Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
caute baby, tak pripajam sa k vam :-) my sice este nic nemame, ani datum nie je fixny, tak uvidime... zatial pozeramu salu, fotografa a tak... chceme sa vziat na urade, neviete kde to vyzera najlepsie? rozmyslali sme aj nad botanickou, len si to tam nevieme celkom dobre predstavit a hlavne co ked bude prsat....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Miska :-D ten svet je ale maly... a Kosice zvlast ;-) neviem ako to je na urade, my sa berieme v kostole... angel14, nevesaj hlavu, ved este v zime dostanu vsade nove kolekcie ;-)
Odpovedať
Neviete ako sa da nastavit to "odpocitavanie" do svadby v albume? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
to áno ale nie všetky máme veľkosť 36 a 38 by mohla byť častejšia veľkosť hlavne v takých šatkách ako sa mi páčia, aj Mi budeme mať obrad v Kostole našom peknučkom.... :-) a inak kuzik už ste boli s Kollarom??? nevyzvedam, len by som chcela vedieť ako na teba pôsobil...
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa ku kosicankam na 2011. Pokial som to tu nezacala citat, tak som si myslela, ze mam este kopu casu s pripravami, ale ako vidim uz sa musim zacat obracat, ked nechcem nieco zmeskat. angel 14 poslala som ti IP ak by si si nasla chvilku Dik
Odpovedať
ahoj Zuzi :-D tak to mas pravdu, je to taka velka dedina :-D ja by som tiez bola za kostol, len presvedcit toho mojho... neviete ako to je, ked ma ine vierovyznanie a ci si musi robit vsetky tie veci ako prijimanie a birmovka? lebo mam taku skusenost, ze to bolo potrebne a na to ho asi nenahovorim.... angel14 - tak to si ma nepotesila s tymi velkostami, ale snad sa nieco najde, treba pozriet popripade aj v inych mestach a ako pisala zuzik este dojdu nove modely... ja som zavzovala, ze ak by sa mi nic nepacilo, tak kupit (objednat zo zahranicia) a potom predat, aspon viem, ze ich nikto predtym nemal... a neviete nieco o tom, ze niektore salony nakupuju saty na ukrajine a potom ich poziciavaju? lebo uz aj take info sa ku mne dostalo
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misik79 nie je potrebne aby si robil projimanie a birmuvku, ale pri sobáši sa podpisuje vyhlásenie, že potomkovia budú vychovávaný vo viere toho vierovyznania, v ktorom kostole je svadba. Ale keď na tom farár netrvá nie je potrebné ani to.
Odpovedať
Profilova fotka
lya22: iba klikni na ten odkaz, ktory je pod odpocitavanim a tam to uz najdes ;-) angel14: akuraaaaat teraz pred chvilou sme s nim boli :-D na mna zaposobil fantasticky, maximalne bezproblemovy mlady chalan, usmievavy, pohodovy, aj cena je super podla mna... nafoti ti vsetko od rana do vecera co len chces a ked mas vystup iba DVD so vsetkymi fotkami, tak to vyjde 350 EUR, podla mna super a ma ozaj krasne fotecky, takze my uz asi ani vahat nebudeme ;-) dokonca aj moj drahy mi povedal, ze som nam vybrala dobreho fotografa (a to uz je co povedat :-D ) Miska, tak to hadam nie, este som o tom nepocula, ze by salony kupovali saty na Ukrajine =-) ale tak typujem, ze asi tie menej renomovane.... neverim, ze by si to dovolili taky princess alebo ceremoni...
