Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
akadu som volala :-) lenze nerobia koberce...miska si poklad, dakujeeeeeem mooooc
Odpovedať
nnoooo, velvet take veci nerobi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dufam len, ze su v Kamile s tym uzrozumeni, nie ze ti potom povedie, ze nemozes mat ine, iba od nich
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no tak to hej, vnutri by to nebolo uplne idealne riesenie, tak drzim pasticky, aby vyslo vsetko ako ma
Odpovedať
dovolili mi to riesit si to po vlastnej linii - no uvidime, ci nieco vyriesim :-) jikus - dik, vsak hej nejakto dopadne prinajhorsom to zoberieme od nich, lenze mna prave taketo hladanie moc nebavi ]-( este jednej kamosky frajer robi v koratexe tak sa ho opyta
Odpovedať
Profilova fotka
Skip ta ppp, tam ako, ci zatial si im len napisala a cakas?
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze nieco vyjde, ked nie, zajtra hladame dalej ;-) pre dnes sa luuucim, pa babule
Odpovedať
nie oni to nerobia, poradila mi iba , ze si mame kupit filcovy koberec, ze je to lacne...ale vobec netusim o com hovorila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo,halo..kde ste kto? je tu niekto? Lenti - ako sa citis? stale nervozna? predpoved vyzera fajn takze by ste mali mat krasny den:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky lucinka ja som tuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lu, dobre ranko :-) ja tu sice nejem :-D ale som tu
Odpovedať
babky caaaafte.... :-D :-D :-D domi, nieco si vyspekulovala s budmericami.... :-) jeeejda, ked mi nejde v robotke FB,musim sem nakukat... ]-( ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cauko persepo - no ece ne, ale jedna holka odtialto z ms mi poradila aby som zavolala na obecny urad budmerice a tam sa na to popytala, tak skusime cink a uvidime co vybavime :-) ale ja dufam, ze bude slniecko svietit a nebude treba vybavovat nieco vo vnutri ;-)
Odpovedať
hmmmm, inak faaakt... ono treba mysliet na to, ze co v pripade zleeho poca....aaale neeboj, tohto roku bude kazda sobota perfisnaaa.... :-) ono to patri...hmmm...neviem ako to nazvat.... :-D :-D :-D dom spisovatelov....moznooo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diky peti - aj ja dufam, ale na druhej strane musis mat nejako zalohu :-S hej hej je to ten dom tych spisovatelov :-D :-D
Odpovedať
hmmm, viem ze v PN sa to tak vola, ale v budmericiach som si nem bola istaa... :-D :-D :-D kde maas majku???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak to je jedno ako sa to vola :-D :-D majka sa flaka :-D :-D :-p :-p ale ne, poviem jej nech sem nakukne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooo. co jeeee? co sa tu dejeeee? :-p :-D :-D
Odpovedať
caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caf. :-D co noveho? ako ti nejde v praci fb, tak to tam vseobecne aj vecer flakas
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky,tak som zase tu..dufam,ze aj vy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - nemboj ja som tu a cakam len na to, kedy sa tu ukazes ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nejak nám to viazne babuľky, tešíte sa na 3 dni volna?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuu - domi to mi odlahlo..niekto na mna caka...ake krasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joooj miska, ja sa uz neviem dockat..3 dni volna a potom 2 tyzdne slamena vdova..nechcete prist na zur? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, môžeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - sak a ako inak? musime sa cakat navzajom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj ženy, nech už je koniec tohto pracovného dňa, nič sa mi nechce (pracovné samoška)
Odpovedať
Profilova fotka
spravne :-) trpezlivost ruze prinasa :-D a obvolanych mas uz vsetkych? co ti este chyba,domi? miska - kludne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi Ty ako, uz ratas dni? Mas buduci tyzden dovcu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?