Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
tak baby som rada, ze sa Vam darii a blahozelaam ku kupe satociek ;-) ja mam tiez popolnocky z Peeku, z Aviona, povodne som si popolnocky kupovat nexcela, ze si uzijem poriadne svadobne saty, ale padli mi jedny do oka.. tak bude aj prezliekanie :-) humba - super pocit urcite taky svadobny dar, mna by to tiez potesilo, kedze svadobnu cestu neplanujeme.. krasny den vsetkym, uz len 24 dni ak dobre ratam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babule, aj ja sa hlásim:)my sme mali taký troška pracovný víkend a včera sme si užívali sladké ničnerobenie - kedže som mala včera narodky,tak mi drahý kúpil na čom som ukázala:) my sme v sobotu mali rodinkovské predsvadobné organizačné stretko - svokrovci,naši a tak:)sme sa dohodli na priebehu svadby, kúpe spoločných vecí a tak,už som zasa o čosi kľudnejšia :) kočky s novými úlovkami - teším sa spolu s vami!
Odpovedať
Profilova fotka
gebi..nasi rodicia sa tiez stretli cez vikend ale bez nas,myslim si ze svokra konecne pochopila a je na mojej strane a snazila sa vysvetlit mojej mame vela veci ci to pochopila neviem ale hreje pri srdiecku ze dakto ma chape. he ze 24 dni no ja uz strasne tesiiiiiim dufam ze bude pekne pocasie
Odpovedať
v to pocasie ja velmi velmi dufam a verim, ze okolo nasich datumov nebude take iste peklo ako minuly rok... si to pamatam presne, bola som kolegyni 20.09.08 na svadbe, bolo 15 stupnov a prsalo cely den, toto si naozaj neprosiiiim.. dufam, ze bude krasne babie leto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam aj - bo ked nám nevíde počasie,tak neviem,kde sa budeme fotiť:)
Odpovedať
baby tak ja som pridala foto aj z tej skusky ucesu.. a mam aj tu novu korunku tak aj ta je tam tak mozete pozriet.. zajtra idem k dalsej kadernicke, potom pozriet popolnocky a nakoniec vecer sa mame stretnut so svatom.. takze program statocny..
Odpovedať
mimam, tak som pozerala tvoje skusane ucesy u kadernicky a popravde povedane - nema to stavu... neuraz sa prosim, ale pisem tak, ako to vidim ja... najlepsi sa mi zda z tych troch ten drdol vzadu, ale vyzera to, ako keby to bolo strasne na rychlo.... to je moj nazor, tak drzim palce zajtra u kadernicky, nech to vyjde lepsie. :-)
Odpovedať
ved ja som preto sem ani fotky nechcela dat.. lebo sa hanbit za seba nebudem.. ale moja praca to nie je takze ja sa nemam za co.. len som chcela ukazat ze aj negativne veci sa stavaju pri pripravach.. takze zajtra uvidime co mi povie druha kadernicka.. ukazem obrazok a uvidime.. ked by som sla na skusku tak potom pridam foto :) ale s tymito ucesmi nie som spokojna vobec.. a aj mne sa paci ten drdol ako moznost mat uces ale spredu som totalne nevyrazna tym padom. takze pojdeme vyskusat povodnu verziu vypnutia vlasov hore podla obrazka. a budem hladat kym mi to nejaka kadernicka nespravi alebo co.. ach jo..
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, mimam aj ja som kukla tie účesy, no a súhlasím s bodi - je to ako strašne narýchlo,skrátka odfláknuté. nebodaj si jej za to aj platila?! a držím palce pri druhom pokuse,inak ten drdol by bol asi naj, len to nejak ozvláštniť. jaj baby, už som začala na sebe pracovať - včera 1xsolárko,dnes objednám kozmetičku a nechty.,budúci týždeň ma čaká farbenie,tak hádam na kompletku budem vyzerať ok.
