Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
1
60
61
@zabka88 Ďakujem krásne :o)
Odpovedať
mozem vrelo odporucat restauraciu Rubin v krasnej a ich kongr.salu. je to super. moja sestra tam mala svadbu a vynikajuci pristup pekny priestor ,chutne jedlo , mily personal a maju aj peknu vyzdobu... ODPORUCAM....
Odpovedať
vrelo odporucam salu v krasnej
Odpovedať
Profilova fotka
Len tak pre zaujimavost...Kosicanky co mate 8.9. svadbu kde mate rezervovane saly, nech viem kam sa uz nemusim pozerat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@stankarobko ahoj chcem sa ta opytat kolko je cena v gastro... menu na osobu?urcite to uz mate zavezne a tam je to ako z vyzdobou?robis si sama oni davaju zakladnu?a chcu nieco za prenajom?diky
Odpovedať
@lienka434 .. tak od 23 eur a vyššie...výzdobu majú a pokiaľ budeš chcieť aby ti to všetko vyzdobili oni,tak máš cenu za menu menšu,pokiaľ si dobre pamätám... a že tam veľmi dobre varia a aj to veľmi dobre vyzerá na tanieri...musím sa tam ísť v marci informovať podrobne,lebo som momentálne na Cypre,tak to máš všetko riešené cez rodičov...tak asi toľko čo viem ja :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@stankarobko Diky my sme tam boli osobne ale prevadzkarka bola prec tak sme mali zavolat lebo mi tez zijeme mimo SR v CR.Kolko mate hosti ked sa smiem spytat?
Odpovedať
...noo tak počítam okolo stovky,maximum 110... takže hádam to tam bude v pohode....ale tak naši tvrdili,že je aj parket dosť veľký....popravde sa už neviem dočkať kedy tam pôjdem osobne...a čo sme sa rozprávali my po telefóne s Pani prevádzkarkou tak bla veľmi milá a aj mamka vravela,že je to veľmi milá pani...akurát som si tu písala s jednou nevestou čo tam mala nedávno svadbu a hovorila,že všetko bolo fajn,až nato,že čašníci poplietli alkohol....s nevestinou a ženíchovou stranou...ale že jedlo všetko bolo v pohode...
Odpovedať
@ivkablska Ahoj Ivka. Chcem sa ťa opýtať, koľko ste platili u p. Mláku za fotografovanie
Odpovedať
Profilova fotka
@lety5 Ahojky, platili sme 260 eur. Fotil nam umelecke fotky a obrad v kostole. Na hostinu uz nesiel.
Odpovedať
@satanica Potvrdzujem co si pisala o L. Palufovi. Ak teda mame na mysli toho isteho vek asi 23r. Prsty ma dlhe a lepkave... Mna pred dvoma rokmi vykradol na byte a doteraz mi skodu neuhradil. Vina mu bola dokazana mam na to papier z policie a od sudkine. Byval s nami na byte , mna vykradol za cely cas co tam byval majitelovi nezaplatil najomne. Urcite ale viem ako mi do oci povedal viacero veci o ktorych sa ukazalo ze tak nie su. Velmi odporucam akukolvek spolupracu s nim si dobre zvazit
Odpovedať
Profilova fotka
@xil On kradne kde pride,kamosovi co mu je bratranec ukradol na jeho svadbe asi 2 obalky s peniazkami.A vraj mu fotil tu svadbu zadarmo.....hm tak si to zaplatil sam.A fotky ziadna slava, na kazdej jeho meno co uplne zospatilo fotky a este sa bude so mnou hadat lebo som mu napisala ze to sa nerobi a ze na to nema pravo uverejnovat fotky mladych pokial nema ich suhlas......tak mi odpisal ze moze, ze to praveze oni nemozu uverejnovat fotky bez jeho suhlasu, co je totalny blud.Takze jeho neodporucam, su s nim len problemy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
satanica nemozes mi prosim ta dat na seba nejaky mail?nieco sukromne ti napisem
Odpovedať
@satanica satanica nemozes mi prosim ta dat na seba nejaky mail?nieco sukromne ti napisem
Odpovedať
Profilova fotka
Vies co ak sa to tyka Lukasa P.tak ma to nezaujima.Sory ja mam dost svojich starosti a on mi je ukradnuty, dala som tu upozornenie aby kocky nanho nedoplatili a to je vsetko.A ked mi chces nieco sukromne napisat tak mozes aj tu do IP.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
60
61
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?