Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uff, tak po niekoľkomesačnej pauze (štátnice, promócie, práca, nový byt- juchúúú,...) som konečne tu. Normálne mám pocit, že je najvyšší čas, pretože zatiaľ okrem krásnych rečí, predstáv a plánov nemáme nič a to sa nám už čas kráti. Takže hurá do toho, musím oprášiť staré poznámky a môj "prieskum trhov" a pustiť sa do toho. Ako ste na tom vy dievčatá? Čo nového kurtica, kzuzik a ostatné babušky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, pridavam sa k skupinke :-) maryenn, tak to uz mas najvyssi cas riesit...my momentalne mame problem s fotografom :-( kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
pre zuzanu: viem ze v Herlanoch sa robia svadby, je tam krasne a urcite by sa dalo aj pod holym nebom :-)
Odpovedať
dakujem...od tohto napadu sme upustili, nakolko vydavky so zapozicanim stanov by boli obrovske...Co vsetko uz mate na svadbu na buduci rok?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prídávam sa k skupinke :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja sem nechcene patrim...prelozena svadba na februar ...asi...dufam
Odpovedať
Profilova fotka
iwka: pravdepodobne ju budeme mať v GES- ku, vybavuje sa to, fotograf aj nám robí starosti a o hudbe ani nehovorím :) no čo už musíme začať pekne po poriadku Čo už máte vy baby? rep. čo som už zameškala :)? martinuska vytaj a prečo ste preložili? (ak sa môžem opýtať)
Odpovedať
Profilova fotka
no prelozili sme ju kvoli umrtiu v rodine z priatelovej strany
Odpovedať
Profilova fotka
ale mame vybavene vsetko najdolezitejsie, saty, fotografa, kameru, dj.
Odpovedať
vie niketora z vas o dobrej restauracii , pre 30- 40 hosti , kde dobre varia, ceny ok+ maju zahradu ? pozerala som na hotel Dalia , ale nie som si ista ci maju zahradu...
Odpovedať
Profilova fotka
ajka jedine co ma napada aby splnalo vsetky kriteria je U Leva
Odpovedať
ajka: Rokoko
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fuuu, martinuška tak to mi je ľúto, ale keď už máte tie základné veci vybavené tak v pohode už len doriešiť maličkosti nie? ozaj a dalo sa vám všetko zajednané zrušiť? ináč mám dobrú správu, s drahým sme sa dohodli , že pod vianočný stromček nám Ježiško donesie obrúčky, hurááá
Odpovedať
Profilova fotka
maryennn/ no na presunuti sa dalo dohodnut ale keby som chcela zrusit tak nam nikde nevratia peniaze...jedno stastie bolo ze sme este nemali oznamenia, o dost by sme prisli...objednane, poslane, potom vsetkym dat vediet ze sa rusi, vysvetlovat preco...
Odpovedať
radusik, janka23- dakujem dievky idem pozriet na ich stranku :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vyberala restauraciu normalne podla kam do mesta... a nasla som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
martinuška no to verím, to s oznamovaním presunu svadby by pravdepodobnejšie bolo nielen finančne náročnejšie, ale ešte aj vysvetľovať prečo a tak, hmm...
Odpovedať
Profilova fotka
zatial sme sa s priatelom dohodli na februar. chcem to mat cim skor, uz som cakala dost dlho
Odpovedať
Profilova fotka
...chápem... baby, rozmýšľali ste už nad tým, či sa pôjdete fotiť pred obradom alebo až po obrade? Ja to teraz riešim pretože neviem či pred sa to stihne, ale zase po sa mi nechce nechávať hostí len tak, čo vtedy robia? ...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sice nevesta 2010 ale ideme sa fotit pred - najhorsia vec co robili nasi mladí ked sme boli na svadbach, nechavali nas cakat pred salou resp. neboli na svadbe aj 2h lebo sa fotia, blbost!!! svadba zbehne rýchlo nato aby som si ten cas nevychutnala, ja nechcem ani unos. stoji ma/nas to ako male auto takze tam chceme byt
Odpovedať
maryennn- my mame dohodnute predsvadobne neformalne fotografovanie- niekde v prirode. a potom predsobasom uz vystrojeni do svadobneho :) tiez som rozmyslala ze by som asi radsej sa fotila po sobasi, ale asi lepsie ked budem cerstvo po naliceni a kadernicke... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
asi máte pravdu aj ja sa prikláňam k foteniu pred obradom (mimochodom to s tým čerstvým nalíčením je tiež pravda:), drahý sa ale bojí, že budeme stále pozerať na hodinkym, či už netreba ísť a nebudeme uvoľnený, tak ja neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata moja kamoska mala presne dohodnuty cas fotenia, mala hodinku a potom isla domov a az tak na sobas...vascine fotografov staci hodinka na nafotenie dostatocneho mnozstva zaberov. a nakoniec furt si mozes odskocit dofotit par fotiek aj pocas hostiny...napr. vecer pri fontane
Odpovedať
janka23- ahoj ake mas skusenosti s Rokoko hotelom, prave som im pisala emaily a zdaju sa celkom ustretovy.. mas prehlad o cenach a tak? :))
Odpovedať
ahojte aj ja sa pridávam :-) nevie mi niekto poskytnúť neaké informácie o kultúrnom dome v Čani???
Odpovedať
ajka.p.c - Rokoko teraz vzali nový majitelia a sú fakt strašne zlatí. Vo všetko radi pomôžu aj na cenách sa dá dohodnúť, najlepšie je ísť tam osobne a pýtať si pána Tabačka.
Odpovedať
ahojte baby, tak aj ja sem patrim :) budeme mat svadbu v marci a uz teraz sa tesim .. mame uz kostol - Dom sv. Alzbety, aj salu, teda presnejsie restauraciu, velka zmesti sa tam aj 130 ludi - Atelier na Krivej ulici, kameramana, fotografa este vyberame, uz mam saty, topanky a dlhokaaansky zoznam veci na ktore este nesmiem zabudnut :) drzim vsetkym palce nech sa vam pripravy podaria a ten vas den je ten NAJ :)
Odpovedať
gabikased ja som sa bola pozriet na canu,vyzerato sice pekne ale nie je tam klima co nam osobne vadilo kvolitomu ze mame svadbu v auguste apokial vime donedavna tam ani chladnicky na kolace nemali.Miestnost je pekna ale na stolicky by som dala potahy lebo tie su takesive kancelarske.
Odpovedať
niely dakujem pekne a ked sa smiem opytat boli ste sa tam pozriet s neakou tetou z uradu alebo inak ...lebo my sme tam boli dneska a na urade nam povedali ze to sa mame ist informovat do neakej restauracie v cani co ma dost zarazilo pretoze sme sa chceli informovat a obzriet si miestnost nie dohadovat si jedlo ...
Odpovedať
tu miestnost ma v prenajme ta restauracia na ktoru vas odkazala pani na urade. Mysme sa boli pozriet pred svadbou v sobotu,vtedy o je ovorene lebo to tampripravuju, ale cez tyzden treba ist za prevadzkarom do restauracieChladok to je na konci toho nakupneho strediska. Maju aj internetovu stranku a malo by tam byt aj cisielko na prevadzkara.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?