Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
No veru...uz strihate meter?? :-) :-) My vyzdobu na auto este nemame ale budem si ju robit sama, objednnala som si organzu a nejake kvety.
Odpovedať
juj zavidim tym co si vedia robit sami, ja by som aj vedela ale nemam fantaziu....ale na menovky mam suuuper napad, strasne sa mi paci, len uvidime ci aj zrealizujem,,.uz mam aj navrh...
Odpovedať
Taketo navrhy ma bavia ale co sa tyka menoviek a etikiet na flase , to nam bude robit kamarat, sice navrh som mu dala ale zrealizovat to musi on, my nemame k tomu vybavenie. :-|
Odpovedať
dobre idem ja off. spinkat zajtra do prace...:-(((
Odpovedať
Aj ja uz idem prec od PC, este k tej vyzdobe na auto, aj ja si ju robim sama, mam kupenu organzu a este musim kupit ruzicky :-) prajem dobruu noc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, musím sa pochváliť aj nám už včera došli oznamká..sú celkom milé aj drahému sa páčia.. :-D no a ja som samozrejme nevydržala a už som ich začala aj rozdávať..mám však aj trochu stres, pretože včera sme obehali zlatníctva kvôli obrúčkam a drahému sa bude musieť obrúčka robiť, pretože to čo si on vymyslel sa jednoducho bežne nepredáva a výroba trvá 4-6 týždňov...aby sme si na obrade nevymieňali drôtené prstienky ak to nestihnú urobiť... :-D a vy ako pokračujete nevestičky????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky přidávám se k vám :-)) svatbu máme také 20. září 2008 tak vás všechny zdravím
Odpovedať
Ahoj holky, :-) po dlouhé době jsem se tu mrkla. Už se nám to blíží :-) . Všechny moje přípravy mám v albu podrobně popsané. petkooo: Neboj, my si prstýnky dáváme dělat až příští týden ;-) a výroba taky nám bude trvat kolem měsíce. Myslím že to do svatby všichni stihneme ;-) Žofinko a z kterého jsi okresu? Já F-M :-) Musím už dneska letět, ale zítra ahoj! :-) K.
Odpovedať
Profilova fotka
KAtty jsem z Kroměřížského okresu :-) máš krásný zásnubní prsten :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky.Potrebovala by som od vás pomoc.Neviem,či máme pridať ešte jeden chod/kuriatko,ryža,kompot/ ak sobáš máme o 16,00.Máme už vybrané polievočku,kuracie prsia s broskynou a syrom,potom rezník a šalát a kapustnicu po polnoci.Mám tam pridať ešte ten jeden chod?Poradte prosím ,lebo už musíme budúci týžden dať vedieť ako sme sa rozhodli.Dakujem :-(
Odpovedať
ahoj risk :-) my budeme mat predjedlo, polievocku, hlavne jedlo bude nejaka kuracinka, este nevieme presne co to bude a potom mame svedske stoly okolo 21hod a o polnoci kapustnicu :-) tiez mame obrad o 16hod :-) takto sme sa rozhodli lebo sa nam to pacilo aj na inych svadbach :-) podla mna uz nemusite pridavat dalsi chod, lebo to ti ludia vsetko nepojedia,ale to je moj nazor a vy si rozmyslite ako to bude pre vas najlepsie :-) a nebud smutnaaa x-)
Odpovedať
Vitaj zofinka1 :-) aj ja ta zdravim, trosku nam napis ako ste na tom s pripravami ;-) katty.w mas velmi pekny album, pekne inspiracie ;-) tvoj drahy to krasne vymyslel s tym prstienkom :-D x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lilusiatko No nám tiež vravela majiteľka podniku kde budeme mať svadbu,že väčšina ľudí si dáva 3 chody.Ale mne sa to zdá nejako málozE BY MALI BYť BEZ JEDLA OD 21,00 DO vlastne asi jednej pol druhejlen o zákuskoch a slanom.Tak že malo by to byť vlastne v poho nauprv polievka s hlavným,reznik,salat a po tej 12,00 skôr o jednej kapustnica.Ako ste si to časovo odstupnovali?
