Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaa som to zle pochopila
Odpovedať
a sak v pohodke..
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá...ostáva nám už iba mesiac... :-D ide to veľmi rýchlo, však?
Odpovedať
Profilova fotka
no to veriu ide ale uz by mohlo byt po tom
Odpovedať
no cipana....veeeeelmi rychlo..i ja som zato aby uz bolo po lebo zase mam so svovkrou nezhody...uz ma to nebavi...robi lne problemy..
Odpovedať
Tak baby, normalne mi je do placu. Dnes som bola na skuske svadobneho ucesu a poviem vam, kym som prisla domov bolo po svadobnej nadhere. Namiesto vysnivaneho ucesu aky som si doniesla ku kadernicke na ukazku sa mi na hlave "vynimalo" nieco co vyzeralo ako mesiac neumyte, lepkave splasnute vlasy a namiesto kucier, ktore som tam este hodinu pred tym ako som sla od nej mala mi tam trcalo nieco co vyzeralo ako droty............... nechala som tam toko penazi a nic z toho, som zufala, normalne neviem co mam robit, ci zhanat novu kadernicku ci ju laskavo poprosit, nech mi tam neda v den D tolko laku lebo mam pocit, ze mam na hlave beton a este aj tie vlasy vyzeraju take mdle ako neumyte..... som smutna, takto som si to nepredstavovala.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, nikina možno treba účes iba trochu pozmeniť...alebo fakt zmeniť kaderníčku..aký lak použila? lebo ja mám vlasy dlhé takmer po pás, ale účes zvykne držať...hm, no uvidím ako svadobný, ja sa na skúšku chystám až štvrtok pred svadbou aj so závojom, zatiaľ ani veľmi neviem, aký chcem :-) drobec: no tak to ti teda nezávidím...ja mám svokrovcov celkom fajn, len som zvedava, ako to na svadbe vydržia moji rozv.rodičia...aáále, pevne verím, že dobre bude ;-)
Odpovedať
no tak nikina ja kedze som kadernicka tak ti jednoznacne poradim len jednu vec:zmen kadernicku ale hned lebo aj ked pozmenis uces ta kadernicka to stale bude robit tak ako vie...a kedze sa ti to nepacilo tak ju zmen zbytocne sa trapit....
Odpovedať
ako ucesat ma ucesala super, ln mi to prislo, ze mi dala vela laku.Ako ja som normalne zvyknuta, ze kadernicka prestrieka vlasy az na zaver, aby ich zafixovala, ale tato ich nastriekala uz vlhke, potom kazdy pramienok uz ked bol natoceny predtym ako ho upravila do ucesu a nakoniec este uz urobeny uces. Mala som pocit, ze mam na hlave beton. Inak ma ucesala pekne, lenze ten lak urobil svoje, vlasy boli tazke, zlepene, take........ no hnusne. Mozno keby som ju poprosila nech mi da len trosku tuzidla do vlhkych vlasov a lakom zafixuje len na zaver ked uz bude uces hotovy. Podla mna svadobny uces by mal byt pekny, aby sa vlasy leskli a posobili cisto a pekne a nie ako kopa zlepenych drotov, ktora nema ani trosku lesku ale len sedasty nadych od prebytocneho laku........ co myslite???
Odpovedať
hladaj druhu to je moj nazor ako kadernicka...no uz musis vediet,lebo ak nechces hladat tak jej potom vysvetli polopate ako to chces a ze nechces vela laku...
Odpovedať
keterin mam tu pomapdurku pre teba
Odpovedať
Profilova fotka
vaaazne??? super tak si pre nu zajdem, zavolam a sa dohodneme, co som ti dlzna??? a co si inak nakupila??
Odpovedať
Článok sa načítava...
okej tak sa potom ozvy..no a je to 4eura...a kupila som si nejake tricka,martinovi a take drobnosti..no maju nove veci jarne take nove kolekcie tak chcem este ist co sa pojde opat o mesiac a pol lebo fakt super nove veci maju...:-))
Odpovedať
Ahojte nevesticky, tak som dala teda na tvoju radu drobec a zmenim kadernicku.... teda presnejsie vcera som sa rouhodla, ze ma v moj svadobny den ucese kamaratka. Vcera bola u mna a skoro som odpadla ked som ju videla. Kupila si krasne dva pricesky tie clip in, natocila si ich kulmou a zopla do gumicky, vrch mala pekne na hladko a mierne stocenu ofinku.......... a v tom mala take dve male vlasenky s kamienkom......... no jednym slovom bola nadherna, omladnuta snad o 10 rokov. Tak ked som ten jej uces videla, povedala som si, ze taky chcem aj ja a bolo rozhodnute. Naozaj to vyzeralo 100% krajsie ako od tej kadernicky a navyse nehovoriac o tom, ze nebudem musiet v svadobny den cestovat kvoli tomu do meste, pekne ma ucese doma a este nebudem musiet zato vyvalit ani 20€. Rozhodla som sa, ze nepotrebujem ziadny drdol a kadejake komplikovane ucesy, v jednoduchosti je predsa krasa. Po sviatkoch si to odskusame a uvidime :) jedinym problemom stale zostava, ze este nemame svadobne auto :-(
Odpovedať
no vidis tak dufam ze som ti poradila dobre a ked sa ti to paci tak nieje co riesit...a ako vravis v jednoduchosti je krasa:-))tak my mame nakoniec nase vlastne auto kedze sme si ho kupili pred vyse po rokom tak nebudem nakoniec nic zhanat lebo chcela som ine ale aj nase postaci:-)))baby ale ide to a krati sa to :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drobec ako dlho ste cakali na hranici:?
