Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
no ja som v tom kostole este na svadbe nebola len tak zvonku som to videla. Uz si bola na fare? No pracujem v priemyselnom parku v CRW. A s buducim sme spolu 9 rokov
Odpovedať
Ach jaj tak vy to máte ešte dlhšie spišiačka.....to už ich poznáme dosť dobre čo? Ale ešte vždy niečim prekvapia čo? ;-) A bývanie už máte vyriešené?
Odpovedať
no to nevem ci sa dobre pozname... Ludia sa menia a tak mas stale co spoznavat. No byvanie uz mame poriesene mame vlastny byt.... sice sme sa zadlzili ale mame
Odpovedať
No my sme sa fakt stretli...my sme na tom takisto, ale ako ináč kúpiš byt...ale nás ešte len v januári čaká prerábka, takže máme ešte čo robiť, čo sa týka bytu aj svadby....
Odpovedať
a kedy ste kupili a kde
Odpovedať
Profilova fotka
my sme oslavili 7 vyrocie tiez ... takze siedmy vraj kriticky rok za nami ;-) len potom je vraj uz kazdy kriticky :-D :-D :-D ...pevne nervy niekedy treba ... no vacsinou je to obojstranne :-p
Odpovedať
no neviem my sme nemali zatial nejaky kriticky rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to gratulujem!!! my uz byvame asi 4,5 roka spolu ... mozno je to tym :) ale vydrzime !!!! :-N
Odpovedať
no waw my este len pol roka
Odpovedať
No my sme kúpili byt v máji, júni, ale ešte tam nebývame, sú tam ešte majitelia, my sme sa tak s nimi dohodli. Teraz si prerábajú oni nový byt...a my čakáme, ale počítame, že pôjdeme tam od januára....kúpili sme na Mieri 2-izbový, ale je dosť veľký...A spišiačka a vy ste kde kúpili a koľko izbový?A predpokladám, že ste ho kupovali v tých istých mesiacoch.... 8-) No baby, my tu máme asi všetky také dlhoročné vzťahy, keď tak pozerám..... A detičky kedy plánujete?Hneď po svadbe?
Odpovedať
ahojte kocky..no pridam sa aj ja..no my sme spolu asi 3,5 roka..asi najkratsie z vas :-D a kupili sme si teiz byt..ale na tarci 3izbovy a teiz sme sa zadlzili po usi...papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ... no u nas hned po svadbe babo nebude ... aj ked pritel by uz chcel ... ja sa este nejak necitim robim si este externe skolu ... take 2-3 roky hadam počkame a vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jeinabe no my sme kupili minuly rok v novembri na zapade I a mame troj izbovy. No co sa tyka deticiek tak planujem hned po svadbe alebo este aj tesne pred svadbou.
Odpovedať
Kikusa no to je fakt inak ako zadlzit sa sa to asi neda. Len ta kriza mi dost podkopuje nohy...
Odpovedať
Ahojte.....no ináč sa to nedá bez zadĺženia.....my sme kupovali byt akurát vtedy, keď tak naraz sa vyšvihli hore...šak to je strašné, koľko teraz stoja tie byty....no aj ja by som chcela bábo hneď po svadbe, ale keby aspoň tú materskú zvýšili...a idete niekam aj na svadobnú cestu?
Odpovedať
ahojte kocice... ako sa mate?no co sa tyka nas a dietatka uvidime... ako to bude..mozno sa zadari a bude..a ked nie ..tak az trochu neskor..tiez mam statnice a moj drahy odchadza na misiu..tak asi az po misii..nechcem byt tehotna a mat stresy..a bat sa o neho..ale ako sa hovori..budeme mat vtedy ako Pan Boh da..lebo dnes je taka doba ze clovek si moze planovat a nemusi sa darit tak uvidime.. jeinabe..vy ste kupili na miery?a kde?ja som z mieru?a teraz budeme byvat na tarci..aj sa trochu tesim ze zmenim prostredie...byvam tu uz dlho... :-D
Odpovedať
ako hovorite ako Pan Boh da tak bude. Co sa tyka svadobnej cesty chceli sme ist niekam ale teraz ked prisla ta kriza a obaja pracujeme v takych podnikoch co sa nas to tyka teda robime v tom istom podniku a dost nam sekaju platy tak neviem ci nam na svadbu vyjde a nie este cesta. Ale je mi to luto chceli sme ist mali sme to pekne prepocitane a vyslo by to keby nebola tato zla situacia. Tak si ju budeme musiet odpustit.
