Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
marc..xi xi ten program poznam..az na to ze kamoske, ssestre a mne urobilo take iste tvare batetiek len z inymi vlasmi..a chlapci vyzerali ako debilkovia s tymi vlasmi xi xi :-D
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... kuk album :-)
Odpovedať
tak som tam nieco hodila ....pre inspiraciu a tiez pre mna ako spomienku na super svadbicku.Idem asi pustit DVD.Snad to manza prezije :-p :-D Nerad na seba pozera.ALe bol tam taky fesak. ;-) inak som dobita z prace ako pes.Este ze ma cakaju dva dni volna.Akurat,ze strasne leje a ja som chcela ist na chvilu k moru :-|
Odpovedať
zmrzlinka tak tie fotky su naozaj super. chcela som sa ta opytat ci ten farar co tam mas na fotke s napisom modlidba za dobre manzelstvo nie je nahodou jeden z bratov Peklanskych. Tak sa mi zda len je od zadu tak si niesom ista.
Odpovedať
kikuska no nove je to ze uz si tam zvyka a ja tu pomaly tiez. Dnes je tomu uz 10 dni.... co je prec.
Odpovedať
hej je! :-D Bol strasne zlaty.Omsa bola perfektna. Takze si desat dni sama.Ja si toi ani neviem predstavit.Musi to byt tazke.Drz sa!
Odpovedať
hm on vam robil omsu? Krsne meno nevies ake ma? teraz neviem ktory to je z nich.
Odpovedať
zmrzlinka ani som nevedela ze je tu v snv. Myslela som ze v Polsku je stale. Ale to bude zrejme ten starsi myslim ze ho minuly rok vysvacali a jeho brat este asi nie je vysveteny... hmm keby nam on robil omsu bolo by to super. Poznali sme sa ale teraz si uz urcite na mna pamatat nebude. Bola som spoluziacka jeho brata Slava ten myslim este stale studuje za knaza.
Odpovedať
Vlado(prostredny) je na Slovensku-Hronsky Benadikt a myslim,ze Lubo(najstarsi) bud odisiel alebo tam vobec nebol a a ma priatelku.A Slavo ten studuje.Je to podarena trojica 8-)
Odpovedať
ale ta omsa bola suprova.Vlastne vsetci kamosi mojho manzela,tak do kostola nechodia a trochu som mala obavy,co na to povedia a ako tam tu hodinu vydrzia.Ale vsetkym sa pacilo.A hlavne kazen sa pacila aj babkam a znamym.Nam sa pacil obrad a brali by sme sa aj kazdu sobotu.
Odpovedať
No Slavo bol moj spoluziak... uz vtedy stale ministroval. Hej su zvlastni ti bratia. To ste ho nejako specialne volali aby vam spravil on sobas?
Odpovedať
ja sa s Vladom poznam,ale vybavovala to mamina kamoska.Ona je ich blizka rodinna znama.Ona mi aj vybavila spev a organistku.Za co som jej vdacna. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zmrzli.ten link co si dala..tak to mi nejde otvorit..ze autor to zmazal..dala si nejake nove foto??ja ja kcem viiidiet xi xi ;-)
Odpovedať
no spisiacka..drzkam palce aby si to vyzdzala... :-( ved co nevidiet mate svadbu :-) ddrz sa.. |-|
Odpovedať
Ahojte baby...zmrzlinka tak ani mne to nejde otvorit, vraj to autor zmazal......inac dnes sme konecne zacali prerabat bytik, tak sa aj tesim........inac vsetko po starom.....
Odpovedať
tak ten album som nezmazala a nechapem preco tam nie je.Zeby to zmazal admin,ale to sa mi tiez nezda.Snad by mi aspon poslali IP.No nic idem to zase nahadzat :-| Rano to tam este bolo. ]-(
Odpovedať
ja Vam tie fotky hodim zajtra!Zmazal mi to admin bez toho ,aby mi cokolvek napisal a este ked som to tam dala znova,tak mi napisal asi takym stylom,ze co si to dovolujem.Akokeby som neviem,co urobila.Myslela som,ze tato stranka je na pohodu.Nie na nejake vyhrozovanie(ze ak to okamzite nezmazem,ze mi to zmaze vsetko aj svadobny).Takze pozor ,co davate do pripravych.Ja tam fotky z nasej svadby dat nemozem aj ked si pamatam,ze ked som mala svadbu ja,tak baby ,co mali svadbu so mnou,tak do pripravneho davali neprofi fotky a profi uz rovno do svadobneho. Idem prec,lebo slahne.Sranda,ze vcera ked som to tam dala,tak to nikomu nevadilo.Ani rano a dnes uz hej.
