Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 Ja som kúpila sandálky za 25E a balerínky za 14E. V porovnaní s inými obchodmi výborné ceny ;-)
Odpovedať
ano, to su a mas aj foto? ja nechcem moc vysoke, ani bezne nenosim vysoke casto, lebo prejdem pol hlavnej a uz ma bolia nozky
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 foto bude, len nie som doma ale u rodičov... tam je fajn to, že z rovnakého "strihu" majú aj úplne drobučké, trošku vyššie, vysoké, aj "chodúle na platforme". Ja som volila tie trošku vyššie, čo je cca 4 cm :D lebo tie drobné sa mi zdali nestabilné.
Odpovedať
@cattleya22 kde si kupovala topanocky? Na to som celkom zabudla :)
Odpovedať
@smejulinka @cattleya22 no to by som aj ja rada vedela ze kde, lebo zatial topanky nemam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik @smejulinka Ja som kupovala v John C, je to na rohu hlavnej a alžbetinej pri bageterii. A druhy obchod maju krizom cez park, na hlavnej na tej strane ako je Tesco. Predtym som pochodila blsak, lebo som chcela usetrit, ale lacnejsie ani krajsie som tam nenasla, ani nikde u cinanov... :)
Odpovedať
@cattleya22 hod nam prosim potom foto do albumiku, dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tak svadba bola super. Až na zopár zádrhelov pred svadbou, ale všetko sa deje pre niečo. Moja kaderníčka, kozmetička mi padla pondelok pred svadbou, a kočka čo mi mala robiť nechty mi ráno v piatok oznámila že nemôže pre zdravotné dôvody. Jasne že som chytila stres ale potom som sa ukľudnila, lebo som sa dostala k takej kaderníčke že SUPER a ona ma ja namaľovala a kámoška mi v piatok večer spravila nechty. V sobotu prebehlo všetko skoro fajn. Na fotení začal fúkať trocha vietor a pršať, takže mi bola dosť zima, ale ináč v pohode. V kostole sme mali začať o 16:00 ale začali sme až po pol piatej, lebo nevesta pred nami nevyšla na gratulácie pred bráničku kostola ale zostala hneď pri východe, tak sme museli čakať kým jej všetci (vyše 200 hostí ) zagraluje. Za čo sa nám aj potom v kostole farár ospravedlnil. Hostina bola super, počas celej svadby mi nikto nepoložil otázku že kde je to a to a či ešte to a to je a tak podobne. Rozložili sme úlohy medzi našich známych. Starali sa o vodu a alkohol. Nemala som na stole pri príchode položené fľaše, po prípitku kámoška obehla hostí a doniesla podľa toho čo kto pil a poviem vám že sa nám dosť alkoholu zvýšili, lebo tým pádom sme nemali pootvárané zbytočne fľaše. ďalšie kámošky sa starali o koláče dokladali na stôl a potom aj čo sa zvýšilo tak ešte dokladali do krabíc a potom tam aj dokladali pokrájané torty, takže ja som už nemusela kontrolovať, ked som dávala výslužku či tam je všetko čo má byť. čepenie čarnicou bolo úžasné, bavili sme sa do 4 rána, ale to sme už ostali taky skalný vytrvalci. Ked sme domov došli okolo pol 7 tak môjmu manželovi vypadla z rúk miska so stroganovom a mali sme to po celej obývačke. Tak sme si nacvičili prvé manželské pratanie. Ináč ak sa dá dievčatá tak si tam do miestnosti doneste nejake nádobky, my sme si v nich pobrali nejaké zvyšné jedlo. Prajem aj vám taku dobrú svadbu ako sme mali my 8-) :-D :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova gratulujem a želám všetko dobré do spoločného života ... ooo a teším sa na fotky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik hodím, len ešte stále nie som doma, ale u rodičov (som PN a v rodnom meste mám lekárku)... ale hneď ako prídem, hodím :) inak typovo mi prišli tie topánky ako nejaká "značka".
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova gratulujem :) teším sa na foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik http://static0.asmira.com/photo/77/98... čosi také mám, len v bielom :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@chlpacik @angel1979 fotky topánok vo fotoblogu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik ja som si objednala z netu a dosli mi asi za 3-4 dni a vysli ma na 40 libier.
