Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Topa ja som tu dlho nebola a nechcelo sa mi čitať predchádzajuce príspevky :-D Kam pojdeš na dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky ;-) A sem už nepíše nik :-) ?
Odpovedať
ahoj angyalok :-) pisem ti sem, dlhsie som nebola na internete, lebo nam strajkoval, a ked siel tak som rychlo napsiala do temy partizanske :-) no pomaly mame uz skoro vsetko, cakame na obrucky, na peirka a SPZtky po ne idem buduci tyzden, mame zajednane zakusky, torty, autobus, zbor, organistu. este musime kupit drahemu koselu po polnoci a davame robit oznamka :-) to je asi vsetko co mam nove,teraz ma uz nic nenapada...a este ideme buduci vikend zajednat menu...a ty sa ako mas? co mate nove? ake ste si vy vybrali svadobne menu? x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa rozhodli tak ze sa zosobášime a pojdeme na peknu dovolenku :-) aj doma sa dá dobre zabaviť,vieš moja rodina do toho zacala moc frflať už teraz tak som všetko zrušila a takto to bue najlepšie.Poslem iba tým oznamka ktory si to aj zaslúžia-a ich bude velmi malo :-D
Odpovedať
ahoj angy :-) aj my budeme mat na svadbe len tych ludi, ktori si to zasluzia :-D mohli by sme mat omnoho viac ludi, ale budeme mat tam len toho, koho mame radi a stretavame sa s nim castejsie a nie raz za 5 rokov :-D urcite si to treba urobit podla svojich predstav a ja uz som zazila jednu paradnu svadobnu hostinu mojho uja, ktory ju mal doma a dobre sme sa teda zabavili :-) a kam planuejete ist na dovolenku? :-) Topa teraz citam, ze ides na dovolenku, tak prajem stastnu cestu a kraaasnu dovolenku :-)
Odpovedať
halo nikoho nikde???baby???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj emmilly ja som tu :-)
Odpovedať
cauky...tak ako???nejaky postup ci nie?? ja mam este tolko toho na rovasi, akurat som bola von s kamoskou ktora sa tiez vydava, a zistila som ze mam este co robit...hi
Odpovedať
som dnes bola na kave, a vosli sme do jedneho butiku kde som necakala take ceny ake boli..uplne peckove....krasne saty, zhanam na redovy, jedny sa mi pacili ale boli len v zltom tak snad dostanu aj cervene, a potom jedny co boli take ako by fialkove ci ruzovkaste s tmavym no nadhera, ale to sa asi nehodi taka farba...ty budes mat klasiku cervene?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som fakt velmi zúfala a neviem si rady :-( Vieš,chceli sme mať obrad v RVS Studene a dnes mi dali vedieť že bohužial nám nemôžu vyhovieť lebo už na ten termin maju svadbu a my sme len chceli obrad. Nechcem mať sobáš na obecnom úrade,chceme nieco výnimočne.
Odpovedať
tak to mi je luto...snad sa ti nieco podari vymysliet...hlavu hore...tes sa ze sa to blizi...dufam ze sa ti podari nieco vybavit lebo uz nieje vela casu... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly my sme zrušily našu svadbu koli rodine,takže bude iba sobáš a krásna dovolenka,no teda dúfam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
aha niesom velmi v obraze tak prepac...preco ste zrusili svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
Však to,už neni veľa času,neviem ako si to vyriešim.
Odpovedať
nevadi aspon si uzijes dovolenku ja by som to tiez tak najradsej urobila...a na dovolenku nejdeme, musime sa trosku obmedzit, chcem si postavit domcek...
Odpovedať
Profilova fotka
Lebo vela do toho rozprávali,im sa toto nepáči a tamto sa im nepáci a ked pozvem tu tak zas tá druha nepríde tak teda ja take reci pocuvat nebudem kazdy zostane teraz doma a bude pokoj. :-D
Odpovedať
a usetris k tomu este aj a mas dovolenku a k tomu vysnivanu tak super...kam sa chystate? ja budem tiez mat malu svadbu z mojej strany ale draheho rodina je velka takze scca 120 ludi dufam ze menej...hi z mojej strany to je menej...asi 20 som z toho nestastna je to strasne velky rozdiel a nieze sa hanbim ale je mi to take smutne...
Odpovedať
Profilova fotka
Juj tak keby som mala vybrať aj ja tak radšej si postavim niekde pekny dom a kaslem na nejaku dovolenku.
Odpovedať
Profilova fotka
Asi do Egypta chceli sme isť na Kubu ale je to veeeela penazí.Tak to fakt velky rozdiel 20 a 120 :-| Tak ja sa ti ani nečudujem neni to príjemny pocit to určite nie.
Odpovedať
na ten domcek sa tesim dufam ze nam to vyjde...hoci z uverom ale nevadi, dnes tak zije plno ludi...ale bude to len nase hniezdocko...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
To ano však aj my mame. Ake budete mat menu?
Odpovedať
mas ip
Odpovedať
menu? este poriadne nieje rozhodnute...ale klasika tanierik. polievka, na nu sa tesim najviac, zboznujem svadobne polievky...potom hranolky ryzu masko kuracie bravcove na omacke kde budu aj sampuiony ci co, to ja velmi nemusim ale povyberam...:-)))) huby a ja nie sme kamosi...hi , a dalej este neviem...
Odpovedať
aj ja by som chcela ist niekedy do egypta, ale mam aj strach...hi...
Odpovedať
Profilova fotka
My takisto bude polievka maso,hranolky,zemiakovy salat,kapustnica vsak uvidime :-D záleží od toho kolko ludi pozvem :-D
Odpovedať
a to chces mat doma alebo v malej restike alebo ako?ved aj mala svadba je super...ja by som taku chcela...
Odpovedať
Profilova fotka
Doma, ale iba pár ludi si pozveme,variť nam pomozu takze by sme to mali zvládnuť ;-)
Odpovedať
my teraz v sobotu budeme mat tiez oslavu taku jak mensiu svadbu 16 ludi...mam konfirmaciu, neter ma krst a sestra sobas v kostole, hoci uz na urade mali pred 2 rokmi ale teraz idu aj do kostola, takze tiez budeme varit...ble...zase stresy
Odpovedať
idem ja do hajan...zajtra do prace...ble...tak sa maj krasne zajtra pokecame... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný dnik :-) Je tu niekto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?