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-) aj na mnňa pôsobil ako milý usmievavý, bezprostredný chalan, cena je aj podľa mňa veľmi dobrá za prácu akú ponúka, dokonca aj môjmu drahému sa páčil a bol nadšený tými fotoknihami čo ponúka, mi každopádne berieme aj fotoknihy, zo začatku síce mal pochybnosti či tá cena nie je predražená ale keď videl tie fotoknihy tak bol nadšený a je to už v pohode (našťastie :-) , lebo pred stretnutím to bolo jednostranné nadšenie pre jeho prácu a pochybnosti na druhej). Nehovorím, že tá cena s fotoknihami nie je vyššia ale rozhodne ich chcem. Takže viem koho bude fotiť mesiac pred nami na svadbe :-) SUPER
Odpovedať
Profilova fotka
hehe tak ti potom zreferujem, aky bol na placi ;-)
Odpovedať
Zuzi neviem co je na tom pravdy, len mi to kamoska vravela, ani mne sa to nechcelo verit.... ale vies, ked uz dnes aj v optime v znackovom sportovom obchode najdes take kusky, ktore nie su orginaly, co sa da velmi lahko spoznat, tak trosku clovek zapochybuje.... ale pevne verim, ze tie lepsie salony si to nedovolia....
Odpovedať
kzuzik: no my by sme chceli tu svadbu v kostole dominikanov, nie v Dome. Ale aj tak musime zajst najskor za fararom sa popytat a dohodnut a az potom na urad. Hlavne tam chceme ist preto, ze ja nemam ani krst, tak zistit ze co a ako treba, keby ze chcem byt pravoplatny krestan :D Na tie veci okolo toho sa velmi netesim, no ale co uz... ja som veriaci clovek a moj drahy je presvedceny ze tak je to spravne, aby clovek ked veri, tak bol aj pokrsteny. len sa obavam, ze pan farar vyprovokuje nejake moje reci na temu nabozenstva a cirkvi (lebo ja vela veci inak vnimam ako je vseobecne zauzivane) a ze to skonci skor ako to zacne :D raz som sa chcela dat pokrstit a fararovi toto presne vadilo, tak neviem. no a co sa o tych salonoch hovori...ja som len pocula, ze rovnake saty, ako sa tu v KE daju pozicat za cca od 300 eur sa daju najst na ukrajine za polovicu a su tvoje, tak ich mozes predat aspon za rovnaku cenu ako si kupila...neviem mozno su tie ukrajinske len napodobeniny. Ja si asi davam saty sit u cinaka cez ebay...ale este uvidim co zivot prinesie. inak ako ste sa tu bavili o velkostiach...tak ja by som teraz potrebovala tak 42-44...a to kamoska zhanala pred rokom a musela sa uspokojit s takymi co nasla, lebo ine proste neboli. Ale ja si to pekne schudnem, snad aspon na tu 38 :D uz mam napozeranych asi tisic fotiek roznych fotografov a zacinam byt zufala, neviem si vybrat...asi to necham na draheho ked sa vrati, nech vyberie on aspon 2-3 a potom sa s nimi stretneme :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
kurtica tak s tymi fotografmi to mas uplnu pravdu, ani ja si neviem vybrat... vsetky fotky mi pripadaju rovnake a take strojene... jedine co sa mi pacia tak su fotky manzelov lukackovcov z presova, no ale cena zacina od 450€ a to sa mi zda trosku dost... asi to tiez budem musiet nechat na toho mojho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja by som fotografa nenechavala na chlapov ;-)
Odpovedať
misik79 : no lukackovci sa aj mne pacili a strasne ich tu chvalili baby, ale ta cena je pre mna tiez prilis, takze zial kzuzik : no moj drahy je vacsi fotograf ako ja, tak mozno skor bude vediet povedat, ze tu tot je tak zle a tu toto, tychto neberme...ja som len laik, tak ja kuknem - paci - nepaci a koniec. on trosku predsa len tomu aj rozumie, tak uvidime, co povie a co vyberie...no ale vychadza to najskor v aprili, lebo vtedy pride...iba zeby mu konecne spravili internet tam daleko a mu poslem stranky, ze tu pokukaj a ked prides dame stretko s tym clovekom :D
Odpovedať