Odpovedať
Ahojte...presne tak dievčatá, netreba si to plánovať, pretože môžeme byť potom sklamané...takže kedy príde, vtedy príde. No my by sme tiež chceli ísť niekam na svadobnú, ale neviem či nám to tiež výjde....povedali sme, že keď pôjdeme tak len na nejakú last minut....ale to sa všetko ešte uvidí... No my sme kúpili byt na Wolkerovej, hneď tie prvé činžiaky ako ideš na Mier....no ja som zase z Východu a priateľ z Tarči. Ja by som najradšej aj ostala na Východe, ale zmena je život a Mier tiež nieje zlý......... Kikuška takže ty po svadbe ostávaš doma sama bez manžela? Tak to ti verím, že budeš mať o ňho strach.... :-S
Odpovedať
no my obaja sme byvali na zapade a tak sme tu aj ostali. Do nasich mam 5 minut a do svorky asi 3 minuty cesty.... Vidime si do okien.... :-|
Odpovedať
baby ani my sme neboli na svadobnej ceste a nejak nam to ani nepride.Sme stastni,ze sme spolu ;-)
Odpovedať
inak Vam prajem krasneho Mikulasa.Ja som rano dala drahemu do topanky coko Mikulasa a chodil okolo toho asi tri hodiny a potom si ho vsimol :-D Radoval sa ako male decko ;-) A ako starych mate buducich manzelov.Pozeram,ze tu vsetci planujete male .Len my sa k tomu nemozeme nejak rozhybat a na buduci rok sa asi tiez nerozhybeme.Manza si chce byt isty ,ze nas potom financne zabezpeci.A vzhladom k tomu,ze pracuje vo firme,ktora asi skonci a novu pracu si nemoze najst,tak si asi na mimi pockam :-|
Odpovedať
zmrzlinka no to je fakt nemusi byt. Uz ti aj zavidim ze mas po svadbe. Neviem akosi vobec kde mam zacat co potrebujem a hlavne kedy s tym zacat
Odpovedať
no moj bude mat 29 ked sa bude zenit. Dakujeme za prianie. Ani my to nemame ruzove co sa prace tyka. Neviem ako to s nami bude kedze robime v jednej firme a ta je tiez na kolenach... Ak ostaneme bez prace babo urcite nebude.... len sa bojm s tym dlho cakat roky idu a idu... biologicke hodiny pomaly ale iste tikaju... Svokra robi v porodnici a tak sa tomu tiez neraduje ze tak neskoro chceme mat prve dieta. Vraj by s tym mohol byt vacsi problem.
Odpovedať
ja mam cerstych 24 a drahy bude mat v aprili 25,takze mame este cas.U nas to to aj ten problem,ze sme v Irsku a tu byvame v podnajme.Budeme sa vracat do CR(manza je Cech) a tam este nemame vyriesene byvanie. No nevieme kedy sa budeme vracat a ako to bude ked sa vratime.Jedno je iste-matersku v CR dostanem az ked odrobim dalsi rok.To znamena zase cakat.Takze pre mne je logicke ist na matersku tu,ale to zase znamena ostat tu este aspon dva-tri roky a to manza nechce.Takze zamotany kruh. No moja svokra uz s tym tlacenim na dieta prestala.Zase tlaci aby sme sa vratili a ona mala furt nejake problemy.Ked sme sem isli,tak to zase bolo aby sme nechodili.Ked sme sa este brat nechceli,tak aby sme sa zobrali.Ked sme mali uz datum svadby,tak zase ze im to staci len oznamit(ze sme sa zobrali) a pre svadbou robila ,tak zle,ze som rada,ze uz je potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme sa s babätkom trosku poponahlali a malicke uz bolo v brusku na nasej svadbe. na tyzden budeme mat mesiac co sme manzelia. a keby som sa mala rozhodnut este raz ci budeme mat babätko pred svadbou alebo po svadbe tak uz by som nechcela vratit tento cas. babätko sa den pred nasou svadbou ozvalo ze zije a to bolo uplne super a teraz sa ozyva kazdy den a uz sa neviem dockat kedy sa narodi... takze vrelo odporucam je to to najkrajsie aj ked v dnesnej dobe tazke hlavne po zdravotnej stranke. ja som si par dni polezala v nemocnici a potom mesiac doba a hrozilo ze prideme o neho ale zatial je to vsetko ok. takze buducim aj terajsim nevestam a zenam prajem vela stastia
Odpovedať
No čaute baby, ale ste sa dnes rozpísali ;-) ...............no zmrzlinka tak ty si to mala ťažké s tou tvojou svokričkou ]-( .......Presne tak baby, chceli by sme mať bábo a v dnešnej dobe musí človek rozmýšľať dopredu, čo potom keď sa narodí, veď z tej materskej dieťa neuživíme....a ešte k tomu keď máme hypotéku, a teraz je tá hospodárska kríza, no katastrofa....Ale zase budeme si plánovať, a nakoniec keď budeme ho chcieť tak nepríde...Je to na zamyslenie..........Ale verím tomu, že keby sa ohlásilo predčasne, tak aj tak by sme si to čo najlepšie zariadili a určite by sa to dalo.... Veronika tak ti blahoželám, musí to byť nádherný pocit a držím pršteky, aby všetko dopadlo čo najlepšie :-) No a ešte krajší pocit musel byť ten, keď sa ozvalo deň pred vašou svadbou...no nádhera.... 8-) A už aj viete či to bude chlapček alebo dievčatko? A čo sa týka tých rokov, tak ja budem mať 24 a nastávajúci 27......
