Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
Ahojte baby....spisiacka tak to si fakt málo dala za tie papiere..a to si kúpila tie vizitkové?Hej začala som, dnes mám druhý deň, ale nebudem ju držať až tak prísne ;-) Kikuška budem čakať....
Odpovedať
..ahojte dievcata...chcem sa opytat kde by som zohnala kvalitne spodne pradelko v SNV...a este mozte mi odporucat nejaku dobru kozmeticku a kadernicku dakujem ;-)
Odpovedať
naruska v sintre je obchod zo spodnou bieliznou vraj aj kvalitnou. Ja osobne odtial nic nemam ale kamoska tam nakupuje a je velmi spokojna. Kozmeticku este ani ja nemam... Jeinabe no ja tiez zacala ale akosi to stale porusujem ale doobedu uz len ovocie.... No uvidim ci to bude aj tak fungovat ked tie dni nepojdu tak za sebou ako maju...
Odpovedať
..dakujem za radu..inak ta dieta funguje..moja mamina za 1O dni schudla 4kg...
Odpovedať
ja viem ja som ju uz raz drzala... len by som este do svadby chcela nieco zhodit
Odpovedať
Na akú diétu ste sa tu pustili? Aj mne by pomohlo dať cca 5 kg dole. A každá rada je užitočná.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby dlho som sa neozvala ale citam vas kazdy den,mali sme taraz trosku stres so stahovanim a posielanim veci na sk ale chvala bohu ,uz to je za nami a este vela stresu nas caka...ale vsetko zvladame ok...joj cas sa krati a pomaly sa chystame vela toho je to stahovanie a tie predsvadobne pripravy...este ma len caka vytlacenie tych oznamok a menoviek a zasadaci poriadok +konzultacie vyzdoby a stale este rozmyslam ze objednam nejake kvety z netu ale neviem ci mam a ci sa mam na to vybodnut...kamosko mi nasla dobru stranku a tak mam chrobaka v hlave ale neviem ci chcem este viac investovat do vyzdoby na jeden den...ked sa pytam mojho snubenca tak mi len povie ze ak chcem tak mam...jemu je nejaka vyzdoba uplne ukradnuta...a mne na tom zalezi...v nedelu mi ale pomohol so satami na prezlecko lebo som povedala, ze pojdem v takych co som uz mala oblecene ale doma ich nik este nevidel,tak mi povedal ze v ziadnom pripade :-D a tak sme boli v obchode ukazala som mu saty co sa mi pacili a nakoniec nemali moje cislo tak sme vo vyklade videli ine a presne sa hodili do nasej saly tak uz su doma!!!aj sa tesim lebo boli o 4000 sk lacnejsie ako tie predosle ale znova musim este kupit jemu kravatu a este chybaju jeho topanky...stale nemame obrucky!!! :-( nechavam to na sk ale len tak pre inspiraciu sme sa boli kuknut v Tiffany ale to mozem zabudnut :-D pri pohlade na ich ceny!!!Baby ta dieta naozaj funguje???Uvidim po prichode na sk mozno ju budem potrebovat..Inac kupila som spodne pradlo lebo Triumph mal perfektne akcie tak som nakupila pradielko uz dopredu hadam uz aj na 2 roky :-D :-D :-D A zmrzli pozerala som to termo pradlo a Calvin Clein ma take nieco ale nie tielko takze nic...
Odpovedať
Profilova fotka
Spisiacka tak co uz si draheho vykrmila a pribera??? :-D Ja sa len pytam lebo si pisala, ze chudak strasne schudol.
