Svadba 24.4.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte dievčatá...dnes máme 6 mesiacov do svadby, tak si myslím, že už je vhodné rozbehnúť prípravy naplno...myslím teraz na tie všetky ostatné "drobnosti", ktorých je táák veľa, lebo miestnosť, fotografa a kameramana už asi máme všetky rezervované dlhšie ;-) ... hm... pridáte sa? Pozývam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, presne tak, pocasie este nie je take horuce. A pupavi, ceresne.. no krasny casik :) nech vam to pocko vyjde ;-)
Odpovedať
no tak aj to lebo ja som najprv chcela 24.7.no kazdy ma odhovaral ze horuco a tak tak sme to zmenili..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...dnes si môžme pospevovať "už len 22 dní..." aké máte pocity? tešíte sa, či skôr obávate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Pridavam sa sem k vam. :-) Majo.lenka, to je sranda, dnes si tu pesnicku cely den spievam. Ja som trosku nervozna, ale viac sa tesim. Co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je jasne ze s kazdym dnom stupa nerovozita, ja idem v stredu na skusku ucesu tak som zvedava
Odpovedať
Ahojte! Ja som dodnes namala nejake velke stresy alebo tak..............ale baby, keby ste vedeli ake bludy sa mi snivali tuto noc. Zacalo to tym, ze priatel zabudol vyzdvihnut svadobnu kyticku pretoze zaspal a nemohol sa mu nik dobuchat a potom, ze ja som si isla obliect svadobne saty a mala som ich spinave a nevedela som ci ich mam chytro prat a susit fenom alebo ist v takych spinavych.... no chapete to????? Zacina na mna asi doliehat stres a nervozita. A este tie rodinne problemy............ rozvedeny rodicia, ktori sa nevedia dohodnut na jednej ani druhej strane a tak podobne. Zazivate aj vy take stresy poslednu dobu??? Dnes som si konecne dorobila kosicky s cukrikami co budeme rozdavat po polnoci ako podakovanie. Dalo to teda riadne zabrat.
Odpovedať
Profilova fotka
nikina: no mne sa veru tiež snívali takéto sny, ale to bolo v podstate ešte pred začatím príprav, asi tak pred pol rokom...tiež sa mi snívalo, že si nemám čo obliecť, že nič nie je vybavené a tak... no fakt hrozné...ale odvtedy pokoj :-D tak nech to tak aj ostane... no a tí rodičia...moji sú tiež rozvedení...nikina, voláte na svadbu príbuzných aj z otcovej a mamkinej strany? lebo ja z oboch, tak dúfam, že si uvedomia, že sú na svadbe a nie na "bojovom poli" :-D ...ale sranda, niektorí ľudia sa chystajú na našu svadbu, aj keď som ich niekoľko rokov nevidela... a ani sa mi neozvali...a ešte sa čudujú, že ich nevoláme...a nikina, ako si to poriešila so zasadacím poriadkom pri hlavnom stole? vydržia vaši sedieť vedľa seba?
Odpovedať
no............................. zasadaci poriadok.... ;-( jedna z nocnych mor Nasi su rozvedeni strasne dlho, ale tam su aj ine rodinne problemy, takze moj otec na svadbu ani nejde. Len mama, dalsi problem je, ze mna vlastne vychovali stari rodicia a moj stryko a ti mi vlastne aj svadbu robia. Takze tu nastava prvy problem.... po mojej strane budu sediet vlastne traja - starky, mama a stryko. Dalsi problem je priatelova rodina..... ti su tiez rovedeni, okrem toho priatelov otec je opat zenaty a ma novu rodinu a tam je kamen urazu............ pozvat len jeho? Alebo celu jeho rodinu??? Ako ich usadit???????????? To je teraz velka dilema, neviem ako to ideme riesit. Ja som majitelke penzionu kde ideme mat svadbu vravela, ze co sa tyka zasadacieho poriadku to bude trosku zlozitejsie a ze by bolo mozno dobre, kebyze nebude dlhy stol pre mladomanzelov kde sedia po boku rodicia, ale len maly pre nas dvoch a potom po bokoch dalsie stoly, ktore sa budu pripajat a tam bude sediet ostatna rodina. Potom uz by nebolo take komplikovane usadzanie. Tak uvidime co a ako. Kazdopadne to vobec nie je lahke. Bojim sa, aby nenastala nejaka nezhoda a sa to tam nezmenilo na bojove pole :-) pevne verim, ze nie. Tak uz zostava len cakat ako to cele dopadne. A co vy??? Ako to ides riesit?
