Svadba 5. septembra 2009 Spišská Nová Ves. Má niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte dievčatá z východu. Máte niekto taký istý termín svadby?
Odpovedať
cavines baby! spisiacka - ja aj tak rodit doma nebudem.ALe v Cechach.Takze maminu aj tak pri sebe mat nebudem.A svokra mi nijak nepomoze.Ale ide o to,ze neverim irskemu zdravotnictvu a vsetky papierovacky tu strasne dlho trvaju a nechceme tu zase ostat tak dlho.Keby sme sa vratili z malym miminkom,tak ja by som nedostala od statu nic.Musim v CR trochu popracovat.Je to zlozite.Neviem ci cakat alebo sa do toho vrhnut.Clovek nemoze vediet,co bude za rok alebo za dva.Po svadbe sme o tom s manzelom dost debatovali a zhodli sme sa na tom,ze pockame.Akurat ked ja by som chcela mimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-D Inak s tou stravou,tak na Slovensku je strasne draha.Ked to porovnam z irskymi a ceskymi cenami.Je to podla mna predrazene.Musite dat na to vacsinu prijmu. mar1- nas kamosi prekvapili svadobnou hrou.Zaviazali oci najprv mne a musela som medzi 5 ludmi podla nosa najst zenicha a zase naopak zenich ma musel najst podla lytka.Podotykam,ze si nevybral mna alebo svokru :-D :-D :-D A este som mala na odcepcenie take styti panie.Odcepcili ma,daco pospievali a zaclai redovy tanec. A na kamaratovej svadbe sme spievali Karaoke. :-)
Odpovedať
ja poznam take ze ked ti budu davat dole zavoj.tak hlavny druzba sa opyta ze : ci si das vienok snat alebo hlavku stat a ty poveis ze hlavku stat ..a on nieco povie v takom zmysle ze ti da sancu alebo tak..proste nejaku srandu a opyta sa opat a ty stale ze hlavku stat.. a na treti krat povies ze vienok snat a le pod podmeinkou ze sa musia splnit tri ulohy.. a vybereis napr. druzbov a druzicky..nech sutazia.. napr. my sme boli na jednej kde sme s manzelom sutazili..ze sme mali na opasky muzom zaviazat cibulu , a cibulovu museli posuvat skatulku az ku nam.. alebo sme si sadli baby.. a vyhrnuli sukne a najstarsi druzba musel hladat najstarsiu druzickku podla kolien atd..proste sranda..a este sme museli zeny nafuknut balony, a zviazat a potom si dat medzi seba nesmeli na puknut.... a potom snali druzba a druzicka zavoj a dali zenichovi a neveste satku..sedeli na stolickach oproti sebe a dvihli ich oni si vypili s rukami prepletenymi a hodili za seba crepiny pozbierali..tancovali radovy..a potom sa isli prezliect..a potom nevesstu priniesli vydate zeny.. tak sme to mali na tej svadbe a bolo to ok.. no vies ale musis vybrat takych trosku srandovnych ludi aby nemali stres..a nemali tremu..moj muz ten vystupi aj pred americkym prezidentom..ten je taky..a ja sa potom veziem s nim.. :-D musim, ale su ludia co sa boja a potom mas trapas... alebo viem ze su aj ine veci..napr. slub svokier..atd. nam na svadbe citali taku basnicu po desiatej ze pre mne na cacky..bola taka vtipna..keby si chcela tak ti jumozem z dvd opisat..ael potom sme na radovom uz peniaze nezbeirali kedze po tej basnicke sa zbieralo..nechceli sme nikoho zdierat...takze tak.. no ja neviem..viem ze sa hadze podvazok..ten ti da dole zenich zubami,a chytaju ho slobodny muzi..a ked sa hadzes kyticu tak ta ktora fju chyti tak potom tancuje s tym co chytil podväzok..atd.. no co este ma napada..? na jednej svadbe mali valcekovy tanec.. musi ti vsunut valcek medzi stehna a nesmei ti spadnut.. alebo metlovy... je hocico.. vies vsetko zalezi od hosti... lebo nie kazdy ma rad take prekvapenia.. alebo skus kliknut na nete svadobne zvyky..a najdes kopec.. alebo aj tu na mojej svadbe najdes vela, aj ten slub svokier tu tusim je atd..pa
