Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
caute cerstve nevesty...tak to mame, mate za sebou..uz je to za nami o chvilu zacneme mozno pisat do nejakej inej temy..lebo co uz s 5. septembrom ked uz je za nami??
Odpovedať
cau kikuska!Tak mozeme nejaku zalozit.Napr.vydate zienky zo SNV :-D :-D :-D Inak ako sa mas?Co mas nove?U nas vsetko po starom.Manzel stale nerobi.Cez leto robil a zase je bez roboty.Tak uvidime,co nas caka za zimu :-|
Odpovedať
Ahojte baby, tak uz som konecne doma..pocasie sme mali posledne dni uzastne, aj ked vecer uz bolo dost chladno.....Maruska a Susulienka tak vam blahozelam, boli ste nadherne..... ;-) Teraz len periem, uz nemam ani kde viesat to pradlo, lebo snury z balkona sme dali dole, lebo nam zatepluju bytovku.....kameraman sa nam este neozval, tak cakame.....na zmluve je, ze najneskor do 30 dni by sme mali mat DVD....tak uvidime.... No tak porozmyslajte nad dalsou temou..... 8-) ...ale bude mi smutno za touto...:-(
Odpovedať
ahojky Jani! Vitam doma :-) TO je super,ze ste si to uzili.Az na to pranie ;-) A prifo fotky uz mas?Posli mi nejake na mejla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa spýtať či mi niektorá z vás nevie poslať na IP telefónne číslo na žienky, ktoré pečú koláče v Spišskom Štvrtku Dikes už dopredu a.......... pekný víkend
Odpovedať
anelap nam piekli no Stvrtku ale kontakt nemam boli sme tam osobne. Jani vitaj doma tak uz mas potom... hmm teraz zasa navrat do prace ze?
Odpovedať
Ahojte baby......anelap to cislo ma moja mamka, tak ti ho zistim a dam vediet....pecu fakt skvelo......odporucam..... Spisiacka no v piatok ma uz caka nastup do prace, takze to bude poriadne blby pocit tam ist po mesiaci volna....a uz som bola informovana, ze robim kazdy vikend......no ale snazim sa na to nemysliet...este mam tyzden volna.....ktory stravim asi upratovanim.... ;-) Zajtra si ideme vybavit obcianku...ako dlho si cakala na novu obcianku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj na obcianku budes cakat asi tyzden...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. tak dojdite na modreho konika.. :-) :-) nam tiez piekli v spisskom stvrtku a aj tortu mi tam robili a bolo vsetko super.. vsetky ste boli krasne nevesty. normalne by som sa este raz vydavala.. gratulujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja som mala občiansky preukaz hotový za 2 dni, v stredu som dala žiadosť a v piatok rána mi prišla sms, že ho mám hotový, tak som aj hneď po ňho skočila :-)
Odpovedať
caute kocky, ja tento nesom zo spiskej, ale mala som tam svadbu a obcianku som mala tiez do 2 dni. ale zavisi to skor na uradnicke a na stasti. zo zakona na to maju 30 dni.
Odpovedať
Dik baby za odpoved.....vravela mi, ze do tyzdna budeme mat obcianky hotove......
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj Veronika!Dlho som Ta u nas nevidela ;-) Urcite sa k Vam na konika niektore nevesty presunu :-) Inak maly Matej je zlatucky.Urcite Vam robi radost. Nevesty co porabate?Ja som v kuse v robote.Keby nemam nezamestnaneho manzela,tak ani neviem,ze nejaka kriza je. A uz ste vymysleli tu novu temu? :-D
Odpovedať
Zmrzlinka vsetko najlepsie k dnesnym meninam.... ;-) No ja som sa poriadne kopla, dnes som si uvedomila, ze do prace idem uz zajtra a nie az v piatok...normalne som bola na tom, ze 30.9. je az v pia, no ale objavila sa kruta realita...po mesiaci istdo prace... :-p 8-( :-x
Odpovedať
Profilova fotka
vies zmrzlinka ja tu uz moc nechodim ale obcas si pridem precitat a pospominat na krasne casy ked som chystala svadbu a riesila "problemy".. teraz riesime ine problemiky typu ze plackame,, nespinkame,, atd...ale su to take mile starosti.. tak vas velmi rada a hadam uz coskoro uvitam na konikovy...
Odpovedať
Jani,dakujem a prajem Ti co naj navrat do prace.Inak ako sa mas mlada pani?Zvykas si na nove priezvisko? ;-) Veronika,hlavne aby ste zdravy boli.A maly musi poplakat,aby si vedela,ze ho mas :-D Ja si na mimi este pockam :-|
Odpovedať
caute baby....aj ja si este na babo pockam...juuuj ale uz by som chcela a uz aj nasi mi stale rozpravaju, ako chcu vnuca....keby to bolo take lahke..... Zmrzlinka no na meno som si este nezvykla....v pon som bola menit obcianku a prvykrat som pouzila slovo ze "manzel"...este je to stale pre mna take cudne...a ked som sa isla podpisat, tak som sa skoro podpisala svojim priezviskom 8-) .....no mozno uz ked budem mat obcianku tak si uvedomim, ze sa uz volam inak....inac som sa uz bola konecne ostrihat, takze vlasy mam dost skratene.... ;-)
Odpovedať
ja som si po svadbe vlasy tiez skratila :-D My by sme tiez babo chceli,ale proste to teraz nejde.Manzel nerobi a ja to tu uz chcem zabalit,takze najprv musime poriesit vela inych veci :-S Nasi to chapu,ale svokra nie ]-( Ta uz vymysla ako sa len da.Uz len cakam,kedy draheho vyhlasi za chudacika,ze on dieta chce a ja nie :-S
Odpovedať
veronika zlatucke babo gratulujem tak dodatocne. Veru rada by som sa pridala ale ... ;-( nejako to nejde.