Odpovedať
Profilova fotka
no...naši sú sami, ani jeden z nich sa neoženil/nevydal, len neviem, či vydržia vedľa seba sedieť, hm, teda mamka myslím vydrží, aj keď to bude ťažké...hm a otca sa zajtra spýtam, ako si to vlastne predstavuje, lebo ten je dosť proti tomu...kamarátka to mala poriešené tak, že jej rodičia boli spolu iba na prípitok a potom si tuším jej otec odsadol k svojej rodine...všetko totiž závisí od nich ako sa budú chovať...ale ja pevne verím, že majú súdnosť a na svadbe sa mi nepovadia :-D no a zvyšok zasadacieho poriadku je myslím celkom jednoduchý - priateľovu rodinu si poskladajú priateľovi rodičia, našu rodinu zase moji...no a našich kamarátov si poskladáme sami, to je najmenej... Inak, na mieste tvojho priateľa by som novú rodinu jeho otca vôbec nepozývala, iba jeho...veď je to predsa vaša svadba, s ktorou otcova nová rodina nemá absolútne nič spoločné...hm, toť môj názor
Odpovedať
nikina tak to ti naozaj nezavidim mas to tazke,ale ja si myslim ze to zvladnete a bude nakoniec super:-) no a ja si tiez myslim ze ja by som nepozyvala otcovu novu rodinu tak ako vravi majo.lenka. inac my sa akurat stahujeme a mam z toho stres ze svadba je asi nic lebo to je hrozne...ale uz sa obaja velmi tesim a ide to ako voda :-D
Odpovedať
myslim, ze je to normalka...jeden den je clovek nervozny...druhy den..nie je...niekedy mi to ani nepride, ze sa idem vydavat...lisi sa to..ako pocasie..ha ha V kazdom pripade....sa to definitivne..blizi....a bude to velmi zaujimave....:-)
Odpovedať
ahojte baby, no majo.lenka a drobec asi mate pravdu s tou otcovou novou rodinou, ale aj tak je to tazke. Ci uz ich priatel pozve alebo nie, urcite sa jedna strana urazi alebo nahneva.... ale povedala som, ze sa mu nebudem do toho montovat, je to jeho rodina, mal by sa rozhodnut sam, aby mi raz nieco nevycital. A inak vam ako prebiehaju pripravy??? Ja sa nemozem zbavit pocitu, ze nebude az tak pekne a teplo ako som si to predstavovala a tak som sa rozhodla, ze si asi zaobstaram bolerko s dlhym rukavom. Len akosi nemozem nijake zohnat. A total hruza baby, vysypal sa mi chrbat. Nechapem co to ma znamenat. Nikdy som s nicim takymto problem nemala, ale je fakt ako som zaciatkom januara vysadila antikoncepciu, tak mam plet trosku horsiu.... ale ten chrbat :( bojim sa, ze sa mi to nestihne do svadby vyliecit :( nechcem chodit s vyrazkovym chrbtom :( uz som si kupila aj sirove mydlo v lekarni aj tea tree olej.......sice trosku pomohlo, ale este stale to nie je ono :( vsetko sa akosi kazi fnuk ;(
Odpovedať
Článok sa načítava...
nikina ja mam taky isty problem...v januari som ju vysadila a teraz asi tri tyzdne dozadu sa mi vysypal chrbat a mam z toho len nervy...nechapem..
Odpovedať
nikina, drobec...aj ja baby...co uz nemozeme byt uplne perfektne...chrbat sa da zamaskovat ucesom...ak mate teda dlhe vlasy...trosku. :-) Nikina: tiez, som myslela, ze bude krajsie pocasie...snad sa to este vylepsi....:-)
Odpovedať
no vidis a ja budem mat rozpustene taze super...a len tak trochu zopnute..