Odpovedať
risk my budeme mat 4chydy a mne sa to zda zasa vela ale vraj tak to byva vzdy u nas tak som to nechala nakoniec tak.
Odpovedať
Risk my mame obrad o 16 cize prvy chod sa bude jest asi okolo 18hod...bude predjedlo, polievka a kuracie masko, potom okolo 21hod budu svedske stoly, ktore tam budu stale celu svadbu doplnane, pred polnocou bude krajanie torty a potom po polnoci bude kapustnica :-) mne sa to nezda malo, robim podla mojich skusenosti,ale ked sa vam to zda malo, tak si dajte kludne 4 chody :-) ;-)
Odpovedať
zofinka1: V Kroměříži je nádherně. Kdysi jsem tam byla na týden x-) Děkuji za pochvalu prstýnku :-) lilusiatko: Kukla jsem Ti do alba, máte moc pěkné svatební oznámení a taky sis zkoušela krásné šaty (všechny super). Můžu se zeptat, které z nich to nakonec vyhrály? Ty č. 62/63 jsou nádherné a ta vlečka x-) x-) x-) risk66: Takže jestli jsem to dobře pochopila, tak máte 3 jídla, no to si myslím že bohatě postačí. Řízek a bramborový salát na druhé jídlo je dost syté, takže si myslím, že si hosté pošmáknou a nebudou trpět hladem. Ještě je možná jedna alternativa: Když budete mít po půlnoci kapustnicu, což takhle dát na stůl třeba i grilované kuřecí špalíčky + pečivo + okurky, zeleninový salát. To se pak nabaží i otrlí jedlíci :-). My máme v plánu oběd: předkrm, polévka, hlavní chod. Pak další jídlo: cca v 16-17 hod. A v 19 hod. raut - dostatek všeho, kdo bude chtít, může si vzít i ještě o půlnoci. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holkytakže my máme: mám objednané šaty, ale ještě se na ně pojedu podívat a vyzkoušet a kdyžtak je změním , ale nemyslím si že ještě bude nějak moc velký výběr. závoj budu mít taky, ale jen malý půjčený. Kadeřnice objednaná i vizážistka co mě bude líčit, 2 týdny před svatbou jdu na zkoušku tak jsem zvědavá. Šperky mě zatím chybí:-( ale chtěla bych něco decentního nějaké jen perličky Pro ženicha máme zatím jenom oblek-zbytek musíme koupit. Od března rekonstrujeme byt takže tedka na přípravy nebyl čas tak snad ted začnem na plno. Hostina bude v restauraci jedné školy, s kuchařem se jdem domluvit příští týden:ale už to máme vymyšlené. Oběd kolem 14 hod( obřad je v 11 hod) : bude asi maso dvou barev, s opékanýma bramborama, potom večer raut švédské stoly Holky co budete mít na švédských stolech? At se můžu inspirovat. Prstýnky už máme doma, ale musím si ho nechat ještě zmenšit bo mě padá a docela dost tak mám strach že mi spadne hned na obřadě. Doufám že to stihnem. Fotograf taky zajištěn, nějaká výzdoba nakoupena, ale to hlavní nás ještě čeká. Tak to je tak ve stručnosti Holky už se těšíte???? A máte nervy????
