Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Ahojte ja by som sa chcela poinformovať, či už máte rezervované miestnosti na svadbu a či náhodou nemá niekto v GLORIA PALAC ? Potrebovala by som nejaké informácie. Ďakujem :)
Odpovedať
Ahojte, nejaky tip na fotografa? prosim:) Som Chcela Kollara, ale ma obsadene:(
Odpovedať
kinuska mam jeden... pozri moj album a ak sa ti pacil, tak ti poslem kontakt... vsimni si ale ze kde zacinaju profi fotky, lebo nieco fotila iba kamoska takze nie vsetko je od fotografky... bola som velmi velmi spokojna, Ludka bola mila a foto sa mi zda ze je vydarene... ;-) ;-)
Odpovedať
nesa: ale ved to nevadi ked zacnes svadbu planovat na poslednu chvilu. Ja mam kamaratov, co tiez narychlo planovali svadbu...dokonca rekord mame 2 tyzdne...ale to bola svadba len pre najblizsiu rodinu...a svadby to boli fajne teda. Ja ale som radsej ked si mozem vyberat a vybrat podla svojich predstav...hlavne v meste ako kosice musis ratat s tym, ze ked neskoro zacnes planovat, tak kadeco bude uz poobsadzovane alebo ti napr zostanu len same strasne drahe restiky (co nie je problem ked je dost penazi) alebo tvoja kadernicka uz bude mat inu babu na ten termin...chapes...My sme ale tiez zahovorili iba salu a fotografa, bo tam su najvacsie problemy...a aj to mi pan prevadzkar, ze si ma zapise ale zalohu a podrobnosti uz budeme riesit az v januari...a takisto fotografka, ze zalohy a dohody az koncom roka. Ale aspon mam u nich zabezpeceny termin a nemusim sa starat barz.... ma to vyhody aj nevyhody...co ked najdem nieco lepsie???
Odpovedať
dunuscha nema ta fotografka nahodou nejaku stranku, kde ma aj ine fotky?:)
Odpovedať
tak my budeme mať svadbu predpokladám u nás v Penzióne..teda v dedine odkial som,lebo v KE by ma to vyšlo určite podstatne drahšie a pracujú tam kamaráti,tak si dúfam budeme mocť aj čo-to podonášať a neplatiť za drahé alko a nealko a hádam ešte bude voľný termín náš :-| ja už tak si pomaly plánujem všetko,len to vyzerá tak,že nakoniec bude z našej svadby len posedenie s najbližšími..tak hádam sa cez to prehryziem :-( ale povedala som si,že aspoň vlasy,make-up a šaty chcem mať podľa svojich predstáv :)
Odpovedať
Neviete mi poradiť,kde v KE by som zohnala šaty v štýle 60´rokov?Nemusia byť vyslovene svadobné,hoci aj v butiku,ale biele. Mám vo svojom albume z príprav šaty, ktoré by som strašne rada mala oblečené na svojej svadbe :) alebo aspoň podobné,ale takého strihu.
Odpovedať
kinuskaa poslem ti do IP link ale nie su to ptrave svadobne fotky, tie su asi len v mojom albume...ale na tych fotkach mozes vidiet styl...mne osobne sa velmi paci... 8-)
Odpovedať
nesa...veeelmi dobry napad...fakt skvele, tematicke, nevsedne...a ja by som poprosila aj hosti, aby sa obliekli tematicky....mozno babky by s tym mali mensie tazkosti...ale kamosi, kamosky, ...mladsie generacie...to by vobec nemuselo byt od veci... 8-)
Odpovedať
No tak na svadobčanoch už nechám ako sa oblečú :-) ale ak sa mám vzdať niektorých vecí, tak aspoň takto by som si chcela urobiť ten svoj deň úžasným :-D
Odpovedať
nesa: fuha, zaujimavy vyber, ale asi ti neporadim kde take nieco zohnat...mozno by si mohla vyskusat si dat usit...neviem ako to vyjde cenovo ale ked najdes dobru krajcirku, tak budu urcite podla tvojich predstav
Odpovedať
Profilova fotka