Odpovedať
no tak to co je za pristup pre pana krala..?? ]-( no cloveka to fakt musi nastvat.. :-S
Odpovedať
otrasne nieco.Vymenili sme par IP.Pisala mi,ze ma za to potrestala a ze ak to okamzite nevymazem,ze mi to vymaze vsetko.Aj svadobny -aj ked je v sulade zo vsetkymi pravidlami.Normalne mi tu bude vyhrozovat.A trestat ma.Co som nejaky maly fracek?Trochu slusnosti by nezaskodilo. Manzel robi pomocneho admina na jednej stranke,tak hovoril,aby som to vsetko riesila len s hlavnym adminom.No nemienim sa s nikym hadat a ani nic riesit.Chodim sa sem odreagovat a nie sa s niekym natahovat.
Odpovedať
Profilova fotka
zmlzlinka to ma mrzi aj ja sa sem chodim odreagovat ale ja som ich vcera v noci videla....a vsetko sa nam pacilo aj vyzdoba v kostole a vasich stoliciek...pekne ste si to urobili a tusim ste aj dlho planovali co????
Odpovedať
zmrzlinka, kde si si dala robit kyticu??
Odpovedať
caute baby! tak mam zase postu od admina :-D no coment :-p :-D Zevraj som si to mala precitat na beremese,ze sa bude delat uklid.Ze si mame dat doporiadku albumy.No nejak na beremese nechodim.Zeby to bolo tym,ze chodim na mojusvadbu ??????? ja tie fotky dam do svadobneho a tie co tam mam ,tak vymazem a potom to zase prehodim :-| kyticu mi robila jedna pani zo Smizian.Ma tam aranzerky salon.Kyticu som si vybrala tu na mojej svadbe a vytlacila som si obrazok.A on mi ju podla toho urobila.Bola nadherna.Mne az vyrazila dych,ked som ju videla.Tiez farby boli super.A tiez som si u nej vybrala aj vyzdobu na auto a tiez do kostola. Planovali sme to dlho,ale vsetko sme vybavovali zo zahranicia.A vsetko to dopadlo tak super hlavne kvoli mojej mamke.Ta zistovala info kade chodila :-D
Odpovedať
Zmrzlinka no co narobis ked tu tomu sefuju.... ale hlavu hore my na teba kricat nebudeme... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka to je asi ta ista pani co aj mne robila kyticu vyzdobu aj na aute krasne to vie urobit
Odpovedať
kocky caute..co dnes nikto poriadne nesvadbuje :-D =-) kdddddddddeeeeeeeeeee ste?? zmrzli kedy hodis fotos..??uz sa neviem dockat..alebo som to opat prepasla?? :-S co noveho mate??
Odpovedať
ahoj Kikuska no tento tyzden konecne pracujem a to rovno poobede tak sa akosi vsetky tu miname :-S .... Co mas nove?
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... pre Vas buduce nevesticky :-D Ja idem tiez poobede.Vcera som mala volno ,ale nebolo mi dobre :-S Boli ma hrdlo.A celkovo som nejake nesvoja ;-)
Odpovedať
ahoj zmrzlinka na ja uz ani neviem aka som ked som svoja.... mam take neskutocne zmeny nalad a aj fyzicke ze az. Uz by sa to mohlo upokojit... dufam ze ti ten album znova nezmazu :-(
Odpovedať
zmrzlinka pri tom redovom tanci sa mi zda ten parket nejaky maly.... kolko to ste mali ludi? Urcite si to uz spominala ale nejako som zabudla pri tych problemoch :-|
Odpovedať
my sme mali aj s hudonikmi 50 ludi.Ale robia sa tam svadby aj pre 100 ludi.A myslim,ze priestoru na tancovanie je tam dost.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?