Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
vy ste všetky také panelákové?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-dakujeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-ja nie soooom
Odpovedať
lenti1981: ešte že ty nie, som sa chvíľu odmlčala, lebo som si niečo na zajtra musela pozrieť. Hneď ráno 8.30 mám na súde pojednávanie, tak aby som k tomu niečo vedela. Čakám na drahého, má sa vrátiť z Nemecka.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-hmmmm...pekne rano :-| ,sa musis aj poriadne vyspat.Drahy este stale takto cestuje???
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute.... co tu noveho?
Odpovedať
halo je tu niekto???? mam fotku mojich siat..:-))
Odpovedať
Profilova fotka
cauuuuuu jani...ja zhanam DJ-a,inak nic....ty sa pochval???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti.... noooo, nemam sa moc cim chvalit :-( takze budete mat napokon DJ? bo ste ho mali mat, potom ste ho zrusili... dobre si pamatam?
Odpovedať
Profilova fotka
jani-dobre si pamatas,ale pocet hosti sa nam navysil a neviem si predstavit,ze si budemem len tak pustat sami pesnicky...kua...ale zohnat DJ-a pomaly mesiac pred svadbou je priam nemyslitelne :-| ...aaaach a co sa deje????
Odpovedať
ahoj jani, tebe je veru sveta žiť, keď nemusíš ráno vstávať.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ale ja by som uz fakt tak rada rano vstavala o 6.... uz som fakt v koncoch, ze zacinam uvazovat nad tym, ze by som sla na matersku.... lenze sa bojim, ze co ak zafunguje zakon schvalnosti a napr. v juni sa zamestnam v supre praci, kt. ma bude bavit, aj ma budu dobre platit a po par mes. pojdem na MD..... lenti - bratranec mojho draheho obcas DJuje a ma kamosov DJov, aj na nasej svadbe bude hrat daky jeho kamos, tak by som sa mohla opytat.... a oni su taki, ze sa da s nimi dohodnut co sa bude hrat, oni nie su typicki svadbovi senzusoidni DJ :-D ide na mna choroba, od rana som sa citila pod psa, poobede mi bolo uz dost zle, teplotu mam furt len 37,04 (normalnu, ked som zdrava mavam tak 36,7), hrdlo ma boli... a fakt neviem kde som to mohla chytit, bo som takmer stale len doma
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani-to by bolo supeeeeeer....ja uz rozhadzujem siete,kde sa da...pisala som aj nejakym babam z nasho okolia,ale zatial sa mi ziadna neozvala.Musim niekoho zohnat,lebo si naozaj neviem predstavit pustat pre 35 ludi pesnicky z CD...aaaach...keby som bola vedela,ze to takto dopadne,nikdy toho nasho nezrusime,bol fakr super. mozno drahy priniesol bacila...alebo si nieco chytila od niekho na pohovoroch...nemozes vediet :-| ....takato nizka teplota je najhorsia,aspon ja ju nenavidim
Odpovedať
janocka: a opýtala by si sa prosím ťa tých kamoškov DJ aj na náš termín? Lebo my síce máme takú malú kapelu ale moc s nimi spokojní nie sme. Ľudovky a odobierku robia dobre, ale reprodukované pesničky nie, na tie by sme chceli nejakého DJ, stačí ak zahrá to, čo si povieme a urobí do toho nejaký mix. Nič extra nepožadujeme. Spýtaj sa prosím ťa a daj mi vedieť aj cenu. Dík
Odpovedať
janocka: čaj, tabletku a šup pod perinku a spinkaj najmenej do 10.00 ráno. A si zdravá ako rybka.
Odpovedať
babuľky, ja sa zberám, drahý volal, že už je skoro doma, tak idem nachystať veci na ráno a ideme spať. Dobrú noc.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-dobruuuuuu noc.papa
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - aj my budeme mat ludovu kapelu, oni maju aj svojho DJ, no toho ked som videla na svadbe v novembri, tak som si povedala, ze to je antiDJ, lebo za celu svadbu zahral asi tak 3 pesnicky, co boli pre mna pocuvatelne! lebo jede jede masinka a holky z nasi skolky a podobne, to pre mna nie je hudba :-D tak sme sa s kapelou dohodli, nech DJ nechaju doma, ze my si vlastneho zozenieme :-) jasne, jasne, opytam sa, idem mu hned napisat mail..... takze lentilka - svadba 05. 05. v IL a hudbu si dodate sami? - CD, zoznam skladieb alebo mu len poviete, aky styl ma hrat? aby som to vedela konkretizovat andzi - svadba 16. 05. v TO a zvysok je otazka ako pri lentilke a obavam sa, ze mne to takto neprejde, ja uz sa poznam, ze bez ATB mi choroba neprejde... aj ked sa nalejem aspirinmi a coldrexmi, bude mi den fajn, no dalsi den budem total dead... :-( asi budem musiet navstivit MUDr.ku, uz som tam dlho nebola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teeeeeda, u nas je buuurka, hrmi a blyska sa.... tsssss, v marci burky? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
jani-nooo....u mna je svadba 2.5.....presne v Dubnici,dodali by sme mu mozno aj zoznam skladieb,ale skor by sme povedali,akym stylom by sa mal uberat
Odpovedať
Profilova fotka
jani-na SVk je pocasie akesi posahane,ako tak sledujem...normalne zacinam mat obavy,aby nam este 2.maja nesnezilo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani-a nevies nahodou,ako vychadza asi cenovo???
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - veru, pocasie je otras... ale tak to byva ostatnych par rokov.... zima bud treskuca alebo onicom a zo zimy ide hned leto, ze prechodne bundy su mi na 2 veci... a maj - jun byvaju letne mesiace, takze sa neobavam o pocasie.... jul, august uz byvaju sem-tam posahane, no verim, ze maj a jun budu ok cenu netusim, ale tak podla mna to nebude nejaka palka... zistim, ozvem, budem informovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani-v to dufam aj ja,lebo mame naplanovane fotrnie vonku...skaredene pocasie by ma fakt nastvalo...teraz je vsetko obratene hore nohami...aaach dakujem ti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
huuups. som si az teraz vsimla, ze som ti napisala zly datum svadby... to bol preklep, mala tam byt dvojka, samozrejme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v pohodeeeeeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mat fotenie vonku, aj obrad vonku (snad vyjde) aj hostinu vonku, takze ak nebude pocasie, tak ma asi ****..... som sa radsej vycenzurovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna by tiez :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovedať
ahojte, dobré ráno sa praje jani, díky moc
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?