Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
...no tak to sme sa urcite stretavali...zajtra najdem nejake foto a dam ho sem..
Odpovedať
Ok, teším sa, ináč ja mám slabú pamäť na tváre....a ty v tom švajčiarsku ako robíš na smeny? A na ktorom odd robíš ak sa smiem spýtať? A jazyk si ovládala tak perfektne, že si hneď tam išla po škole?
Odpovedať
Maruška, tak ty si chodila potom na Bc s Katkou J, Majkou G - teraz všetky makáme na jednom oddelení :-N
Odpovedať
...ano chodila som snimi...no najprv som bola 2 roky v Rakusku...no a moj priatel robi tu vo Svajci tak som sa rozhodla ze pridem sem...
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka my máme také obrúčky ake máš na prvom obrázku mne sa hneď zapáčili nás to stálo okolo 6.000 zaleží od gramáže
Odpovedať
Maruška tak to si zrobila len dobre, že si sa vykašľala na tú chudobu, šak tu si vôbec necenia tú prácu a neviem aké školy by ešte chceli. Ja som bola tiež v Rakúsku hneď po strednej a potom som sa rozhodla ísť predsa na toho Bc a neviem doteraz či som neurobila chybu. Ahoj Tinka áno tie obrúčky sú fakt pekné, potvrdzujem, aj fakt dobrá cena.....A chcem sa ťa opýtať, či ti to matné zlato zišlo dole alebo ti ostalo, lebo tá predavačka mi tam niečo o tom rozprávala.
Odpovedať
jeinabe..ahoj..no tei moje saty su 38 velkost.neviem aku nostis ty velkost ale ona ma rozne velkosti..takze urcite by ti poradila..len treba ist skosr si zarezervovat lebo zeby si potom nemala stresy, lebo nie je tu vela tych kvalitnych salonov..inak dobry pristup ma aj pani v Amadeuse..je velmi mila a ma aj svadobnu agenturu..je to na zimnej v brane ako je zahradkar a hore na poschodi..len ja som si tam zaidne saty nevybrala lebo mi nesedeli..ale ma aj dost na prezlecenie a vsetko ohladom svadby zariadi..takze sa nemus starat... proste svadobna agentura to je... ale ja som cez nu nesla..vybavila som si vsertko sama..mne este treba dat upiect torty, zaniest foto kameramanovi, dohodnut presne peirka pre kolkych ludi, pohadre su uz objednane dali sme si s menom cez jasmine..inak moje svadobne oznamenie kazdy chvalil..kazdemu sa pacilo..uplne jednoduche a mam na nom dva kvietky ..jeden zlaty a druhy strieborny..uplne krasne..no a este musim zavolat do muzea a dohodnut dardanely..a hlavne kupit topanky a drahy oblek..obrucky by nam mali dojst na buduci tyzden ..co sa tyka saly tak len poviem aku chcem vyzdobu a este uresnit menu..je toho este dost ale len take dotahovacky..nejako sme to zvladli za kratky cas..ani som si nemyslela len su to stresy... inak co sa tyka pierok..tak jedno peirko okolo 5 az 7 sk..u tej pani..podla toho co tam chces.. na ostatne peirka a kyticu som sa este nepytala lebo hovorim, ze musim este raz za nou zajst a dohodnut cenu..tak uvidime..tak sa zatial majte..paaaa a vybavujte hi hi :-)
Odpovedať
Ahoj kikuška tak ty sa len smej, keď ty to už máš hneď za rohom...Ok dik za rady.....Agentúru tiež nepotrebujeme....tak mohla by si hodiť do albumu aké máš oznamko....a kde si dávala robiť? A koľko ťa vyšlo na 1ks? Chceš sa ísť fotiť do Markušoviec? No tam sú nádherné fotky a hlavne v lete, ale keď chceš ísť dnu tak to máš úplne jedno. A poháre má v Jasmine po čom?
Odpovedať
A spišiačka áno svadbu mám na Flóre :-)
Odpovedať
zdravim Vas nevesticky! ;-) pozeram,ze planujete a kupujeme vo velkom. :-) tak to ma byt ;-) Jani,tie svadobne saty v Tvojom albume idu presne na Teba.
