Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
My sme najprv tento rok neplanovali ist nikam - už sme boli v zime, a ideme pristavovať a do toho svadba . . . Ja som aj chcela niekam skočiť, ale drahý sa furt mračil a bol proti, ale včera ho svokrovci sfukli, že či chce zinfarktovať, že máme niekam vypadnúť, že nám domčúrik postrážia . . . Tak odvčera zháňame last minuty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja stale ciham, ze co kde je , by som brala nejaky sikovny last minute ;-)
Odpovedať
Ked som to začala včera mapovať, normálne šak je toho habadej :-D My chceme ist do Chorvatska (lebo ani jeden nemame pas), a tak sa da v pohodičke vojsť do 400 - 500 € pre dvoch na 7 alebo desať dní . . .
Odpovedať
Niekde aj menej
Odpovedať
Profilova fotka
je toho dost, len musis pozorne kukat :-) nam je v podstate jedno kam by sme sli my pas mame, hlavne potrebujeme teplo a moreeeeeeeee x-) x-) x-)
Odpovedať
Ved to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my nepotrebujeme ist na neviem ako dlho ten tyzden po pripade tych 10 dni je take optimalne, aj keby to bolo menej za dobre penazky je to fakt jedno
Odpovedať
Jasne, hlavne ze clovek vypadne . . . Ja by som sa prekonala aj mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ani ja by som s tym nemala problem, len keby som mala tolko dovolenky
Odpovedať
Tolko dovolenky a tolko penazi :-D Ludia pred dôchodkom maju dovolenky habadej a aj tak nikam nejdu, malo by sa to prehodiť 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
na tie peniazky som akosik zabudla =-) ja bych si hned dala aj cestu okolo sveta :-D
Odpovedať
Mi hovor :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a co dokedy dnes makas? ja klasika do 5-tej :-S
Odpovedať
Ja tiež, idem sa tuším trošku skultúrniť a padám na poštu, tam vždy bývajú kolóny . . . :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tomu ver, na kazdej postu su rady jak keby zadarmo daco rozdavali :-| a inak nejsi na FB( facebook) ?
Odpovedať
Jasne že som . . . Prečo?
Odpovedať
Profilova fotka
ja len tak informacne sa pytam ;-)
Odpovedať
A neviem či náhodou nejsme u July aj v kamošoch :-D
Odpovedať
Sme, skontrolovala som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ak sa nenahnevas pridam si ta do priatelov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm ale ja ta neviem u july najst =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, no Dominiky, dobre ste sa rozbehli :-) fuuu, ja som dnes ani nemala cas pisat, a hlavne dlho bola tato stranka nefunkcna. Skip, ako bolo v Rime, uzili ste si to? x-)
Odpovedať
caute caute..... taaaak v prvom rade gratulujem Lucinke... aj k tej druhej novinke....moooc som na teba v sobotu myslela... vazne, sme ti drzali palce.... luci aj mne pls posli link miska, dikes za opytanie, mali sme 35 st. moooc teplo ale sme si oddychli a flakali sa po meste...a vy ako...vycvachtani?
Odpovedať
miska jeeejda ake moooc pekne fotose mas.... supeeer...a ta cica, ta bola fakt vas maskot... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Skiiiip, ahooooj a vitaaaj :-) tesim sa, ze uz si tu. Joooj, my sme si tiez super oddychli. Hovorim, ze ani sa inam trepat nemusim. Bolo tam super. Nooo, cica je nas maskot x-)
Odpovedať
jeee miska je napojena...supeeer, to je nezvyk u teba... :-D a co uz si si zvykla,ze pani manzelka?
Odpovedať
Profilova fotka
ano som, manzel ma doma nb, tak si to uzivam :-) uz si pomaly zvykam. Inak mas uz doklady? Ja som mala OP hned v utorok a potom v stredu vodicak a v piatok pas. No ale brala som si ich az dnes, ved sme boli prec. Takze uplne rychlo.
Odpovedať
miska, ty si jaka sikulka...a potom ako je to so zdravotnou a socialkou? dobre ze roman ma nb .... to sa tesim aj ja s tebou...jupiiii ja som svinka leniva, este som si to nebola vybavit..asi pojdem v stredu... a ako je to teraz s fotkami a kolkami? ake kolky potrebujem? inak ja som si vobec nezvykla...v stredu na letisku v Ba pri check in, pristupim a baba za priehradkou, ze ci cestujem sama..a ja ,ze nie , ze tuto s veducim...teda, ze s manzelom..ona sa zasmiala, ze teda s kym??? a ja ze s manzelom, ale este som si na to nezvykla...tak sme sa smiali... ani teraz mi to este nejako nedochadza...
Odpovedať
Profilova fotka
Noo, tak s poplatkami je to nasledovne. Musis si kupit kolky na poste, tam uz ich nepredavaju. A stoja na OP 4,50, na vodicak 6,50 a na pas 33 evry. A fakt je to rychle vybavenie, ani sa tam rano necaka. Len tie foto su strasneee :-) :-D :-D :-D tak na tom som sa pobavila, s veduuucim :-D :-D
Odpovedať
dikes...si zajtra pojdem kupit... to my si vzdy tak hovorime, ked ideme niekam, ze veduci zajazdu... :-D a dokonca mal aj to tricko, ze milujem moju manzelku..a si nas tam jedni poliaci fotili a vyborne sa na tom bavili...no bola sranda.... inak ty sa uz predstavujes ze ovary? ja si to zajtra v robote neviem predstavit :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?