Odpovedať
neboj spisicka babo pride len musis byt trpezliva,ale verim Ti,ze Ti to je luto.Drzim palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem.. spisiacka drzim palce aby bocian priletel aj k va a hlavne nebud smutna.. ono to niekedy nejde, vela robi aj psychika.. takze klud.. zmrzlinka to este len potom zazijes svokru ked uz bude babo. ha ha
Odpovedať
no Veronika,tak teraz si mi dala.Ja stale dufam a verim,ze mi da pokoj a ono sa to ma este zhorsit? :-D :-D :-D tak sem hod nejaku story,nech viem na co sa mam pripravit.Moja svokra nie je velmi materinsky typ.Aspon k svojmu synovy sa tak nesprava,tak verim,ze nebude preukazovat nejaku velmi aktivitu pri vnucatach.Alebo je to ine? :-N
Odpovedať
Jeeeej Veronika kraaaasne babatko, aj ja chceeeemmm..... :-| Joj zmrzlinka jasa tolko na smejem z toho, ako spominas tu tvoju svokru... ;-)
Odpovedať
jeinabe no len pockaj este sme more nepreplavali.... :-D
Odpovedať
jeinabe ja mam v CR taku kamosku a ta sa vzdycky isla popukat od smiechu,ked som sa prisla zalovat ]-( :-D :-D A ked som jej hovorila story po svadbe,tak mi povedala,ze mam napisat knihu.Ono je to smiesne,ale mne to lezie poriadne na nervy. Ale fakt vazne baby.Na co sa mam prirpavit pri miminku?
Odpovedať
Profilova fotka
celkovo sa pripravte na reci a nielen svokry ale aj mamy, tetky, babky atd.. a reci typu ked dieta place ze je hladny, ze mam malo mlieko, ze mu netecie atd..alebo ze to a ono by som nemala lebo je este maly. dnes keby mohla moja mamka tak ho zababusi v kociari az po usi lebo fuka vietor. ale on si predsa musi zvyknut a naucit sa dychat ked fuka oproti nemu.. no proste je toho vela ale to uz jednym uchom dnu a druhym von..ale niekedy je to dobre ked babka ho zoberie von.ale nechcem vas strasit..
Odpovedať
ja sa strasne bojim toho,ze ked budem tehotna,tak ma budu vsetci chytat za brucho.Neviem si to prestavit.Je to uz teraz neprijemne.Ako si to znasala?Moja kamoska ma polrocneho synceka a boli sme spolu na jednej oslave a za brucho ju tam chytalo asi 15 ludi.To by som neprezila.Ja som taka nedotkliva :-D :-D :-D Ale verim,ze tie kecy musia liest na nervy.Nevesty moje musime zahajit nejaky pripravny kurz odolnosti proti radam od svokier :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboj nebudu ta chytat za brucho len ak im to dovolis..a hlavne chlapi sa toho.. ja som raz kolegovi povedala ze ci nechce skusit ako kope babatko a hanbil sa. za to tatik mi robil naschval a vzdy klopal a buchal na brucho a matej sa mu vzdy ohlasil..ked sa matej hybal v brusku a ked tam mal este kopec miesta tak to bolo super a neustale som si hladkala brusko a to mi ostalo potom aj po porode ze som sa dakedy zabudla a hladkala som si ho.. ale uz ked tam mal malo miesta a zacal sa natahovat tak ma to dost bolelo. hlavne vecer ked si chcel nozicku vystriet tak to boli hotove vysoke tatry na mojom bruchu.. alebo ked som mu chytila nozicku...pekne spomienky.. niekedy ked mi teraz pracuju creva tak si vzdy spomeniem ake to bolo ked sa hybal.. na ten pocit nikto nezabudne.. ja mam dobru svokru takze ja moc rady davat nemusim ale kludne ak budete potrebovat v niecom poradit ohladom babatka tak kludne.. je toho tolko co vas este caka aj prijemneho aj neprijemneho..
Odpovedať
my sme mali v praci koleginu tehotnu a ja by som si nedovolila bez opytania chytat ju za brucho a niektore koleginky uplne v pohode ju chytali za brucho a mna to strasne drazdilo ]-( :-D :-D :-D inak pekne meno ste vybrali.Mne sa Matej(meno) vzdy pacil ;-)
Odpovedať
Ahojte baby...tak to musi byt krasny pocit, ked sa nieco take krasne v tebe hybe...no ale ked zdedi po mne dlhe nohy, tak neviem neviem ako vydrzim tie bolesti.... ;-) My mame jedno babo, teda uz pomaly 3rocne v rodine a to ked on plakal, tak vzdy niekto nieco in hovoril, tu mu zubky rastu, tu zas brusko boli.....atd.....vzdy sa nieco naslo......no baby idem zalozit novu temu na konika....ked sa tam ovsem vyznam.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?