Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha Šaty budú biele, ale z lacnejšej požičovne, na tieto veci si veľmi nepotrpím. Presne toto som vysvetlovala rodine, že odmietam pozývať tetky a ujkov, ktorých vidím raz za rok, aj to z povinnosti... tak mi to celkom aj prešlo... ale je to tak či tak dosť drahé... ja bývam vo frajerovom byte, ale hypotéka, ktorú splácame spolu nie je žiadna sranda :-(
Odpovedať
@cattleya22 máš pravdu všeobecne je svadba drahá vec tak niekedy nepochopím prečo sa niektorí ľudia hnevajú, že nie sú pozvaný....ja tiež zas nemám až také drahé veci, okrem šiat, ale tie si nechávam zároveň aj ako spoločenské takže ich neskôr využijem a so všetkým ma to pre 20 ľudí vychádzalo do 3000 eur :-| ale nakoniec sa pár vecí pomenilo čiže budeme mať na svadbe len svedkov a rodičov potom pozývame na večeru :-D nepotrpím si na klasickú svadbu veď je to hlavne o nás dvoch a nie o tom ako sa cítia a "nažerú" ostatní k tej hypotéke...vždy je to lepšie ako platiť podnájom aspoň vieš že platíš svoje :-)
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam. Vo stvrtok sme sa rozhodli, ze je na case pohnut so svadbou. V piatok sme si uz nasli miesto, ale volny termin bol len 13.8 (xem svadbu von) takze vela casu na pripravy nemame. Dufala som,ze niakym zazrakom bude mat fotograf Kollar cas, ale nestalo sa. Prosim viete o niakom podobne dobrom fotografovi? Zajtra zistime ci je niaky kostol volny v meste, tak drzte palce, aby bol :) Na pripravu celej svadby mam dva az tri tyzdne, da sa to stihnut?
Odpovedať
Profilova fotka
@nikola24 ahoj, má tvoja kamarátka nejaký cenník na alkoholové nápoje? riešime pomaly tieto záležitosti, tak by som bola rada ak by si mi dala vedieť :) diki
Odpovedať
ahoj ano kamoška má aj cenník. Daj mi tvoju emailovú adresu aby som ti ho poslala.
Odpovedať
@jucuska ahoj ano kamoška má aj cenník. Daj mi tvoju emailovú adresu aby som ti ho poslala.
Odpovedať
@jucuska oka mas to poslane na e-mail daj vediet ci ti to prislo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha ja normálne začínam ľutovať, že sme to takto riešili... najradšej by som to spravila úplne v malom... ale už je asi neskoro... vlastne, po dnešku sa už nemám chuť ani vydávať :-(
Odpovedať
@cattleya22 ta čo sa stalo? :-| nám sa to zo začiatku tiež zvrtlo vo veľkom ale vydupala som si svoje...veď predsa aj rodičia musia brať ohľad na financie, ktorých má každý málo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha stalo sa to, že sa zas vynorila jeho exmanželka a nedá pokoj... a ja v takomto citovom rozpoložení nemám chuť ani existovať, nie ešte plánovať nejakú svadbu a robiť zo seba debila... som tu taká stratená, bez kamošiek... je to na nervy :(
Odpovedať
@cattleya22 nemáš facebook?