No caute... ach jaj... vobec nic nestiham, uz zarezavam v praci a domov chodim väcsinou az o siedmej vecer a to akurat tak sa umyjem, najem a zapadnem do postele :-( Ale akurat zajtra uz ideme s drahym pozerat obrucky, tak dufam, ze uz sa trochu pohneme aspon v tomto smere, lebo zatial co sme len tak nezaväzne pozerali obrucky, tak sme sa velmi nezhodli :-| tak drzte palce! ;-) Inak nemam vobec nic noveho na svadbu a tiez to teraz akosi neriesim v podstate nic, az na tie obrucky... Aj ked taky DJ.. hmm no asi by som mala zacat vybavovat... inak kurtica ja nechapem preco, ale ja mam zrazu tiez taky pocit, ze este mame kooooopu casu do svadby a vsetko ma este cas... sa trochu obavam, ci to nie je tym, ze by z nas uz opadla taka prvotna euforia??? =-) Tak dufam, ze to nebude tym... :-p Tak drzte palce, nech vyberieme obrucky ;-) majte sa babyyyy :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a potom napíš kde ste tie obrúčky vybrali..ja som bola sama pozrieť v Rubíne včera,majú tam aj celkom dobré ceny,ale na nete som videla aj krajšie vzory aj keď drahšie..ale tak hádam aspoň toto nám zostane dúfam navždy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak stihli sme az dve zlatnictva :-( Ale v zlatnictve LUX, ale nie to ktore je hned pri Tescu, ale v tom co je trochu dalej od neho na Hlavnej mame zatial dvoch kandidatov :-) Preto pisem v ktorom, lebo v tom pri Tescu boli hrozne predavacky, ale v tom istom zlatnictve co je trochu dalej od Tesca, bola strasne zlata mila predavacka, no radost vyberat, aj poradila super aj vsetko... :-) Tak este musime pobehat ostatne zlatnictva, lebo sme toho fakt vela nestihli :-|
Odpovedať
kzuzik ak mozem poradit ja ani mojekamosky nemame velmi dobre skusenosti s tymto zlatnictvo, mielezlato u nich kamoske na snubaku zozltlo za 2 mesiace a ich odovednennie po reklamacii bolo, ze to je bezna reakcia, lebo bielezlaro je vlasne zlte potiahnutebielym. Ako fajn aj mne prstn zozltolaleasipo 2 rokoch a aj to len veeelmi slabucko z vnuternej strany ktora je najviac opotrebuvavana. Takisto buduca svagrina sa dohosla s nimi na cene este na vystave,ked davali zlavy,cakalamesiac kym jej dosli a potom bola cena o nejakyck 150 eur vysia, len ona to uz neriesila,lebo nie je taky typ co sa bude natahovat s predavacmi. Ja mam snubak zo Salienu a urcite si tam kupim aj obrucky. Fakt musim povedatze je tamvelmi mila a ochotna predavacka, ktora vam poradi a bude sa vamvenovat aj po zaverecnej.
Odpovedať
no ja čo som bola len tak omrknúť zlatníctva- na Hlavnej dosť bieda to je teda :( pozerala som na nete a našla som zlatnictvo myslim Kamea sa vola..tam mali pekné obrúčky rôzne,oni na tých fotkách ozaj ináč vyzerajú ale zdá sa mi,že som rovnaké našla v jednom zlatníctve v Galerii a tam ich mali dokonca ešte o 100,200 eur drahsie,ale aspoň ich mám kam ísť vyskúšať :P .No uvidíme,lebo môj drahý sa zatiaľ akosi nehýbe v ničom a sama na to už nemám nervy.. a skoro som zabudla-bola som aj v Rubíne a tam mali ešte celkom také, že dali sa a cenovo- tiež neboli najdrahšie a čo je plus-nemusia sa objednávať myslím,že tam majú všetky velkosti,takže len vyskúšať a kúpiť.
Odpovedať
Ahojte! Pridavam sa opät znova:-) svadbu sme najprv chceli 30.4.2011 no presunuli sme to az na 25.6.2011... Uz dlhe roky, sem chodim hladat inspiraciu, ked nastane den D. No teraz ked skutocne by sme aj s pripravami prvotnymi mali zacat, tak sa mi do toho nechce...Viacmenej uz vieme vsetko, co chceme...len treba vsetkeho rezervovat a vyplatit zalohy...Tento tyzden vsak verim sa uz pojdeme pozriet do Hotela Centrum...Hlavne ma zaujima, ci tam bude klima, lebo v lete si myslim, ze je to velmi dolezite...Teda, co sme boli na svadbach v lete aj teraz vsetko fajn az na horucavu...Mate niekto nejake info o svadbach v Centrume?
