Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nas.....ja som bola vtedy na zapade.....a nejak sme zacali pisat a potom som sa vratila a na vianoce sme sa dali dokopy a tak bdue teraz svdba.On je so susednej dediny takze sa nebudeme tlacit do mesta a platit este bus.....u nas je realtivne velka sala....varit nam bude jedna pani z Pavloviec nad Uhom.....a tak......vyzdobu si robim sama vsetko.......setrime kde sa da....
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Ja som Juci a maturovala som s Julom- ale chodila som do oktávy...Ja som z Mokraniec-a tu budeme mať aj svadbu...a ako vidím...budem pani skôr než vy :) a zž sa veľmi teším, no o týždeň sa budem tešiť viac, lebo v stredu mám štátnice, takže mi baby držte palce :) tak sa idem učiť... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska už som si pozisťovala od brata :) Jasné, pamätám si ťa z videnia :) A mne vravia, že sa vydávam veľmi mladá :D Držíme palce, silno silno :) Kde študuješ? A akú budete mať kapelu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Keby si vedela koľko som sa toho napočúvala...ale teraz je to iné, celá rodina sa teší, pripravuje a myslím, že sa to očakávalo, keďže sme spolu so snúbencom 6 rokov... Som na bezpečnostnom manažmente v Košiciach a kapela? Torpédo, vy budete mať akú kapelu? a kde bude sobáš ?Ty si už ukončila tuším školu- ty si bola taká bystrá, že? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@satanica máš pravdu, nestresujem sa veľmi, ale nevieme ovládať sny, žiaľ, no predsa vykresľujú vnútro človeka...aj ja som povedala rodičom, že nechcem aby sa stresovali, lebo na švagrovej svadbe len pobehovali hore- dole a ani si ju neužili :( tak zavoláme pár kamarátov, nech obsluhujú a nech sa starajú o vody a alkohol :) a kde pracuješ v Moldave ak sa môžem opýtať, možno sme sa aj videli ;-) a kde to budete mať svadbu vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska No ja som tiež mala taký vzťah... keď som bola v 2r na VŠ, boli sme spolu 7 rokov a po Bc. sme sa chceli zobrať.. Ale našťastie to nevyšlo, lebo toto je niečo úplne iné... Torpédo je super, mali sme ich na stužkovej a aj na pár plesoch, výborný výber. My budeme mať len DJa, sobáš v KE na Furči na úrade (môj nastávajúci je rozvedený) a hostina v KE vo Fantázii. Je to taká malá útulná reštika neďaleko od Galérie :-) Ja som už skončila Bc. aj Mgr., v decembri ma čakajú štátnice na RNDr. a o necelé 4 roky PhD. Takže asi tak :-) @satanica mne si strašne známa z fotiek, možno sme sa tiež už videli. A baby, zas nočná mora :( Išli sme zdobiť vchod v Moldave (ale nie ten, kde bývame) a vedľajší vchod tiež zdobili, že sa žení môj bývalý. A keď som sa pýtala, koho si berie, tak povedali, že mňa. A ja som ani za svet nevedela prísť na to, za koho sa ja vlastne mám vydávať. Snívalo sa mi to už asi 5x.... ráno hodinu predýchavam tieto blbosti. A to ešte máme 3 mesiace a už skoro všetko máme. Otázka aj na ostatné - Aký budete mať prvý tanec a máte aj rodičovský tanec? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 neviem si predstaviť dôvôd, pre ktorý ste sa rozšli...no my máme krásny vzťah, milujeme sa stále viac a viac a som rada že náš vzťah neprechádza do stereotypu, sme si najlepšími kamarátmi, dokonale sa poznáme a máme rovnaké názory a ciele v živote :) Lepší vzťah by som si ani nemohla priať a myslím, že namáme na čo čakať...lebo to, kedy sa bude dievča vydávať nezáleží od veku ani do toho ako dlho sú snúbenci spolu...ale od pocitu, že sú na to obaja pripravený a že to chcú...a my to chceme...rodičom sa pozdáva nastávajúci zať? si veľmi šikovná, a cieľavedomá- vidno že ťa učenie baví...ja som skôr žienka domáca milujem variť, piecť starať sa o dom atď.,takže budem rada ak budem aspoň Ing. :-p jaj vlastne budem rada ak budem mať prácu- v dnešnej dobe!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska radšej si ani nechci, nie je to nič pekné... nebolo to z mojej strany, ale nechcem sa k tomu už vracať... ja som sa snažila ten vzťah udržať, ale psychicky som to už nezvládla... A máš pravdu, ide o pocit, nie o vek. Rodičia sú z neho nadšení, brat si myslím tiež. A škola ma baví, aj to, čomu sa teraz venujem, ale takisto rada varím a starám sa o domácnosť, snažím sa to skĺbiť. A práca - radšej no comment.
