Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hallooooooo, konecne to tu funguje :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahoj Domi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko domi x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako ste dopadli cez vikend? boli ste na tych bicykloch? :-)
Odpovedať
Ani nespominaj . . . Už dávno som si tak necítila zadok :-N A lýtka ani nehovorím . . . Ja lenivý a nezvyknutý človek som včera spravila 45 km :-p
Odpovedať
Zasa to tu super funguje . . . ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne, tak to ste mali riadnu turu :-S my sme sa v sobotu vybrali na to senecke leto ale nakoniec sme skoncili u kamosa v podniku :-D :-D a na cele leto sme sa im vykakali =-)
Odpovedať
No pekne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm co uz s nami :-N a inak co nove?
Odpovedať
Dnes mi došla pompadurka, tak sa vytešujem :-D V stredu ideme na matriku a na pokec s fararom, som zvedava . . . Vy ako?
Odpovedať
Profilova fotka
si si kupovala pompadurku? ja som si len pozicala ... my tak normalne, len som skonstatovala ze by som potrebovala aby sa vikend trosku zvacsil cca o tyzden :-D
Odpovedať
Hej kupovala, našla som takú, čo mi zapasuje k šatám, tak som rada ;-) Vikend ani nespominaj, ja sa už nemôžem dočkať dalšieho . . . A nechapem, prečo nemôžu byť 4 dni robota a 3 dni vikend :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to ani ja 8-) a inak ake mas saticky sak ani neviem?
Odpovedať
Chcela som ti poslať foto do IP, ale zisťujem, že to asi nejde :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sak neda sa hodit link?
Odpovedať
Praveže mám foto v PC . . .
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi hod do mailu kludne , mail poslem do ip ;-) alebo nevies najst podobne na stranke salonu nejakeho?
Odpovedať
Vieščo, videla som tu jednu babu, ktorá mala dosť podobné, idem ju pohľadať, chvíľočku strpenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok mas cas, ;-)
Odpovedať
Našla som: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Takéto podobné, len moje majú srdiečkový výstrih a dolu všade také franforčeky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej tie som videla, kraaaaaasne su, budes kraaaasna nevesta ;-)
Odpovedať
Uvidíme, dúfam ;-)
Odpovedať
Plánujete v lete nejakú dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite ano :-) , a poziciavas si ich ci kupujes?
Odpovedať
Ozaj, a taká blbá otázka od veci . . . Na základnej som mala spolužiaka Lukáša Šarmíra, asi nie ste rodina, čo?
Odpovedať
Požičiavam, ale keby stáli polovicu, kúpila by som ich :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm a odkial je? lebo vies nas sarmirovich je dost vela a ja uz ani sarmirova vlastne nie som :-D
Odpovedať
Viem viem, ale šak si bola :-) To je vás až toľko? :-D Lukáš je z Cífera, ja len čí náhodou nejaký bratranec alebo tááááák
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez pozicala a bola som velmi spokojna, fakt velka ochota a som ich potom ani vratit nechcela tak sa mi pacili :-D no chceli by sme dakam ist, ale nemame nic zaistene a vy ako ste na tom s dovolenkou?
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooo dost nas je :-D ... no nic mi to nehovori :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?