Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
domika: máš vystužený korzet na šatách?
Odpovedať
Profilova fotka
no vies ze ani neviem, dobre babky sa lucim ideme na obed :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale prosim ta..tak si daj papierove vreckovky ale myslim,ze drahy je s tebou urcite spokojny po vsetkych strankach...treba sa vystriet,vystrcit prsia a ako hovorili kedysi v Ally McBeal sustredit sa na to,co je na tebe najviac sexi :-D
Odpovedať
domi: brú chuť
Odpovedať
lucka: a akú podprsenku si si kúpila? Je vystužená? Skúšala si si ju už aj so šatami?
Odpovedať
aj ja utekám na obed, musím ísť kúpiť umelé kvety, robím si takú ozdobu z organzy a kvetov
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - so satami este nie, to som mala staru a trcala mi..ale mala iny princip zapinania ramienok..musim pozriet co je to za znacka ale kupila som ju u nas v Centro Nitra...je uplne hladka bez cipky..no pozriem doma a v pripade potreby podam podrobnejsi opis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zienky uz sa opat hlasim, mam za sebou obed, kelovu polievku a balkansky salat, mnaam :-) Ja tiez idem pod saty bez podprdy, vobec ju tam nepotrebujem, tak to ani silit nebudem. Mam kupene len pekne nohavicky :-D
Odpovedať
caute caute buduce nevesticky aj aktualne manzelky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Skip :-) ako?
Odpovedať
jeeej miska cavo...diky za FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si na to spomenula, zeby sme sa mohli aj takto spojit :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
supeer, sa tesim
Odpovedať
uz kukam tvoje fotose :-) inak aj ostatne baby z MS su na FB
Odpovedať
Profilova fotka
ked tie ja nepoznam (menami) tiez pozeram ako ste boli v Atenach ;-)
Odpovedať
ti ich poslem
Odpovedať
Profilova fotka
jeeehooo, aki ste s Matkom pekni
Odpovedať
a ty si jaka fesna golfistka :-) teeeda...parada
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
dlho hrate golf?
Odpovedať
Profilova fotka
to ja som hravala, ale pred dvoma rokmi a odvtedy nic :-( skoda babulky, tak pre info, som vas zahltila ziadostou o priatelstvo na FB, dufam, ze neva :-)
Odpovedať
a bavilo ta to? my sme o golfe dlho rozmyslali minuly rok, ze by sme sa na to dali, ale nejako nam ciny chybaju...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, miska - som ta potvrdila na FB ;-) skipi - co je nove s pripravami??
Odpovedať
Profilova fotka
Skip bavilo, bolo to super. Domi dakujem :-) zienky sorry, na chvilu zdrham, idem prezut auto, paa
Odpovedať
cau domi - ty sa pochval... ty uz to mas fakt za par...za chvilu zacneme to ratat na hodiny :-)
Odpovedať
miska papacko ;-)
Odpovedať
domi, ale aj ked budes mat dovcu budes dufam napojena na MS
Odpovedať
Profilova fotka
miska - neni zaco, a maj sa zatial skipi - ja no ece pracujem, ale zajtra je uz number 1 svadbisko :-D :-D sak uz by bolo nacase :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,aj ja som naspat z obeda..a bol vcelku plodny..kupila som si este dvojo nohaviciek a zeleny nahrdelnik k mojej dnesnej koseli :-D apropo golf - mna to velmi bavilo az na to,ze som potom pol roka marodila s rukou..mala som ju presilenu, zapalenu nejake slachove puzdro ci co..co dokopy s mojimi vyrastkami na zapasti a artrozou bola velka sranda...hlavne ked som ani pero nudrzala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no luci teba niekam pustit :-D :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?