Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaa, tak to sa asi nestretneme pred kostolom :-D ale mozno na foteni ;-) ale tak ja nejak este velmi neriesim ze kde sa budeme fotit, predsa len to ma este cas :-)
Odpovedať
ahojte baby, no ja tak o tyzden a kus sa idem do toho pustit aj s drahym... rozmyslam nad tymi fotkami v dazdi...ale kedze sa tu modlime uz minimalne tri za pekne pocasie v tento den...tak urcite bude :-D No neviem este uvidime...
Odpovedať
Urcite bude 21.maj 2011 krasny den - nielen pocasim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte bambulky, tak ako ste pokrocili? Ja nijak :-( lebo dopisujem diplomovku, ucim sa na skusky a potom pridu statnice, takze mam na dlhsiu dobu teraz pauzu od planovania... :-( Tak sa mi pochvalte aspon vy, co mate noveho? :-)
Odpovedať
tak ja som na tom podobne....bakalarka, skusky, statnice....
Odpovedať
Profilova fotka
Ty lya a ja som sa Ta pytala kde vobec studujes? Co ak sa pozname a nevieme o tom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uf, aj ja sa k vám pridávam, zatiaľ musia prípravy ísť bokom, lebo diplomovka sa sama nenapíše a štátnice sa samé neurobia- škoda :-( :-) Ozaj baby a kedz v máji máte termíny?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj maryenn, vitaj :-) My mame 21.5.2011 a uz sa nevieme dockat :-) maryenn a aku skolu koncis? Ja sa snazim dokopat ekonomicku na Technike :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No my máme zatiaľ predbežný termín 14. 5. 2011, ale uvidí sa ešte podľa kostola, sály a tak,... Som z KE, ale študujem v Banskej Bystrici, tak sa veľmi tešímm že už končím a vrátime sa aj s drahým sem do KE. V BB ostať nechceme a 5 rokov mi stačilo :-D . No a študujem učiteľstvo pre prvý stupeň. Takže budem učiteľka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahaaaa... tak ja ze ci nie sme nahodou spoluziacky, ked svadbu budes mat v KE a tiez prave koncis... :-) A co uz mate vybavene na svadbicku?
Odpovedať
Profilova fotka
no zatiaľ nič :-D máme zoznam hostí, a predebatované drobnosti ako farba výzdoby, chceme živú hudbu, takže drahý má na starosti hľadať to pravé orechové :-) teraz obkukávame sály, ale najskôr to všetko budeme riešiť až po štátniciach, i keď ja by som už najradšej teraz a hneď :-D jaaaj a objednala som si bedeker he, prvá svadobná vec- sa teším ako blcha, až si dakedy pripadám ako strelená, ale čo, rozhodla som sa, že si to budem všetko užívať.
Odpovedať
Profilova fotka
No vsak treba si to uzivat :-D Tak my farbu vyzdoby este nemame, lebo to bude zavisiet od vyberu miestnosti a na hudbu chceme DJa, ale este som ziadneho nevybrala... Tiez sa teraz musim venovat skole, takze nacas odkladam pripravy :-( Ale aspon sem obcas zaskocim, nech som v obraze co sa kde deje ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja sem tiež občas (teda teraz cez sviatky, dosť často :-D ) zaskočím. Úplne sa v tom vyžívam a hľadám inšpirácie... a je super si o tom všetkom podebatovať aj s inými nevestami.
Odpovedať
Profilova fotka
To hej :-)
Odpovedať
Ja studujem v Presove, a tiez zo mna bude ucitelka :) A tiez odkedy sme si zarezervovali hudbu a prisiel mi bedeker tak sme sa dalej nepohli, ale ma to cas.
Odpovedať
Profilova fotka
mne ešte môj bedeker neprišiel :-( a keď príde už nebudem mať naňho čas :-( štátnice- nech je už po nich...
Odpovedať
Profilova fotka
Joooj tak veru, uz nech su za nami... :-|
Odpovedať
Caute baby, tak vidim, ze vsetky pilne studujeme :-D my sme tiez zatial nepokrocili, v podstate nemame este nic, nie je na to nejak casu... vybrali sme si uz fotografa, ale chceme to zosuladit aj s miestnostou, takze termin sa este moze menit... no a cakame na kalkulaciu u franka, ak to bude rozumna cena, tak rezervujeme....