jaj otazka na vas...kde v ke sa daju kupit dobre a nie prehnane drahe samodrzky podprdy?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj tak to potom ozaj nechaj radsej na draheho ;-) vies co, samodrzky som videla okolo vianoc v Marks and spencery, tak neviem ci ich tam este maju... ale bolo ich tam v celku dost a aj dost lacne... ale inak neviem... skus mozno na postovej, som pocula, ze tam su dobre ceny :-) ale su tam dve ci tri predajne, tak ked ides z hlavnej tak hned prva na lavej strane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako Kosicanky? Ja prave riesim DJa a zhanam rozne kontakty a referencie... mate nejake typy? :-)
Odpovedať
jaj baby, mna praca terazky tak zamestnava, ze nestiham riesit nic ani keby som velmi chcela. tak to asi opat necham na cas, ked moj drahusik pride domov...o mesiac a kus. Ale uz sa do toho pustime riadne, lebo takto nam vyfuknete vsetko to najlepsie ;-) kontakty na dj ti poslem ip
Odpovedať
Profilova fotka
aaale tak hadam ti vsetko nevyfuknem ;-) a okrem toho to najlepsie moze pre kazdeho znamenat nieco ine... :-) ja som inak od toho dj bennyho upustila, tak sa ho mozes kludne chopit ked chces ;-)
Odpovedať
no my sme zatial vo faze fotograf a sala, vybrate uz zhruba mame, len musim pockat na draheho kym pride domov a potom si to obehame a vyberieme co sa nam najviac zapaci... a ak mate kontakt na nejakeho dobreho DJ alebo zivu hudbu, sem s nim, nevieme vobec od coho sa odrazit, kontaktov sa da najst vela, no vybrat toho spravneho....
Odpovedať
Profilova fotka
my sme vo fáze sála a sála a sála už mi to pripadá ako nekonečný príbeh, ceny v meste sú miestami vysoké, moja budúca švagrinká sa vydáva tento rok a svadbu má v Herľanoch a keď nám povedala cenu za všetko tam tak nám spadla sánka. v meste je to teda podstatný rozdiel a to sa bavíme o cca polovičnom rozdiele na osobu. Takže máme dilemu a aj vzhľadom na relatívne malý počet ľudí sa dostávam na šialené sumy za celok. :-( tak neviem musíme si na to poriadne sadnúť
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
jarmila5555 si sa nejako rozohnila co? =-) To ze chce niekto profesionalne fotky, neznamena, ze za to zaplati akukolvek sumu, to by clovek musel byt bud padnuty na hlavu alebo sa kupat v peniazoch... Pre nas je idealnym kompromisom Fero Kollar, uz teraz sa tesim na fotenie s nim... Podla mna ma nadherne fotecky a stoji nas len 350 EUR :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s kuzik nie všetko je o tom, že človek je lakomec ako to naznačila jarmila5555, je rozdiel medzi lakomosťou a triezvosťou vo finančných možnostiach. Som toho názoru, že toto forum služi na podelenie sa z informáciami a skusenosťami určite to tu nepôsobí ako kurník neviem prečo také rozhorčenie nad tým čo koho trápi. a s tým Ferom Kollárom súhladím na 100%....už sa neviem dočkať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja rec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ani sa vam necudujem ze sa neviete dockat pan kolar ma velmi prijemnu tvorbu a keby nebol z kosic tak by sme ho asi brali aj my :)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj dakujemeeee miskamisko :-) a vy koho teda mate?
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik zatial nikoho, este sme nezohnali nikoho kto by sa nam pacil a mal cenu do 700Eur komplet. Je ich vela dobrych ale zatial ziaden spickovy co by mna presvedcil :-( Teraz sa pozerame po tomasovi zahumenskom, ale nereze mi uplne :-| Ja som desna nevesta :-( Keby som tak zila na vychode slovenska tak uz by som mala vybrate, teda aspon co by sa mna tykalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem spolu s kuzik aj ja som rada, že nemusime riesit niekoho ineho ale mame aspon v niecom "ľahší výber" určite sa aj tebe podarí niekoho dobrého za rozumnú cenu zohnať, všade je niečo ja ako som spomenula vyššie mam dilemu s miestom :-( ale aj to sa dufam čoskoro vyrieši
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?