Odpovedať
Profilova fotka
čaute nevestičky, tak zajtra to vypukne:))))))))))))))))))))ňňň myslela som si že sa pár dní pred svadbou fajne pospím, ale ani omylom 8-) od stredy stále niečo riešime a nejdeme skôr spať ako o pol noci a o 6 vstávame. V pondelok mi kaderníčka a kozmetička zrušila termín, tak som musela všetko na novo vybavovať, proste paráda......... Som unavená ale teším sa :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@slavomira.matikova ach stresy pred svadbou, neboj bude to dobre, dufajme, že nebude tak fukat ako tieto 2 dni :-S ,nech Vám vyjde aj počasícko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova pevne verím, že všetko dobre dopadlo :) napíš :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby Košičanky, nemá niekto chuť chodiť na vodný aerobic? :)
Odpovedať
Kocky potrebovala by som velmi sikovnu kadernicku na moje huste vlasy, aby mi urobila uces podla obrazka, nie je najjednoduchsi, a keby bola cenovo dostupna by bolo super, plus ak mate odskusanu kozmeticku tak sem s radami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik cau, spytam sa jednej kamosky, ona sice nie je kadernicka, ale nadherne ucesy cese. ma male babatko, tak neviem, ci by sa na to dala, ale inak je strasne strasne sikovna. dam ti vediet
Odpovedať
@valika_val ovikej, vsak za pokus nic nedas ;)
Odpovedať
Ahojte kocky, neviete mi poradit nejake dobre sv. licenie a kvalitneho kadernika, bola som v salone Anna ale tam su tie babenky splasene a s kozmetickou mam zlu skusenost Dakujem vam za odpoved
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chodim do MB Royal na Moyzesovej, bola som len u kadernicky ale som maximalne spokojna, A buduci tyzden idem tam na kozmetiku tak uvidim ze ako bude.
Odpovedať
@smejulinka nie si sama, ja budem mat na to 2tyzdne, pretoze musime mat vsetky papiere v poriadku, kedze snubenec je zahranicny obcan mam len nejake kontakty na foto,....perniky budem piect, ale vypisivat este nie, saty az vtedy budem kupovat, stresovala som rok dopredu a naco, rozpocet mam, kolko chcem investovat a musi sa podarit vsetko vybavit, pozitivne mysliet ;-)
Odpovedať
@nikola24 jej posles aj mne ten cennik, prosim a aky alkohol bude mat? ja sa neviem rozhodnut. urcite metaxa, vino,....ale ja sa pri rozneseni pozvanok budem pytat kazdeho co pije, ked budeme len 40
Odpovedať
@cattleya22 a kde si nakoniec kupila topanocky, lebo ja mam velkost ako ty
Odpovedať
Profilova fotka
@angel1979 V KE na rohu hlavnej a alžbetinej, tuším John C sa to volá. Majú tam perfektný výber bielych topánok z rôznych materiálov za super ceny... Akurát mi bolo treba o číslo menšie ako nosím bežne a trochu ich rozchodiť s ponožkami :D a ošmirgľovať spodok, lebo sa šmýkajú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby....ak nemate fotografa na svadbu a nahodou vas kontaktoval isty Lukas Paluf alebo by ste mali ponuku od neho neodporucam.....fotil teraz kamosovi svadbu...je to jeho bratranec a sa ponukol ze ich nafoti zadarmo, lenze im ukradol 30 eur z auta a fotky su na figu.....co dal na facebook fotky na kazdu jednu si dal svoj kontakt....a ked som mu pisala ze to nevyzera dobre staci na jednu tak hned sa do mna obul ze to ma na reklamu a ked som sa ho optala ci ma od novomanzelov suhlas ze tak moze urobit tak mi odpisal ze to si oni od neho maju pytat suhlas ci mozu tie fotky zverejnit.....a kvalita fotiek ziadna vyhra.......navyse poznam toho chalana ma troska dlhe prsty......dajte si nanho bacha
Odpovedať
@angel1979 ok nie je žiaden problém napíš mi potom čo chceš zohnať,urob nejaký zoznam a pošli mi ho na slavkakopaskova@gmail.com ja obehnem veľkosklady a napíšem ti za koľko ti to viem zohnať
Odpovedať
@cattleya22 a tie cca ceny su?
Odpovedať
@nikola24 mne ani netreba zohnat alkohol, len som chcela vediet si urobit nejaky ten rozpocet, vdaka
Odpovedať
záleží to natom kolko ludi a co pijú počítaj 0,5 litra tvrdeho na dospelu osobu a 1,5 litra vina na dospelu osobu dotoho zarataj nealko a malo by ti priblizne výjsť cena za alkohol
Odpovedať
no to viem, ja uz to mam zhruba tak rozpocitane ale vsade pisali 0,5l tvrde a 0,5lvina na osobu, ale ja to urobim tak, nemame vela ludi, kazdeho sa opytam co pije a podla toho sa zariadim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?