Odpovedať
susulienka ten kamos mal to tielko objednane cez net ,ale odkial to neviem.Inak dobre som to pochopila,ze sa vraciate na Slovensko?Ako dlho si bola v zahranici?A mate uz robotu na Slovensku? Pytam sa ,lebo my by sme sa chceli vratit na buduci rok.Ak sa teda nic nezmeni.A mam z toho docela obavy.Aj ked chceme odtialto vypadnut,tak to bude pre mna tazke ;-) Nie ze by mi bolo smutno,ale predsa je tu iny styl zivota... :-N Neboj obrucky zozeniete.My sme ich kupovali kocom jula a svadbu sme mali zaciatkom oktobra. pozdravujem ostatne babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj zmrzli ano vraciame sa po 6 rokoch domov a cakam sok!!! :-) Tie obavy su normalne myslim, ze kazdy to preziva inak ale ja sa tiez bojim ale uz nemozem dalej takto zit...ale myslim pozitivne aj ked nie vsetko vychadza podla predstav...ale co uz zivot prinasa rozne nepredpokladatelne situacie ako napriklad ta kriza ale musime sa vydrzat hlavne, ze sme zdravi ako ty vacsinou pises... :-D Ja ta uplne chapem ako sa citis v inej krajine bez rodiny...niekto si zvykne a iny nie...najviac zboznujem vetu:nevracajte sa.od ludi,ktori neboli nikdy vonku a vidia len ze clovek ma moznost zarobit si ale nikto nevie co ten clovek musi vsetko obetovat!!!!Asi vies o com tu tocim rec!!! :-D A este nieco doma som este nebola takze prvy krat po 6 rokoch!!!!Robotka dufam bude...
Odpovedať
to si vazne nebola doma 6 rokov?To ja by som nevydrzala. U mna je problem ten,ze si tu zacinam zvykat a ze sa nebudem vracat na Slovensko,ale do Ciech.Tam som sice zila rok a pol ,ale tu zijem uz skoro tri roky.Ale navrat je u nas este daleka hudba buducnosti... ;-) Manzel teraz nasiel robotu,takze setrime od dusu :-D a chceme to vydzat este do leta buduceho roka.Aj ked manza ma presviedca,nech ostame este dlhsie.No uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
Vazne,ani neviem ako to zbehlo ale prezila som to a o niekolko dni letime... :-D len setri najlepsie sa setri na zaciatku ...aj mna ten moj stale prehovaral ale minuly rok som urobila rezervacie na svadbu a tak sa uz konecne vraciame domov a uz nam tykaju hodiny takze musime!!!Pre mna bol najhorsi posledny rok!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ale aj tak sme to o mesiac pretiahli... :-D
Odpovedať
tak Ti prajem krasny navrat a pevne nervy ;-) a ako to budete mat s byvanim?
Odpovedať
ahojte no pribral priblizne 3 kila uz.... tak vyzera uz trosku lepsie, alebo som si uz na neho zvykla... neviem. Prisli mi dnes oznamenia su fakt dobre... nato ze som ich robila sama.... tak dalsia starost z krku.... koncom juna budu uz aj pohare co bude dalsia vec menej... a tak to pomalicky ide a priblizuje sa.... :-S
Odpovedať
Ahojte baby.....susulienka no to ta fakt obdivujem, ze si 6 rokov nebola doma...ja by som to nevydrzala....a kde chcete byvat na Slovensku?A neboj obrucky kupis raz-dva........... Zmrzlinka a ty co nove? Spisiacka chcem sa ta opatat kolko ta vysiel 1 papier? Boli sme ta s drahym tiez a 1 papier nas vyjde 6 sk, co sme si vybrali....zatial sme si kupili po jednom kuse (1 biely a 1 taky ako biela kava) a boli sme dat vytlacit...tak to vyzera celkom dobre.....v dvoch tlaciarniach nam to nechceli vytlacit na taky papier.....jedny si pytali za A4 s oznameniami az 39-49sk...tak to sme boli az prekvapení......a nakoniec sme nasli tlaciaren, kde nam vytlacia ta 59centov jednu A4, kde budu 4 oznamenia............ Vcera som dietu porusila, mala som ovocny den a bola som u nasich tak ma prehovorili na masko ;-) ...ale povedala som si, ze nebudem jest po piatej, chlieb nejem, ked sem tam tak len celozrny tak uvidime......mozno sa zas na to dam.......vtedy som mala pevnejsiu volu...... :-|