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte, asi je to prekliatie, ja mam ten isty problem. Bolerko, zavoj a vlasy to istia :-) co uz.... :-S
Odpovedať
jooooooooooooooj babenky tak ste ma aj trosku potesili, ze nie som sama i ked je to nefeeeeeeeeeeeeeer :-( sranda drobec aj mne to asi tak dva az tri tyzdne dozadu vysypalo :-( ale co uz.......... my to zvladneme :) viete co mi zacalo celkom zaberat??? Kupila som si korektor z Miss Sporty ci ako sa to pise taky bielo-modry vrchnak a tym si tie vyrazky potieram, ale fest nahrubo a aj na noc, dam si stare tricko, aby mi to nezaspinilo pyzamo a poviem vam, fest to tie vyrazky vysusuje. Male uz zmizli, len tych par co som mala take dost velke tie bolave mi zostalo, ale uz sa krasne hoja :) mozno to aj stihne zmiznut dovtedy. Mam sice dlhy zavoj, ale k popolnocnym satam nemam nic a to uz bude vidno a este stale nemam to bolerko. Este mi chyba spodna bielizen pod svadobne saty, bolerko a mozno este topky cervnene k popolnocnym, ak nezozeniem pojdem v ciernych. Ale uz je to asi vsetkoooooooooooo :) dnes som zohnala aj fotografa a za super cenu :) aspon nejaka utecha. A vam co este chyba???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky :-) môžem sa ku Vám pripojiť?
Odpovedať
no jasne Weri, ze sa mozes pripojit. Mas uz vsetko pochystane, pripravene, pokupene? Uz sa nam to blizi :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) nikina v podstate už skoro všetko máme...teda ešte nemám doma šatočky....ale aspoň sme konečne kúpili drahému oblek...už bolo na čase... strašne to letí, ani sa mi nechce veriť že za dva týždne aj pár dní budeme mať deň D :-) babulky a ste už nervózne? ...lebo ja som zatiaľ nejako podivne kľudná.... jediné čo ma asi trošičku hnevá že mi ešte nedošli šaty, ktoré som už dávno mala mať doma...ale tak snáď do svadby prídu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... ja zatiaľ nie som nervózna...obávam sa, že sa to zosype počas posledných dní :-D myslím, že tiež v podstate všetko máme, hlavne aby sme boli ešte zdraví... koľko ľudí budete mať na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať len takú malinkú oslavu, teda v podstate to bude iba večera....a bude nás 16 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ja som dnes bola na skusku...celkom dobre som spokojna, robila to len tak bez vsetkeho takze mam aj fotky ale nevyzera to na nich nic moc, v skutocnosti lepsie. dnes som bola aj kvety objednat takze uz to pomaly finisuje
Odpovedať
Profilova fotka
joj a mne za chvíľku prídu šaty....jupííí ja sa strašne tešííím :-) ....predpokladám že v noci ani nebudem spať a budem v nich strašiť po dome :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keterin: kytice a pierka sme boli zajednať v sobotu, zároveň nám tá pani robí aj dekoráciu miesta hostiny a kostola, povedala som jej svoje predstavy, oboznámila s materiálom, a hádam to spraví dľa mojich predstáv...vyzerá byť celkom šikovná. Som rada, že som sa od tohto odbremenila...no a konečne mám darčeky pre hostí zbalené aj s menovkami...hmhm...a hostí už obvolávate, že ktorí prídu? alebo to nechávate na posledný týždeň?
Odpovedať
Profilova fotka
nie ja mam hosti davno povolanych, cca mesiec pred svadbou mozno aj viac, mne sa vidi neslusne volat takto na poslednu chvilku
Odpovedať
Profilova fotka
ja som myslela, obvolávanie tých, ktorých ste už pozvali...alebo vám nebodaj všetci pri pozývaní už rovno povedali, že prídu? jednoducho...definitívny počet...ja som pri pozývaní povedala, že im ešte zavolám, lebo veď za 5-6 týždňov sa môže veľa vecí zmeniť
Odpovedať
tak ja idem dnes objednat kytice a vsetko co k tomu potrebujem a este chcem..no a mne uz postupne ti co nepridu dali vediet a a este ich je par co sa mi maju ozvat...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak z mojej strany viem urcite a svokre sa praveze navysuje pocet o nejakych samopozvanocov, vam poviem hrozneeee
Odpovedať
no vidis tak nam sa to krati vam pribuda:-)))to asi aj za nas:DDDale co uz ja som povedala kto tam chce byt tak tam bude a kto nie jeho problem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?