Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Joj tak ja nemam az taky problem ako ty, nas bude cca 40 ludi :-D No my sa rozhodujeme medzi hotelom Maraton a restauraciou Frank. Ale vyzera to tak, ze definitivne slovo padne az niekedy v lete.
Odpovedať
Ja mam v aprili stretavku a bude u Franka tak ti potom poviem ako bolo a ako chutilo :-) Na fotkach to tam vyzera celkom pekne,ale maraton velmi nepoznam. Zavidim tych 40 ludi ani si nevies predstavito kolko menej starosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No super, tak som zvedava co napises, lebo zatial nemam ziadne referencie na Franka a ani neviem ako varia, asi sa tam budeme musiet ist najest :-D
Odpovedať
kzuzik: no ja som teda este ani nahodou nevybrala...hlavne preto ze tu nemam polovicku a bez neho som akurat spravila nejaky uzsi vyber...teda vlastne s nim ale len cez fotky na nete...takze urcite pojdeme spolocne...no ale ste ma odradili od cassovie, teda netuzim tam mat "pod oknami" kadejakych ozranov... Inak ku frankovi sme obcas zbehli na obed este ked som robila tam nedaleko...a varili aj obycajne obedove menu velmi chutne. Mne sa to tam akurat stale zdalo take "tmave", ale tak to len moj nazor...ale aspon viem aku vyzdobu by som tam chcela...co teda inde ani netusim :D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa to ani nezdalo velmi tmave, skor to na mna posobilo tak elegantne a stylovo... ale ved si zober, ze vacsinu casu ked uz prides na hostinu bude vonku tma, takze mi to moze byt jedno, lebo aj tak budes musiet mat nejake umele osvetlenie...
Odpovedať
Tak bola som sa osobne pozriet na tu cassoviu. A tak to prostredie no ako by som to povedala aspon to nieje hned pri ceste a da sa vyjst aj vonku na vzduch co sa tyke restauracie my sme ju zamietli hlavne kvoli malemu parketu,lebo kapacitan na sedenia by aj bola ale parket je podla mna tak pre 40 ludi.Aboli sme sa pozriet aj v Spolocenskom pavilone tak to tam vyzera celkom fajn ale dost vela to vyjde na osobu. A co som videla foto zdana, cana a krasna a vzhladom aj cena tak ani ten pavilon neprichadz do uvahy. Inak aj na Vas pozaraju ako na sibnute, zeco tam tak skoro robite, ked svadba je na buduci rok??? :-) :-)
Odpovedať
Take nieco nielly :) ale lepsie prist skoro ako neskoro
Odpovedať
Ja by som sa chcela informovať, ako ste na tom s fotografom, kameramanom, skupinou,...no či už mate objednane, alebo je ešte čas?
Odpovedať
Profilova fotka
nielly, tak skusili by sa na mna skaredo pozriet a by som ich hned vylucila :-D sisa, tak my fotografa uz mame, kameramana neplanujeme mat a prave sa chystam na DJa, ale akosi niet casu :-(
Odpovedať
Tak to je pravda čo píše nielly, ja som sa už tiež s tým stretla asi pred 2 týždňami sa ma jedna prevádzkarka opýtala, že a vy ako viete, že budete mat na budúci rok svadbu? Normálne som sa nazlostila aká drzá bola. Kzuzik a to mate nejakého známeho, alebo si vyhľadávala na internete?
Odpovedať
No na mna budu pozerat, ked nabehnem a ze chcem sa vydavat o tri mesiace...tak podla mna zas povedia, kde som bola doteraz....
Odpovedať
sisa884 noja by somimna to asi odpovedala ze uz minuly roksom vedela zesa budem o 2 roky vydavat :-) No mozem ja za to ze to inak nejde ;-) A k tomu fotgrafovi ja zatiallen obzeram pracu niektorych a vyberam favoritou do uzsiaho vyberu a v lete by so uz chcela objednat na isto, kameramana mame jedneho znameho a hudbu mame vybratu ale nie na isto.Ale zatial sme anijedneho nejak neobjednavali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mate niekto skusenosti s Rastom Jilekom ako DJ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj beatrice, my sme mali komplet sluzby od jilekproduction a boli sme so vsetkym spokojni
Odpovedať
Gabaajano: bol dobry DJ? dalo sa s nim dohodnut a aku zabavu robil ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetci traja - fotograf, kameraman a DJ boli maximalne ustretovi
Odpovedať
Takze to mam chapat tak, ze jilekproduction nie je 1 osoba? ale 3? kto potom u neho robi DJ?
