Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Ja milujem frézie.Ale musím sa ešte poradiť s kvetinárkou, či vôbec vydržia.Takú chcem mať aj kyticu.Uvidíme.Inak, vemi pekné by boli pri tejto kombinácii aj v biele gladioly.
Odpovedať
a šatocky uz mas? a co topanky? stopakami mam dost velky problem..potrebujem na nizuckom opatku lebo polovicka je tak vysoky ako ja, cize vysoke topanky neprichadzaju do uvahy aj ked by som ich strasne chcela :-(..neviem kde ich zohnat..vsade som nasla len s vyskokym opatkom..
Odpovedať
Šaty budú môj najväčší problém, lebo si nedkožem vybrať.Nepáči sa mi zatiaľ nič.Ja som na také jednoduchšie šaty, takže zatiaľ len surfujem po nete.Ja by som aj mohla mať vysoké, lebo také nosím a s drahým sme vtedy rovnako vysokí, ale budem musieť v takých vydržať celú noc,tak neviem, či by to bol práve najlepší nápad.Inak, šaty sa chystám okukávať nejak v januári.A ty?
Odpovedať
tiez tak, januar, februar..rozmyslala som, ci nepockam na ten svadobny veltrh, minuly rok bol a celkom dobry vyber mali..tak asi aj tam poobzeram..
Odpovedať
aj ja som nad tým rozmýšlala, ale v tej dobe sa budem bifliť na štátnice, tak to asi nepôjde.Ja sa hrám s myšlienkou dať si šaty ušiť,ale neviem.Jedno čo by som rada mala, je taký závoj aký pronovias v kolekcii.V NR v Nicole ich majú.
Odpovedať
statnice? to ti budem drzat palce...mala som ich mat aj ja, len sa mi nepodarila urobit posledna sk. tak ma vylucili :-( ..co uz...
Odpovedať
budem to musieť nejako zmáknuť, lebo potom sa musím venovať svadbe.takže aj s bodákom v zadku to jednoducho musí vyjsť......nič si z toho nerob, niekedy si profáci na teba zasadnú a koniec...ja som to zažila na bc štátniciach, ale aj keď som ich opakovala, aj tak som ich urobila :-)
Odpovedať
zvladnes to neboj..no a potom sa budes venovat tej prijemnejsej casti :-D
Odpovedať
však na tú sa teším najviac :-D keby som mala komisiu na štátniciach podplatiť svadobnými zákuskami,tak to urobím, len nech mám po tom. :-D
Odpovedať
edulu:pekné šatky si si vybrala.mrkla som tvoj albumík,snáď nevadí :-D
Odpovedať
prave som ich tam hodila,strasne sa mi pacia,len neviem ci mi vobec padnu..ale sen to je pekny :-D
Odpovedať
však snívať môžme, nie? :-D aj o tom sú prípravy.jaj, nech už sa to môže naplno rozbehnúť...ja som pripravovala aj hne´d
Odpovedať
Článok sa načítava...
edulu, budeme sa "potit" naraz ;-) My uz mame aj salu :-) a od vcera aj kameramana ;-) tesiiiim sa 8-)
Odpovedať
devlin:tak to je super,ze mas vlastne zaklad a fotografa budete mat? to potenie bude zaujimave :-D ale tesim sa nato ako budeme stredobodom pozornosti :-D
Odpovedať
esteze ten moj ma pevne nervy..poledny tyzden o nicom inom nerozpravam ako o svadbe..minule sa ma spytal co bude, ked bude mesiac pred svadbou :-D
Odpovedať
Edulu: mňa sa ten môj pýty to isté. :-D Furt myslím len na svadbu.A baby, najlepšie bude, že každý nás bude v ten obdivovať :-D
Odpovedať
no ved to, na to sa velmi tesim,len dufam, ze sa budu mat naco pozerat :-D
Odpovedať
jasnéééé :-D však budeme krásne..... ;-) juj
Odpovedať
aj fotografa uz mame :-) ja tiez len o tom rozpravam :-D :-D Ale ked sa budu blizit statnice, prejde ma to :-N
Odpovedať
devli:sväté pravda.asi nás to skoro prejde pri tom štúdiu.už teraz ma z toho brucho bolí :-|
Odpovedať
Ahojte kočky, kto sa tu nachádza?
Odpovedať
ja ja ja :-D
Odpovedať
Ahoj, aký bol víkend? Inak, nič sa nedalo poriadne robiť. Ani v robote sa mi nechce. :-D Devlin, dostala som veľkú chuť si kúpiť niečo na svadbu.Ale zatiaľ odolávam ;-)
Odpovedať
Celkom fajn az na to pocasie...Aj mna to chyta, tie nakupy :-D Ale musim sa rozodnut najprv, akej farby chcem vyzdobu a pak sa do toho pustim :-D
Odpovedať
Ja už som na výzdobe dohodnutá s vedením reštiky, kde to máme.Ja som mala dnes chuť objednať si korunku, teda skôr takú peknú štrasovú čelenku.Juj, ale drahý ma doma vysmeje, že na čo mi to je. :-D Ale mám sto chutí si ju objednať.Nie je ani drahá.
Odpovedať
Baby, nespite :-D
Odpovedať
Ja budem mat jednu tetu, co robi vyzdobu :-) Aku budete mat farbu? Inak, Ty uz byvas s drahym?
Odpovedať
Dohodnutá je zlato-biela.My spolu s drahým žijeme už 2 roky spolu a tento rok sme sa pustili do stavby nášho hniezdočka.Prečo?
Odpovedať
Fiha, supis :-) Len tak, lebo drahy ma byt, ja u neho prespavam, ale nebyvam a rozmyslam nad tym, ako ho presvedcim, nech to prerobi tak, ako sa mne paci!!! 8-) :-N =-)
Odpovedať
To musíš takticky :-D Aj ja keď som sa nasťahovala, tak som si postupne zariaďovala podľa seba xi xi xi. Nesmieš naraz na neho ale pekne pomaličky. Ja som si najprv priniesla orchidee do bytu a potom šlo aj samé.Minule mi hovoril, že vlastne ani nevie, kde má ponožky,lebo som to všetko zariaďovala ja. :-D A mám to podľa seba. Dovol mu malý kompromis, nech sa necíti utláčaný. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?