Odpovedať
Baby tak ja idem na make up dnes. Uvidim ake to bude, neviem ci sa dam odfotit alebo co, lebo som si zabudla fotak a chcem ist rovno z prace. Uvidime. bude haluz. Vo stvrtok idem na ten uces, to sa odfotim - vcera som bola v salone po tiaru co chcem do vlasov a po zavoj, aby som to vedela dat kadernicke k ucesu napasovat. To si urcite odfotim. Inak mam za sebou skusku siat poslednu - mam vybrate aj doplnky aj vsetko uz, rezervovane :-D drzim palce baby
Odpovedať
caute baby, ja idem dnes tiez na skusku ucesu... len som akosi zabudla doma zavoj :( ... ale aspon kvet mam, co si mozno dam do vlasov, tak uvidime co mi vycaruje na hlave... Zuzi, ty si sikulka teda, vybavena nevesticka :D Mne stale chybaju tie popolnocky a nemam ani nausnice este... zato vcera mi volali zo zlatnictva, ze obrucky uz dorazili a v piatok si ideme po ne 8-)
Odpovedať
Juuu Adi supis! Potom ich sem zaves, ak budes chciet :-) strasne ich chcem vidiet. Uz sa to krati :-N neviem ci mam byt stastna alebo smutna kokso :-D V sobotu sme boli u nasho starejsieho :-D Ze ci chceme nieco ako rozprava o vienku :-N pozeram, vienok? ehm ehm :-N trosku confused som bola...maros sa smial ze ehmmmm :-N tak pochopili ze to asi velmi nie :-D ale viac menej v pohodicke :-) este v stredu by sme mali ist do vinarskeho domu podoladovat veci a popytat sa... BTW. neboj, zavoj mozes aj doma vyskusat :-) keby si si uces nechala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No jasne, zavesim aj obrucky, snad aj uces - ak sa podari :-D Sak pojdem asi rovno domov obliect si k ucesu aj saty a zavoj a uvidime ako to bude cele vyzerat, haha... My sa chystame v sobotu ku Kamile, hlavne to tam obzriet, ako to cele vyzdobene vyzera a doladit nejake detaily tiez... Zuzik, ty nemas niekde tie tvoje popolnocky, ake si si nakoniec vybrala? Aspon farbu, dlzku popiiis :)
Odpovedať
Adi skusim odfotit, ale myslim ze to nebude ziaden efekt, lebo podla mna na fotkach budu vyzerat hrozne :-D jedny su zo zlateho zamatu a na nich je dalsia vrstva takych akoby vysivanych kvietkov ciernych. Vystuzene su hore, ale nie su korzetove, len maju vystuzeny vrch, bez ramienok, sukna Ackova pod kolena. Druhe maju zeleny zamat a na nom cierny sifon, klasicke, take velmi vzdusne (vzdusnejsie ako tie predtym) tiez pod kolena :-D neviem ci si to vies predstavit, ale skusim zavesit fotky ak stihnem dnes
Odpovedať
Zuzi, asi viem presne ktore su to. Tiez som ich obzerala v Budapesti v Peeku. Len tym ze boli len pod kolena, tak som ich ani neskusala, kedze ja chcem dlhe ... Ale tieto sa mi fakt pacili , aj jedny aj druhe! No rozmyslame tiez tento vikend nad tym Brnom... ak v tej pozicovni dnes nic nenajdem... :-| Baby a kyticu uz mate objednanu? Lebo ja stale nie, len si neviem akosi najst cas - skocit do toho kvetinarstva...
Odpovedať
Ja uz mam kyticu, aj pierka (dve pre istotu) aj kyticky pre maminky :-D dali sme zalohu, vo svadobny den to pojde segra vyzdvihnut :-D dufam :-D Adi, mali tam naaadherne aj dlhe saty! Fakt! uplne mnam :-) keby zo mna nebola buchta zkrz tu stitnu, mam aj ja dlhe (ale asi aj svadobne dlhe, empirove) :-) z teba bude uplne krasna nevesta :-D BTW. my asi zmenime dodavatela zakuskov :-( mame od Syneka zakusky, ale mali sme teraz od nich a prisli nam suche :-|
Odpovedať
Zuzi, aj ja som zmenila dodavatela zakuskov, budeme ich brat z Primissimo v Petrzalke. Mam na nich len tie najlepsie referencie, tak tam mame v pondelok stretko dohodnute... No a v Ludvigu si musime tortu sami vyzdvihnut v sobotu rano :-( Tak tam asi mama skoci... No sak ma sama uvidis vo svadobny den :-D , aj ty budes urcite naaaadherna nevesta :)
Odpovedať
anro, ty mas svadbu v Kamile? my tiez, v ten piatok pred Vami ;-) tortu mame tiez Ludviku, tiez rano ideme po nu v piatok leo nerobia rozvozy...
Odpovedať
a inak zakusky som riesila az z Lehnic, lebo nic proti ale tu v BA som nenasla take, ktore by mi chutili.. vsetko prekremovane alebo vysusene ako zuzi si ty spominala... a kyticu mam objednanu tiez v Lehniciach, spravia mi ju aj s pierkom do 40 eciek a presne podla predstavy.. teda dufam, ze bude tip-top.. ak by som to nemala poriesene v Lehniciach, tak teraz ma dobre referencie kvetinarstvo v bernolakove hned pred kolajnicami, este som skaredu kyticu od nich nevidela.. :-)
Odpovedať
Jeej, Zuzi38, tak to ste vy co mate svadbu v Kamile v piatok 18.? :-D Lebo volala som p. Svobodovi ci si tam mozme doviezt zakusky a tortu uz v piatok a povedal ze nie, lebo tam maju v piatok svadbu :-| Tak to musime riesit v sobotu rano , ale nevadi 8-) No tak super a uz tam mas vsetko dohodnute?
