Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej misi mam, konecneeeeeeeee x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, tak Ti v dobrom zaaaavidim x-) uz aj ja ceeeem
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie dovcu, ako tesne pred svadbickou
Odpovedať
Profilova fotka
nemboj aj ty sa zachvilku dockas
Odpovedať
Profilova fotka
Domiii, ty budes mat kraaasny uces, prave som ho pozrela, dufam, ze svatebniii :-D
Odpovedať
domcur, inak aj ja budem mat podobny, taky uzlik dole... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skip nemachruj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sorry kocky,volal mi bratranec z kanady tak som s nim kecala...my budeme mat prihovor, vraj by to mal byt otec nevesty, co v mojom pripade asi nevyjde :-D takze sme to hodili na matkovho ocina koordinatorka hovorila,ze ona nas privita na hostine a odovzda slovo, tomu kto bude mat prihovor...a po jedle budeme mat prihovor my - co spadne asi na mna kedze moj drahy taketo nemusi..ale to len preto,ze jeho stari rodicia a teta s muzom maju v ten den vyrocie svadby takze im budeme gratulovat a dostanu kyticku ako budem mat ja,len v mensom
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ked to tu uz je o rpihovoroch, my chceme urobit podakovanie rodicom, teda hlavne mamam. Kedy by to malo byt?
Odpovedať
Profilova fotka
miska - a chcete to robit pred vsetkymi hostami? lebo toto by rozplakalo mna a urcite aj moju a draheho maminu..mozno pri odobierke ak ju budete mat
Odpovedať
Profilova fotka
misi a skipi - ano to bola skuska svatebni ucesu, aj mne sa to moc pacilo a inak baby ja som to mala len stiahnute s gumickou a vypnute so sponkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja padam..idem, hladat bolerko k popolnocnym a topanky k nim... cafte :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby som sem supla na chvilu moj uces..kuki
Odpovedať
luci - papacko
Odpovedať
miska dobra otazka, lebo asi by sa patrilo podakovat aj rodicom, a tiez mame otazku ze kedy??
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - krasny drdolicek, moc sa mi paci x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ano, aj mne sa paci uces, super Skip :-) My nebudeme mat odobierku, takze to chceme spravit pred vsetkymi a viem, ze to bude strasne dojimajuce, ze to ani nedocitam. Asi by sme to chceli spravit nejak o polnoci.
Odpovedať
dakujeeeem... podla mna cely den bude dojimajuci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasneee :-)
Odpovedať
domi vy budete dakovat rodicom?
Odpovedať
ahojte, chvíľu som vás nečítala a ako ste sa rozkecali. Skipi, aj ja chcem vidieť účes.
Odpovedať
Profilova fotka
no mame objednane kyticky pre mamy takze asi hej, ale neviem ci to zvladneme, lebo fakt to bude moc emotivne
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi snazime sa :-) Ale Domiii, to bude na tom prave to krasne
Odpovedať
Profilova fotka
misi - ale ked ja tak nerada slzim pred inymi ludmi :-N :-N :-N
Odpovedať
andzi tak hodim to tam este na chvilku
Odpovedať
Profilova fotka
babulky tak sa na dnes odhlasujem. Prijemny zvysok dnicka a Domi este raz, Ty si pekne uzivaj posledne predsvadobne dnicky. A potom hned piiis :-) kedy budes vlastne na prijme?
Odpovedať
Profilova fotka
misi - no uvidim ako sa podari, mozno uz v nedelu dakedy poobede alebo az pondelok, neviem presne povedat a este raz kujeeeeeeeeem ;-) a maj sa krasne
Odpovedať
domi a uz nebudes napojena do svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
neviem skipinka, uvidim ako budem na to s casom, ale budem sa snazit sme nakuknut nemboj
Odpovedať
tak ja ti pre istotu takto dopredu zelam nech vsetko hladko vyjde, tie pripravy a este nejake posledne doladovacky a potom uz len si uzivaj svoj - vas - svadobny dnik najviac ako len mozes.. budem na teba mysliet... drzim paste
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?