Odpovedať
Profilova fotka
misik79 a koľko budete mať ľudí? my sme tiež pozerali na reštauráciu frank a chystáme sa tam písať mail, pretože osobne sa teraz stretnuť, asi nebude možné. myslíš, že nám dajú kalkuláciu aj tak? mailom?
Odpovedať
budeme mat tak okolo 70-80... no ta kalkulacia zavisi od toho ake jedla by ste chceli mat, takze ak im napises priblizne predstavu co vsetko by tam malo byt a pre kolko ludi, tak myslim, ze by s tym nemal byt problem.... skus, uvidis.... ved ak budem mat nejake blizsie info ohladom cien, tak ti napisem do IP...
Odpovedať
Profilova fotka
No mne tiez spravili prepocet a poslali na mail... celkovo komunikacia tam je velmi dobra :-) a je to tiez nas horuci kandidat ;-)
Odpovedať
suhlasim so zuzik :-) komunikacia a pristup k zakaznikovi uplne super, keby vsade boli taki ochotni....
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, ideme im písať mail, takže vám potom dám vedieť čo odpísali :-) misik79 a za to info do IP, keď budeš taká zlatá, by som ti bola vďačná. ...ozaj dievčence, my sme ešte s drahým pozerali aj Maraton- ale tam je to príliš drahé pre nás- aj keď sa mi to tam veľmi páčilo... a na GESko- neviete niečo o ňom?
Odpovedať
Profilova fotka
No pre nas je Gesko velmi velke, lebo nas je len 40, ale mozes skusit pozriet... nepocula som, ze by sa na neho niekto stazoval, prave naopak :-) maryenn no my sa prave budeme rozhodovat medzi Frankom a Maratonom :-) Uvidime v lete, lebo Frank bude mat este aj letnu terasu spravenu a do Maratonu zase ideme na jednu svadbu, takze po lete sa rozhodneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuj kzuzik, tak to máte super, že si to odskúšate "na nečisto" v Maratone. Mne osobne sa tam veľmi páči, hmm ale keď sme pozerali na ceny, tak je to moc pre nás, čo už no, možno sa to ešte zmení (keď vyhráme na športke :-D ) ...hej a my budeme mať do 60 ľudí, myslíš, že je Gesko veľké? Vôbec totiž nemám predstavu, som tam ešte nebola, len fotky som videla (až na to zrkadlo za hlavným stolom... to celkom ujde :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Noo to neviem... ale tam bude kapacita urcite niekde okolo 120 ludi, tak mozno by stalo za to sa tam ist pozriet a porozpravat s prevadzkarkou co si o tom mysli...
Odpovedať
aaahojte, zas po dlhsom case som tu, no ja som sa tesila ze po velkej noci sa pohneme, ale proste nie je cas...no uz som drahemu ohlasila, ze buduci tyzden musime vsetko obehat a nenamietal, tak budeme mat behacku :D Inak nemam nic nove, tesim sa z konecne krajsieho pocasia... normalne sa uz ani nepamatam, ktore saly som mala v uzsom vybere, musim to tu dakde na zaciatku tusim pohladat, tu to iste bude :D Uz sa nam to krati, zachvilku si povieme ze uz iba rok :D
Odpovedať
Profilova fotka
lalalala, prišiel mi bedeker, zajtra idem poňho na poštuuu, ale neviem neviem či bude čas ho čítať keď sa kráti čas na odovzdanie diplomovky :( ináč, čím sa poveziete na svadbu, už ste nad tým premýšľali? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica, no presne, o chvilu tu bude maj a uz iba rok :-D maryenn tiez uz musim tento tyzden dokoncit diplomovku :-| bleh :-S a potom sa budem musiet ucit na statnice... nekonecny kolotoc, uz nech je koniec :-( No este som velmi nerozmyslala cim pojdeme na svadbu, ale nejako extra to asi ani riesit nebudem, najskor pojdeme octaviou mojich svokrovcov, to je take najsolidnejsie auto v rodine... a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik no môj drahý je historik a venuje sa historickému automobilizmu, takže myslím, že už ani nemusím hovoriť čím pôjdeme :-D :-D ... a diplomovka? dnes som sa morila s výskumom a celá som už z toho popletená :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?