Odpovedať
Jeinabe no tiez ma vysiel papier na 6 sk taky biely mam ako platno vyzera a aj ta pani mi povedala ze to je platno... teda ten vzor. Hm ta to si dost pytali za jeden papier 50 sk... plus papier to je dost. My tiez mame vytlacene 4 oznamenia z jedneho papiera a uz mi to aj orezali tak uz to mam hotovo. Sice som to chcela obstrihat tymi cik-cak noznicami ale teraz neviem ci mam do toho sahat ked to tak pekne rovno orezali. Ale za 59 centov to je super cena. To vyjde priblizne 25 centov jedno oznamenie. O dost menej ako cez svadobku. S tou dietou tiez mi to nejako nejde. Teraz som robila rano a sice som jedla len ovocie alebo zelezinu ale musela som o nej vydrzat az do stvrtej tak ked som prisla domov.... tak chladnicka bola cela moja... Ja neviem nejako to fakt nejde ako vravis chyba vola....
Odpovedať
No presne ten sme si vybrali, co je ako platno, len sa rozhodujem ci biely alebo ako biela kava.....
Odpovedať
No tak mi mame biele. Uz som ich zacala obstrihavat s tymi noznicami.... joj da to prace. Urobila som asi 15 a trvalo mi to pol hodiny... a to ich mam este 80 plus tie pozvania k stolu dalsich 45 tak mam co robit este do konca tyzdna... ty mas kolko oznameni?
Odpovedať
No presne neviem kolko, ale asi 50-60 oznameni.....je to tazke obstrihovat? Mamka ma od toho odhovara, ale ja by som chcela.....
Odpovedať
No nie je to tazke len ide to pomaly bo musim furt stelovat do toho vzoru ale da sa to. Mne sa to viac obstrihane paci. Pozvania k stolu uz mam este ma cakaju tie oznamenia. No ale casu este dost tak to stihnem. Vyskusaj jedno a uvidis ako sa ti to bude pacit. Potom sa rozhodni. Ale takto je to take originalnejsie...
Odpovedať
Aj mne sa to tak viac paci, vyskusam a uvidim....to tu uz nikto nechodi? Ejha vydate baby sa uz venuju svojim manzelikom co?...tak to tu ja zostanem nakoniec uz len sama...susulienka sa stahuje, tak nema zrejme tiez cas..... Spisiacka a na náuky chodite?
Odpovedať
cavines! neboj, nenecham Ta tu samu :-D Co mate nove?Ako byt?Uz ho mate komplet prerobeny?Uz mas album na modrej streche,nech sa inspirujeme. :-) A co nove v SNV?Nejake nove drby? :-D My s manzelom makame.Teraz sa tak nejak miname medzi dverami ,ale ide to.U nas v praci to je fakt drsne,tak tam asi ostanem do oktobra a potom uvidime,co bude.Za tri tyzdne tu mam svokrovcov.Na svokra sa aj celkom tesim,ale na svokru nieeee :-p tak baby len ostrihavajte tie vase oznamenia.Za chvilu Vam ich bude treba posielat a potom budete cakat na postu a kontrolovat dennodenne schranky :-) Teda aspon pre mna otvaranie svadobnych blahozelani bol neskutocny zazitok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, mohli by ste mi poradit, ci je v SNV nejake obchody s vyzdobou a ake maju referencie a este v SNV nejaky dobry fotograf? :-) dakujem za odpovede
Odpovedať
