Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
1
40
41
mam sq tiez celkom v pohode, az nato ze mi drahy odosiel bol tu aspon na 3 dni, ale o chvilinkusa opat vrati takze da tesim...zvykam si pomalicky ze som vacsinou sama, nebrala som to az tak tragicky predtym ale terza je mi tazsie...chyba mi rano, poobede, vecer stale...proste nemam koho chytit za rucku vecer a tak...
Odpovedať
Juj emmilly, verim ti,ze to musi byt tazke :-( posielam velke objatie x-) vzdy si tak posielame s kamaratkou,ked je smutna a pomaha to ;-) x-)
Odpovedať
lili dakujem si zlata...ale snad nam to pomoze a bude si takto vzacnejsi...a co vy ako manzelsky zivot dobre? vy byvate sami?
Odpovedať
Hej my byvame sami :-) byvame v Trencine, kde sme v podstate rok aj nieco, vsetci znamy aj rodina su inde, my sme prisli sem koli Ferkovej praci. Sme spolu vlastne kazdy den, len par dni co sme spolu ( v decembri to budu 4 roky) sme neboli pri sebe. Zatial sme si nikdy neliezli na nervy :-D dufam,ze to tak zostane x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, ako sa máte?? ja celkom fajn, užívam manželského života a celkom sa z toho teším...dlho som tu nebola, mala som nejak moc všetkého, no nestíhačky...snáď to už napravím... :-D vidím, že ste spokojné manželôčky, tak snáď nám to všetkým vydrží....pekný večer všetkým prajem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak ako pokračuje manželský život. U nás nádherne.Prerobili sme si izbičku. :-D Aby sme sa cítili dobre.Síce ešte nebývame sami,ale aj to raz príde.Zatiaľ nám je perfektne.Zajtra sa mi vráti manželík so služobky,táák sa naňho teším.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte tak naša téma akosi vychladla, no niet sa čo diviť, veď o týždeň to už bude 1 rok čo sme šťastne vydaté. Je to nádherné. tak sa ozvite ako žijete, my ako v rozprávkovom sne, tak papapappapaa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a máme 1. rok maženlstva za sebou,. Nech sa nám všetkým darí
Odpovedať
Profilova fotka
No aj my si nažívame krásne, oslávil sme to prvé výročie a sme šťastní, takže aj ja želám veľa takýchto krásnych rokov všetkým, ktorí sa brali v tento deň....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
Tak holky,dnes jsou tomu 2 roky,co jsme vdané paní :-) Tak doufám,že jste všechny pořád šťastné tak jako já.Přeji Vám do dalších let mnoho štěstí a hlavně lásky.. ;-) Lucka....
Odpovedať
1
40
41
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?