Odpovedať
Veronika,aj ja Ti blahozelam a prajem vela zdravicka.Minuly vikend sme tu mali navstevu-manzelovho spoluziaka zo strednej aj s manzelkou.Je v piatom mesiaci a otehotnela planovane mesiac po svadbe.Takze som videla na vlastne oci aka je to radost,ked mimi kope ;-) A ono je fakt asi najlepsie otehotniet neplanovane.Proste to pride a musis tomu prisposobit vsetko.No moj najdrahsi manzel si mysli,ze mame este cas a ze sa najprv musime rozhodnut,co dalej a potom tomu prisposobit rodicovstvo :-D Asi ma pravdu.Nakoniec aj ja mam este cas a musim si este trochu uzit ;-) U mna ziadna babka ani dedko nebude.Nasi su daleko a svokra ta ma vsetko na haku,takze budeme na mimi sami a to bude tiez dovod,preco sa asi tak skoro do prace vracat nebudem.Jedine,ze by som nasla nejakeho tolerantneho zamestnavatela,ktorych je dnes malo.Takze asi bude fakt lepsie este trochu posporit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe zatial nevieme ale teraz v piatok ideme na 3D do kosic tak ak sa drobcek ukaze tak mozno budeme vediet ze co to je. ale od prveho dna sa s nim rozpravame ako s chlapcom tak hadam ak to bude dievcatko tak sa nebude hnevat na nas.. ja mam 26 rokov a momentalne sa v mojom okoli vyskytlo tolko problem s tehotenstvom ze som rada ze som tehotna 2 baby z mojej rodiny potratili v tom case ked ja som tiez o to moje bojovala a na psychike mi to moc nepomohlo ale mi sme to uspecne zvladli na rozdiel od nich a poviem vam nie je nic horsie ako sa stresnut s tymi co o to prisli a ty sama sa tesis ze cakas babätko..ale to je uz na inu temu a ty predsa mas pred svadbou...
Odpovedať
Tak co baby?Ako znasaju pripravy na svadbu vase polovicky? :-D
Odpovedať
ahojte kocky..no tak vcera sme boli v poprade pozerat topanky aj oblek..no kupila som si cierne lodicky v "daichmane" na prezlecenie k satam co budem mat, tie su ok. biele som nekupila bata ma nenormalne ceny a biele nic moc..a cizmy..lebo bude zima dalsia katastrofa..dala som sa nahovorit na jedny biele su super..len si predstavte, ze maju dost vysoky opatok.. a som aj trochu vyssia do draheho ide ma porazit..lnic nemali a nechcem ist v lodickach bojim sa aby osm neochorela predsa januar... no tak chcem ist do obuvy ci mi nevedia dat mensie opatky alebo ich nejako zrezat..keby osm ich mala mat len na svadbu na jednu prilezitost..boze normalne zacinam mat stresy..na prezutei som chcela mat len lodicky..lebo v nich sa mi najlepsie chodi aj tancuje..ale nejako nic nie je ...ja neviem..ked sa nebudu dat tie cizmy spravit rozmyslala sonm ze by som zasla do cinakov a kupila tam nejake za par stoviek a na nizsom opatku a bude... jaj to je hruza.. a dalsi problem..drahy kupoval oblek a nemohol zohnat nic na seba 52 mu bola mala a 54 velka..ta pani povedala ze by si mal dat usit..lebo 54 robia pre muzov co maju brucha...a moj sportuje takze ma ploche brucho..ale hovorila ze to nie je len jeho problem ze je to problem viac chalanov co civcia..tak este aj to... a co sa tyka priparavy..no snazime sa ale sme nervozny... mame to uz pomaly za mesiac a mam pocit ze este nic nemame..zacinam chytat depku..dnes ideme dohodnut menu, a vyzdobu a aj tortu do restriky..lebo mame na korze a tam aj pecu je to myslim vodzak..tak aspon to z krku..boze je to ho tolko...ze ma ide porazit..este ze som aspon skusku vcera urobila aspon to mi zlepsilo naladu.. radim vam vsetko si presne naplanujete aby ste nemali stres..my sme vala casu nemali..ale je to dost na dva tri mesiace vsetko vybavit.. a to sa ma kazdy pyta ci som tehotna..a uz mi to ide na nervy..mozno sa nastvem a budeem tehu hi hi z tolkeho pytania.. no a moj ide na tu misiu..az v juni..by mal odist...nechcem zeby isiel ale nevyberiem si..uvidime najprv sa tam musi dostat..takze tak.. jeinabe..aj moj byva na tarci tak sa mozno s tvojim poznaju..pa a dufam ze sa vam to bude chceit citat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?