chodime na nauky boli sme minulu sobotu a dobre nas tam poobracal. Tuto sobotu ideme znova tak neviem neviem co ma zas caka. Boli sme tam hodinu a stvrt. :-S
Odpovedať
maskalinka v jednote je jeden obchodik,kde maju trochu zo svadobnej vyzdoby ;-) dost vela sa objednat z netu a tiez v kvetinarstvach maju vseliake vecicky a ponukaju aj zapozicanie na domov napr.my sme mali pozicane srdiecko na dvere. A fotografa Ti neporadim,lebo som zo SNV nemala. spisiacka,tak drzim palce na naukach.U nas si to odchodil drahy sam :-D Rok chodil tu v Irsku na nauky na krst a to dvakrat do tyzdna a raz do mesiaca este s katechetom na pivo :-D Ked sme ich pytali premanzelsku nauku,tak povedali,ze uz bolo dost a dali nam potvrdenie do Spisskej,ze sme to absolvovali.Ale keby nieco ,tak psssssssssssssss :-D
Odpovedať
Ahoj zmrzlinka, no byt uz mame davno prerobeny, ale samozrejme este chyba vela veci, ale teraz vsetko davame na svadbu....ale hlavne je ze byvat sa da.....nemam album, ani ho tam nedam..tak som sa rozhodla....pocuj ty prides na to stretko ci nie?V SNV vsetko po starom, zatial vsetko stoji, nic nespadlo :-) A dik ze ma tu nenechas.....boze ako sa to rychlo blizi...len makam cele leto.....kazdy berie dovolenky a ja tu zostavam, ale ja si to vychutnam v septembri ;-) ;-) ;-) Spisiacka a co hadam vas skusal? A z coho si mala nauku teraz? No my sme mali stastie, ze 2krat sa navzajom zastupovali, takze to len tak odflakli.....tak to ani raz sme neboli tak dlho.....tiez chceme dat tlacit oznamka, len nam v tlaciarni povedal, aby sme si skusili dat 4 ks na 1 papier, nechce sa nam to zmestit, vraj sme to dali cez blby program........tak uvidime...tak by nas to vyslo ovela lacnejsie......my sme mali na 1 papieri 2ks velke oznamka a 2ks male(pozvanky k stolu).......tak snad nieco prespekulujeme....
Odpovedať
Ahoj Jeinabe no mali sme teraz sviatosti. Uz nam ostava len ta manzelska tak tam by sme sa mali stretnut ze? No ano skusal nas vsetky prikazania.... no ... dopadlo to veeeeeeeeeelmi zle. Nevojde ti 4 kusy na papier? divne bo nam vosli a sme robili len cez malovanie. To kolko kusov na papieri chces sa zadava pri tlaci a tam sa to samo upravuje. Pozvania k stolu som robila tie velke ako oznamenia ale pri tlaci vybral ze chce 9 ks na jeden papier a to tak vytlacilo. Ale 2 kusy to musia byt dost velke. My mame 4 a aj tak su dost velke. Zmrzlinka no neboj nepovieme na teba.... ;-)
Odpovedať
No my sme mali na sviatosti takeho cierneho mladeho a vobec nas neskusal a ani nikoho nezastupoval...ale bolo nas tam vtedy akurat dost vela....tak mozno preto...... ;-) ....a to vazne vas tak skusal?Nemozem tomu uverit....a aj krical na vas, ked ste nevedeli?no jasne ze sa stretneme prveho augusta....no my to skusime cez to malovanie.......
Odpovedať
No aj my sme mali s tym mladych ciernym a bol uplne super. Dal nam tie papiere na citanie pri sobasi presiel s nami cely obrad. No myslim ze to nebudeme citat ze si vyberieme tu druhu formu ked on cita a my len povieme slubujem. Minule sme mali s katechetom nejakym a bral to ako v skole.... tak chcel od nas vediet vsetsky prikazania a sviatosti... no vsetky tie veci a este aj zaradom. Nekrical na nas len vyzeraz zhrozene ked sme to nevedeli a chceme sa vziat.... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?