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska My budeme mat u nas v Bohdanovciach......no pracujem v Moldave na poliklinike a chodi m busom tak mozno odtial
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Noo prvy tanec mame Mariah Carey a Whitney Huston.......a rodicovsky bude nejaky pomalsi, pretoze svokor ma problemy s chrbticou, platnickami takze nemozem tam dat dajaky cardas.....nieco take slusne pomale, nechame to na Dj.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@satanica Krásne :) My budeme mať menej známe Lonestar - Amazed. Sme tak trochu rockovejší, tak sa nám to viac páči a ak kamoš dodržal, čo sľúbil, tak to budeme mať zaspievané od speváka, relatívne známeho... to bude jediný luxus, čo si doprajeme :-) @lietka len vstupuj, vstupuj :-) A pochvál sa, ako sa žije v manželstve :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, neviete poradiť nejaký obchod s peknými topánkami(obyčajné čierne alebo biele, príp. kombinácia), kde majú aj väčšie čísla ? mám číslo 42 takže mám dosť veľký problém niečo nájsť :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha ahoj, skús pozrieť na rohu Hlavnej a Alžbetinej, John C či ako sa to volá. Väčšie majú aj v Deichmanne a v Reno... ja mám drobné labky,36-37, to je tiež problém :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lietka Jaaaj ta teraz ked mam rezervovane.....jaaaaj
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 poháre sme si dali robiť v sagite stálo to asi 20eur
Odpovedať
Profilova fotka
@slavomira.matikova ďakujem :)
Odpovedať
čo s alkoholom alkohol a nápoje už poriešene? viem dať typ na kamošku s Prešova ktorá dodáva lacný alkohol a nealko na svadby v celom kraji
Odpovedať
@cattleya22 no výborne takže niesom sama čo má problém :-D akurát dnes som šla okolo toho obchodu a rozmýšľala som či vojsť...škoda nevošla som ale skúsim mrknúť dík za radu o chvíľu mám skúšku šiat a bez topánok sa veľmi nepohnem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha ak by si v tom obchode nevedela nič nájsť, majú ešte jeden na Hlavnej, len na druhej strane, smerom k veľkej Aide... lebo na mňa najprv pozerali štýlom "čo tu chceš, veľryba"... klasika... a v tamtom boli veľmi zlaté predavačky... ten istý výber, len je to väčšie a majú viac tovaru...
Odpovedať
@cattleya22 ako sa volá ten obchod nevieš náhodou? z toho si nič nerob na mňa tak všade pozerajú, dokonca, keďže nosím čierne veci a sem tam ťažké boty ma už pár krát aj prehľadávali či som niečo neukradla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha Jéj, jedna krvná skupina... na mňa sa tiež vždy niekto nenápadne "nalepí" v obchode... Preto napr. do Galérie do dm ani nechodím... no vyberaj si vložky, keď za tebou stojí SBSkár a pomaly sa ti pozerá do zadku, či si si tam dačo neskryla... sorry za výraz. Nie som totižto dlhonohá pindulka :-D No ale k obchodu, John C sa to volá, v podstate len prejdeš krížom cez park s fontánou a je to tam... nedá sa netrafiť :-)
Odpovedať
@cattleya22 najlepšie bolo keď som prišla do Johna Garfielda kupovať topánky a silonky a tá predavačka: ale tie silonky stoja 14 eur :-D myslela som, že umriem. no ja nemám tiež ideálne miery venuša jak sviňa som :-D v terannove na mňa kukali ako keby som zablúdila 8-) aj ten druhý obchod sa volá John C?
