Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
secko naj naj naj prajem kockam, ktore sa vydavaju na moje narodky, konkretne na moju tridsiatku :-D
Odpovedať
ahojte :-) shaarka dakujeme :-D :-D my sme sa vcera vratili z chaty, bolo paradne az na to pocasie :-) tento tyzden by sme mali mat hotove SPZtky a pierka :-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky. Nechcete niektorá požičať čokoládovú fontánu? :-)
Odpovedať
ahooojte 8-)
Odpovedať
caute 20 septembrovky :-D
Odpovedať
inak ako pokracujete s pripravami, uz ste rozposlali oznamenia??
Odpovedať
Ahojte, my uz mame oznamenia ale budeme ich posielat az v polke augusta. Co mate este vybavovat?
Odpovedať
Jasne oznamenia poslane, ludia pozvani uz od juna, aby sa vedeli zariadit s dovolenkami :-D
Odpovedať
my ich akurat posielam, este nam zostalo zopar ludi. My mame v podstate vsetko, zajtra idem objednat obrucky a este drahy nema nic na seba. A zopar detailov, nejake servitky, jedlo, ale to ma cas. :-p
Odpovedať
Ja si myslim ze oznamenia maju este cas. Obrucky uz mame este nemam zajednanu kadernicku a licenie. :-|
Odpovedať
to uz mam x-) ja neviem, ale mne povedali kamosky, co su uz vydate, ze tak 2 mesiace pred sa najneskor davaju oznamka, hlavne tym, co budu pozvani k svadobnemu stolu :-|
Odpovedať
neviem, u nas vsetci co pojdu na svadbu, o tom uz vedia. Chceme vsak najblizsich povat osobne tak zacneme az od augusta.
Odpovedať
Článok sa načítava...
no hej aj u nas vedeli, ale takto to mame aspon v predstihu, lebo mame okolo 100 hosti a kym ich poobchadzame, tak asi v auguste skoncime. A mozu sa aspon chystat aj oni na svadbu, ked uz to maju iste :-D
Odpovedať
to my nemem tak vela ludi, my len do 50kusov :-) Hlavne ze tam budeme mat vsetkych co chceme.
Odpovedať
ahojtee :-) silvuskaa aj my budeme mat do 50 ludi :-) tento tyzden davame robit oznamenia a cez vikend ich uz aj ideme rozdavat :-D mozete si pozriet nase oznamenie, mam ho v albume :-)
Odpovedať
NO mne sa nic nepodarilo, moj datum bol obsadeny, tak sa to presuva :-S
Odpovedať
cauky kocky...takze uz rozdavate oznamka??? nieje to skoro? podla mna hej...a co nove? uz vsetko mate? odkial mate vyzdobu na auto? musim sa potom popozerat...uz aj my mame oznamka, sa mi velmi pacia...musim odfotit a dat do albumu...ja sa teraz trapim nad menovkami...mam jeden vymysel ale neviem ako to mam dat do albumu lebo to nieje jpg...ci co...takze neviem si rady...mam to vo worde...
Odpovedať
ahojte :-) radlinka to mi je luto a na kedy presuvate? emmilly, podla mna to nieje skoro, ale sak kazdy si robi ako jemu vyhovuje :-D
Odpovedať
aj tym najblizsim uz davate???
Odpovedať
No v piatok by sme ich mali mat hotove :-) a potom budem rozdavat osobne kazdemu kto ide na svadbu, takze aj tym najblizsim ked pojdem cez vikend domov :-) uz sa ma kazdy pyta na oznamko, tak sa tesime ako ich ich porozdavame :-D
Odpovedať
lilusiatko - na bud. leto ;-) ...pohoda kuk do ip :-D
Odpovedať
lenze ja som taka hlupa nevydrzala som a ukazala som skor ako som dala uz asi 5 ludom...ble a rodinu do toho nepocitam a ze vraj to mam byt prekvapko...
Odpovedať
radlinka cakam na IP :-D emmilly aj my sme par ludom ukazali par navrhov oznamiek,ale nakoniec mame pozmenene :-)
Odpovedať
lili kraaasne oznamko...az zimomriavky z tych slov...
Odpovedať
dakujem emmilly x-) presne tak sa to stalo...vzal moju dlan do svojich na druhom rande :-D |-|
Odpovedať
ake to je mile spominat na rande ze? pockaj zachvilu budeme spominat na svadbu...ja som hrozne zatazena na spomienky a hlavne na fotky, dost casto si prezeram spolocny album...kedze drahy je casto veeelmi casto prec tak aspon takto...
Odpovedať
No baby, ja som minule listovala ten neskutocne velky - cestovny album, ale to som sa ani odtrhnut nemohla, co vsetko clovek zazije :-) Hovorim si...to uz ani pravda nie je :-) Ten cas tak leti... 8-)
Odpovedať
Ahojte, lilusiatko: krasne oznamenie...originalne. emmilly mne sa zda tiez skoro rozdavat oznamka, este pockame do augusta a v polke zacneme obbehavat rodinu. :-)
Odpovedať
asi aj ja pockam este chvilku...silvi... a tych albumov, teda poviem ti radlinka ten cas neskutocne beziii...zachvilu budeme mat po svadbe...ani si to neuvedumujeme ale uz nas deli len par dni...takze to mame za par...
Odpovedať
vyzdobu na auto mate??? kam odporucate zajst???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?