Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sabinna ja tiez nechcem atelierove a ked som volala s fotografom pytal sa ma ake chcem fotky a hned som mu povedala, ze atelier nieee a pytala som sa co ak bude skarede pocasie povedal, ze v tom pripade foti u nas na namesti mame taku "nebezku oblohu" pod strieskou a ze aj v parku pod stromami, no ze sa nemam bat ze v septemb.zvycajne nieje az tak hnusne pocasie no, ale nikdy neviete pozrite teraz je jun a kosa vonku...Baby nech prsi ked chce, ale az po foteni a obrade v kostole ked uz vsetci budeme v sale :-D
Odpovedať
:-)) presne tak, po fotení už môže byť aj búrka.... No budem to musieť nejako vymyslieť, lebo nech rozmýšľam akokoľvek, neviem, kde v Leviciach by sa dalo fotiť ak by pršalo...
Odpovedať
Profilova fotka
skus sa porozpravat s fotografom, moj my sam povedal, co ak bude prsat kde sa budeme fotit ;-) hned si pisal, kde sa stretneme o kolkej pocital, aby sme stihali sobas nakolko mame skor...
Odpovedať
Baby, tak to asi riešime všetky to počasie. Tiež sa bojím dažďa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
babky bude tak ako ma byt, hoc ja som mala vzdy take stastie ze mi vzdy prsi ak sa nieco deje cca birmovka to lialo neskutocne na primani - 100rokov dozadu :-D bolo krasne ale viete dieta je vam to jedno no a vzdy ked niekam idem tak prsi bojim bojim ako bude toho 19.9.09, ale snad aspon raz bude krasneeee aspon do tej 18-19.00 som skromna co :-D
Odpovedať
Ahojte babky, ja mám tiež svadbu 19.septembra a z mojich skúseností viem, že v septembri býva väčšinou pekné počasie, moja sestra sa vydávala 9.9. a vtedy bolo úžastné počasie, tak dúfam, že to nám (a nielen nám) septembrovým dobre dopadne ;-)
Odpovedať
lelinka26 Tak dúfam, ze tvoja ,,predpoved,, vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ved to mame uz len za 109 :-D
Odpovedať
mirka12011 Čo žeeeee????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
najkusko tak ty to mas za kratsie ;-) my ostatne to mame za 109 :-p
Odpovedať
Ahojte baby aj ja mám svadbu 19. septembra a tak ako vy aj ja uvažujem aj o počasí.Veľmi si želám aby bolo pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetci si to prajeme uz len nech nas vypocuju a bude all right... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mirka12011 Jaj Mirka, ja som to písala od kamošky (najkuško), takže my to máme za 109, ona už za 13
Odpovedať
Profilova fotka
:-D uch 13 to radsej nieeee :-p este si vychutnavajme tych 109 ;-)
Odpovedať
no ved zato som pozerala ze co sa to tu pise..ale to simonka18 pislaa z nasho copmu v praci a tam som ja nahlasena automaticky...takze baby ziaden strach vy to mate naozaj este za 109 dni..ja uz veru len za par... :-S
Odpovedať
najkusko No moja ved neboj, poriadne spolu v sobotu oslávime tvoju rozlúčku so slobodou :-)
Odpovedať
Babyyy :-( ja este stale nekomunikujem ohladom svadobnych oznamiek :-( ako ste na tom vy? Desim sa toho zavolat panovi, co nam to ma robit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bybyyy, my máme oznámko navrhnuté, ale ještě ho musíme dopilovat do dokonalosti a nechat vytisknout. Ráda bych to měla do konce toho měsíce z krku, ať si aspoň něco můžu škrtnout jako úplně vyřízené.... 8-)
Odpovedať
baby nestrašte... veď oznamká majú čas :-)... to sa rozposiela asi tak mesiac pred svadbou. A vytlačia to najdlhšie za týždeň...