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha Gaaaaarfieeeld, hehe... trúfla som si tam ísť kúpiť čižmy na moje lýtka... tá predavačka okomentovala, že som stratený prípad a že oni majú tovar len na štíhle... ja som tieť prsnatá, "riťatá", takže je to sranda vidieť tie tváre, keď vojdem do bežného obchodu :D áno, aj ten druhý je John C :-) Držím palce :-)
Odpovedať
@cattleya22 inak to je strašné s tými predavačkami, nie že by ťa privítali a snažili sa ti ísť v ústrety oni ešte budú mať blbé pripomienky ]-( málokde mám dobré skúsenosti, všade robia mladé namyslené fifleny ide ma z toho poraziť :-( ale ich vyberajú len kvôli tomu ako vyzerajú tak to potom aj vyzerá...na druhej strane ja sa nikdy nevraciam tam kde sú múdre predavačky a keď ma nas... pošlem im aj SOI :-D ty už máš všetko vybavené na svadbu? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha niekedy z nich ochota normálne kričí, že? :-D Inak na svadbu už mám takmer všetko, snažím sa vyriešiť dilemu, čo s nechtami (gélové neprichádzajú do úvahy) a ešte pár drobností, ako darček na redový :-D Ty ako s prípravami?
Odpovedať
@cattleya22 hej tvária sa ako bochník chleba :-D že tu sa do ničoho nevojdem :-D no na druhej strane ja kvôli nikomu nemienim držať diétu mám svoje telo rada ;-) fu ja mám svadbu len na úrade a pre rodinu žiadna veľká oslava nebude....čiže mám len šaty a obrúčky smoking ideme riešiť tento týždeň lebo môjho snúbenca do niečoho dokopať je dosť ťažké :-( ale v podstate večera môže byť hocikde mali sme vybaveného kelta keďže som sa mala včera vydávať len financie to nedovolili :-( takto tam musím ísť znova všetko vybaviť ...tak nechty chceš mať vlastné? prečo nie gelové? ja sa do týchto vecí veľmi nerozumiem
Odpovedať
@cattleya22 inak podľa mňa nám závidia predavačky veľké prsia a pekné boky takže si z nich nemusíme nič robiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lilitha úrad to istí + malá hostina pre najbližšiu rodinu v malej zastrčenej reštike... takže sme na tom zase podobne. Gélové nechty nemôžem, kvôli práci (v laboratóriu, asi by som nechytila do ruky ani jednu z tých miniskúmaviek, o tom radšej ani nehovorím, že školiteľ by ma poslal kade ľahšie) a v podstate ani nechcem, lebo ja nie som typ, čo pôjde každý mesiac na manikúru a podobné prkotiny :)
Odpovedať
@cattleya22 a šaty budeš mať biele? :-) čiže nič veľké ale tak to je najlepšie ...ja sa napríklad necítim na veľkú svadbu...za tie peniaze čo by som na ňu vyhodila si zaplatím drahšie šaty a podobné drobnosti čo tam chcem mať 8-) a určite by som ich vedela využiť inak nakoľko bývame u mojej mamy ešte :-| inak pozývať rodinu, ktorú si nevidela roky je tiež riadna hlúposť :-D mne sa páči ako sa každý začal ozývať, keď zistili, že sa idem vydávať...dovtedy mi ani na facebooku nenapísali :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?