Odpovedať
..ahojky jeinabe...no to je fakt ze u na s si necenia tu pracu a sestricky pracuju doslava za almuznu....no a v tom Rakusku to tiez nebolo stale ono ale zarobkovo som bola velmi spokojna....a chces ist aj dalej do skoly?.....a chcem sa este opytat aku budes mat hudbu?
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka. ahoj. obrucky ako su v tvojom albume su velmi pekne ale mam skusenosti od znamych ze ak je kombinacia zlata s bielym zlatom tak to zlte zlato sa velmi ocucha a potom to nevyzera velmi dobre. my sme mali obrucky z bieleho zlata a som vydata len niekolko tyzdnom a moja obrucka je v katastrofalnom stave. ja v nej robim vsetko a je poskrabana. objednavali sme ich v zlatnictve v hypernove. takze asi je dobre zainvestovat do toho.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jeinabe tak to som rada ze sa ti pacia. Hej ja mam trosku vacsi palec tak nas vysli viac. Tiez mi ta pani povedala ze mat zide casom dole a budu leske ale to biele tam dufam ostane. Rozpravala som s jednou co ma presne tie iste obrucky a vydavala sa v auguste pisala mi ze vyzeraju ako pred tym zatial ziadna zmena iba ze uz trosku su lesklejsie. Ale biele zlato neschadza toho sa bojim najviac. Taktiez mi povedala ze neni problem to opat natiahnut ten mat alebo ako ty hovoris ho dat uplne odstanit a nechat ich leskle. No ja ich uz mam kupene tak uz musim byt spokojna. Ale kazdy den ked sa na ne pozriem pacia sa mi stale viac a viac.
Odpovedať
Tina 1311 hej zalezi od gramaze. A ako sa im dari? Nosis ju stale? Nesucha sa to biele zlato?
Odpovedať
Veronika no to je pravda ale aj ked zainvestujes a tomu nerozumies mozu ta oklamat. Ako mi povedali v zlatnictve prsten sa opotrebovala a tak to je aj s obruckou. A tym ze ked nemas ziadny vzor tak to je viac vidiet. Ale berme to tak ze je to len symbol. Stastne manzelstvo je o inom ako obrucke.
Odpovedať
Jeinabe no parada aj mi budeme mat na flore. Uz ste tam boli zajednat? Nam kazala prist tak oficialne az v januari. Nechceli vziat zalohu tohto roku kvoli euru. Tak len dufam ze nam ten termin drzia ako povedali... :-|
Odpovedať
Ahoj spišiačka. Aj nám povedali na flore, že nám v januári zavolajú a ešte sa dohodneme čo so zálohou. Tak ja si myslím, že nám tie miesta držia, neboj sa.....Ináč mne sa flóra veľmi páči. A ja si myslím, že pod tým bielym je normálne biele zlato...mne sa veľmi páčili, tak už sa nad tým netráp. A zrejme aj my si ich kúpime.... ;-) A zmrzlinka ďakujeeeemmm, keby som také aj našla... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky ... pridavam sa aj ja do debaty ... zatial to tu len citam, ale kedze sa datum svadby nezadrzatelne blizi a kopec veci treba uz aj realizovat nie len vymyslat ... my mame zarezervovany termin v Park Hoteli na 9.5. a obrad by sme mali mat v Levoci tiez to organizujeme vsetko na dialku, uz sme obcanmi Bratislavy ... tak to vseto treba vybavit pocas dni ked sme na vychode (5-6krat v roku)
Odpovedať
mirkabend to zvladnete .My sme boli pred svadbou doma dvakrat.Da sa :-D
Odpovedať