Odpovedať
Profilova fotka
asi najlepsie urobis ak ich priamo nakontaktujes a opytas sa na spravnom mieste, my sme si objednali komplet sluzby a nebanujeme
Odpovedať
Profilova fotka
sisa myslis na fotografa ci je to nas znamy? Nie, normalne som ho nasla na nete a aj tu na neho boli len dobre ohlasy - Fero Kollar :-) Aj na osobnom stretku bol velmi fajn, takze sa uz tesim na fotenie :-)
Odpovedať
kzuzik: Akurat som pozrela na pracu Kollara, tak celkom sa mi paci. Mozem sa spytat kolko berie za fotky? Lebo ja som uvazovala o manzeloch Lukackovych a na vystave svadby sa mi pacil aj Sulovsky. Len Lukackovci beru dost a mojemu drahemu sa pri ich cene zahmlievalo pred ocami :-) a Sulovsky je dost neznama pre mna a nechcem sa velmi spoliehat na par fotiek co som videla.
Odpovedať
nielly skus svadobnyfotograf, ale to ti drahy asi skolabuje :-D , skoro 900 € za komplet den. Kolar ma taku klasiku, ktoru ti uz dnes nafoti skoro kazdy za 200 €
Odpovedať
Profilova fotka
angelio, tak trosku sa mylis pri cene Fera Kollara... nielly ja som tiez najprv strasne chcela Lukackovcov, ale tak to som aj ja povedala, ze taku nehoraznu sumu dat nemienim, aj ked chcem mat pekne fotky. Kollar sa mi velmi pozdaval a berie 320 EUR, co zahrna fotenie od rana kedy si povies az do vecera do 21:00 uplne vsetko a vystup je na DVD. Ak ho chces mat aj na redovom, tak si rata za kazdu dalsiu hodinu a ak chces mat aj iny vystup ako len DVD s fotkami, cize nejaku fotoknihu a pod. tak tiez idu ceny hore, ale urobi ti cokolvek. Naviac ma velmi ocaril svojim pristupom, bol mne a dokonca aj mojmu drahemu veeelmi sympaticky, pohodovy mlady chalan, takze co sa tyka osobneho pristupu a myslim ze aj ceny vrelo odporucam, uz sa na to tesim :-)
Odpovedať
Tak ja som ochotna za fotografa dat do 450 eur,ale nepotrebujem zas na celu svadbu chcem len umelecke foto a gratulacie hosti po obradea samozrejme obrad.Na zvysok svadby mame bratranca, ktory je fotograf nie sice svadobny ale tak zas si myslim ze na fotenie redoveho a zvysku svadby uz keby som sa velmi snazila by somnafotila aj ja :-) A pozerala som aj na svadobnyfotograf.sk tak je to tiez na ten styl co robi Kollar aspon mi to tak prislo. Obaja fotia velmi pekne, ale ked ja som taky spekulant ze mne nestaci ze je nieco pekne ma to musi nejak oslovit, ze si poviem to je presne to co hladam. Inak uz ste premyslali ako budete riesit fotky ked bude vonku skarede pocasie? Ja mam fobiu z takych tych atelierovych fotiek z cias mojich rodicov. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mi ani nehovor, ja sa budem apson mesiac dopredu modlit za dobre pocasie, lebo mame svadbu v maji a to este moze byt vselijak :-| A rozhodne sa mi nepacia fotky v divadle, bleh :-S No ale netusim kam pojdeme ked bude prsat... boli tu nejake napady, ze kastiel v Barci a v Budimiri, ale neviem, nebola som tam, musela by som to vidiet...
Odpovedať
Kzuzik, tak ked sa nahodou rozhodnete pre Barcu, tak sa tam mozno stretneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeee no vazne, to mi nenapadlo :-D ozaj a o ktorej budete mat obrad? a kde? Ze ci sa stretneme... My budeme v kaplnke sv. Michala o 16:00 :-) A vy uz ste sa rozhodli, ze sa budete fotit v Barci? Aj si sa tam bola pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
angelio: pozrela som si toho Macaka za 900€ no neviem na zaklade coho posudzujes jeho kvalitu. V galerii ma asi 30 fotografii, ktore ma az tak velmi neoslovili. Kollar, Lukackovci a ini maju na strankach velke mnozstvo fotiek podla ktorych sa da urcite zhodnotit styl ich prace. Ja osobne by som na zaklade toho co som videla tomu Macakovi nedala ani tych 200.
Odpovedať
jarka suhlasim, ja som len chcela dat tip, ze co som nasla a za kolko... 600 - 700 nie je zdaleka vrchol... su tu aj 900 a viac eurovi
Odpovedať
Mne osobne sa paci aj Dusan Mazak, ale kedze nie je z Ke kto viekolko by si zapytal este za cestu a samozrejme K. Zitnanska ta si tiez da zaplatit,aj ked je pravda ze z jej fotiek som uplne unesena a keby to bolo na mne bola by som ochotna jej dat aj 1000 eur, ale to by uz asi moj drahy zacal zvazovat lasku ku mne :-) Snad najdem nieco podobne v ke za menej peniazkov.
Odpovedať
Kzuzik, netusim este o ktorej budeme mat obrad, kedze my budeme mat kostol mimo kosic, tak to este nemusime riesit. A bola som pred tym kastielom, ale videla som fotky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?