Odpovedať
ja mam ten slub svokier a myslim,ze mam aj ceremoniu ruzi,ked tak poslem do IP.Ja som chcela ten slub svokier,ale s mojou sa neda urobit ziadna sranda a svokor mal aj tak uz dost upito,takze to vobec :-p
Odpovedať
Ahojte baby, tak my na svadbe nemame ziadne zvyky, okrem redoveho tanca, to je asi vsetko, tak ja ti velmi neporadim....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!Aj ja si prajem svadbu plnu slovenskych zvykov...planujem klasicke perecka z bugsbanu(neviem ako sa to pise) asi pride spievat hudba az domov prajem si ist do kostola peso za doprovodu hudby...a kedze moja mamka a tety posobia v jednom ludovom zoskupeni tak ich chcem poprosit o kulturnu vlozku..dufam,ze ich presvedcim...Inac si myslim, ze ak pride len ziva hudba tak to uz je tradicia...pa
Odpovedať
susulienka no aj ja som planovala ist z domu do kostola peso len sme museli vybrat iny kostol tak to rousim to by sme museli ist 4 km... ale hudba pride tak ci tak. Aspon zenich ku mne pojde peso s hudbou. byvame na jednom sidlisku tak to nema daleko. Vzdy sa mi to pacilo a aj paci ked hudba hra pred cinziakom alebo na chodbe kym nevesta vyjde.... teda kym vsetci vyjdu. Velmi som si priala ist pesi zial toho sa musim vzdat... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka: ja som chcela babo az po svadbe ale uz som to olutovala hned po svadbe som musela ist na operaciu a teraz kym sa dam do poriadku
Odpovedať
Spisiacka aj mne sa to paci s hudbou, toto nesmie chybat, hoci som chcela taku skupinu, ale nevyslo, ale aj tak bude veselo.....baby dnes ked je tak pekne, boli sme sa prejst v meste a strtavali sme same mamicky s kocikmi, joj tak som sa ale zas rozcitila.....aj ja uz tak chceeeeemmmmmm... :-p
Odpovedať
Zmrzlinka a taka bola dobra uz babka ked od nas odchadzala, a na ODCH asi dlho nebola co? A teraz je na internom? A ako sa mas? Kriza pretrvava?
Odpovedať
Dakujem Vam vsetkym za typy, ta hudba ma zaujala, uvidim, ci aj moj drahy by bol ochotny ist za pochodu hudby ku mne domov, hoci byvame na jednom sidlisku. Zmrzlinka,skus mi to poslat, kuknem sa na to. A rozmyslala som aj nad klobukovym tancom a este by som chcela odcepcenie v krojoch. ;-)
Odpovedať
jeinabe-kriza pretrvava.Predpokoladu su,ze to ma tu najhorsie v lete.Tak uvidime.Manzel zatial pracu nema a nevyzera to nejak slubne.No mozno z motyky vystreli.Babka je stale na ODCH.Ked prisla domov,tak si nevedela sama zobrat lieky,co jej pred tym nerobilo problemy a otvarala vytah klucami.Takze to na nej muselo nechat nejake nasledky.Ty si to nemohla postrehnut,lebo ju nepoznas.Su to take drobnosti. marc1-chces poslat kontakt na tych co mi hralia lebo fotky?nejak som mimo ;-) sorry :-D
Odpovedať
zmrzlinka, vsetci sme niekedy mimo, nevadi :-D . Myslela som tu ceremoniu ruzi a slub svokier, ako si pisala vyssie. Ale mozes mi poslat aj kontakt na muzikantov. Kujeeeeeeemmmm!!!!!!!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby,ja tu zajra dam album (dam to do pripravnych) a tam dam fotky nasich muzikantov a tiez fotky z Flory pre tie ,ktore tam budete mat svadbu.O.K.? ;-) Neviete kolko fotiek mozem dat do pirpravneho albumu? :-N
Odpovedať
Miska tak uz sa tesim na tie fotky, uz na nich cakammmmm ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka asi 50fotiek myslim...mozes dat
Odpovedať
Baby, uvazujem nad zeleno-zlatou dekoraciou saly, nemate niekto nejake inspiracie, foto a pod.:? x-)
Odpovedať
mala by som konecne dat svoje foto do profilu, ze?