Odpovedať
baby vyssie nemysleli ste na zlatnictvo Leo Gold? my mame obruce odtial
Odpovedať
AHOJTE DIEVKY, NEPORADILI BY STE MOJEJ MALICKOSTI? POCHADZAM Z KOSIC NO BYVAM V BANSKEJ BYSTRICI A CHCELA BY SOM VEDIET CI NEVIETE O NEJAKOM NIE VELMI DRAHOM MIESTE V KOSICIACH KDE BY SA DALO USKUTOCNIT AJ CIRKEVNY OBRAD AJ HNED HOSTINU? BUDE NAS OKOLO 80-85 LUDI. SOM TU NOVA A POTREBUJEM RADU OD SKUSENEJSICH. SVADBA BY MALA BYT NIEKEDY NA JAR BUDUCI ROK (2011). VOPRED VAM VELMI PEKNE DAKUJEM
Odpovedať
ahoj dzejkej...prva rada: nepis velkymi pismenami ;-) ;-) no miest ej tu vela...zalezi od tvojich narokov....pises, ze cirkevny obrad a hned aj hostina....take nepoznam, ale dajme ze napr. cirkev. obrad v dome sv. Alzbety a hostina v Dome techniky....napr. to je take co ma napadlo prve.... alebo Krasna nad Hornadom....myslim, ze v Krasnej je aj kostol....a zaroven je tam pekne miesto aj na hostinu.... ale ako vravim, ze sa to dost odvija od toho, co vlastne chces....aky priestor si predstavujes atd atd
Odpovedať
uff...no my co sme pobehali vsetky zlatnictva co su na hlavnej, tak sme si par obrucok aj vybrali, ale najlepsie cenovo vysli v rubine...a tam sa aspon mne aj najviac pacili... Este v luxe boli velmi ochotne panie a aj dajaku zlavu nam vypocitali, no cenovo to bolo daleko od toho co mali v rubine... Takze nasa cesta az skutocne pojdeme vyberat asi povedie najprv do rubinu a potom uvidime... ze si ja dokelu nepamatam to zlatcnictvo z ktoreho nas pomaly vyhodili...sme tam prisli pol hodinu pred zaverecnou a oni uz balili...a ze ci chceme hned aj kupit, tak sme im povedali ze este nie...tak nam na to ze mame prist inokedy, lebo zatvaraju....no ako v zivote tam uz nepojdem...neviem co to bolo ale bolo to oproti tescu trochu smerom k divadlu. Moj povodny napad, ze si dame obrucky z chirurgickej ocele mi naprv drahy schvalil, ale mam z neho taky pocit, ze aj tak chce z bieleho zlata... no co uz...
Odpovedať
dievcata musim Vam povedat, ze som velmi sklamana...mala som asi 3fotografov nad ktorymi som uvazovala a jeden z nich, ktori sa mi zdal aj kvalitou aj cenovo dostupny je obsadeny...ostatni su cenovo nad 500eur, co sa mi zda velmi vela...snazila som sa najst niekoho este ineho no bieda...a na druhej strane ja chcem, nech dokaze urobit krasne nielen umelecke fotky, ale vsetky fotky z celeho svadobneho dna...skuste poradit...
Odpovedať
no my sme pozerali Matusa Vencurika...ale uz bol na nas termin obsadeny, obidvom sa nam jeho fotky pacili a cenu ma prijatelnu. p. Kollar je trieda...a cenovo zalezi od toho co vsetko chces. No a my sme sa rozhodli pre Anymedia, tiez sa nam foto aj pristup pacili a vychadza to okolo 400e.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Prosím vás nevie niekto aký je cenník a podmienky na svadbu v spoločenskom pavilóne? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ked som sa bola pytat asi pred pol rokom tak je tam viacero miestnosti na vyber...typu kulturny dom, maju aj vacsiu salu, hned vedla len za zavesom je mensia s podiom a barom, ale daju sa spojit a potom ze maju nejaku mensiu pre malo ludi. cena bola tusim 27 eur za osobu, a menu si si mohla vybrat ake chces a za salu sa tusim neplatilo. a alkohol, nealko kolace si mozes doniest. ale mne sa to nepacilo ten priestor, posobil na mna ako telocvicna
Odpovedať
sisa884 ja som sa tam bola tiez pozriet a mne sa to osobne pacilo, pretoze sa tam zmesti vela ludi a je tam tusim aj klima co je v lete velmi dbre a videla som aj foto zo svadby a pekne to bolo urobene.Len nam ked ukazovali cennik atk cena vysla cca33-36 eur na osobu s tym ze za prenajom sa neplati a je v tom aj vyzdoba.Osobne by som si to vybrala keby ze bola nizsia cena.Plusom je ze maju kozene stolicky v tmavej farbe alebo v kremovej a nepotrebujes na to potahy a mas aj okruhle stoly.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kosicanky, sice som nevesta 2010 ale moje baby nejako spia, asi už majú všetko vybavené, vy ste tu atívnejšie :) prosím vás nevie niektorá z vás o nejakom sláčikovom zoskupení čo hrajú na svadbách alebo v kostoloch?
Odpovedať
Dievcata mamka mi dala chrobaka do hlavy a to svadba vonku pod stanom? kde sa v ke a blizkom okoli da nieco take uskutocnit? My sme chceli najprv centrum, sice nad nim uvazujeme este, ale mne osobne sa to nepacilo, resp. cakala som krajsi priestor....
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzana skus sa ist pozriet do kastiela v Saci. je tam dost velky priestor vonku. maju len stranku na FB inak ich nenajdes. a ani cisla a maily co su tam tak nefunguju. ale priatel ma cislo na kocku co to tam ma na starosti.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?