula asi sa hodinku topanky po byte a sice ma neotlacili az do otlaku ale na pate som mala trosku otlacene tak neviem ci si potom radsej tie paty neprelepim dopredu. Bo ja mam za kazdym ked mam nove topanky otlaky az do krvi.
Odpovedať
Spisiacka to aj ja mam taky problem s novymi topankami....asi bude fakt lepsie vopred sa polepit :-D , lebo dopadneme zle......nebudeme ani tancovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby ked mate take cele topanky ako spisacka tak si vyklepte pätu s kladivom ze tak trocha zmäkne mne to raz poradila predavacka v obchode ja som tak urobila mne to pomohlo...
Odpovedať
tina tak to je skvely napad a mozno aj natriet nejakym kremom aj to vraj pomaha. Jeinabe tak ak nebudemem moct tancovat vyzujeme a budeme na boso... tak nam bude najlepsie.... :-D
Odpovedať
ja som svoje topakny rozchodila tym,ze som v nich chodila doma a neotlacili ma :-D Akurat v popolnocnych sa mi smykalo :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?