Odpovedať
tak,a je to tu.My máme termín 7.10.2011.Veľmi sa teším.Máme všetky zakladne veci,.Koslot Sv.Gorazda,miestnost spolocenksy pavilon,kapelu aj DJ :)kameramana,foto:),atd. jupiiiiiiiiiii:)))
Odpovedať
@martinuska ahojky, su naaaaaaaadherne, uzasne no krasa!ale ja si nemozem vysoke dovolit :-(, kedze uz aj tak som vyssia o nejake 3cm, navyse vlasy budem mat mohutnejsie, takze musim nieco na nizkych najst, ale neviem preco vsetke pekne topanky su na vysokom :-D , to je uz jedno, na buduci tyzden sa ide na nakup, a ake kupim take budu, lebo sa mi to krati ;-) ale ozaj klobuk dole, su elegantne, ale budes to mat kocka narocne vydrzat v nich :-)
Odpovedať
Topanky maju aj v svadobneozdoby v predajny sesternica si tam vcera kupila skoda ze ma saty z inakial lebo ze u nichje pozicovne 200 ecok
Odpovedať
Profilova fotka
@maryennn @cattleya22 ďakujem dievčence foto určite dám ked budem mať
Odpovedať
Profilova fotka
Zase som sa ráno zobudila s tým, že "JA SA VYDÁVAM".... má niekto také pocity? :D Lebo až strach z toho ide...
Odpovedať
@cattleya22 ahoojky, tak dnes som kupila topanky, najprv som pobehala dargov, hlavnu a nakoniec som skoncila v John C, a kupila som tie(ake mas aj ty, len na nizsom opatku a nie satenovy povrch) ja tomu uz vravim klasicke svadobné topanky, musim uznat, že tie na stranke od @martinuska sú nadherné, ale predsa len moct vyskusatale snazila som sa zhanat na mini opatku a prave v John C som kupila na malom opatku a za normalnu cenu 25eur. Takze konecne mam komplet, teda dufam :-D ... a veeeeeeeelmi pekne dakujem za tip, ktorý si mi dala ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik ahoooj, som rada, že si našla, čo si potrebovala :) Ja žiaľ na vysokom chodiť neviem a tiež sa mi hodili nižšie, keďže môj nastávajúci je len o málinko vyšší ako ja :) Nožičky nám raz poďakujú :-)
Odpovedať
@cattleya22 ja hlavne z dovodu, ze uz aj tak som vyssia nez moj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik joooj a už stresuješ? :D Už je to blízkooooo...
Odpovedať
@cattleya22 no trochu ano, lebo este kolace nemame a pomaly rozmyslam, co dat za papanicu :-D cez víkend idem pierka vyrábať, takže ako som si myslela, ked este bolo nejakých 130 dní, že v pohode, tak teraz zacina mierna nervozita, ci vsetko bude ok. Ale myslim si, ze ziadna svadba nie je uplne dokanala, lebo nevesta nemoze vsetko odsledovat, to by sme sa zblaznili, hlavne si treba uzit pohodu, som ze v piatok pred svadbou vobec zazmurim oko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik Tak sme na tom podobne, čo sa názoru týka :) Odkiaľ budete mať koláče? A medzi čím sa rozhoduješ v papanici? :)
Odpovedať
@cattleya22 kolace ani pan Boh netusi :-D , tak je tu moznost jazero, juzna tr. a mama ma nejaku vizitku este neviem odkial z mesta, tak sa uvidi a partnerova strana dava niekomu zo Sace, vraj velmi chutne robia, ze davali viackrat na oslavy tam robit, takze potom sa pomiesaju z och stran, aby sa ochutnalo viacero druhov ;) a my milujeme kolace, takze musi byt vela, len nesmu byt margarinove, lebo to by ma tak nasrdilo ]-( V papanici by som chcela: predjedlo sunkovo syrovy tanierik, polievku kuraci vyvar, hlavne jedlo bravcovy a kuraci platok s polovicnou davkou ryze a celou davkou zemiakov + nastruhana mrkva, cervena kapusta a biela kapusta, ale to su len moje myslienky, este som nerozoberala s partnerom :-D, inak ja milujem aj knedlik s platkom masa a k tomu cervena kapusta, no mnam, ale moj nemusi knedliky, tak preto to nedam. A potom bud rezen s opekanymi zemiakmi, alebo neviem. Ale mnoho zalezi aj od restiky, lebo tam Ti aj ponuknu, ze co su ich speciality, resp. co zvyknu davat, a podla toho potom sa asi rozhodneme ;-) Ja buudem mat malu svadbu, cize do polnoci by to malo byt len. A nechcem zase nasilu davat nosit jedla, lebo nebude mat kto pojest.
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik koláčiky treba hlavne poochutnávať v malom, ja som s jazerom max. spokojná :) ostatné neviem posúdiť :) Papanicu máš podobne ako my, predjedlo to isté, aj polievka, na hlavné máme kuracie na 3 spôsoby (vyprážané, v cestíčku a na prírodno) s ryžou a opek. zemiakmi. A ráno klasika holúbky a rezne so zemiakovým šalátom. Tiež máme malú svadbu, ale isto sa to natiahne (súdim podľa oslavy mojich promócií, kde to malo byť len malé posedenie a nakoniec sa aj tancovalo : D) Ale máš pravdu, s jedlom opatrne. A kde budete mať hostinu?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte.Kastiel v Saci ma webovu stranku: kastielsaca.sk...Su tam aj nejake fotky a aj kontakt na majitela Ing.Lubomira Homu.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?