Odpovedať
takze je to este v pohode, hej? Lebo my teraz mame uplne ine stresy, tak fakt netusim ze co skor :-D
Odpovedať
No ja si myslím, že určite... to nie je ako zohnať dobrú kaderníčku na ten termín, aby ti ju niekto "neukradol"... oznamká vytlačia všetkým :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojko... no s tym pocasim to trapi asi vsetky nevesty...my uz mame aj plan B keby bolo skaredo :-) co sa tyka kadernicky tu som uz konecne zohnala..tak dufam ze mi spravi uces podla mojich predstav a na oznami pracujeme uz asi 3 mesiace a stale nieco doladujeme...vyhodu mame v tom ze mi ich robi svagor...len som zvedava kedy budu presne hotove...lebo tam chces este nieco doladit ;-) strasne s nim :-D
Odpovedať
Tak babuľky, vodičák má úspešne za sebou. Odteraz sa venujem už len svadbe. S tými oznámeniami to je v pohode, my sme ich v piatok objednali a že do týždňa sú hotové.
Odpovedať
no ja mam oznamka navrhnute-sama som robila (len doladit nejake detajliky).. uz len staci vytlacit, len to este neviem presne kolko kusov.. ale kedze si to robime sami tak nie je problem potom kedykolvek dotlacit dalsie .. :-) a ako tak rozmyslam.. asi je najvyssi cas zajednat si kadernicku a pod lebo to je dost dolezite.. nechcem aby mne zostala nejaka co robi hrozne ucesy a na tom to vybuchne.. je to dost "chceny" datum, tak myslim ze takto nas premysla viac neviest.. kazda chce mat to naj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
minam s tou kadernickou mas uplnu pravdu...ja som si nastastie tento tyzden jednu zajdenala...tak len dufam ze bude taka dobra...ako o nej hovoril zname :-)
Odpovedať
Baby mne už dochádza energia a ja vôbec neviem preco. Nejak sa tu potrebujem pri Vás dobiť. Nejak som uplne stratila prehlad o celých prípravách mam nejaký utlm
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no 19.09.2009 je ako zistujem fakt šialený dátum, my sme už na začiatku januára mali problém zohnať sálu a hudbu!a to sme si vraveli,že času dosť:)
Odpovedať
no babenky, tak my mame uz matriku vybavenu, aj prve poucenie v kostole absolvovane :-D Gabriela, no sialeny datum veru :) My sme mali najvacsi problem zohnat v oktobri min. rok dobreho fotografa!
Odpovedať
motylik zdielam tvoje pocity :-D uz som si myslela, ze len JA mam teraz take divne obdobie..u mna sa to strieda, ze sa raz tesim a raz nie :-) ale u nas je to sposobene aj tym, ze komplet prerabame byt co sme kupili, take starosti a financnych vydavkov mame az-az. gebriela, my sme si rezervovali nasu salu rok dopredu a to mi uz ta pani povedala, ze tam boli 3 pary (!!!) na ten datum pozerat pred nami. Tak isto aj kostolik..ved baby tuna co maju v tom kostoliku co ja, ti tiez povedia :-D A este sa mi aj jedna znama smiala (!?!?!) ze svadbu riesim uz vyse roka dopredu. No chvalabohu, ze som ju ignorovala :-D Mimam, ja mam kadernicku zajednanu uz asi od marca a bola som s nou len raz - to si checkla moje vlasy, povypytovala sa ma co chcem a pochvalila, ze na suche vlasy mam super kvalitu :-D (som sa musela pochvalit aj tu :-D :-N ) Adi, mozes mi prosim Ta povedat kde sa ta matrika nachadza? Nejaky popis alebo co :-( Som z toho uplne zmatena. A musime tam byt obidvaja? My sme uz dostali kalkulaciu z Vinarskeho domu, takze vieme co nas cela hostina bude +- stat :-D no ťe buh :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No takže všetky sa zhodneme,že o tento dátum je fakt záujem:)my sme mali probém aj s kostolom - v mojej farnosti nám ponúkli sobáš o 13!!!alebo 17!!! lebo už tam majú 4 sobáše,takže sme išli na farnosť odkiaľ je môj budúci manželík a tam je to rovnaké,len sme to vystihli a prišli prví:) čo všetko vás ešte čaká?:)či náhodou nie som pozadu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?