Odpovedať
ja za chvilu idem do roboty a robim do jedenastej a zajtra idem na siedmu :-p ,tak to tu zajtra dam.A aj vy pridajte nejake foto :-D Vas a vasich drahych buducich manzelov :-) A v priebehu tyzdna dam urcite aj nejaje to video na web 8-) Teda za velkej pomoci manzela x-)
Odpovedať
zmrzlinka no budeme urcite velmi radi ked das sem nejake foto. Myslim ze tych fotiek sa tam vojde 100
Odpovedať
Jeinabe no to babo ani nespominaj... uz aby bolo... x-)
Odpovedať
Miska, kto ta odcepcoval? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
marc1...cakame na fotky,aby sme videli tvoje predstavy...
Odpovedať
Marc inac aj ja som veeelmi rozmyslala o tejto kombinaciii, pretoze zelenu mam rada a zase chcela som na prezlecenie satky v niecom do zlata.....ale rozhodla som sa pre fialovu...ked mne sa paci tych farieb viac...
Odpovedať
baby o babatkach uz nebudeme pisat.Iba tehulky mozu.My nie :-D :-D :-D Bo aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! Fotky sem hodim zajtra az sa doterigam z roboty.Pred chvilou som dosla.A rano zase :-p Tak prajem dobru noc alebo dobre ranko? ;-) Ale v kazdom pripade krasny zaciatok tyzdna a tiez mesiaca marec. :-D :-D :-D
Odpovedať
este som zabudla,ze ma odcepcovali take styri panie.Mamka mala od niekoho na nich kontakt.Myslim,ze dve z nich niekedy tancovali v Cacine.Neviem ako sa volaju.Nukali mi aj kroj,ale ja som nechcela.Mozem poslat kontakt do IP. ;-) Myslim,ze marc sa na to pytala.
Odpovedať
Profilova fotka
Zmrzli nepracuj tolko....ci pracujes aj za manzela? ;-)
Odpovedať
ahojte. kocky..pozdravujem vsetky nevesticky buduce...zmrzlinka nemysli na babo lebo to nie je dobre...ked tak chces tak je lepsie sa porozpravat s manzelom a neico mozno vymyslite.. ;-) ono to je tak ze kazda zena tuzi po dietatku a muzi su v tom racionalnejsi xi xi janus pozdravujem susu mas ip spisiacka ako sa mas?co noveho? marc cauko ako pokracujes s pripravami?co saty?uz si si vybrala..hod nejake foto xi xi tinka to mi je luto , niekedy clovek mieni a pan boh meni... clovek chce sa najprv zabezpecit financne a mylsi si ze dietatko sa podari a pridu kadejake ine veci co to prekazia a tak potom treba cakat..dufam ze sa das skoro do poriadku.. :-)
Odpovedať
marc, ja som povodne tiez chcela zeleno zlatu kombinaciu, ale nakoniec sme zvolili zeleno smotanovu, tych zlatych doplnkov bolo na trhu pomenej, resp. cenovo by to vyslo na vela ;-)
Odpovedať
nieco pre nedockave mamicky. vlozite svoju fotku i svojho draheho a system vam vytvori podobu vasho spolocneho dietatka. ;-) http://www.makemebabies.com/
Odpovedať
saty este nemam, davam si nacas 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?