ahojte kocky jeinabe..no my sme si dali pohare s menami a vysli nas na 1500sk, hore dole..ale ked si das bez mena tie si mozes kupit hned tak tei stoja okolo 600sk... takze tak. mne sa tie s menom zdali viac krajsie a aspon budem mat pamiatku..oznamko som si dala robit v jasmine... kus ma vysiel na 14 sk, bola to akciova cena..ked si das robit oznamiek nad 100 tak za 14 boli tie nase, cim menej tym viac stoja...mne padli hned do oka a povedala som si ze nebudem vymyslat a zatial malu dost velky uspech...najma tie kveitky..sa pacia..nie su tam take pretlacene ako keby trochu vycnievali s papiera...pacia sa mi..neviem skusim ci sa mi podari to dat do albumu skusim.... pa zatial.. no a co sa tyka obruckok v hypernove.. nemaju tam velmi kvalitne zlato, moja spoluziacka si kupila tiez v hypernove ale vobec nie je spokojna..a je to aj dost lahke zlato... :-|
Odpovedať
Kikuška jednoduché a fakt pekné oznámenie ;-) , ja tiež nechcem nejaké zložité, iba niečo také podobné.... :-)
Odpovedať
Maruška nie už veľmi neuvažujem ísť ďalej, aj tak v našich nemocniciach nedostaneš lepšie ohodnotenie. Mgr a Bc sú na jednej platovej úrovni. A myslím, že na obyčajnú sestru je Mgr až priveľké vzdelanie......A ty ešte uvažuješ o škole? A čo sa týka hudby, tak chcela som Tino, ale bohužiaľ neskoro, tak budem mať jedného chlapíka so speváčkou, on má celú aparatúru a aj hrá na harmonike. Mám ho už odskúšaného z bratovej svadby...dá sa na ňho spoľahnúť a hral nám vkuse, aj medzi prestávkami....hlavné je že niekoho už mám, lebo to už je strašné, rok dopredu objednávať (ak nie viac)..... Mirkabend vitaj medzi nami.....a čo už máš všetko vybavené? Už máš aj šatky vybraté? Ináč ja som sa tiež chcela vždy vydávať v máji, ale nevyšlo to .... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si objednavali obrucky viacmenej cez internet. pozerali sme nejake tu v BA, aj sme si vybrali (stali 15 litrov), ale nastastie sme ich nekupili, pretoze som vecer nasla presne tie iste na nete za polovicnu cenu priamo u vyrobcu v Trencianskej Turnej ... tak sme si urobili vylet:) objednali sme ich a do 2 tyzdnov sme ich mali na poste. Presne na mieru a este aj trosku masivnejsie ako mali v ponuke v Poluse :) ja som si v tej istej predajni ako je v Hypernove v SNV ale v Maxe v PP kupila nahrdelnik z bieleho zlata a som s nim spokojna, nezda sa mi to zlato nejko menej kvalitne ... pozor treba davat na take talianske predajne zlata, v jednej takej sme kupili zasnubny prsten a pocas nosenia sa miuplne z vnutrnej strany zosuchal do takej zltkavej farby ... zenska v predajni ma presviedcala, ze biele zlato vlstne neexistuje, len sa nan nanasa nejaka latka, aby bolo biele ... no neviem, zo ziadnym inym bielym zlatom som nemala taky problem ... :-|
Odpovedať
Mirka a koľko budeš mať ľudí? a baby kašlime už na to zlato, lebo nakoniec si kúpime všetky obrúčky zo striebra :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No chceli by sme sa zmestit do 70 ... dufam, ze sa podari ... ;-) kapacita Park hotela ani viacej nedovoli ... nechcela som nejako vela ludi, ved za ten vecer sa potom nemas sancu ani so vsetkymi porozpravat ... 8-(
Odpovedať
baby aj keby ste mali na svadbe len 20 ludi,tak by ste sa im vsetkym nestihli venovat.Budete vnimat len vaseho zenicha :-D
Odpovedať
Mirkabend aj my tak budeme mať, aj tak je to dosť veľa. Zmrzlinka a ty ako sa máš? Bábo ešte nič?
Odpovedať
Profilova fotka
... no a v neposlednom rade je to vyhadzovanie penazi podla mna ...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeinabe a Spisiacke ta obrucka je super biele zlato je tam stale normalne nosim ju kazdy den zacina to matne sa pomalicky vyhladzuje ale je to pekne aj tak
Odpovedať
Jeinabe tak to by bolo super. Taka symbolika rovnake miesto svadby rovnake obrucky.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?