Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
hmmmmmmm, a oddavat bude zena?????????? ak ano, tak parada....ak ten chlap, taaak drzim palce, aby ste nevybuchli..alebo nieco.... :-D
Odpovedať
sak uvidime, ona vravela, ze su manzelia, ale neviem ci nas bude oddavat ona..nechame sa prekvapit..co uz...vsetko ovplynit sa neda :-) hlavne nech nam sviiiici slnko
Odpovedať
noooo to dufam,ze bude..... :-D :-D :-D ved ju byva teply posledne roky..... jeeeejda manzelia?????? taak to by bolo blbe sa opytat,co ma manzel recovu vadu..... :-D :-D :-D :-D :-D nooooo ja Vam budem strasne drzat palce, nech nepovolia nervy a vsetko zvladnete perfektne..... ;-) ;-) Macka nema naahodou foto oddavajucich co tam vtedy boli???? reku ze by si si pozrela,ci ich poznas.....hmmm???
Odpovedať
juuuj, tak toto ma nenapadlo s nou riesit, kaslem na to, radsej to dopredu ani nevediet, aj tak s tym nic nenarobime :-) a vy ako? uz viete nejaky termin, ci zatial nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Skipi pochybujem, ze ta pani sobasi. Ona je len ta pristojaca, co hovori tu omacku okolo. Ale ved sa uvidi
Odpovedať
jasne uvidime, vsak checkneme tu u teba :-D ci bude suslavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a my sa tam z toho ušulame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
žienky ja to pomaly balim. Uzite si krasne 3 dni volnicka. A Lenti prezi naaadherny svadobny dnicek. Drzim paste, nech je vsetko minimalne na 99,9% ;-) Ahojte
Odpovedať
aspon bude sranda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute ste tu este???
Odpovedať
hej, priebezne to tu kontrolujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok skipi, este ze tak x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som tu zas...kde ste vy?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky,len som vas prisla narychlo pozdravit,lebo utekam do svadobky pre saty :-) .Ak mi vyjde cas,zastavim sa tu este dnes :-D . Chaos sa pomalicky zacina :-D Miska-dakujeeeeeeeeeeeem velmi pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti,drzime palce...uz mate vsetko?
Odpovedať
Profilova fotka
luci-mali by sme mat-zajtra sa uz len odvezu torty do hotela a porozvazaju vysluzky...ale myslim,ze vsetko podstatne uz mame...na co sme zabudli nie je dolezite
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky lentilockaaaaaaaaaaaa nemboj vsetko bude supej,drzim palceky ;-) ;-) ;-) ahoj luci - no ja som tu len trosku som sa zamotala, skusame s oockom skladat servitky :-D :-D ale moc sa nam nedari :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby ahoj lenti skoro nevesticka ;-) poriadne si tam tie satky dnes este vyskusaj
Odpovedať
lentilka - držím na zajtra prsty, nech vám vykukne ráno slniečko a nech vás oboch zajtra sprevádza len slniečkový úsmev!!!! :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus - no ze sa tu dnes aj ukazes :-p :-p a lenti - krasne prstienky mate x-) x-)
Odpovedať
lenti - drzim palce aj ja, a paci sa mi tvoj pristup, ze ak ste na nieco zabudli, tak to nie je az take dolezite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus domi - jeden sposob skladania viem...v usa ked som robila v restike sme skladali kazdy den :-D vzniknu take lodicky ale mne sa to moc nepaci...mam inu predstavu,hodim do albumu lenti - vyborny pristup, treba mysliet pozitivne a hned je den krajsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci - no niekto musi aj robit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - ok, sak pokukame, radi prijmeme pomocnu ruku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - no sak aj my robime x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci - aaaaaaano? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,ste moc daleko..inak by som dobehla a nieco vam zlozila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - nooooooooooooooooo, som tam zabudla dat ale :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - sak zapriahni holubiu rychlosluzbu :-D :-D to by si tu bola hned ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?