Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
luci, ze sportom k trvalej invalidite? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - no,co uz so mnou :-D papa miska - aj ja som ta potvrdila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - asi nic, ale sak ja som taka ista :-D
Odpovedať
domi a uz si aj nervozna?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ani ne, len sa trosku jedujem s rodicmi ako som uz spominala, ale inak zadna nervozita :-)
Odpovedať
hej citala som, ze sa u vas vazne pracuje :-) tak , ale zasa dobre ze si v klude.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jafneeeeeee, mozno ani nervozna nebudem jak sa poznam, iba hucat budem tak jak vzdy :-N
Odpovedať
akoze budes zuriva??
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - veru hej..ale u mna to bolo zacate hadzanou, ktoru som dlho hravala..teraz uz len biliard asi :-o
Odpovedať
a pri biliarde ta to neboli???
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no nie az zuriva, ale budem taka jedovita :-D :-D
Odpovedať
jaaaj, tak to uz hej... ale podla mna vo svoj den mozes byt aj jedovita ;-) ale nezabudni sa usmievat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby tusim som vas inspirovala, kedze si vsetky robite ten svadobny kviz na FB :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - usmev je prvy v poradi a jedovitost az dakde na konci :-) :-)
Odpovedať
ano domi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no,neskusala som pravdupovediac ale je to najmenej narocny sport aky ma napadol...ani bowling uz nie bez bolesti pre mna... :-S inak domi - presne viem, co myslis..ja dufam,ze vsetko pojde podla planu lebo sa poznam..ked ma nieco nas.... tak viem byt velmi neprijemna..a stekam na vsetkych naokolo...takze ak nieco nevyjde nech mi to radsej ani nehovoria :-p
Odpovedať
luci - jaaaj, ze sedim si na kabli :-) alebo potom este sach :-D ja asi skor budem panikarit, ze nestihame..to sa mi stava dost casto
Odpovedať
Profilova fotka
luci - ani ne tak podla planu, len nech ma niekto nevytoci kvoli nejakej uplnej blbosti, lebo ja sa dokazem aj za tu najmensiu sprostost vytocit ze to az pekne neni =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jedine, kde by ma mrzelo,ze budeme meskat je obrad - ten by som chcela stihnut :-D a kedze sa fotime aj v parku v kastieli tak to asi nehrozi :-p
Odpovedať
luci, ale vsak snad by vas mozno aj pockali :-) myslis, ze by zacali bez nevesty a zenicha???
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - neviem,mozno by sa niekto odhodlal nas zaskocit ;-)
Odpovedať
baby chcem sa opytat, budete mat aj prihovor na svadbe??
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no asi hej, myslim ze draheho krstna sa toho uz nevie dockat, ona je ten typ, ktory je rad stredobodom pozornosti ;-)
Odpovedať
a podla coho ste vybrali, ze kto to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
no ona sa sama navrhla, teda aspon myslim, ale najcastejsie to byva svedok alebo niekto z krstnych rodicov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
už som tuuu :-) Ano Domi, bola si veelkou inspiraciou :-D (test na FB)
Odpovedať
Profilova fotka
misi - tesakujeme sa ;-) a s tym testom mi to bolo jasne uz od zaciatku :-D :-D
Odpovedať
misi a vy to ako mate s prihovorom?
Odpovedať
Profilova fotka
Domi zajtra už mas dovcu? Sorry, uz som z toho jelen ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?