Odpovedať
nooo to sme my :-D jaka nahoda co? sak tam maju svadby uz takmer kazdy den.. no ja sa zase bojim, ze sa rano budeme musiet rychlo pratat z apartmanu, kedze pridete vy.. ale nebavila som sa s nim, ze dokedy tam mozme byt.. ale vyspavat asi dlho nie ;-) vsetko dohodnute este nemame, doladujeme detaily, no prave som s nim doriesila obcerstvenie pre gratulantov.. lebo to som povodne nexcela, no strasne sa mi to pacilo na svadbe kamosa... inak som xcela ist sa vyskusat tam najest, ty si u nich niekedy nieco papala?
Odpovedať
No teda , to ti je nahodicka :-D Nemusite sa ponahlat z apartmanu, my tam dojdeme asi az v sobotu o tej 17stej, takze dovtedy maju cas, aby to upratali a pod. x-) Skor asi nebude cas nato aby sme tam isli... Vy tam mate aj obrad , ked tam riesis obcerstvenie pre gratulantov? My sme tam boli vyskusat menu na Valentina :) , no a zhodli sme sa ze to co navrhol p. Svoboda je fakt asi to naj. co sa tam da vybrat, takze budeme mat to, len este s predjedlom trosku uvazujeme, ci dat tu mozzarelu s paradajkou, alebo nieco ine... A vy co by ste chceli? Koho mate DJa? :)
Odpovedať
ano ano aj obrad tam mame, ja som to tak xcela, obrad a hostinu na jednom mieste ;-) a oni maju restiku nejako stale otvorenu? ze pohode da sa kedykolvek ist najest? my sme este nerozmyslali nad menuckom, dufam, ze to neriesim neskoro :-S vsimla som si, ze si pisala do fora kamila, ze idete checknut vyzdobu.. ako casto si v kontakte s p.svodobom? a co este idete dotahovat? :-) dj mam kamosa, dj puki, hraval v sparxe, este ked existoval a tak.. robi sj svadby, hral uz aj v kamile a viem, ze bude super :-)
Odpovedať
Vies co, niesom s nim v kontakte nejako casto moc, len teraz ked uz doladujem detaily, tak som mu pisala co a ako a spytala som sa ci sa mozme dojst niektoru sobotu pozriet ako to vnutri vyzera ... Riesim take veci ako kvety, vazy, menu, menovky a pod. s nim :D Nie, to menu myslim ze v pohode staci ked date vediet aj tyzden pred svadbou, ako aj pocet hosti. Kolko Vas bude? A restika je tam otvorena v hoteli stale, takze mozte tam vybehnut kedykolvek sa najest :D
Odpovedať
a co sa tyka tej vydzoby nieco si riesis navyse toho zakladneho rozpoctu alebo sama si si nieco zabezpecovala, lebo toto som sa totalne spolahla na neho, ze nam ta zakladna vyzdoba musi stacit... nas neni vela 40 + 20 kamaratov po 21tej dik za tip, ozik a co budete mat v menu vy? co vas tak uputalo najviac chutovo? vy tam teda obrad nemate?
Odpovedať
zuzi, mas IP :-D
Odpovedať
aj ty :-D baby, ja sa uz normalne tesiiiiiiiiiim... tento tyzden je to bez stresu, minuly tyzden som mala divne pocity zo svadby, no ako hovori nas ucitel tanca Erik - pocity su svina, neries :-D
Odpovedať
babulky, tak som sa prave vratila z poslednej skusky siat - som spokojna x-) mam uz vsetko, uz mi chybaju len pancusky a nohavicky, podprdu si nedavam... vecer ideme za cukrarkou, zajtra mam kozmetiku, vo stvrtok pedikuru a potom stretnutie s prevadzkarkou restauracie. takze program nabity.... dnes mam za sebou tak narocny den v praci, ufff.... koncim buduci tyzden v piatok (davam vypoved) a sef sa rozhodol, ze mi to na zaver okoreni... ale ja mu ukazem, este to tam tych par dni vydrzim :-D
Odpovedať
ahojte babule no tak dnes som si dojednala u inej kadernicky skusku.. bude to az buducu stredu tak potom sa odfotim a dam to sem. uvidime.. dnes sme zajednali saty pre druzicky male nase, boli sme aj u svata a dohodli sme podrobnosti. mam kupene dalsie veci na vyzdobu. este stale nemam menovky. sakris.. a uz sa pozeram po organze. a este nejake vazicky a kyticky do nich na stol. a ja kyticu este nemam.. chcela som hortenziu ale ta uz nebude zevraj tak neviem. uvidime.. potom asi frezie by som si dala.. ale pokial bude mozne tak este budem hladat tie hortenzie :)
Odpovedať
Profilova fotka
čítam bodi,že už máš po skúške šiat, no ja sa ešte len musím objednať na budúci week. už sa teším:)ja som včera objednala kozmetičku a bola som za kamoškou v kvetinárstve - no nádherné orchidee mi vybrala a vyšpekulovala zbytok výzdoby,takže som celkom spokojná. dnešný plán - daľšia dávka solárka:) ozaj, aj vy máte s kameramanom dohodnuté natočenie "posledného rande"?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?