Odpovedať
ahoj katty :-) dakujem za pochvalu ;-) moje svadobne satky nemam v albume, nech niesu uz na mne obkukane :-D Ozaj baby a planujete davat aj nejake male darceky hostom? :-) prajem vsetkym pekny dnik
Odpovedať
Ahoj zofinko, co se týče švédských stolů, ještě přesně nevím, ale asi: kuřecí pečené špalíčky, malé řízečky, smažené cibulové kroužky, zabijačkovou mísu, šopák a jiné saláty, sýrovou mísu, možná tatarárak, kachna s červeným zelím a knedlíkem(i když uvažujeme, že to dáme jako 2. jídlo),ohnivé maso (takový gulášek) a možná kapustnicu. Samozřejmě topinky+bílé+tmavé pečivo. Taky rozkrájíme dort, kdyby měl chuť někdo na sladké. No my si teď dáváme dokupy byteček, takže starostí dost. Byl leden - a už je červenec ani nevím jak ten čas rychle utíká. Nervy zatím nemám...ale to příjde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusatko: žádné dárky asi dávat nebudem stačí když jim dáme výslužku. :-) to jim musí stačit :-D
Odpovedať
ahoj zofinka :-) ja este neviem co konkretne budeme mat na svedskych stoloch, tento vikedn ideme upresnit svadobne menu tak potom napisem co a ako ;-) ja sa veeelmi tesim a nervy tiez zatial nemam :-D x-)
Odpovedať
lilusiatko: Mě se líbil nápad - takový ty malé vínečka s etiketami novomanželů, ale asi je dávat nebudeme. Tento zvyk není u nás obvyklý. Taky jsem si ty svoje nedala do alba, ať je alespoň nějaké to překvápko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holčiny: já mám vždy¨takové mrazení a také se velmi těším a už odpočítávám dny :-) My plánujeme ještě na švédské stoly pečená kolena. Chtěli jsme mít selátko , ale ten náš kuchař nám ho nedoporučoval, že by to bylo moc takové blatíčko. Tak asi budou nějaký ty řízečky, kolena, nějaká masová roláda: Taky máme sraz s kuchařem tak vám potom napíšu jak to dopadlo. Chtěla bych taky nějaký nakládaný hermelíny asi se koupí v makru viděla jsem to tam za docela dobrou cenu. Jo a jak to máte s pitím budete to mít v restauracinebo si to budete zařizovat sami? A kde vlastně máte hostinu a pro kolik lidí???????
Odpovedať
My to máme v Gutské Baště, můžeš se podívat na jejich stránky, adresu mám v albu. No tvrdý alkohol - prý stačí vzít 1 velkou půlku na osobu, zbytek budeme mít svoje. Nealko bude z velkých flašek, takové ty malé 2-decovky, to bychom přišli na mizinu :-D No a bude nás cca 44, takže menší svatba. Kolena na rautu je taky super jídlo. ;-) Kolik bude vás? ...a pošleš mi odkaz na tu restauraci, kde to budete mít?
Odpovedať
Profilova fotka
KAtty nás bude okolo 60 adresu tiposílám do IP no my si právě všechno pití zajištujeme sami protože ty malinký 2 decky v hospodě to je drahý až hrůza a vypije se toho strašně moc. Takže už máme nakoupny kofoly,coly,sprity, nějaké džusi- jupí v 1,5 l flašce a na druhou stranu si říkám prostě se bude pít co tam bude a basta. Sice to nebude takový výber jako v restauraci ale to je přece jedno hlavně že to bude dobré a že toho bude dost. Co máte na přípitek??? my jsme koupili Metropol a jeden už jsme vypili a je výborný tak doufám že všem bude chutnat.
Odpovedať
ahojky,má někdo svatbu téže jako my v Nelahozevsi? x-)
Odpovedať
Tak to máte super, že si můžete koupit i Metropol. No my ho budeme mít taky, ale platit to budeme restauraci.
Odpovedať
Ahoj yhobka, máš pěkné album (a pěkné datum svatby :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj yhobka: vítáme tě tu:-) které ty šaty jsi vybrala? ty první co máš v albumu na sobě? a jak jste daleko s přípravami co už máte?
Odpovedať
katty.w. :ahoj,děkuji za pochvalu x-) ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?