Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko andzi..ako v robote?
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute babule :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranecko. ja len tak na skok.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano sa praje
Odpovedať
Profilova fotka
krasne slnecne ranko prajem
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky, jika - dnes to mas uz len mesiac do svadby...posledny mesiac slobody..ako sa citis?
Odpovedať
ahojte dievky...u nás svieti slniečko a zároveň padá sneh. Bláznivé počasie. Jika - veru tebe sa to už poriadne priblížilo. Ale veď aj my to už máme čo nevidieť. Vôbec neviem, ako si zvyknem na svoje nové priezvisko.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - u nas svieti slnko ale nenormalne fuka
Odpovedať
Profilova fotka
no andzi - april sa blizi takze si pocasie robi generalku :-D u nas svieti slnko ale fuka studeny vietor jika - mala by si si zacat cvicit podpis ;-)
Odpovedať
ivka - u nás bol taký vetrisko večer a v noci lucka - ako v robote? Ja lepšie, ale práce mám veľa stále.
Odpovedať
Profilova fotka
caute. hnus pocasie je vonku :-| vecer u nas snezilo, potom padali krupy a potom prsalo
Odpovedať
ahoj ooo - dlho si tu nebola u nás už svieto slniečko, normálne sa teším, cez obednú prestávku pôjdem von na prechádzku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj ooo andzi - v pohode teraz, robim nejake objednavky a cakam na kolegu z Brna..tiez asi pojdeme peso na obed
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute.... andzi, to slnko ti zavidim.... aj u nas sice svieti slnko, no otrasne fuka
Odpovedať
počasie sa zhoršilo, práveže začali padať krúpy, také drobné síce, ale ja už nosím poltopánky a ono bude ešte zima
Odpovedať
Profilova fotka
caute, zase som na skok pri pc - no blizi sa nam to blizi a ja teraz cas az po 1.4. na svadbu, predo mnou totiz este posledna skuska :-( ale potom sa mozem celych 18 dni venovat len svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky jikus, nemboj zachvilu bude po skuske a pak ta cakaju len svadobne pripravy ;-)
Odpovedať
čaute, nikto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja som tu trosku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute ? ako ide vecer...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj verci. :) pomalicky a tebe ako? co mas noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera som bola kupit macikov na auticko mame ich v albume tak sa vytesujeme su zlatucky... Inac vsetko po starom tesim sa nech je uz piatok .. a ty ako??
Odpovedať
Profilova fotka
pekny mackovia. moja sestra by mala z teba radost. ona je taka macikova, aj jej synator ma vsetko macikove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vecer prajem
Odpovedať
ja práve rozmýšľam, akú pesničku si dáme ako podklad na videoklip, strašne sa mi páči Nelly Furtado
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby zavidim Vam ze ste uz tak daleko
Odpovedať
caute babky...ooocko, som ti uz odpisala, inak ty si poklad... :-)
Odpovedať
andzi . tak to aj ja zavidim,ze ste uz tak daleko..my stresujeme s oznamkami
Odpovedať
skipi: ani nie tak veľmi popredu nie sme, veď vy máte svadbu len 3 týždne po nás. No a ty ivka, ty sa aspoň môžeš ešte dlhšie tešiť a plánovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no najradsej by som sa hned vydavala ,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?