Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi,s poslancom alebo kňazom?
Odpovedať
s poslancom normalny civilny... tak uvidime, vraveli,ze to trva tak 20 min. a vy budete mat aj omsu?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, idem panelákovať,čautééé
Odpovedať
Profilova fotka
my máme s omšou
Odpovedať
Profilova fotka
na urade
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-lebo sme zmencili svadbu,tak sme odvolali naseho Dj-a....ale nakoniec sa nam pocet hosti opat navisil,povedne nas malo byt 25,teraz je nas 35 a to uz by sa Dj zisiel....ale zohnat ho v tak kratko case je priam nemyslitelne :-|
Odpovedať
lenti-jaaaj, uz chapem...inak kamoska to riesi, ze si napalia na cdcka hudbu...aj tak sa da ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti -papa
Odpovedať
jika-inak kukala som tu vasu stupavu, ta sala na fotke vyzera dost dobre tie velke okna do zeleneho...super...
Odpovedať
skipinka: strašne by som ti bola povďačná keby si mi poslala ten play list do IP alebo na mail...ďakuuuujem
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-aj my sme to tak planovali pri pocte 25,ale uz pri 35-tich ludoch si to neviem predstavit...ale ked nebude ina moznost,budeme si pustat valstne CD :-| ...a kamoska ma kolko ludi???
Odpovedať
andzi hod mi do ip tvoj mail..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skipi - no uvidime, ci nam do aprila nieco rozkvitne pri takomto pocasi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aky playlist???
Odpovedať
lenti- kamoska bude mat asi do 40..a nerobi si z toho tazku hlavu, povedala, ze ked bude najhorsie pusti radio viva, tak hraju oldies na to kazdy zatancuje.. jika- ale aj tak je to pekne, ja som zatazena na francuzske okna, to ma fascinuje., fakt krasne to vyzera
Odpovedať
lenti-dnes sme dali djovi list pesniciek, co chceme aby zahral,aby mal predstavu co sa nam paci...aj pesnicky na obrade aj na gratulacie
Odpovedať
andzi mas to , z mailu mojho draheho...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-jeeeeeeeeeeeej...poslel ho aj mneeeeee????...prosiiiiiiiim...ja si lamem hlavu nad tym,ake pesnicky by som mohla este postahovat,ak by sme museli pustat vlastne skladby
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-to je naaaaaaapad...tvoja kamoska je pohodacka,ako vidim,to len ja sa zo vsetkeho stresujem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
od nas chcel dj zase zoznam pesniciek, ktore nema v ziadnom pripade hrat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-aj to je riesenie :-D :-D :-D
Odpovedať
lenti, hod mi do ip, tvoj mail, nechce sa mi ist na FB :-) no ona je velka salamistka- ma svadbu 2 maja, este nema ani paru o oznamkach ani nic, a co sa tyka dopravy hosti, lebo to ma v modre a je z ba tak povedala, ze vypise ako chodia nocaky a komu sa nepaci,nech si zoberie taxik
Odpovedať
jika, to je tiez fajn napad...vy mate koho za dj?
Odpovedať
Profilova fotka
dj red, taky pohodak, sa s nim fajn dohaduje
Odpovedať
skipi: pozerala som ten playlist, niečo z toho si určite aj my vyberieme. Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-waaaaaaaaaaaaw :-D :-D :-D ...mat aspon z casti jej povahu,zivot je gombicka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-a vy mate koho???...ci nebude mat aj on nahodou volno 2.maja???...mapujem situaciu
Odpovedať
my mame ppproduction, skus , ich , su velmi zlati... leni, kam ti to mam poslat na azet alebo yahoo
Odpovedať
leni mas to v maili andzi - tak snad vam to trosku pomoze... idem kukat panelak, zatim papa
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - nad tymi som tiez najprv uvazovala :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?