Odpovedať
Profilova fotka
veru, kráti sa to:-) ja som si včera kúpila topánky na redový + kravatu pre Majka na redový...a mám už hotové aj menovky...nakoniec som sa rozhodla pre úplne jednoduché kartičky, v jednoduchosti je krása ;-) minule som si aj sama narobila pierka...lebo žiadne v obchodoch sa mi nepáčili a zdali sa mi drahé...inak, nemáte ten pocit, že na svadbe dokážu obchodníci dosť dobre zarobiť?
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne ze zarabaju, ved to su veci , ktore zarucuju uspech, rovnako ako pohreby, lebo to stale bude potrebne
Odpovedať
keterin tam asi len nejakych 20 minut vybavili nas hned lebo nebol ziadny autobus pred nami a naspat to iste lebo tiez nebol nikto pred nami..ja som uz o stvrtej bola doma...teraz tam boli asi len tri nase autobusy...a jasne ze zarabaju ved to je taky biznis...
Odpovedať
Profilova fotka
no veru...ale dá sa im prejsť cez hlavu, lebo kopec vecí si dokážeme vyrobiť samé :-D
Odpovedať
tak tak mas uplnu pravdu:-))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, ako vam baby zavidim.. aj ja sa chcem este raz vidavat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prajem pevne nervy v poslednyx pripravax :-) zavidim vam tieto posledne xvyle pred svadbickou, minuly roko takomto case sme si to prezivali my, baby z temy 25.4.2009 x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirinka9,aj ty si tu? :-D ani ty nemozes zabudnut? :-D mne muzik nadava ze co ocumujem cudzie albumy z priprav ked ja uz to mam za sebou :-D
Odpovedať
joj baby ja tak urcite budem ocumovat na dalsi rok:-)))a zavidiet druhym:-)))a ake ste mali vlastne pocasie?
Odpovedať
Profilova fotka
no.. mali sme krasne pocko.. asi take, ake bolo minuly tyzden. az 25C a krasne slnecno. Moncika. Mna stale laka tato tema a sledujem, ako su daleko, co prave urobili a co ich este caka :) Baby den pred svadbou si poriadne uzite... Pre mna bol este krajsi, ako svadobny. Pretoze svadobny ubehol strasne rychlo. Aj ked bol krasny clovek sa predsa musel drzat pravidiel, kedy co treba urobit, co nasleduje a tak... Ale den pred svadbou som si fakt uzila. Ziadne pravidla, iba pripravy s mojim buducim manzelom a druzickami.. Taaak sme sa nasmiali :-D :-D No a den po svadbe sa mi uz vobec nepacil... bolo po vsetkom, vsetkych sme odprevadili a bola som strasne unavena kedze som spala asi hodinku... uz sa tesim, ako si pozrieme video :) Ozaj baby, preco ste si vybrali prave tento datum?
Odpovedať
juj tak dufam ze aj nam vyjde pocasie bola by som velmi rada pretoze mam len take jemne bolerko...no a my sme si vybrali tento datum preto,lebo ja mam 24.3 narodeniny a nastavajuci ma 24.5 tak sme zvolili strednu cestu..:-)a dufam ze nam to aj vyjde na cely zivot:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je milucke. ze vam vysiel takto datum ;-) ja som mala tenke bolerko a kedze bola este v kostole zima, tak som si zobrala z pozicovne aj teplejsie, pred kostolom som sa prezlliekla do teplejsieho bolerka... ale aj tak mi zu potom bola zima.. to si neviem predstavit tam byt bez bolerka... vlani bola dlha zima a este na zaciatku aprila to nevyzeralo na jar..
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec nemam vysvetlenie pre tentroé datum, chcela som 1.5 ale nakolko na fare strasili ze v maji nie tak sme zmenili na najlblizsi volny a musim sa priznat ze lutujem lebo 1.5.10 by bol predsa len taky carovnejsi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá:-) pekne vítam v našej téme..ja som si zase prezerala albumy z apríla 2009, hlavne kvôli počasiu...nuž, my nemáme nejaký špeciálny dôvod na tento termín, snáď len to, že je začiatok jari a všetko sa tak nádherne prebúdza...zelená na stromoch je iná ako inokedy...vzduch je iný..slniečko nie je také ostré ako v lete...hm..snáď nám počasie vyjde
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?