Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska ani nehovor, ja asi zacnem odratavat najprv hodiny a pak uz len minty kedy odtialto vypadnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, ešte mate nejake povinnosti ohladom svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
no baby - mne uz chybaju len drobnosti do vyzdoby, ale to zabezpecim zajtra alebo cez vikend, este musim zavolat do budmeric ci by sme sa mohli v pripade dazda fotit vnutri v kastieli, ale ja dufam, ze to nebude potrebne :-) a uz asi nic take moc dolezite, teda aspon dufam :-S misi - hej uz pomaly zacinam ratat dni, ale len tak zlahka zatial :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi,ved to mas uz len nieco vyse tyzdna...tento tyzden lenti a potom ty..a jika bude mat konecne partacky :-) ja som teraz napisala zoznam a je riadne dlhy teda ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luci - trosku ta opravim buduci tyzden ma svadbisko aj lentilocka :-p a budeme uz 4 vydate zienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej,na tu som aj zabudla..tiez tu dlhsie nebola
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, asi a behacky okolo svadby a asi aj vela prace v robotke
Odpovedať
caute babky - co sa riesi
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi - ale vsetko mozne, ale asi najviac to ze nas cakaju tri dni volna x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Skip :-) ako ten koberec?
Odpovedať
to sa tesim uz aj ja...si myslim,ze je dnes piatok.... a inak zacinam byt aj ja nervozna, lebo v sobotu sa mi vydava naj kamoska...takze uz aj ja mam trosku tu nervozitu ako rped statnicami :-) a ty mas dovcu buduci tyzden,alebo chodis do roboty? ozaj, babky ako to mate aj vy ostatne vymyslene? ze robota alebo dovolenka?
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat dovcu streda, stvrtok a piatok uz mam narok na volno :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
koberec na hovno - kamoska zistila, tak by to stalo 800 eur a este jeden kamos nam to vie dat za 830...takze este cakam na vyjadrenie z toho actionlandu,ale nejak neodpisuju, tak neviem, asi rezignujem a dam zarobit v Kamile
Odpovedať
ja planujem cely tyzden,ale ako to tu poznam, akurat vtedy bude najviac roboty...ale aspon taky je plan...aj ked ta moja kamoska, co sa v sobotu vydava je este dnes v robote...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ja mam dovolenku od stredy a pak cely ten tyzden po svadbe, myslim ze to staci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Skipi no ziadna sranda s tym kobercom, hruuuza tie ceny
Odpovedať
Profilova fotka
no,to nas pomaly bude mensina slobodnych :-D este nas tu budete potom utlacat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale luci co to hovoris, my by sme si nic take nedovolili :-p :-p :-p
Odpovedať
Luci, ale myslim, ze ty z nas pojdes posledna, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
no,tusim to tak vyzera..takze kludne ma mozte prist vsetky odhovorit :-D haha,budete uz skusene...
Odpovedať
nebudemem ta odhovarat, ale budes mat vyhodu, ze kazda ti da svoju radu zo zivota...ako jika ze voda... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim len suhlasit so skipi,my ti dame kazda nejaku dobru radu x-)
Odpovedať
noooo a ked to bude aktualne pre nas s majkou - budete radit nam... :-D :-D :-D musela som ist - mali sme tu mensi chaos s taxikom z viedne.... ]-( ]-( ]-( ]-( uffff, ale poliak nastastie dorazil...... :-p :-p :-p :-p nooooo inak nejak ani FB vecer nestiham :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti a co nove? my budeme potom inac informovane, ked tu mame tolko neviest :-D
Odpovedať
noooooooo ked k tomu dojde.... :-D :-D :-D :-D :-D len ci sa na nas nevyflaknu potom... :-D :-D :-D nove nic.... az na ranny chaos, ked som skoro umrela...aale nastastie je uz tu.... :-p :-p :-p :-p uz nech je poobedie, boooo chcem ist domooov.... :-) :-) :-) co mas nove ty???uz staviate????
Odpovedať
Profilova fotka
mozte napisat manual a ja si ho nastudujem :-D
Odpovedať
Ozaj Skipi - nejake info ohladne oddavajuceho?????????
Odpovedať
Profilova fotka
peti, ideme tam teraz asi cez vikend nieco porobit, zlikvidovat burinu a dohodnut detaily
Odpovedať
nooo parada.....len nech sa to pekne pohne..... ;-) ;-)
Odpovedať
cauko persepo, aj oooocko - inak vy to tu teraz flakate... a ozaj baby co je s janockou - tu som tu straaasne dlho nevidela???? persepo - oddavajuci, pridu 2ja zena aj chlap, ta zena, nesuslala, takze bude to loteria :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?