Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Boze tak to viac skusal nez farar........no my budeme mat to citanie, sak toho az tak vela nieje.....hoci neviem ci to dokazem, ale verim ze ano....
Odpovedať
Jeinabe no ja sa momentalne uz necitim ani na svadbu nie to este na nejake citania... :-|
Odpovedať
jani takze si budete citam citania sami?jeeej,to bude krasne ;-) spisiacka neboj vsetko zvladnete lavou zadnou :-)
Odpovedať
Nemyslim citania......ale ked slubujeme, tak mas 2 typy....bud rozpravas len ano alebo slubujem a druhe je, ze rozpravas ja jana si beriem teba marek atd......toto myslim, asi sme sa zle pochopili.... ;-) Spisiacka nezufaj.....
Odpovedať
Kikuska a co si stiahla uz album?A uz mas aj nove fotky original od fotografa?Ak nechces mat tu album aspon mi posli na meil.....baby a aku vyzdobu auta ste mali?Ja si urobim asi sama...mam v salone rezervovanu aj kyticu ale velmi sa mi nepaci.......poradte nieco.....
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby jeinabe pozri v albume mam vyzdobu auta ja to mam aj doma...
Odpovedať
Nechce mi otvorit album, vraj tam nemas ziadny
Odpovedať
jani,tak to bude mat ako my.Akurat my sme to opakovali po knazovy. :-) Juuuj,uz sa TI to blizi. tina aj mne to pise,ze album nemas.
Odpovedať
Profilova fotka
tak som to dala do pripravneho albumu tak skus pozriet
Odpovedať
ahojte kocky.. ako sa mate?pozeram ze pripravy vo velkom..spisi, susi, janus..uz sa vam to blizi hi hi tesite sa??? my sme mali ist na svadbu sobotu ale sme nesli..nakoniec... jani:ved som ti poslala fotos do mailu nie susu:ako sa mas?kedy dojdete domov??ci uz ste doma??na sk?? spisiacka?ako si si zvykla na to ze drahy je prec?to uz koilko nie je doma??
Odpovedať
Kikuska no on uz je mesiac doma a tak sa vadime a vadime.... nic nejde podla mojich predstav a tak mam nervy.
Odpovedať
Ahoj Tina ...no presne tak si to nejako predstavujem...chcem sa ta opytat ci tie kvety si mala na prisavkach alebo len tak....ja uz mam kupene fialkove kvety... a chcem mat bielu tu organzu....tak dufam ze to nejako zvladnem ;-) ..a dakujem :-) Kikuska original fotky si mi neposlala..... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoooooj kikuska dlho si sa neukazala :-( ako sa mas?Manzel pocuva?Co mate nove? spisiacka a co ze sa vadite?neboj to prejde.My tiez mame take obdobie a tri mesiace pred svadbou sme sa tak strasne pohadali,ze som myslela,ze to s nim skoncim.Fakt ma vytocil do nepricetna... :-D :-p Jani,my sme to mali zevraj na magnetoch a popriviazovane ???? :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky nemate niektora kontakt na p. Rusnakovu zo Smizian - pečie svadobne torty.
Odpovedať
Zmrzlinka tak to vies ze sa stale nieco najde co chce kazdy inak. A tak stale vzniknu hadky.... ale uz by som chcela mat pokoj to je fakt :-(
Odpovedať
no obavam sa spisiacka,ze ten nebudes mat nikdy :-| ;-)
Odpovedať
Ale baby vseeetko preboliii.... a bude dobre..........akurat taka nevera by u mna nikdy neprebolela...... Spisiacka zacinaju stresy,napätie......
Odpovedať
no neveru by som asi nepredychala ]-( inak baby my tu mame normalne leto.V tieni 21 stupnov.Som z toho uplne na vetvy.Dufam,ze to vydrzi co najdhlsie :-D Ja mam volno po osmych dnoch prace,tak som leniva ist niekam von a samej sa mi nechce,lebo manzel je v robote.Tak sa slnim na balkone.Ale pred tym som musela umyt balkonove dvere a potom aj balkon.Mala som tam same pavuciny ;-) takze po zasluzenej robote,zasluzeni oddych.Idem sa namazet,nech ma nespali. ;-)
Odpovedať
Zmrzlinka ja som po nocnej a takisto nic nerobim, som sama doma ....mam oddychovy den, kukla som si akurat evinu svadbu,tak mi je veselo :-)
Odpovedať
a ako sa ma Eva?Male neplanuju? :-)
Odpovedať
Jeinabe mas nejaky stres? ja ani co sa svadby tyka nie len z tych priprav.... uz ma to nejako nebavi. Zmrzlinka tak to je asi fakt stale sa nieco najde preco sa stresuje ja viem... :-S
Odpovedať
Neviem, ale ked sa zacneme doma rozpravat o svadbe, tak mi uz poriadne buchoce srdce :-N
Odpovedať
tak to sa baby pripravte na predsvadobny tyzden.Ja som si nic ine cely tyzden nepriala len uz ,aby bola sobota.Ale nie preto,ze by som sa nevedala dockat,ale zeby som uz to mala z krku a zeby uz nikto po mne nic nechcel.A teraz by som si tu nasu nadhernu sobotu chcela este raz zopakovat. Aj napriek vsetkym stresom to bolo uzasne.Fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!!!!! ;-) Nerieste to vsetko velmi,lebo podstatne je aby ste boli stastne a aby sa vsetci bavili.Krasna vyzdoba a vsetko okolo je uz len bonus :-D jeeeej,dnes ma normalne trochu opalilo.Som cela happy.Dufam,ze nam take pocasie vydrzi.naposledy take teplo tu pamatam v lete 2006 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jeinabe ja som mala tu vyzdobu na aute na takych prisavkach a aj uviazanu antonia.roj nikto ti tu neodpisuje ja som mala tiez tortu od pani rusnakovej bola fakt skvela ale nemam na nu cislo ja som tam bola osobne
Odpovedať
zmrzlinka a pre istotu u nas prsi... vsetko je naopak... Tyzden pred svadbou si to neviem ani predstavit vsetko doladovat a stihat hlavne... hmm bude to zaujimave dufam ze sa nebudem s kazdym hadat... :-D
Odpovedať
Tak nervy nam uz budu pracovat, asi budem aj ja agresivna..... ;-)
Odpovedať
no snad to s nami nasi najblizsi vydrzia.... Uvidis u mna tu paniku na poslednej nauke... to uz budem mat len dva tyzdne do svadby... Obcas mi je aj luto ze to tak rychlo sa blizi ze uz bude po tom a nikdy sa to nezopakuje... ale zasa znova tie nervy zazivat okolo priprav to fakt nemusim...
Odpovedať
No a po nauke uz chytim depku z teba aj ja :-) ...aj ja sa uz tesim, ale chcem uz mat po vsetkom....pockaj potom budeme lutovat, ze sme to tak rychlo chceli mat za sebou....
Odpovedať
Pani "manželky" chcem sa opytat ci nahodou nemate doma napisane odpytovanie a pripitok?Hladam na nete ale nic take som nenasla.....
Odpovedať
nieco malo mam ,tak mi posli do IP mejla a ja Ti to poslem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?